Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 143679 razy)

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #140 dnia: Czerwca 23, 2004, 04:57:13 pm »
Tzn.. czy AF bym zaliczył trudno powiedzieć.... cóż dużo skopiowane z Nightwisha jeżeli lubisz Gotha przesłuchaj sobie Epice The Phantom Agony... Jest powiem wypasna i na pewno o niebo lepsza od nowego Nightwisha...
EDIT
Mój 666 Post :devil:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2004, 05:00:32 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #141 dnia: Czerwca 23, 2004, 05:38:25 pm »
Lubie jeszcze Apocaliptyke i niektóre piśni chóralne z gotycką muzyką. Dziś na przecenie widziałam Apocaliptyke za 22 zł. Żałuje że jestem spłukana.

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #142 dnia: Czerwca 23, 2004, 05:51:43 pm »
Ja tam jakąś płyte Apocaliptyk mam w domu, ale nie słychałem jej. Jakoś mi sie nie chce.

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #143 dnia: Czerwca 23, 2004, 10:00:39 pm »
Cytuj
Lubie jeszcze Apocaliptyke i niektóre piśni chóralne z gotycką muzyką. Dziś na przecenie widziałam Apocaliptyke za 22 zł. Żałuje że jestem spłukana.
Więc Epica Ci się spodoba to na pewno nie to co apocaliptica(nie podoba mnie siem[Apocaliptica okoz])ale zdecydowanie jest Gut ;) Płyta jest dostępna jedynie na SoulSeeku chyba że się ją gdzieś upolowało w każdym razie nie wiem kto to u nas sprowadza ja upolowałem na allegro w sklepach muzycznych nie ma... w każdym razie polecam chociaż z mp3 się zapoznać ;)
]


Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwca 23, 2004, 10:04:45 pm »
ja tam Apocaliptyki fanem nigdy nie bylem ale niektore utwory maja bardzo dobrze a co do Epice The Phantom Agony to ja chyba kiedys slyszalem o tym ale jakos nie moge sobie skojazyc  <_<  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #145 dnia: Lipca 02, 2004, 08:18:59 am »
U mnie teraz do chwał powrócił Dir en grey :)  HardRock znowu u mnie zadziałał (nie żadne tam Eweliny Flinty :P ) czekam na ich nowy singiel i prezy okazji słucham starych albumów kKissou i mini albumu Six Ugly :)

Oprócz tego nadal mi się podoba piosenka z jeziora marzen...  :shu:  Paula Cole "I don't want to wait" :alien:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline sebi296

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #146 dnia: Lipca 02, 2004, 06:38:09 pm »
ja lubie polskiego wykonawce''kat''-a śpiewa on odjazdowe ballady metalowe ktos jeszcze go lubi
kupię gre front mision 2

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #147 dnia: Lipca 04, 2004, 09:15:42 pm »
Ludzie co Wy ?? tylko metalu sluchacie ?? A starego dobrego Techno to juz nikt nie slucha ?? :D :shu:  
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2004, 09:16:10 pm wysłana przez RiKKu-reloaded »


Cooool ^.~

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #148 dnia: Lipca 05, 2004, 12:39:13 am »
techno tez jest dobre. nie smiejcie sie ze mnie bo nie mam na mysli umpa umpa tylko prawdziwe techno - najlepiej trance. czasem fajna jest jakas odmiana :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #149 dnia: Lipca 05, 2004, 04:25:49 am »
racja Zell..."umca, umca" to typowa muza dla przygłupów, którzy idą na dyskoteke i trzęsą się ciągle tak samo prze 6-8 godzin...jeśli to ma być taniec, to ja dziękuje...wolę sobie poskakać przy "No Good" The Prodigy....stare, ale jak mozna się pobawić :lol:

Offline Pieszczotek

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #150 dnia: Lipca 05, 2004, 09:56:43 am »
techno moze byc , zwlaszcza Goa... a bawic sie przy tym tez swietnie mozna.  Ja tylko przy hiphopie usypiam z nudow, ostrego metalu tez nie zdzierze.
See you, Space Cowboy!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #151 dnia: Lipca 05, 2004, 11:12:01 am »
Cytuj
Ludzie co Wy ?? tylko metalu sluchacie ?? A starego dobrego Techno to juz nikt nie slucha ?? :D :shu:
Metal Mą Religią  :devil: za techno podziękuję takie to siakieś prymitywne prawie jak hip hop...  
]


Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #152 dnia: Lipca 05, 2004, 11:35:26 am »
Heheehh :D no a nie mowilem ze wy tylko metalu sluchacie :D A hip hop ktos lubi moze ?? (tak ps to ja nie za bardzo) :shu:  <-- kurde jak mi sie podoba ten obrazek :D


Cooool ^.~

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #153 dnia: Lipca 05, 2004, 11:42:53 am »
eeee ja tam za siebie mówiłem a PRodziż to nie metal... w sumie trudno powiedzieć co, Hip Hopu nie trawie o czym najlepiej przekonałał Się S&S.
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #154 dnia: Lipca 05, 2004, 01:28:00 pm »
Techno:
Dzizzzaaaaaaaasssssssss :shu:  Gatunek muzyki który słuchałem przez wuele lat... odkąd tylko pamiętam swoje dzieje tj. mniej wiecej od wieku kiedy miałęm 7 lat... zwsze słuchałęm techno z racji tego że miałem kuzyna w niemczech który przysłał muzyke moim starszym braciom (jak wiadomo techno narodziło się w niemczech), a ja nie miaęłm wyboru i też musiałem słuchać (ale w cale nieżałowałem w końcu w tamtych czasch ludzie słuchali piosenek typu einz,zwei polizei albo backstreetboys ew. New Kids of the block :shu: ) i tak sobie słuchałem tehno przez wiele lat... dopóki w naszym kraju nie stał się to bardzo popularne (i puszczane rzez opewna nędzną radiostacje "Planeta Fm")... ludzie nie rozrużniają prawdziwego tehno od powiedzmy jakiejś Kate Ryan, Scooter'a BrooklunBounce czy innego Scatmana... o własnie koniec ery techno zaczął sie od tego że wszyscy chcieli stać sie DJami i zmieniali stare kwałki (Scatman,captain hollywood i inne nedzne gowna)... ludzie czesto słuchają najzwyklejszego Dance i Trance a mowią że to Techno... wogóle Techno to jest strasznie ogólnie powiedziane, można pod ten gatunek podpinać takie nurty jak: Elektro,House,Jungle Trance,Rave, Drumm'nBase i wiele innych u nas najmodniejszy jest Dance i Trance i "zwykł Techno" czyli Scootery i inne dresikowe piosenki przy których bawią się spolfieni dresiaże... dla mnie więcej z prawdziwym Techno ma Prodigy (niektóre piosenki ofkoz bo Prodigy to bardzo zróżnicowany zespół ktory nie jest ograniczony żadnym gatunkiem i tworzy to co chce)... Ja słuchałem zawsze muzyki z imprez takich jak Mayday... kiedś nawet słuchałem setów z Love Parade ale z roku na rok ta impreza podupadała...nawet nie wiem czy w tym roku bedzie i od 2 lat już mnie to nie interesuje... jednak wielu ludzi myśli że Techno to zwykłe umcyk-umcyk... podczas gdy prawdziwe dobre Techno może zawierac gitary i wiele przyszłościowych/eksperymentalnych elementów ... obecnie techno już nikt nie tworzy, tzn. żaden z szanujących twórców z przeszłosci: Lexy&K.Paul, Karl Cox i inni znani i szanujący siebie DJ'e przeszli na House i muzyke Clubową... Niech Techno nadal będzie kojażone z takimi bucaim jak Paffendorf, Scooter czy Master Blaster (na ktorych widok żygać mi się chce... ale wiedzcie że są młodzi ludzie tórzy tworzą muzyke "Technopodobną" i wychodzi im to swietnie... jak np. Kid Alex... człwoiek który wydał plyte "Kolorz" sietną i przyszłościowa zawierającą w sobie trochę NewRocka... jakbyście gdzies widzieli piosenke "Fame" zassijcie i sprawdzcie jak może brzmieć Techno...całkiem inne niż to promowane przez media


Notabane muzyki tej uż niesłucham bo jej era dawno minęła ale jeśli tylko się dowiem że taki Kid Alex wydał nową płytę od razu ściągam (ale sam nie wiem czy to napewno Techno) ew. Lexy & K.Paul którzy tworzą to co luią i to co im sprawia przyjemność (niejedno krotnie śmieją sie w piosence i podczas niej żartują róznymi dzwiękami)

Ofkoz od roku żyje we mnie tylko japońska muzyka(głównie rok) i raczej wątpie żeby to się zmieniło ale chciałem napisać że muzyka Tehno kiedyś niebyłą tak nędzna... Dżizzzzz ile ja napisałem :shu:  ktoś to wogóle czytnął
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2004, 01:46:47 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #155 dnia: Lipca 05, 2004, 01:46:25 pm »
lol gipsi ty to masz talent do pisania dlugich postow :D a ja to przeczytalem :D:D:D zgadzam sie z toba w 100% ze kiedys to bylo cos ale i tak najlepszy jest soad :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #156 dnia: Lipca 05, 2004, 03:22:17 pm »
Cytuj
dla mnie więcej z prawdziwym Techno ma Prodigy (niektóre piosenki ofkoz bo Prodigy to bardzo zróżnicowany zespół ktory nie jest ograniczony żadnym gatunkiem i tworzy to co chce)

chyba nie muszę nic dodawać...Gipsi zna się na rzeczy...normalnie jak kiedyś zrobi się zlot SZ to masz u mnie wielgachne pifko :D...mówiono kiedyś że utwór Prodigy "Charli" zabił scenw Rave w Angli...<cenzura> prawda :!:

co do tego "techno" to ostatnio nawet spodobał mi się ostatni album ATB...całkiem ciekawy, spokojny, zróżnocowany...nie jakieś "bum, bum bum (180 x na min :P )...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #157 dnia: Lipca 05, 2004, 04:43:18 pm »
tylko 180? ee to jakies cienkie te techno. ja to sie dobrze bawie tylko przy 240 :D:D:D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #158 dnia: Lipca 05, 2004, 05:55:57 pm »
eeee o czym wy do cholery mówicie ?? :D  
]


Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #159 dnia: Lipca 05, 2004, 09:17:39 pm »
o liczbie "lup, lup, lup" w utworze techno na minute :D...240 to jush muza dla naćpanych cyborgów z gwizdkami i białymi rękawiczkami...nie dziękuje :P