Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 143688 razy)

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #260 dnia: Września 07, 2004, 11:37:08 am »
Dziabła nie ma i wszyscy szaleją :> co tu się dzięje dysputy o dico z pola :> :angry: w każdym razie nie ma ta jak dream Theater o poranku :)
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #261 dnia: Września 07, 2004, 04:26:35 pm »
Cytuj
a lecąc dalej z chłamem: reni jusis ma fajny teledysk bo są tam legwany 
W jakim teledysku są legwany? Znasz może tytuł, albo siakiś kawałek tej "fajnej inaczej" dla ciebie piosenki :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #262 dnia: Września 07, 2004, 04:56:51 pm »
its not enough i want more :P czyli top secret
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #263 dnia: Września 07, 2004, 08:29:37 pm »
przesłuchałem sobie prodigy nowy album i poza Spitfire reszta jakas taka średniafka, ale przeslucham jeszcze pare razy moze sie przekonam ;) Phoenix całkiem fajne bo text jest "zywcem" z piosenki Nirvany - Love buzz :P

EDIT
Teraz dopiero patrze co Gipsi wyskrobał strone wczesniej - chyba sie zrobił mały "misanderstending" - It's not enought mi się podoba ale ogolnie Reni Jusis jako wokalistke uwazam za chlam, "dzięki" takim "arcydziełom" jak Zakręcona itp. :P chociaz moze na tej nowej plytce co mowiles zeszła na dobrą droge, ale watpie ze uslysze ją w najblizszym czasie wiec nie bede oceniał :P
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2004, 08:33:06 pm wysłana przez Morchol »

Mleczny

  • Gość
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #264 dnia: Września 07, 2004, 09:56:24 pm »
Moim zdaniem Prodigy zeszli już na psy. Początek tego zespołu był boski... do dziś mam ich płytki. Posiadam nawet kasetę z nagraniami z internetu, ze specjalnie przygotowanymi, ostro wkręcającymi kawałkami, nadającymi się tylko do palenia fajkowego ziela.

Offline Shirley

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #265 dnia: Września 08, 2004, 12:52:20 pm »
A widzieliście albo może słyszeliście (ostanio często na Vivie leci) Abradab "rapozwe ziarno2"? Chyba dwano nie widziałam tak zakręconego teledysku, tekst zresztą też jest mocno zakręcony ;) Jak myslicie o czym śpiewają?
Don't worry be happy :)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #266 dnia: Września 08, 2004, 01:19:14 pm »
spiewają o sadzeniu STOKROTEK :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #267 dnia: Września 08, 2004, 01:30:49 pm »
rapowe ziarno by wsz & cne + malajka bylo zajebiste ale to jest chlam chlam i jeszcze raz chlam :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #268 dnia: Września 08, 2004, 02:27:13 pm »
grrrrr.. JAK JA NIENAWIDZĘ HIPHOPU... huu... huu... huu...rany boskie, jak ja słyszę jakiś hip hop w telewizji lub radiu (a polski to w szczególności) to z miejsca dostaje miejscowych drgawekk konwulsyjnych i uaktywnia się bezwarunkowy odruch zniszczenia źródła medialnego, z którego się ten hip hop dobywa... jedynym i niepowtarzalnym wyjątkiem jest Sydney Polak.... nawet nie jestem pewien czy to hip hop, bo tam nie ma gangu dresów, miliona pięknych, skąpo ubranych latynosek i machania łapami do kamery w rytm jakiegoś bita, tylko spokojny kawałek do danego rytmu... polak jest w miarę, ale jak widzę Trzeci Wymiar, czy inny chłam to szlag mnie z miejsca trafia.... musiałem to z siebie wyrzucić.... dziękuję za uwagę

Offline Shirley

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #269 dnia: Września 08, 2004, 03:06:36 pm »
Mi też się zdecydowana większość polskiego hh nie podoba, ale jest parę utworów dosyć ciekawych.
Sydney Polak to chyba połączenie hh i reagge (tak mi się wydaje), podobnie ta piosenka Abradab. Jak patrzę na ten teledysk rastamański to się śmieję :)
Don't worry be happy :)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #270 dnia: Września 08, 2004, 03:17:10 pm »
Ja widziałem tylko kawałek tego teledysku i myślałem że padne ze śmiechu jak widziałem jego ubogość... może w połączeniu z muzyką ma coś w sobie ale jak leciała inna muzyka w TV był ten teledysk to pomyślałem co to jest i to przełączyłem, to taki biedny polsi teledysk, w naszym kraju nie ma pieniędzy na dobre teledyski, ...dalej nie moge się przestać śmiać gdy porównuje teledysk Ani Dąbrowskiej (polska) i L'Arc~en~Ciel (japonia)... oba teledyski są zrealizowanie w "odwrotnym tempie)... ofkoz japoński teledysk wygląda milion razy lepiej... to tak jak porównać efekty Ekstradycji z jakimś filmem typu Tożsamość Buerna czy inny filmik z Hollywood :rolleyes:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Lemax

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #271 dnia: Września 11, 2004, 03:20:02 pm »
Moim ulubionym gatunkiem muzycznym jest Rock. Nienawidzę hh i uważam, że ta muzyka jest denna. Wogóle jej się nie da słuchać, w porównaniu do innych gatunków muzycznych. Uważam, że hip hop to zwykłe recytowanie i wymachiwanie łapami.


Ganymede, a human boy,was blessed with such beauty that
even gods could not stop falling in love.
One day he was taken away somewhere by a majestic eagle.
Time passed, and in Heaven,gods were fascinated with
a young man who were serving nectar to them at their party.
Thus, Zeus, the lord of gods,gave him the immortality of god
and he became the stars of a man who is pouring water of rain
toward his home ground.

Offline Jamal

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #272 dnia: Września 11, 2004, 04:08:11 pm »
Moim gatunkiem jest hip hop i rap, ale slucham w sumie kazdej muzyki ktora wpada mi w ucho nawet czasem jest to rock. Poza tym rege jest czyms przy czym moge sie odprezyc.

"jak chinski znak rownowagi troche glupoty tyle samo rozwagi"

molesta/skandal
Jestem jak chinski znak rownowagi troche glupoty i tyle samo rozwagi

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #273 dnia: Września 13, 2004, 05:56:33 pm »
TUP TUP TUP TUP
....
....
....

A ja teraz napisze, że słucham modern rock. Jak tylko dowiedziałem się co to jest za muzyka to od razu chciało mi się słuchać jej godzinami. To jest coś jak przeniesienie starego dobrego "classic" w dzisiejsze czasy. Rytm i dobre granie na gitarze liczy się tutaj najbardziej, to nie jest coś takiego jak KoRN czy SOAD albo banalny już Linkin Park, w której liczą się bardziej słowa niż muzyka. Na przykład jeden z hitów w najlepszym rockowym radiu w Polsce - The Music "Freedom Fighters". Ten przebój jest świetny, tak samo jak Franz Ferdinand, który dostał prestiżową nagrodę "mercury" przyznawaną w Anglii.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #274 dnia: Września 13, 2004, 09:16:21 pm »
a u mnie powrót Meteory = ) "banalnego jush" Linkin Parku, no nie wiem....
dalej the Darkness - Permission to land, ta płyta po prostu rządzi  :devil:
i jest taki jeden kawałek raczej znany Beastie Boys - Fight For YOur Right - zaje...fajny  ;)

Game Play, chodzi ci Freedom Fighters P.O.D. czy Freedom Fighter Creed'a czy jeszcze cos innego? To Creed'a wymiata = D
Podałbyś pare fajnych tytułów z gitarką, może jakieś solówki fajne, jak słuchash to pewnie znash, bo mi sie powoli nudzi to co mam... cza świeżej krwi hehe
bla

Offline Vilkuss

  • Soldier
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #275 dnia: Września 13, 2004, 10:05:46 pm »
:w00t:  :w00t:  ja słucham wszystkiego ale na mojej playliscia mam głównie slipknot,  soad lub metallice :)
Do Zobaczenia w UnderCity! :D

szukam ludzi do założenia nowego serwisu o WoW'ie. Potrzebuje programistow php i ludzi mocno zainteresowanych grą... jak cos to gg: 4584652 :) albo pm, lub mail: scott-c@o2.pl[/u]

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #276 dnia: Września 14, 2004, 12:49:47 pm »
Cytuj
Game Play, chodzi ci Freedom Fighters P.O.D. czy Freedom Fighter Creed'a czy jeszcze cos innego? To Creed'a wymiata = D
Freedom fighters zespołu "The Music", to jest trochę podobne w rytmie do Creeda, jak chcesz to mogę przesłać Ci przez GG. Co do innej gitaryto przejdź do tematu "Grunge Rock", tam napisałem co słucham, dochodzi do tego jeszcze Ozric Tentacles, Marillion i kilka innych.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #277 dnia: Września 14, 2004, 01:33:18 pm »
Cytuj
i jest taki jeden kawałek raczej znany Beastie Boys - Fight For YOur Right - zaje...fajny  ;)
 
You gotta fight for your righ TO PAAARTY!! :P ogólnie Beastie boys rzondzom, dziwne że nikt o nich nie wspominał do tej pory :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #278 dnia: Września 14, 2004, 01:41:51 pm »
heh a ja sie tyle zastanawialem jak sie zwie ten kawalek i kto spiewa bo na vivie w reklamie jakiegostam programu jest wlasnie ten fragment co morchol przytoczyl :D
Cytuj
ja słucham wszystkiego ale na mojej playliscia mam głównie ...soad...
dobry chlopak nie wyssam ci krwi jak bedziesz sobie spokojnie spal :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #279 dnia: Września 14, 2004, 01:47:03 pm »
soad ma świetny kawałek o bardzo sensownym tytule "ajijejaeaao" czy coś :P taki indiański lkimat :D