Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 143708 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #460 dnia: Lutego 02, 2005, 10:13:53 pm »
uu troche sie dzialo ostatnio na mojej wypieszczonej plejliscie(w sumie juz 100h6minut i 11 sekund :P a wszystko "starannie wyselekcjonowane" ) Doszedł Breaking Benjamin i Green day - ot taki przyjemny rock, no i the DOORS dżizas ale oni maja genialna muze :D te gitarki mmm no miodzio poprostu :D  

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #461 dnia: Lutego 03, 2005, 10:56:02 am »
Green Day...no cóż trochę mnie tym siostra zaraziła,ale nie aż tak bardzo.Bardziej podoba mi się Within Tempation,a od niedawna ich piosenka "Newerending Story".

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #462 dnia: Lutego 03, 2005, 02:28:46 pm »
A mnie brat zaczął coraz bardziej zarażać gotykiem i teraz do mojej listy mogę dopisać  Dragorię i  Wishing Well, których ostatnio obok Lilith zaczęłam słuchać na okrągło.  

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #463 dnia: Lutego 08, 2005, 03:45:53 pm »
U mnie wrócił Heavy metal i to w najlepszym starym wydaniu :) czyli SAXON :D Polecam ich album Dogs of War i Lionheart :)
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #464 dnia: Lutego 19, 2005, 02:35:56 pm »
heh ja ofkoz prawie tylko japanese music słucham.. ale.. ale czasami cosik innego się wkręci na moja liste.. więc czego to ostatnio słuchałem?

Cytuj
Bardziej podoba mi się Within Tempation,a od niedawna ich piosenka "Newerending Story".
no tego zespołu przesłuchałem pare piosenek i w sumie jedyna którą nadal słucham i która jest poprostu bardzo fajna to "Ice Quen" bardzo mi się podoba i najlepsza piosenka tego zespołu...

oprócz tego przesłuchiwałem piosenki Night Wisha poraz kolejny i tym razem już mi się podobały o wiele bardziej niż za poprzednim słuchaniem ale to jednak nie moje klimaty... choć czasami sobie zapuszczam ich muzyke, ulubiona piosenka to "Wish I had an angel" przynajmniej u mnie się tak to nazywa a ta piosenka była też kiedyś w klipie Devila do FFVIII

podobne klimaty do Within Temtation które mi się podobają to swietna piosenka Enigma - Gravity of Love -strasznie mi się spodobała i często ją zapuszczam, fajna nuta.. świetny głos kobiety i jakiś hur wypaśny z tyłu.. poprostu fajne wolne granie

a oprócz tego coś jeszcze? a no tak...
Kylie Minogue - I believe in You -wypasiona piosenka.. poprostu super
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2005, 02:36:51 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #465 dnia: Lutego 19, 2005, 02:55:28 pm »
z łyfina dobre jest tylko mother earth (za refren i gitarki bo te flety czy cus to mi sie nie podobaja)

Cytuj
a oprócz tego coś jeszcze? a no tak...
Kylie Minogue - I believe in You -wypasiona piosenka.. poprostu super
O_o przeciez to jest gorsze niz ingrid.... damn... jednak nie jestem najwiekszym diskopolowcem na forum!!! a co do samej piosenki to jest denna, ma denny teledysk, kylie ma denny glos a jak na samym koncu spiewa bez akompaniamentu "a beliw a beliw a beliw in ju" to juz wogole mi zeszlotygodniowa kaszanka do gardla podchodzi...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #466 dnia: Lutego 19, 2005, 04:05:49 pm »
Cytuj
podobne klimaty do Within Temtation które mi się podobają to swietna piosenka Enigma - Gravity of Love -strasznie mi się spodobała i często ją zapuszczam, fajna nuta.. świetny głos kobiety i jakiś hur wypaśny z tyłu.. poprostu fajne wolne granie

a oprócz tego coś jeszcze? a no tak...
Kylie Minogue - I believe in You -wypasiona piosenka.. poprostu super
Co do Enigmy się zgodzę oni tworzą naprawdę piękna muzę,a do tej piosenki o której mówisz Gipsi mam teledysk do FF9 i bardzo fajnie to wyglada^^

Co do Kylie to ta piosenka też mi się podoba..ale faktycznie ten koniec taki sobie...powiem szczeże że miała niektóre piosenki leprze...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #467 dnia: Lutego 20, 2005, 12:53:33 am »
Cytuj
przeciez to jest gorsze niz ingrid
porównywać te dwie wokalistki to tak jak porównywać Peje i Wiśniewskiego... całkiem inna muza...


Cytuj
jednak nie jestem najwiekszym diskopolowcem na forum!!!
w takim razie jest nas kilku bo o ile mi wiadomo to Bambiemu eM też sie podoba a oprócz niego jesz Yuz mwói że się jej podoba..

Cytuj
ma denny teledysk,
tutaj mogę sie zgodzić, Kylie Minogue nie jedno krotnie pokazywała żem oże zaspokoić moje młodzieńcze żądze... oglądając ten teledysk racze mojego pożądania bym nie zaspokoił...

Cytuj
kylie ma denny glos a jak na samym koncu spiewa bez akompaniamentu "a beliw a beliw a beliw in ju" to juz wogole mi zeszlotygodniowa kaszanka do gardla podchodzi...
właśnie jej głos mi się wtej piosence podob najbardziej... jak ona wyje to prawie tak fajnie jak Hyde w niektórych piosenkach... jak śpiewa aaa-aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj believe in youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..... to jest zajebiście, ostatnie sekundy piosenki rzeczywiście mogły być lipne ale te 2 sekudy kończące piosenke mnie walą bo jak na wyje to jest poprostu super i jej głos podoba mi sie strasznie, do tego jeszcze klubowe bity... i ogólnie jak zwykle przy piosenkach Kylie klimaty Disco (House) sprawiajają że jej piosenka mi się podoba i ...uwaga, uwaga!!!... zassałem soibie tę nutkę na dysk i słucham w kółko... podoba mi sięta nuta i nawet jak Zell będzie się ze mnie smiał to nic tego nie zmieni że ta nuta mi się podoba :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #468 dnia: Lutego 20, 2005, 01:39:07 am »
Kajli minok jest wypas... znaczy sie dokładnie to niewiem ale jak wałkowałem radośnie ciasto w picerji to w radju zapodawali aj biliw in ju czy jak mu tam i sie gibałem po ciemku na zmywaku by nikt mnie niewidział, potem wiejski ziutek maciek se marszczyć hciał pży jej zdjęciah które pewniakiem "rozbierał" na paincie i doklejał męskie członki, i tak sie mi wtedy jakoś pżrzpomniała ta piosenka znalazłem se na japońskiej wyszukiwarce i już mam ja na budziku ;F.

"porównywać Peje i Wiśniewskiego"
Też mam ich plakaty i ich koham :D  


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #469 dnia: Lutego 25, 2005, 09:49:25 pm »
rammstein - keine lust.... nie wiem czemu ale ta piosenka mi zajebiscie przypasila.... wprawdzie zwrotka jak ten wafel spiewa cos w stylu "ich habe lust" jest denna ale refren juz jest lepszy a jak wchodza momenty z "zu kalt" czy cos takiego to jest po prostu genialne O_o teledysk tez jest niezly... nie bede wam tu go opisywal sami zobaczcie :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #470 dnia: Lutego 25, 2005, 10:20:42 pm »
Tia kolejny singiel promujący ich nwą płyte i znowu fajny, jak narazie chyba najlepszy, w sumie całej lyty mi się niechce słuchać bo już Rammsteina nie slucham ale kiedyś ich lubiałem (Mutter jest piękne i ich najlesza piosenka), ale teledysk jest też bardzo wporzo, no i ten zajebisty refren "mir is zu kalt"... fajna

a teledysk jest zajebiście zmontowany bo woóle nie widać że oni są doklejeni do tych grubasków, eh mi się zawsze podobają efekty w polskich klipach ;)  szczególnie już w tych hip hopowych gdzie mamy trohe grafiki komputerowej :D  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #471 dnia: Lutego 25, 2005, 10:27:12 pm »
o to luz ze sluchales... wymien jeszcze oprocz tego mutter jakies fajne kawalki bo ja z rammsteina znam tylko sonne, keine lust, mein tell i otherworld (jesli to rammstein wykonywal) i z tych 4 tylko mi sie mein tell nie podoba... wiec moze sie zapowiadac calkiem fajny zespol :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #472 dnia: Lutego 26, 2005, 01:04:09 am »
du hast jest mega rządzące :P no i "we are living in ammerica" chyba tez znasz? :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #473 dnia: Lutego 26, 2005, 01:24:48 am »
ee mi się tam jakos ten du hast nie podobał.. normalna zwykła piosenka Rammsteina jak i inne... ogólnie to ich suchałem bo słuchałem.. leciało sobie i tyle, ale były 2 piosenki które były świetne i powtarzałem je w ciul często.... Mutter i "Mein Herz Brennt" Jeszcze Sonne Diablator mi się podobał za refren, ale to też taka piosenka jak i inne Rammsteina ale refren wyjeb*ny... ściągnij sobie Mutter i Mein Herz Brent (chociaż nie jestem pweien czy to dobry tytuł tej drugiej piosenki"


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #474 dnia: Lutego 26, 2005, 10:47:25 am »
Co do Rammsteina to osobiście podoba mi się jeszcze Ohne Dich z ich najnowszych piosenek.  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #475 dnia: Lutego 26, 2005, 06:27:38 pm »
a tak pozatym to słyszałem że 29 maja w Chorzowie będzie koncert Nightwisha... heh Devil pewnie już oszczędza kase i glany pastuje ;)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #476 dnia: Lutego 26, 2005, 06:37:09 pm »
jaa szkoda ze niemam z kim jechac -_- bo wszystkich albo starzy niepuszczą, albo:
-stary jedziesz na nightwisha?
-eee a on miał feata z peją? <bo jak ktos niemial feata z peją, mezem albo sistars to znaczy że jest lama ale poco ja to pisze to przeca kazdy wie>

a Morchol sobie sciagnal dyskografie Nightwisha i sie teraz podnieca :D

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #477 dnia: Lutego 27, 2005, 06:36:11 pm »
Glany wypastowane :D Czekam na pojawienie sie biletów :P

Nie pamiętam tylko kiedy mi mature z wos-u wyznaczyli ale coś pod koniec maja :/ boshe żeby nie 29 ;(
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2005, 06:37:52 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #478 dnia: Lutego 28, 2005, 05:54:48 pm »
ktoś coś mówił o discopolowaniu i Kylie Minogue czy Stankiewicz?

panie i panowie dzisiaj już przez kilka godzin słucham piosenki WHAM-Careles Whisper...


and i'm never gonna dance again, and i'm never gonna dance again the way i danced with you -uuuuuuuuu....


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #479 dnia: Lutego 28, 2005, 06:05:03 pm »
eee ale to śpiewał Dżordż Majkel a nie jakies wham :P