Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 143683 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #160 dnia: Lipca 05, 2004, 09:21:55 pm »
wszystko sie zgadza tylko ze rekawiczki mam czerwone...ups chyba troche zaoftopowalismy :D no ale z modem mozna :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #161 dnia: Lipca 05, 2004, 09:49:17 pm »
A czemu z gwizdkami i bialymi rekawiczkami ?? :D Az tak zle to z nami nie jest chyba :D:D  :shu:  


Cooool ^.~

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #162 dnia: Lipca 09, 2004, 01:38:52 am »
Zdaje sie że FaLa pisał o Crematory... mógłby mi moze polecić jakąś płytke bo narazie tylko Revolutions przesłuchałem nie jestem jakoś szczególnie zachwycony ale też nie zniechęcili mnie, może trafiłem na nieodpowiednią płytkę... jeżeli ktoś zna ten zespół niech napisze która płytka podobała mu się najbardziej :)
]


Offline Quezacotl

  • Soldier
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #163 dnia: Lipca 10, 2004, 09:55:35 am »
techno? wszystko tylko nie techno :shu: , nie cierpie tej muzyki, jedynym skutkiem jej słuchanie jest ból głowy  <_<  
"Jest widok ogromniejszy od widoku morza - niebo. Jest widok ogromniejszy od widoku nieba - wnętrze ludzkiej duszy."

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #164 dnia: Lipca 10, 2004, 04:33:00 pm »
no i wlasnie ty quezacotl jestes przykladem czlowieka ktory mysli ze techno to tylko umpa umpa
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #165 dnia: Lipca 12, 2004, 10:16:29 pm »
a ja ostatnio slucham coraz ciezszej muzy......chyba mi jakis pustak na leb spadl

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #166 dnia: Lipca 12, 2004, 11:00:55 pm »
nareszcie się nawracasz :P wiedziałem że tak będzie :P HH to Tylko przejściowy okres... To jest moda która przyszła do nas z USA, która przeminie :P a metal będzie wieczny !! :devil:  
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2004, 11:02:21 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #167 dnia: Lipca 12, 2004, 11:12:41 pm »
s&s na czym juz jestes? :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Quezacotl

  • Soldier
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #168 dnia: Lipca 13, 2004, 08:40:40 am »
Cytuj
no i wlasnie ty quezacotl jestes przykladem czlowieka ktory mysli ze techno to tylko umpa umpa
no niestety Zell, ale chodzi mi o techno które miałem okazje słyszeć (u kumpli czy na dyskotekach), a ta muzyka włąsnie taka była, a innego techna nie znam (i nie mam ochoty poznać)
"Jest widok ogromniejszy od widoku morza - niebo. Jest widok ogromniejszy od widoku nieba - wnętrze ludzkiej duszy."

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #169 dnia: Lipca 13, 2004, 10:37:39 am »
wlasnie przechodze do Antosia Szprychy :P potem bedzie Boys i moze w koncu Britney. Powoli a zaczynam sluchac evanescence bo mi siem bardzo spodobalo bring me to life. Mam fajna piosenke Matalici wiec posciagam  moze troche wiecej. I slucham duzo LP. Ale Nightwisha narazie sprawdzal niebede

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #170 dnia: Lipca 13, 2004, 11:12:27 am »
a ja sobie obecnie słucham the darkness, strasznie mi sie podoba "i believe in a thing called love", do tego dochodzą blinki i offspring... no i oczywiscie dwa super songi, ktorych pominac nie moge :] - jim carrey - somebody to love i royal gigolos - california dreamin ( mały odpoczynek od linkin parku )
bla

Offline atari505450483idea

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #171 dnia: Lipca 13, 2004, 12:30:44 pm »
Ostatnio kawałek Black Sabbath Paranoid ryje mi beret!!! :ph34r:  
Wymienię się sms\'ami oraz mms\'ami o grach z serii FF...+48505450483.

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #172 dnia: Lipca 13, 2004, 07:03:56 pm »
Devil...albumek sie sciagnal, thx za linka...powiem tak...no nawet mi sie podoba, nawet bardzo...glos tej pani jest swietny i bardzo "nie pasuje" do reszty, co sprawia ze slucha sie tego z przyjemnoscia...w "Nemo" mam wrazenie ze wokal jest troche zagluszany przez muze...choc ten utworek podoba mi sie najbardziej..."Creek Mary's Blood" boski, spokojny, melodyjny...czad...i przeciwnosc "Wish I Had an Angel"...tu juz IMHO jest lepiej niz "Nemo"...czyzbym sie nawracał :?: :D

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #173 dnia: Lipca 13, 2004, 07:12:28 pm »
eee o czym mowa? czyzby nightwish?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #174 dnia: Lipca 13, 2004, 08:37:35 pm »
nie czyzby tylko napewno

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #175 dnia: Lipca 13, 2004, 09:04:40 pm »
ja sie nie orientuje w tytulach nightwisha bo mam same audiotrack1, audiotrack 2 itd. :D no ale poznalem po tym jak ard mowil o wokalistce :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #176 dnia: Lipca 14, 2004, 09:26:09 am »
A ja w ogole nie mam na kompie nightwisha tylko w emulu widzialem tytuly  :lol:  

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #177 dnia: Lipca 18, 2004, 05:36:56 pm »
ja tam ostatnio zaczelem sluchac Children of Bodom i Blind Guardiana niezla mieszanka    ;)
i trafila mi sie cala dyskografia Iron Maiden ...omg ile tego jest i kiedy ja tego przeslucham ??  :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2004, 05:37:54 pm wysłana przez FaLa »
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #178 dnia: Lipca 18, 2004, 06:24:15 pm »
Ironów (herezja mode on)nie trawiem(herezja mode off) tak samo jak wyżej wymieninych zespołów i dont know why :P w każdym razie ARD ten albumik nie jest już prawdziwym Nightwishem... tak tak toż to na eurowizje można jechać z tymi przebojami... Nightwish stracił siłe przebicia i nie bardzo można go odróżnić ot (s)hitów takich jak Within temptation, xandria czy evanscence... Moim zdaniem ten album nadaje sie do pieca :(  
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2004, 06:26:49 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #179 dnia: Lipca 19, 2004, 12:19:25 am »
kolezanka ma mi zalatwic jakies 3 wczesniejsze albumy wiec porownam :D

a teraz na nockach mecze kumpli Kornem i SOAD...:lol:
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2004, 12:20:26 am wysłana przez ARD »