Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 143681 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #120 dnia: Maja 10, 2004, 08:04:47 am »
Cytuj
a ja polecam Kaliber 44 "Księge Tajemnic"...calkowicie psychodeliczny klimat...no i śp. Magik  :blush: ...wiem co teraz powie Diablo, ze "polski HH to <cenzura>" :D...tez tak uwazam i sie z kazdym zgodze...ale ta plyta jest akurat tym, czym powinien byc HH, a niestety nie jest...
Podpisuje się nóżkami łapkami oraz pozostałaymi kończynkami pod tym postem :D

Ps. A tak dla ścisłości to to jest "Księga Tajemnicza.Prolog"
« Ostatnia zmiana: Maja 10, 2004, 08:05:56 am wysłana przez Morchol »

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #121 dnia: Maja 10, 2004, 09:31:53 am »
Cytuj
No i oczywiście niemoge zapomnieć o zwymyslaniu hip hopu, jest on %$^$& &^^%#$ @#@$% i #$@# i bżmi %$@$& i wogule to @#$4 mu w #@%$5
Popieram  :w00t: , a co do 44 to sem nie wypowiem bo słyszałęm że on naprawde potrafił tworzyć  niezłą muzykę (o ile HH można nią nazwać) ale to wszystko rzecz gustu ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 10, 2004, 09:32:31 am wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #122 dnia: Maja 10, 2004, 11:07:54 am »
no dokladnie jak mowisz  :devil: ...to tylko rzecz gustu...ja jak slysze gdzies polski HH to slucham go tylko dlatego, zeby sie posmiac z chlopakow jakie maja madre teksty  :P  :D  :lol: ...jednak wyzwe kazdego na ubita ziemie (bron dowolna  :) ) broniac dwoch starych albumow: w/w Kaliber 44 "Ksiega Tajemnic. Prolog" i Paktofonika "Kinematografia"...nowe plyty HH po prostu sa denne, beznadziejne i nie zawieraj aw sobie zadnych wartosci...sa w srod nich tylko 2 perekli...

ostatnio zrobilem wielki "come back" do muzy Kazika...zwlaszcza do albumu "Ostateczny krach systemu korporacji"...dla mnie bomba  :w00t:  

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #123 dnia: Maja 10, 2004, 03:56:29 pm »
Ja nienawidzieć Hop-hopu! Myślę o nim to samo co Dark M i nie będę tego cytował. Najlepsze to ciężkie elektryczne gitary (świetny jest utwór Ozric Tentacles - Wob glass) oraz mocne (ale rytmiczne) uderzanie w bębny ;)
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #124 dnia: Maja 10, 2004, 08:53:55 pm »
Powiem szczeże że nigdy nie przepadałam za HH ale jest kilka wyjątków,głuwnie to słucham rocka choć kiedyś  bardziej lubiłam techno(ale ile można tego słuchać)no i popu.  

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #125 dnia: Maja 19, 2004, 10:20:51 pm »
Zobaczcie sobie tę płytkę!!! To się nazywa mroczny klimat nie mogę się od niej uwolnić... prześladuje mnie na każdym kroku... Sui Generis Umbra... Coma... zapadłem w śpiączkę... i nie chcę się z niej budzić... trzeba do tej muzyki dotrzeć i nie wiem czy komukolwiek z forum uda się ta sztuka... jest to muzyka bardzo trudna w odbiorze, po prostu trzeba kochać takie mroczne klimaty...
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2004, 10:21:48 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #126 dnia: Maja 21, 2004, 06:38:43 pm »
Hmmm napewno sprawdze :!:  :D

A jesli ci sie jush znudzi Devil (tak wiem pewnie ci sie nie znudzi ale jesli jush zaczniesz jej mniej sluhac) to sciagnij sobie plyte Kaliber 44 "Ksiega tajemnicza prolog" ja sluham tylko jap.Rocka ale ten album to mistrzostwo swiata i mimo iz kalibru nie lubie i wogole hiphopu raczej nie lubie to ksiega jest zajebista ma mroczny klimat wiec moze ci sie spodbac choc troszeczke a przynajmniej sprawi ze zobaczysz jak moze wygladac HH... to jest HH a nie jakis 18L wystepujacy w Barze :shu:

P.S.DIR EN GREY :devil:  http://www.jrock.hg.pl/enter_pol.htm <== W dziale Klipy jest HARDROCKOWY zeposl ktory ubustwiam i jush nieraz sie nim podniecalem... jest to filmik z ich koncertu... ballada ale zobaczcie jak spiewa ten japonczyk... nikomu nieprzypadnie do gustu ale sprawdzcie co wyczynia zeshizowany japonczyk....
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2004, 07:45:56 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #127 dnia: Maja 23, 2004, 09:57:01 pm »
Co powiecie o clubowej? :D
Psłuchajcie tutaj
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #128 dnia: Maja 27, 2004, 04:36:40 pm »
Tak jesli chodzi o clubbing to jestem zdecydowanie na tak mimo iz teraz jush niesliham tej muzy bo JRock calkowicie mnie wciagnal to kiedys dosyc czesto zdazalo mi sie sluhac kawalkow klubowyh... i mimo iz raczej nie znam zadnyh nazw bo raczej sluhalem jakies sety to bardzo lubie te muze... wogole lubie muze okolo clubowa czyli np. chill-out i House(choc house ostatnio sie "zmascil" ze tak powiem) jezeli masz Spee jakies linki do muzyki Clubowej to zapodaj na prawde z wielka ochota je sprawdze :D

Ogolnie to bardzo lubie muzyke przyszlosciowa (a clubowa muze wlasnie do takiej zaliczam) i mam nadzieje ze ty i twoi rowiesnicy czyli mlodsze pokolenie trohe od mojeg bedziecie sluhac takiej muzyki i ze pokazecie prawziwy gust a nie jak teraz chodza dresiki i sluhaja tehniawki.. oboshe :shu:  (ci ludzie sluhaja Master blaster czy Scooter badz Brooklyn Bounce i mowia "niezla łupana" :shu:  :shu:  :shu: ; "badz ale sieka" :shu:  za moich czasow muzyka tehno wygladala calkiem inaczej... a teraz smiech na sali... ci co kiedys grali dobre tehno przezucaja sie na szczescie na house albo inna, "mniej nedzna" muzyke


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #129 dnia: Maja 27, 2004, 11:51:24 pm »
Auuuu aż mnie zatrząsło jak to usłyszałem....to była prawdziwa trauma... ale nic nie poradze że ja trawie tylko co poniektóry rock i metal ;) nothing personal... ja zostaje przy gothcie... proponuje wam zarzucić na ruszt Artrosis ;) dobre bo polskie :) i nie mówie tego z przekąsem... przypadło mi do gustu dużo bardziej niż After Forever zacznijcie od utworu szmargdowa noc...
]


Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #130 dnia: Czerwca 03, 2004, 09:53:27 pm »
A ja ostatnio znowu Nightwisha zaczełem słuchać. Kiedyś sluchałem ale miałem format dysku i wszystkie mp3 poszły sie j***ć, i natym sie skończyło moje słuchanie nightwisha :( . A tera se pościągałem i nie moge przestać słuchać B) .

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #131 dnia: Czerwca 03, 2004, 10:00:39 pm »
Nie ładnie... Mp3... Po tak doskonałą muzykę idzie się do sklepu... ;) sam tak zrobiłem ;) uznałęm że nie będę okradał moich ulubionych wykonawców tak więc ostatnio wszystkie fundusze przeznaczam na płyty z muzyką :)

EDIT
nie będe dorzucał tego posta poniżej... ale ile kosztują płyty LP ?? Tak samo jak Ich troje czy troche więcej bo to zagraniczny badziew :P dlaczego ja ich aż tak nie trawie... :devil:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2004, 03:18:36 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #132 dnia: Czerwca 04, 2004, 02:01:31 pm »
Jedyny zepół którego nie okradałem (i nie okradam) był (i jest) Linkin Park B) .

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #133 dnia: Czerwca 04, 2004, 04:00:08 pm »
Cytuj
nie będe dorzucał tego posta poniżej... ale ile kosztują płyty LP ?? Tak samo jak Ich troje czy troche więcej bo to zagraniczny badziew  dlaczego ja ich aż tak nie trawie... 

jak kazda dobra plyta z muza...a jako ze nie wiem ile kosztuja dobre plyty wiec ceny dokladnej ci nie podam :lol:

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #134 dnia: Czerwca 20, 2004, 10:29:08 pm »
Cytuj
jak kazda dobra plyta z muza...a jako ze nie wiem ile kosztuja dobre plyty wiec ceny dokladnej ci nie podam :lol:
A co nagrywane na Verbatimie  :blink: czy tłoczone na ukrainie ?? :huh: Powinieneś napisać "dobra" a nie dobra ;) Wielki powrót święci u mnie Guns N' Roses ostatnio :D (bo Nirvany nie trawie  <_< )
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2004, 10:30:41 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #135 dnia: Czerwca 21, 2004, 10:31:14 pm »
Mi sie ostatnio spodobało Cypress Hill i After Forever. Polecam.

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwca 22, 2004, 09:13:29 pm »
Ja uwielbiam metal. Chodzę w skórze, glanach i ogólnie na czarno po mieście, a ludzie patrzą się na mnie jak na sataniste. Korn, System of A Down, Metalica i love that :wub: . Mam nadzieje że nikt mnie teraz nie pobije :( , bo będe musiała chodzić w BIAŁYCH bandarzach :rolleyes: .

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #137 dnia: Czerwca 22, 2004, 09:20:59 pm »
Jak już mowa o metalu to Gothic i Nu rlz !!!  

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #138 dnia: Czerwca 22, 2004, 10:56:54 pm »
ekhem co do Nu to się nie wypowiem bo znowu byłaby kłótnia zresztš każdy chyba już mój stosunek do "NUmetalu" zna ale z Gothem to się zgodzę... Goth RLZ na całej(prawie) linii i nie mówimy tu o zespołach pokroju Evanscence czy within temptation albo Xandrii, mówimy o prawdziwym gothcie pokroju Artrosis czy Closterkeller ewentualnie starego Nightwisha....
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2004, 10:58:21 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwca 23, 2004, 09:37:24 am »
No i oczywiście After Forever.