Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 143685 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #180 dnia: Lipca 19, 2004, 02:59:26 am »
Cytuj
i SOAD...
zna sie na muzie :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #181 dnia: Lipca 20, 2004, 10:37:32 pm »
Cytuj
Blind Guardiana
Blind Guardiana zlyszalem tylko Precious Jerusalem i bardzo sie mi spodobalo :P

MarvelliX

  • Gość
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #182 dnia: Lipca 21, 2004, 12:33:27 am »
Ja kiedyś próbowałem ściągnąć jakiś album Guardiana ale ściągło sie tylko kilka piosssenek z czego tylko Time Stands Still (At The Iron Hill) mi sssie powiedzmy że "bardzo" podobał :P
Teraz Saratoge zasssysam, taki sssobie francuski rock :grin:  

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #183 dnia: Lipca 21, 2004, 11:45:38 am »
Ja zassysam aktualnie charona ;) wypaśne texty gdyby był jeszce żeński wokal :) ahhh....  
]


Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #184 dnia: Lipca 23, 2004, 10:54:13 pm »
wlasnie sciagnolem najnowszy albumik Nightwish i osobisci mi sie podoba  ;) nie wiem co ci nie pasuje w tym nowym albumie Devil moze to jest spowodowane ze nie slyszalem wczesniejszych albumow ale mi sie ten nowy podoba utwory takie jak "Planet Hell" , "Dead Gardens" i "Dark Chest fo Wanders" poprostu paluszki lizac :P      
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Lord Gumiś

  • Soldier
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #185 dnia: Lipca 23, 2004, 11:04:44 pm »
Widzę że sporo tu ludzi co leży w klimacie Metal, Death Metal itd..słodko...
a słyszeliście może o Arcanum i Arch Enemis jak tak to co sądzicie o tych zespołach..??

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #186 dnia: Lipca 23, 2004, 11:56:39 pm »
Arcanum hum hum czy Arcana ?? o Arch enemy słyszałem jedynie ze porzadnie grają nigdy nie słyszałem nie miałęm okazji, ostatnio Haggarda słucham i zassysam the sins of thy beloved...FaLa posłuchaj wszystkich albumów a inaczej spojżysz na ostatni...
]


Offline Lemax

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #187 dnia: Lipca 26, 2004, 05:58:00 pm »
Ludzie.. co tu owijać w bawełne: Liquido, Nirvana, RHCP, Limp Bizkit, Fat Boy Slim, Lady Punk i Slip Knot the best


Ganymede, a human boy,was blessed with such beauty that
even gods could not stop falling in love.
One day he was taken away somewhere by a majestic eagle.
Time passed, and in Heaven,gods were fascinated with
a young man who were serving nectar to them at their party.
Thus, Zeus, the lord of gods,gave him the immortality of god
and he became the stars of a man who is pouring water of rain
toward his home ground.

MarvelliX

  • Gość
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #188 dnia: Lipca 27, 2004, 01:50:38 am »
Ja od dobrych kilku dni nonssstop sssłucham Theatre Of Tragedy  :grin:

I mam pytanie do wiedzących: ile jessst wszyssstkich albumów tegoż zessspołu... bo mam 7 i nie wiem czy dalej szukać :P

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #189 dnia: Lipca 27, 2004, 01:57:06 am »
Got that quite a lot (did this good rhythm ^o^)
http://www.fan.pl/shopping/lista.php?start...AGEDY&og=3&ot=1
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

MarvelliX

  • Gość
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #190 dnia: Lipca 27, 2004, 02:18:58 am »
dobla dodałem 1 do wyszukiwarki (bo 1 już był :) ) i będzie razem 9 :grin: czekam na nowe... chodz już bez anioła :(  

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #191 dnia: Lipca 27, 2004, 02:22:32 am »
Theatre Of Tragedy rok 1995
Der Tanz Der Schatten rok 1996
Velvet Darkness They Fear rok 1996 (najlepszy ich album, moim zdaniem)
Aegis rok 1998
Musique rok 2000
Assembly rok 2002
chyba wszystko :P

9 !!!  :blink: to ja nie wiem weź mi je wypisz bo mi się wierzyć nie chce chyba że z demówkami wszystkimi...
« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2004, 02:23:55 am wysłana przez De6v6il6 »
]


MarvelliX

  • Gość
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #192 dnia: Lipca 27, 2004, 02:25:23 am »
upsss mam ich tylko 6 (1 folder był pusty :/) :P i to te które Devil wymienił :) ale sssą jeszcze 2 inne które zassssysasasam

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #193 dnia: Lipca 28, 2004, 02:09:04 am »
ssssiem już przestrachałem jak ściągniesz jeszcze te dwa albumy to mi tytuły podaj bo nie posiadam :D
]


MarvelliX

  • Gość
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #194 dnia: Lipca 28, 2004, 12:28:50 pm »
Inperspective (ależ prosssta nazwa <_< ) i Closure (ta to chyba koncertówka :P )

A wisz tego nie mam "Der Tanz Der Schatten" za to mam ten "A Rose For The Dead"  :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #195 dnia: Lipca 31, 2004, 09:45:40 am »
Pilnujcie Devila zeby nie przeczytal rego posta bo jak czytnie to mnie zabije.
No wiec tak. Niedawno widzialem teledysk do jednej piosenki Nightwisha. O ile paietam Nemo. Na poczatku bylo to calkioem fajne ale po pierwszych 30 sekundach zygalem patrzac na ekran.....bozzzzze alez shit.

A mozee slyszeliscie najnowsza piosenke O zone ????? Dragostea Din Tei :P czy jakos tak :P Bozzzze to dopiero kicz. NumamnumaJEJ NUmanumjej dragostea din tei  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #196 dnia: Lipca 31, 2004, 09:51:48 am »
Cytuj
A mozee slyszeliscie najnowsza piosenke O zone ? Dragostea Din Tei  czy jakos tak  Bozzzze to dopiero kicz. NumamnumaJEJ NUmanumjej dragostea din tei
Najchętniej bym zabił tych ludzi... chity letnie są zawsze takimi shitami że oboshe... pamiętacjie chihuahe, las kechup i inne badziewai... dżizzzzzzzzz


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #197 dnia: Lipca 31, 2004, 10:33:04 am »
ale dragostea przebija chichuahe i asereje razem wziete :P piosenka rzeczywiscie wywalona w kosmos teledysk tez niezly taki ze sie po 2 sek zygac chce (bo przez te pierwsze 2 sek jeszcze muzyczki nie ma :P)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #198 dnia: Lipca 31, 2004, 12:02:28 pm »
eeee.... juz mówiłem że mi się Nemo nie podoba :P więc o co wam chodzi ale że Ci się Tarja nie podobała ?? :> zapłacisz za to :devil: znajde Cię  :P no no... to nie jest muzyka w Twoim guście jak tam czytrałem że Blind Guardiana słuchałeś :P
Cóż u mnie nie wiele trzeba by mnie się chciało żygać wystarczy puścić HH... tak właśnie oglądam tych ludkuf z łańcóchami w dresach itd... i cała ta atmosfera wystarcza + "życiowe" texty które rozwalają swoją trywialnością i banalnością a dla co poniektórych wydają się pionierskie a  nawet odkrywcze...Jak mi to pwiedział pewien fan tej muzyki: "musisz ją zrozumieć", ja jej nie rozumiem bo muzyka nie mam mi przypominać jakie życie jest do DU*Y tylko ma mnie oderwać od rzeczywistości, chociaż na chwile... nic dodać nic ująć...
« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2004, 12:07:59 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #199 dnia: Lipca 31, 2004, 12:17:45 pm »
To posłuchaj jakiego Hip Hopa zrobił Dark M :lol:  hahahhah ehh zajebisty... można isę pośmiać troche z tego całego hip hop i własnie życowych text,ów które Dark M tam umieścił haha


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?