Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 143680 razy)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #100 dnia: Kwietnia 04, 2004, 09:19:25 pm »
Ja to słucham jeszcze polskiego roku(o ile można to tak nazwać)a mianowicie:Łzy,Chylinską(byłe o.n.a) i jeszcze Bajm ...

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #101 dnia: Kwietnia 18, 2004, 08:18:39 am »
a ja jeszcze słucham Avril Laigne i Evanescene ostatniio  no i jescze czasem the rasmus  ;)  

MarvelliX

  • Gość
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #102 dnia: Kwietnia 19, 2004, 10:17:13 pm »
Moja dorwał ossstatnio kilka albumów Nightwish i... sie podoba :) . Przypomina bałdzo Whitin Teptation któro wcześniej sssobie Moja upodobał :P  

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #103 dnia: Kwietnia 19, 2004, 11:36:31 pm »
ale nie oszukujmy się Nightwish jest lepszy ;) co tu duzo gadać :D Fini mają to coś czego nie maja holendrzy :P
]


MarvelliX

  • Gość
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #104 dnia: Kwietnia 20, 2004, 01:39:43 am »
Lubi Moja też małpie gówno... eee to znaczy Guano Apes :D  

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #105 dnia: Kwietnia 20, 2004, 02:48:46 pm »
Starych owszem tzn. proud like a god bo później zaczynaja grać coraz większą kaszanke ;) ale pierwszy album wypaśny :)
]


Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #106 dnia: Kwietnia 24, 2004, 07:18:16 am »
A ja ostatnio słucham tego: http://www.offmusic.pl/farben/index.html
polecam wszystkim niezadowolonym z sytuacji politycznej w Polsce(czyli wszystkim :P )

Offline Chibi-vampire

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #107 dnia: Kwietnia 26, 2004, 03:43:43 pm »
Moim ulubionym zespołem jest Apocaliptyca , głównie słucham metalu & Rocka ale (wg niektórych dziwne połączenie ) bardzo lubię muzykę klasyczną twórców takich jak Mozart, Bach czy Betowen eh

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #108 dnia: Kwietnia 29, 2004, 06:01:58 pm »
OOOOOhhhhhhhhhh Apocaliptyca !!!!!!!
Ja tesh ją lubiem choć to sama tylko muzyka ale ile w niej emocji ^_^  

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #109 dnia: Kwietnia 29, 2004, 06:13:23 pm »
Oj, trochę za ciężka to jest muzyka dla mnie  :unsure:  Ja słucham mixów Stephane Pompougnac - znakomita muzyka klubowa. Oprócz jego niezłych mixów też lubie Dax Riders (najbardziej utwór Midnite underground) :rolleyes:
Muzyka klasyczna bardzo relaksuje i odrpęża, lubię jej czasem posłuchać ale nie zawsze. Morchol, nie uważasz że jest tam za dużo wulgaryzmów w tym kawałku?

Jak nie wiecie jakiej muzyki słucham to kliknijcie tu: Groove Armada To nie jest cały kawałek, lecz tylko urywki.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2004, 07:48:24 pm wysłana przez Death Scythe »
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #110 dnia: Kwietnia 29, 2004, 07:15:06 pm »
Ano wulgaryzmów dużo i choć nie lubie nadmiernego przeklinania to powiem tylko tyle: należało sie chamom ;)

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #111 dnia: Maja 09, 2004, 01:36:46 pm »
Ostatio nie mialem doslownie czego sluchac prawie wiekszosc utworow znudzilo mi sie... ale na szczescie dostalem dwa zespoly ktore mi sie odrazu spodobay. jednym z nich jest Laaz Rockit stara kapela gra Heave/trash metal hmm miodzio   :D (cos pokroju Mega Death zeby przyblizyc klimaty ) a drogi zespol to Crematory plyta "Revolution" (edonkey rzadzi :P) graja wprost cudownie mozna ich sluchac godzinami szczerze plecam te dwa zespoly fanom "ciezkiej nuty" ale nie tylko ;) ... ide nagrac nalepsze kawalki na plyte i ide szolic sasiadow co to jest prawdziwa muzyka    :lol:  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #112 dnia: Maja 09, 2004, 08:05:14 pm »
ja ostatnimi czasy pokochalem soad (wczesniej znalem jedynie 7 ich utworow, a teraz mam wszystkie 3 plyty z kazy :D)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #113 dnia: Maja 09, 2004, 08:09:22 pm »
Toxicity najlepszejsze wg. mnie ;) A tak to pojedyncze piosenki z innych

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #114 dnia: Maja 09, 2004, 08:18:55 pm »
ja najbardziej jestem przywiazany do chop suey i uwazam ja za najlepsza piosenke (moze to sprawa tego ze mam teledysk z finala 8,9,10 wlasnie do chop suey)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #115 dnia: Maja 09, 2004, 08:27:57 pm »
Cytuj
OOOOOhhhhhhhhhh Apocaliptyca !!!!!!!
Ja tesh ją lubiem choć to sama tylko muzyka ale ile w niej emocji ^_^
Nie tylko mam wiele utworów ze śpiewem lub z powiązaniem z kimś innym np. Metallicą lub Guano Apes. I też mi się ich muza podoba :) choć ossstanio żadnej nowości od nich nie sssłyszałem

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #116 dnia: Maja 09, 2004, 09:23:58 pm »
Wpadła mi ostatnio w uszy płytka Fisz feat Emade jako tworzywo sztuczne - F3 i jak nazwa pokręcona tak płytka także :D Niby Fisz tworzy hihop, ale ta płytka to raczej hiphop nie jest, a przynajmniej nie taki typowy, teksty wyddają się pozornie bezsensu, muzyka jest taka "narkotyczna" i ogólnie całość tworzy jakąś taką atmosfere że najbardziej kojarzy się toto z efektami palenia ganji :P

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #117 dnia: Maja 09, 2004, 10:45:56 pm »
TAK JEST NIGHTWISH WYDAŁ MINI ALBUM "Nemo" (nie mylić z siakąś rybą, bo rozerwę :devil: ) pierwsze wrażenia ?? nightwish traci siłę przebicia zaczyna robić muzykę pod publikę (oby więcej sprzedać) zamiast kontynuować tradycje "wishmastera" czy "ocean borna" powiem że spodziewałem się więcej :( ale co zrobić.... do czego dochodzi żebym ja musiał krytykować nightwisha  :shu:

Edit
Morchol chcesz efektów palenia marii ?? Przesłuchaj sobie płytki sui generis umbry  płyta "coma" albo umbry "Atter" :)
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2004, 10:50:53 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #118 dnia: Maja 10, 2004, 12:29:57 am »
a ja polecam Kaliber 44 "Księge Tajemnic"...calkowicie psychodeliczny klimat...no i śp. Magik  :blush: ...wiem co teraz powie Diablo, ze "polski HH to <cenzura>" :D...tez tak uwazam i sie z kazdym zgodze...ale ta plyta jest akurat tym, czym powinien byc HH, a niestety nie jest...

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #119 dnia: Maja 10, 2004, 12:43:42 am »
Mnie ostatnio spodobała sie jedna piosenka Polskiego zespołu Ira a mianowicie utwór Ikar, ciekawy tekst, bardzo podoba mi się muzyka z refrenu:).
Hociaż ostatni słuham TYLKO openingow z anime najlepsze to, Soul hunter, Depper KYo, Hellsing, Chobits, i dożo innych
 No i oczywiście niemoge zapomnieć o zwymyslaniu hip hopu, jest on %$^$& &^^%#$ @#@$% i #$@# i bżmi %$@$& i wogule to @#$4 mu w #@%$5

 


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego