Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 143704 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #420 dnia: Grudnia 19, 2004, 09:36:55 pm »
Morchol napisał
Cytuj
PS. Wpadlem na szalony pomysl kłizu muzycznego  co wy na to?  taka trivia ktos daje 4 linijki tekstu plus ewentualnie jakas podpowiedz - moze nawet nazwe zespolu jesli pytanie jest megatrudne powiedzmy i trzeba zgadnac tytul. Co wy na to?

Tja jestem na tak, można by coś takiego zrobić... pod warunkiem że ja zadaje pierwsze pytanie...i w tym momencie trivia się kończy :P  a tak na serio to dobry pomysł moim zdaniem, można zrobić...

aha odpowiadam tu bo tutaj to nie jest offtopem bo to się tyczy muzyki której słuchamy :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #421 dnia: Grudnia 19, 2004, 09:39:28 pm »
to zakladaj Gipsi i odrazu zadaj tylko jeden apel do wszytkich - STARAJCIE SIE NIE DAWAC JAKIS MEGAEGZOTYCZNYCH PIOSENEK ZESPOLOW PODWORKOWYCH ALA "GRZYBIAZE Z PODHALA - BALLADA O KOZIE" <koniec apelu :P >

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #422 dnia: Grudnia 20, 2004, 07:08:10 pm »
heh stara miłość nierdzewieje :)
sam nie wiem czemu ale jakoś mnie dziś wzięło żeby przesłuchać płyte mojego ulubinego zespołu z pewnego okresu mojego życia- tuż zanim zaczęłem sluchać JRocka...
Placebo-Sleeping with ghosts kręci się po raz 3 z rzędu w czytniku mojego srebrnego Technicsa... kiedyś strasznie mi się ta płyta podobałą... Bitter End to jedna z moich ulubionych piosenek... wiele wolnych spokojnych nut tam jest... bardzo ich lubie :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2004, 07:09:08 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #423 dnia: Grudnia 20, 2004, 07:10:21 pm »
co to za nagroda mercury? O_o

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #424 dnia: Grudnia 23, 2004, 04:20:04 pm »
eee a czego słucha Gipsy? A Gipsy słucha Dir en greya... a co jeszcze lubi Gipsi? Gipsi lubi oglądać Dir en grey'a... tak kocham patrzeć na tych psyholi :D
jak ktoś chciałby zobaczyć jak wygląda koncercik to nich zassie sobie to:

http://iorisom.web1000.com/deg_increaseblue.zip

zajmuje 9mb. a jest to sklejone sceny z nowej trasy koncertowej a pod nie podłożona piosenka "Increase Blue" :)  mnie się podoba choć jakość lipna...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #425 dnia: Grudnia 25, 2004, 12:00:42 am »
chcialbym polecic wszystkim piosenke placebo - the bitter end... ja wiem ze to tak dziwnie polecac jedna piosenke ale ta piosenka jest zajebista a reszta placebo tylko dobra/bardzo dobra... gitarka szczegolnie rzadzi w tym kawalku a ze jest banalna to nawet ja moge nia zaszponcic przed kumplami :F  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #426 dnia: Grudnia 25, 2004, 02:34:57 am »
słuchałam sobie właśnie Apocalypticy - Nothing Else Matters i mi sie bardzo, bardzo, bardzo podoba :) ale czy lepsze od oryginału.. hmm.. inne ;) Oryginał ma jednak w sobie to "COŚ" :]  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #427 dnia: Grudnia 25, 2004, 02:46:15 am »
Cytuj
chcialbym polecic wszystkim piosenke placebo - the bitter end... ja wiem ze to tak dziwnie polecac jedna piosenke ale ta piosenka jest zajebista a reszta placebo tylko dobra/bardzo dobra... gitarka szczegolnie rzadzi w tym kawalku a ze jest banalna to nawet ja moge nia zaszponcic przed kumplami :F
pisałem o tej piosence kilka postów wyżej :)  jest poprostu świetna i to odniej zaczęłem się intereswoać Placebo :)  a z tąd już niedaleko do JRcoka było :)  naprawde cudna piosenka i szkoda że trwa tylko niecałe 3 i pół minuty :(  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #428 dnia: Grudnia 25, 2004, 03:03:04 am »
damn... 3 posty przed moim i nie zauwazylem O_o no coz starosc nie radosc... sciagnalem sobie te twoje degi increase blue i utworek taka sredniawka ale kawalki z koncertu calkiem calkiem :F szczegolnie mi sie podoba ten ciec co to nie ma koszulki i na klacie jest poplamiony krwia i na twarzy... ma zajebiste oczy cale biale O_o i idzie jak nacpany
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #429 dnia: Grudnia 25, 2004, 03:04:25 am »
Osobiście, to wolę "Pure Morning" <dobry tekst, dobra muza... czegóż chcieć więcej?>, chociaż "The Bitter End" świetnie się sprawdza, gdy się czyta bardzo fajną mangę: "The Blade of Immortal". Albo "English Summer Rain" - ach, uwielbiam takie spokojne kawałki.
Ktoś oglądał może najnowszy ich teledysk? Jak to było... "20 yers.. coś tam"? Niezła sprawa, że wokalista potrafi tyle przekazać swoim głosem, odpowiednio go tonując, nie poruszając się ani na krok.

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #430 dnia: Grudnia 27, 2004, 05:12:11 pm »
Ostatnio sporo Green Day'a, doszedł też Franz Ferdinand i coś mi się wydaje, że Good Charlotte także mi się spodoba, właśnie slucham jeden z albumów. Kurcze, zacofany byłem troszeczkę w kwestii muzyki, tyle  fajnych zespółów odkryłem dopiero niedawno  <_<
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2004, 05:12:33 pm wysłana przez Rad!cal.87 »
bla

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #431 dnia: Grudnia 28, 2004, 01:55:24 pm »
fcozraj/dzisiaj na MTV2 lecialo: Mtv Icon: MetallicA :lol: różni wykonawcy śwpiewali ich utwory.. np Avril :lol: myślałam że nie wyrobie... juz sie przestraszylam bo myślałam że lp bedzie tez spiewac.. oni naszczescie tylko zapowiadali ;) najlepiej poszlo limp bizkit, śpiewali Welcome Home (Sanitarium), ale wysżło im, zrobili po swojemu i mi siem nawet podobalo.. potem metallica zrobila taki remix, calkeim fajnie wyszlo, tylko ze na koniec taki shit zagrai z ostatniej plyty.. <_< mogli chociaz st. angera, TO NIE! zagrali Frantic'a.. no ale i tak ich kofam :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2004, 01:56:53 pm wysłana przez Selphie »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #432 dnia: Grudnia 28, 2004, 02:09:17 pm »
Korn super zagrał One, reszty nie slyszalem :P

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #433 dnia: Grudnia 28, 2004, 02:29:10 pm »
mi sie tak sobie pododbalo, no ale po swoiemu zagrali, a o to chodzilo ;) szkoda tylko że nie zagrali solówki  

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #434 dnia: Grudnia 28, 2004, 04:19:56 pm »
A ja ich zaczynam nie lubić, bo męczę się z tym ' Nothing else matters ' i męczę, wyginam pacle jak moge a i tak nie za ładnie mi wychodzi <_< Ale w oryginale super kawałek [;
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2004, 04:20:22 pm wysłana przez Rad!cal.87 »
bla

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #435 dnia: Grudnia 28, 2004, 04:25:32 pm »
hyhy tez kidyś chcialam zagrac, ale jak narazie to tylko mi "wychodzi" Unforgiven i The Call Of The Ktulu... ;) ale jak bede meić juz elektryka ]:-> to zagram mastera ]:->
a tata sie ostatnio dziwi czemu te struny w gitarce tak szybko pękają..  :rolleyes:  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #436 dnia: Grudnia 28, 2004, 06:17:05 pm »
moze macie zle taby :F na mysongbook.com poszukajcie sobie taba na jedna gitare... latwe i brzmi jak oryginal ;)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #437 dnia: Grudnia 28, 2004, 07:24:41 pm »
:> ja mam dobre taby, tzn mam tak wiesz: gitara taka, giotara siaka, gitara sraka, nawet perka jest :P

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #438 dnia: Grudnia 28, 2004, 11:58:31 pm »
Ja mam właśne z songbooka, może i łatwe jak ktoś już troche gra, ale dla takiego żółtodzioba jak ja to to napewno łatwe nie jest  [;  btw. The Mooney Suzuki też fajnie grają ( rocka ), dzisiaj ich "odkryłem" heh.
bla

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #439 dnia: Grudnia 29, 2004, 12:15:03 am »
e tam ja tez jestem zoltodziob i mi sie caly czas wydawalo ze to trzeba nadludzkich umiejetnosci patrzac na taba i probojac to wybrzdekac... i szczerze mowiac dopiero jak pierwszy raz wyszlo mi idealnie zdalem sobie sprawe ze to jest banalnie proste O_o wazny jest ten moment przelamania i moze ci sie wydawac ze to daleko a jutro kiedy wezmiesz gitare od niechcenia i ci wyjdzie :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"