Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 143694 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #280 dnia: Września 14, 2004, 01:49:47 pm »
I-E-A-I-A-I-O :P a ze indianski to sie zgadzam az sie sam zdziwilem ze to SOAD jak za pierwszym razem slyszalem :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #281 dnia: Września 14, 2004, 01:51:11 pm »
ogólnie w Soadzie fajna jest taka mieszaninka styli :P coś jak KoRn - shoots and ladders - z dudami w tle :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #282 dnia: Września 14, 2004, 01:55:12 pm »
mi tam sie juz korn znudzil nie wiem czemu ale nie ma tego czegos co ma soad :D inne przyklady mieszanki styli: peephole - tam jako podklad robi muzyczka cyrkowo-wesolo-miasteczkowa :D albo a.d.d. gdzie zwrotka jest praktycznie identyczna do jakiegostam psalmu :D (pomimo ze w kosciele ostatni raz bylem w okolicach komunii to jeszcze pamietam co nieco :D)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #283 dnia: Września 14, 2004, 03:37:09 pm »
To przerzuć się na prawdziwy metal a nie słuchasz marnych podróbek :P proponuje Helloween na początek ;)
]


Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #284 dnia: Września 14, 2004, 03:43:17 pm »
Z Beastie boys bardzo podoba mi się właśnie ten utwór oraz "intergalactic". Ściągne sobie całą płytę "Licenced to ill"
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #285 dnia: Września 14, 2004, 04:10:38 pm »
Cytuj
proponuje Helloween na początek
kiedys MOZE jak znajde czas to sobie sciagne i przeslucham :P  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #286 dnia: Września 14, 2004, 05:56:33 pm »
Helloween...aaaa, kiedys ich sluchalem...maja pare switnych kawałków..."Future World", "Dr. Stein", "Judasz" i niesamowity "Keeper of the Seven Keys"...posłuchaj Zell bo warto :P

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #287 dnia: Września 14, 2004, 07:44:41 pm »
Smoooke! on the Water!! Fire in the sky!!

nic dodać nic ująć  :devil:  
bla

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #288 dnia: Września 18, 2004, 06:19:28 pm »
tak mi nie za bardzo podeszlo to helloween... proponuje devilu zebys mi polecil cos mocnego... no co sie tak patrzycie :P wiem wiem ze soad tez jest lekki.... ale ma to cos :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #289 dnia: Września 18, 2004, 06:50:21 pm »
Zapuść Turbo albumik Kawaleria szatana... stary dobry heavy metal, a jak coś to jeszcze ewentualnie Helloween "the dark ride" bo pewnie inny album dorwałęś :>
a jak coś mocnego chcesz to może z Abigorem spróbuj... nawet ja go nie strawiłem... ewentualnie lżejszy melodic speed metal czyli Nocturnal Rites ten mnie siem akurat podoba zaciągnij sobie albumik Afterlife...
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2004, 06:54:16 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #290 dnia: Września 18, 2004, 10:22:10 pm »
Cytuj
Nocturnal Rites ten mnie siem akurat podoba zaciągnij sobie albumik Afterlife...
bardzo dobry albumik tak samo jak Devil polecam rowniez polecam Children of Badom albumik Follow The Reaper tez dobry  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #291 dnia: Września 20, 2004, 11:18:18 am »
ostatnio zaczalem sluchac Blind Guardiana. Precious Jerusalem oraz Mirror Mirror "rzondzom"

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #292 dnia: Września 21, 2004, 05:04:11 pm »
Nigdy nie trawiłe Deathowego przewracania flaków... podziwiam S&S tylko nie pamiętam czy oni grali Death czy trash metal :blink:
]


Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #293 dnia: Września 21, 2004, 05:12:59 pm »
Blind Guardian - death/trash? O_o no no to moge sie chwalic na dzielni ze jestem deathmetalem czy cos :P kiedys slyszalem dobre okreslenie "fantasy metal" (Blind guardian, iced earth, rhapsody, nightwish :P )

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #294 dnia: Września 21, 2004, 09:46:37 pm »
Z tego co wiem to Nightwish to będzie goth ewentualnie Melodic Metal :/ sprawdziłęm wreszcie tego blind guardiana :D tosh to zwykły heavy metal :D a ja nigdy go strawić nie mogłem... siem mnie musiało z Nevermore pomylić :/
]


Offline DragoChan

  • Soldier
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #295 dnia: Września 22, 2004, 02:20:51 pm »
Ja tesh napisze  :D  Głównie słucham metalu i gothica i od czasu do czasu techno ale tesh czasem dance uwielbiam też jazz itp. w sumie wszystkiego po trochu :D  :devil: . I oczywiście muzyka z wielu anime jest poprostu super
(np. Cowboy Bebop)
[size=9]CLR YOUR MIND JUST B3 [/size]
"Serca, ktore potrafią kochać;
nieważne czy żywe, czy nie;
są łagodne i ciepłe.
Jeśli serce potrafi się tak rozgrzać;
jeśli to ciepło przynosi tyle szczęscia;
to wydaje mi się że kazdy powinien kogoś kochać.
Myślę że każdy powinien postarać się by ktoś, kogo kocha,
też się w nim zakochał.
Jeśli każdy kogoś pokocha i ten ktoś stanie się
dla niego kimś ważnym;
to wtedy nasz świat przepełni szczęscie"
Chobits "Serce pełne ciepła"
[/color]

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #296 dnia: Września 22, 2004, 08:00:42 pm »
czas na genialne kawałki w wykonaniu mistrza gitary elektrycznej .. brawa dla .. Joe Satriani'ego  ;)  

ten gość to geniush i tyle, pewnie potrafi zrobić helikopter ze strun hehe
naprawde polecam, szczególnie kawałki " Surfing with The Alien", "Up in the Sky" i "Crystal Planet"  
bla

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #297 dnia: Września 23, 2004, 02:00:26 pm »
Ostatnio odświeżyłem sobie trochę The Offspring i Americanę... trochę mam zaległości na tym polu. zapomniałem już że od czasu Americany Dexter i chłopaki wydali kilka nowych płyt.. Ups. Kiedy to była ta Americana? 1999? 2000? od tego czasu w ogóle Offspringa nie słuchałem.....
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #298 dnia: Września 25, 2004, 05:25:05 pm »
a teraz opowiam wam bajeczke dzieci. byl sobie zell. zell siedzial sobie w pewien wrzesniowy dzien i nie wiedzial co robic. wszedl wiec na strone neostrada.pl i zobaczyl ze ma jeszcze pare gb do limitu. zalaczyl wiec program pod tytulem direct connect ++ i sciagnal wszystkie 6 plyt zespolu nightwish. a teraz pisze tego posta i podniecony przesluchuje... koniec mozecie isc spac... dzizaz ja sie nie spodziewalem ze to takie zajebiste moze byc :o tylko teraz kiedy ja przeslucham te 5h...dotad znalem tylko dwie piosenki: nemo i dead to the world i jakos mnie za bardzo nie ciagnelo do tego... ale musze przyznac ze to jest prawdziwy fenomen uwielbiam ten zespol :D ale oczywiscie do soada to jest taki <pokazuje jaki> malutki :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #299 dnia: Września 25, 2004, 08:19:43 pm »
wracam do korzeni...Mezo/Lajner-Dialog rox