Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 143706 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #400 dnia: Grudnia 16, 2004, 12:06:36 am »
eee to jeśli będziesz szukał to propnuje ci zwrócić uwage na piosenki które nazywają się tak... bo to są piosnkei z albumu który może przypasować europejczykom... pierwsze 2 albumy były calkowicie chyba niezrozumiałe dla normalnego ludka, 3 był wyjebany i konkretny, ale ten 4 co tu podaje to chyba jednak najbardziej przystępny i komercyjny:

Vulgar:
1. audience KILLER LOOP
2. THE IIID EMPIRE
3. INCREASE BLUE
4. SYOKUBENI  (albo Syoku Kurenai -różnie bywa nazywana)
5. SAJOU NO UTA
6. RED...
7. ASUNAKI KOUFUKU, KOENAKI ASU
8. MARMALADE CHAINSAW
9. KASUMI
10. R TO THE CORE
11. DRAIN AWAY
12. NEW AGE CULTURE
13. OBSCURE
14. CHILD PREY
15. AMBER

ale i tak pewnie tego nie znajdziesz więc kij z tym :P a jak znajdziesz to się załamiesz bo to jednak inny HR od tych zespołów które wcześniej podawano...

ej ludki a słucha ktoś z was Velvet Revolver? Tam gra ten Slesh czy jak to sie pisze z Gun's & Roses -fajną mają piosenke "Lovin  an alien" czy jakoś tak :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #401 dnia: Grudnia 16, 2004, 02:02:34 pm »
Cytuj
ale Siekiera sklad musi wymiatać tongue.gif
spodoba Ci się pod warunkiem, że polubisz polską muzykę punkową. Ostatniio można było och usłyszeć na PunkRockLater... mój kumpel z akademika na tym był, ja mam ok 6 utworów.
Kame Hame Ha

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #402 dnia: Grudnia 16, 2004, 05:18:22 pm »
hmm słyszałem dzisiaj na Vivie jakąś piosenke Apocalyptici, i lekkie "ździfko" zaliczyłem, bo daje głowe ze tam spiewali<i byli na teledysku> liderzy formacji HIM i rasmus O_o zreszta pod tytułem piosenki było Apocalyptica feat Zbysiek i Maćko z Bogdańca czy coś
że apocalyptica robi feata z typkiem z rasmusa... fuuu :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #403 dnia: Grudnia 16, 2004, 05:21:47 pm »
eee lider formacji him to nie wiem ale ten bamber z rasmus to napewno jest slowo harcerza :F tez widzialem ta piosnke i nawet mi sie podobalo O_o
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #404 dnia: Grudnia 16, 2004, 05:24:56 pm »
no wlasnie mi tez :P musze sobie sciagnac nową płyte apocalyptici, może jeszcze jakies ciekawe featy bedą<mandaryna? o-zone? :D >
a ten z HIMa to był na pewno, z tym ze nie poznaje po twarzy a po głosie :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #405 dnia: Grudnia 16, 2004, 05:32:20 pm »
a jaki tytul mial ten kawalek? (skleroza nie boli ® - przyp. red.) bo bym sobie sciagnal :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #406 dnia: Grudnia 16, 2004, 05:33:53 pm »
bittersweet - zreszta na p2p wystarczy wpisac nazwe zespolu, bo z reguły jest tak ze najwiecej zrodel ma najnowszy kawalek :F

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #407 dnia: Grudnia 16, 2004, 05:38:02 pm »
probowalem tak i jakos zaden tytul mi sie nie kojarzyl... tyle ze ja szukalem apocaliptyca a nie apocalyptica :F w kazdym razie fenx :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #408 dnia: Grudnia 16, 2004, 05:39:54 pm »
niop dokladnie, do tego z hima (ville valo czy jakos tak <?>) to ja nic nie mam, swoją kwestie spiewa wporzodq :P ale ten z de razmóz to normalnie...  bleach..! :prr:
ale piosenka mi sie podoba :)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #409 dnia: Grudnia 16, 2004, 05:43:20 pm »
ten z rasmus tez spiewa spoko, gdyby rasmus zmienil swoj styl na mniejwiecej taki to zaczalbym go sluchac :P a do HIMa absolutnie nic nie mam, kilka lat temu grali fajna muze, tylko ostatnio jak cos ich slyszalem w TV to myslalem ze padne - ze smiechu ze HIM sie tak pogrążył...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #410 dnia: Grudnia 16, 2004, 06:40:39 pm »
tak przy okazji to podajcie pare jakihs fajnyh kawalkow apocalyptici :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #411 dnia: Grudnia 16, 2004, 07:40:02 pm »
nom tez chce sobie cos sciognoc :)
a co do glosu tego z de rasmós to on ma takom chryppke, ale looz maryja, tylko ze on troche piszczy... tzn tak wysoko spiewa.. no wiecie o co lazi  ;)  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #412 dnia: Grudnia 16, 2004, 07:50:48 pm »
nom glosik to ma prawie jak timberlake, ale z glosem tego z him swietnie sie komponuje w refrenie
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #413 dnia: Grudnia 16, 2004, 09:00:52 pm »
no fakt, mnie razi to jak on zaczyna spiewac po tym kolesiu.. :D a co chodzi o teledysk to fajnie jak oni na sufitach wiszom i tak im fajnie wlosy zwisajom :P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #414 dnia: Grudnia 16, 2004, 09:40:26 pm »
teledysk klimat ma niezły :D poza momentami najazdow na twarz goscia z rasmus :P

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #415 dnia: Grudnia 16, 2004, 10:34:36 pm »
Cytuj
poza momentami najazdow na twarz goscia z rasmus  :P
hyhy, niop  :lol:  na twarz tego kolesia nie moge dlugo patrzec bo normalnie nie wyrobie.. ale nikt nie przebije roDzynka :P

a mnie ostatnio wkurzają takie tematy (gdziestam) np. MetallicA czy LP? LP czy S.O.A.D?? jessu.... pierwszego to juz nawet nie chce mi sie komentowac, drugiego zresztą teznie...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2004, 09:31:28 am wysłana przez Selphie »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #416 dnia: Grudnia 17, 2004, 04:37:49 pm »
LP to mozna porownywac<w porywach> do rasmusa, ale do niczego ostrzejszego :P
Zell - sie pytałes o cos fajnego Apocalyptici - polecam wszystkie covery piosenek Metallici<One, Unforgiven, Nothing else matters> cudowne, piekne subarashi i wogole :) moge nawet zaryzykowac stwierdzenie ze lepsze od oryginałow :P <Selphie mnie zabije :D ><no nie poza jednym wyjątkiem - Nothing else matters - tu orginału nic nie przebije :P >

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #417 dnia: Grudnia 17, 2004, 04:54:38 pm »
ech.. nie no nie zabije cie.. nie tak odrazu  :devil:
nie no nie o to chodzi, kazdy ma swojego gusta no nie :D , a ja to sie ni wypowiadam bo nieslyszalam :] i tyle

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #418 dnia: Grudnia 17, 2004, 05:54:04 pm »
Ja powiem szczerze,że większość muzyki Apocaliptycy jest fajna,ale jeśli chodzi o tytuły,hm...może napiszę później bo akurat teraz nie mam pod ręką...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2004, 05:54:22 pm wysłana przez YUzuriha »

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #419 dnia: Grudnia 18, 2004, 11:00:08 am »
Cytuj
Zell - sie pytałes o cos fajnego Apocalyptici - polecam wszystkie covery piosenek Metallici<One, Unforgiven, Nothing else matters> cudowne, piekne subarashi i wogole :) moge nawet zaryzykowac stwierdzenie ze lepsze od oryginałow :P
Czy lepsze od oryginałów trudno powiedzieć, ale mam je akurat gdzieś w domu i rzeczywiscie miłe dla ucha. Jak ktoś oczywiście lubi muzykę smyczkową.