Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 143695 razy)

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #300 dnia: Września 29, 2004, 10:54:58 pm »
Cytuj
a teraz opowiam wam bajeczke dzieci. byl sobie zell. zell siedzial sobie w pewien wrzesniowy dzien i nie wiedzial co robic. wszedl wiec na strone neostrada.pl i zobaczyl ze ma jeszcze pare gb do limitu. zalaczyl wiec program pod tytulem direct connect ++ i sciagnal wszystkie 6 plyt zespolu nightwish. a teraz pisze tego posta i podniecony przesluchuje... koniec mozecie isc spac... dzizaz ja sie nie spodziewalem ze to takie zajebiste moze byc :o tylko teraz kiedy ja przeslucham te 5h...dotad znalem tylko dwie piosenki: nemo i dead to the world i jakos mnie za bardzo nie ciagnelo do tego... ale musze przyznac ze to jest prawdziwy fenomen uwielbiam ten zespol :D ale oczywiscie do soada to jest taki <pokazuje jaki> malutki :D
Nareszcie poznałeś co dobre :P jak Ci się podoba płytka Century Child była troszke przez recenzentów <moim skromnym zdaniem> niedoceniona :) chociażby takie end of all hope ;)
]


Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #301 dnia: Września 30, 2004, 10:29:07 am »
Cytuj
płytka Century Child była troszke przez recenzentów <moim skromnym zdaniem> niedoceniona :) chociażby takie end of all hope ;)
Niedoceniona? :blink: Prawie wszystkie piosenki tam się znajdujące z "End of all hope" są na liście moich ulubionych utworów Nightwisha. Ale mam sentyment do tego zespołu, bo był jednym z pierwszych w tym gatunku jakim się zainteresowałam.  

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #302 dnia: Października 01, 2004, 11:59:21 am »
Ja właśnie z tej strony siem dowiedziałam o tym zespole...nigdy wcześniej o nim nie słyszałam...hehe można powiedzieć że zainteresowała mnie sama jego nazwa....ale jak to mówi moja starsza siorka ja to mam wyczucie do muzyki nawet po samej nazwie ^_^  

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #303 dnia: Października 01, 2004, 02:12:37 pm »
Heh ja tam zaczynałem od przeglądania Darklyrics i jeżeli texty zespołu mi pasiły to ściągałem :D wyjątkiem był Nightwish którego słucham kawał czasu :D
]


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #304 dnia: Października 01, 2004, 08:13:20 pm »
poelcam wszystkim 52 Debiec: plicyjne (obie czesci), kotek, drut, konfrontacje. Zarypiste piosenki. Strasznie mi sie podobaja  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #305 dnia: Października 01, 2004, 10:41:50 pm »
z 52Dębiec to ostatnio słuchałem "Pies" ta piosenka się bardzo podoba mojej dziewczynie (ona jest hip hopófką), nom i cuż niezabardzo mi się podobała;/ nawet bit niezły ale ogólnie mi się nie podoa, głos tego kolesia ostatnio stał się dla mnie monotonny a kiedyś jak słyszałem jego piosenke to mówiłem że głos ma zajebisty... teraz już mnie nudzi, Hip Hopu już od daaaawna nie słucham i raczej się z niego śmieje, ale wiem że jest pare rzeczy dobrych z tego gatunku jednak 52 Dębieć mi zbytnio do gustu nie przypadł... ale ja słyszałem tylko z 6 piosenek więc zabardzo obeznany w nim nie jestem


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #306 dnia: Października 02, 2004, 09:43:47 am »
a ja tam nie lubie hip hopu, jakoś mi do gustu nie przypadł, może dlatego że u mnie w domu się tego nie słuchaaa, a z tego hip hopu co dziś, to sie nawet mój kolega (hh) śmieje...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #307 dnia: Października 02, 2004, 11:25:34 am »
no bo to co leci w tv to jest coraz czesciej taki hiphop jak rasmus - metal
Ooo Ooo nananana nananana i'v been watching i'v been costam tralalaalal tralala oooo oooo

ale debiec - policyjne 1 & 2 rzadzi :D

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #308 dnia: Października 02, 2004, 11:26:29 am »
Wszystko tylko nie hip hop. Nieeeeee!!! :w00t:  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #309 dnia: Października 02, 2004, 01:26:14 pm »
polecam wszystkim devil may cry 3 - trailer theme... ten utworek jest zajebisty i musze powiedziec ze nieduzo mu brakuje do soada :o chorki + ostrzejsza muza - to tutaj zella zauroczylo
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #310 dnia: Października 02, 2004, 02:14:45 pm »
Morchol-On sie zna na muzyce :D

@Gipsi mi tez Pies nie przypadl do gustu

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #311 dnia: Października 02, 2004, 03:06:44 pm »
Cytuj
polecam wszystkim devil may cry 3 - trailer theme... ten utworek jest zajebisty i musze powiedziec ze nieduzo mu brakuje do soada :o chorki + ostrzejsza muza - to tutaj zella zauroczylo
Ostatnio właśnie sobie ściągnełam tralier ten o którym mówisz....muza miodzio :grin:  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #312 dnia: Października 02, 2004, 03:08:54 pm »
Dla chetnych: tekscidlo tegoz dziela :D (wlasnie znalazlem sobie na 4um o dmc3 i sie wydzieram na caly dom :D)

"Devil May Cry 3 - Trailer Theme"

Steal a soul for a second chance, or you'll never become a man
I just told you that, make me stronger in a life that creeps no longer
Fade away, a quest of life
Until the end, judge me nice
Stepping forth, the cure for a soul's demise
Reap the tears of the victim's cries
You'd do more to keep the suffer from a brother demon that put it under
Kill him before the time that killed'em all
Backstab the righteous mark
Serving justice that dwells in me.
Nothing comes as far as the eye can see.
The eye can see. *x3*

(Chorus)
We are falling, the night is calling,
tears inside me coming down.
Bless me, with the leaf of a poetry
On it, I see the freedom reign.
We are falling, the night is calling,
These tears inside of me flowing down.
Midnight's coming,
Here's softly sobbing
cloud me without your relief.
Bless me, with the leaf of a poetry.
On it, I see the freedom reign.
Raised through my father, blessed by the water,
That night, dark sky, the devil's cry.

( rap)
Now is perfect to end the madness upon a chain to end sadness
don't be so blind for truth of needing
true father, god is bleeding
I just train for all to feel with in a sea cross a victory squeals
the cold people you use to satisfy were slain to make them pacify
What's intentional makes me stronger if life craves the hunger
Fade away, a quest of life.
Until the end, Judge me nice.
Watch footsteps that never follow, if you want to live tomorrow
Steal a soul for a second chance, or you will never become a man
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2004, 03:09:22 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #313 dnia: Października 03, 2004, 09:59:30 am »
Tekst nawet ciekawy. Nie wiem co to, ale chyba przez ciekawość poszukam jak będę miała czas.  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #314 dnia: Października 03, 2004, 11:19:19 am »
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2004, 11:26:37 am wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #315 dnia: Października 03, 2004, 04:52:52 pm »
Dińśt weź ty mi powiedz czy ta piosenka która ci się podobałą to Ingrid-Milord ??

a Devil trailer mi się ściąga więc obczaje czy to fajne, a ostatnio z angielskojęzycznych piosenek to spodobał mi się David Usher - Black Black Heart nawet fana piosenka i kilka razy w winampie poleciała... co żadko się zdaż dla "nie japońskich" tytułów :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #316 dnia: Października 03, 2004, 07:26:22 pm »
Siakoś mi nie przypadła ta muzyczka do gustu :/ siakaś taka kańciasta :> nie podoba siem mnie...
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #317 dnia: Października 03, 2004, 08:20:55 pm »
Też mi jakoś tak do gustu nie przypadła, głos wokalisty mi się niezbyt podoba i gitarki jakieś takie nie takie :rolleyes:  ale po kilku przesłuchaniach brzmi o wiele lepiej niż na początku bo zapierwszym razem wogóle mi się niespodobało, jak wchodzą churki to jest bardzo fajna ta piosnka ale jako całość to nie bardzo mi się podoba... szczególnie bez obrazu Devila trzeciego... aha no i ta piosenka jest strasznie krótka, bo na początku jest ta spokojna muzyka na organach i chór i zanim wejdzie wokalista to troche mija, a jak już wejdzie to pośpiewa z 2 póltorej minuty i znowu chór... przesadzili z początkiem-za długi, no chyba że ta piosenka jest tylko do trailera a nie jest z żanej płyty, ktoś wie czy to jakiś zespół gra?


Co do tego Millord to naprawde Zell chyba przesadziłeś ;)  Tak się śmiałeś z mojej Kasi Stankiewicz, to Millord przypomina mi próbe Dark M wejścia na rynek muzyki alternatywenj... jestes fanem jego więc pewnie wiesz o co chodzi ;)  Powiem że te 2 piosenki są troche do siebie podobne


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #318 dnia: Października 03, 2004, 08:41:25 pm »
Cytuj
aha no i ta piosenka jest strasznie krótka, bo na początku jest ta spokojna muzyka na organach i chór i zanim wejdzie wokalista to troche mija, a jak już wejdzie to pośpiewa z 2 póltorej minuty i znowu chór...
ja tutaj wlasnie wole chor niz jak gosc spiewa wiec mi to pasi :P a poza tym przy 2 chorze on tez spiewa... czy tam mowi...
Cytuj
szczególnie bez obrazu Devila trzeciego...
to ty sciagnales sama muze bez trailera?!?! poprawiaj sie i to juz :P jak jest razem to jest duuuuzo lepszy efekt
Cytuj
no chyba że ta piosenka jest tylko do trailera
dokladnie
Cytuj
Co do tego Millord to naprawde Zell chyba przesadziłeś
aaaa wiem juz mnie nie nachodzcie z tego powodu w nocy!!!!! moje wino moje wino moje bardzo wielkie wino!!!
Cytuj
Tak się śmiałeś z mojej Kasi Stankiewicz
bo milord jest lepsze :P
Cytuj
Powiem że te 2 piosenki są troche do siebie podobne
ze what? milord i kaczka? milord i stankiewiczka? milord i jol jol mamo? stankiewiczka i kaczka? jol jol mamo i stankiewiczka? kaczka i jol jol mamo? (to juz chyba wszystkie mozliwosci)
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2004, 08:41:55 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #319 dnia: Października 03, 2004, 08:51:59 pm »
Cytuj
to ty sciagnales sama muze bez trailera?!?! poprawiaj sie i to juz  jak jest razem to jest duuuuzo lepszy efekt
Ściągnąłem oba, ale jak się słucha muzyki bez obrazu to jest o wiele gorzej :)

Cytuj
bo milord jest lepsze
Hehe milord to chyba lepiej gra na organkach czy innym tam akordeonie :P

Cytuj
ze what? milord i kaczka? milord i stankiewiczka? milord i jol jol mamo? stankiewiczka i kaczka? jol jol mamo i stankiewiczka? kaczka i jol jol mamo? (to juz chyba wszystkie mozliwosci)
Ehh przeca Dark M nie tylko te 2 piosenki miał <Gipsi uderza Zella pałką po łbie> :P  ehh tyś jest buc wiesz Zbysiu... jak Dark M podawał linki do swojej twórczości to nikt nie chciał ściągać-_-' jak ktoś daje linki to ściągajcie i sprawdzajcie co kto oferuje a nie się ociągacie... kiedyś Dark M dał linka do takiej piosenki i napisał"sprawdzcie moje możliwości, to jest próbka moich umiejętności w zaistnieniu w muzyce alternatywnej" :lol:  jak ściągnąłem utwór to myślałem że się popłacze :lol: ... ale komu by się chciało ściągać :rolleyes:

Zell jak masz jakieś link z muzyką SOAD z http: to zapodaj śmiało tutaj albo lepiej w topicu o MP3... ajak nie to nie :P  se będę musiał na P2P ściągnąć... doszedłem do wniosku że skoro nawet tego nieszczęsnego KORNa słuchałem to trza i SOAD spróbować, w końcu to też podobno HardRock...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?