Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509071 razy)

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #940 dnia: Września 30, 2004, 10:25:52 pm »
mnie tam sie te gifowate avatary nie za bardzo podobaja, no chyba ze taki np. jak ma fala, ale te wyjete z flimikow to nie zabardzo oO moze mam zrysowany gust, ale nic na to nie poradze :P

osobiscie to mnie sie podoba bardzo avek yuzuhiry i selphie, no i avki gipsiego są dość orgyinalne.. bardzo fajne hehe..
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2004, 10:41:01 pm wysłana przez RadicaL.EdwarD »
bla

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #941 dnia: Września 30, 2004, 10:25:56 pm »
Hehe no to tantalus nam pojechał, ja coprawda się nie bawie w pancie, ale ostatnio olałem sprawe pojedyńzego ava, będę go zmieniał kiedy chce... bo co to za różnica czy mam cały czas jedego ava czy co 2 dni innego... a do pleców z dzairą z anielskimi skrzydłami pewnie będe wracać nie raz, bo on jest jakoś tak najbardziej do mnie przyklejony :)

Cytuj
I normalnie powim ci, że jestem mile zaskoczony. Gipsi, zacząłeś ewoluować w dobrym kierunku 
A tam... głupoty gadasz łobuzie jeden :P  To nie ewolucja tylko powrót do korzeni. Jak ja miałem mangowego avatara to ciebie jeszcze na tym świecie nie było smyku :P  ...no dobra, byłeś :)  ale na forum cię jeszcze niebyło... powróciłem chwilowo do mangowego ava ale nie wiem na jak długo.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #942 dnia: Września 30, 2004, 10:38:48 pm »
Trzymałem Księcia Luce baaardzo długo bo ponad pół roku :P ale później wszyscy (prawie) zaczeli avkami żągląwać więc czemu nie :P a teraz jeszcze się gify nauczyłem robić więc przewalone :P znowu avka zmieniłem :P
]


Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #943 dnia: Października 01, 2004, 10:16:46 am »
Devilku mnie siem podoba twuj odecny...hehe przypomina mi jedną scenę z Devil may cry3

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #944 dnia: Października 01, 2004, 01:11:56 pm »
vhd:bloodlust - najlepsze anime wiec obojetnie jaka scenka bedzie, moje zdanie - dziabel rzadzi :D
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2004, 01:32:36 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #945 dnia: Października 01, 2004, 01:25:48 pm »
De6v6il6, według mnie oba zaproponowane mają swój urok jak zauważył Zell, chociaż może to obecne jak dla mnie daje więcej doznań wzrokowych.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #946 dnia: Października 01, 2004, 02:12:43 pm »
łoł... ale masakra. Diabeł zrobił sobie diabelnie diabelskiego avka. Ja yem sie nie znam, ale ten jest diabelnie dobry i diabelsko świetny ;)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #947 dnia: Października 01, 2004, 04:56:42 pm »
Piekielnie fajna scena z piekła rodem :)
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #948 dnia: Października 01, 2004, 06:04:14 pm »
wow...Diabelek rules

a ja mam prosbe....czy moglby ktos zmienszyc mi pewnego ava? prosze o kontakt na GG 5458973

juz nieaktualne bo sie zmiescil :P
przywitajcie pana avatara :P
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2004, 06:06:41 pm wysłana przez S&S »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #949 dnia: Października 01, 2004, 08:33:20 pm »
Heh teraz to S&S pokazałeś klase ^^ mnie siem podoba i to bardzo

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #950 dnia: Października 01, 2004, 08:51:14 pm »
WoW..... S&S... ale z ciebie szaleniec. zaszalałeś na maxa... normalnie ten avek jest grejt. Ale oczywiście ja tam się nie znam. Ale mimo wszystko ten avejk ma w sobie coś, co biali magowie lubią najbardziej :P
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #951 dnia: Października 01, 2004, 08:57:27 pm »
Ej ta zbroja którą ma ten gościu na avku S&S to mi przypomina zbroję Dragoonów z LoD^^

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #952 dnia: Października 01, 2004, 08:57:59 pm »
tez powiem ze S&S naprawde swietny avek, ale to naprawde swietny mam nadzieje ze go nie zmienisz przez jakis czas :P  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #953 dnia: Października 01, 2004, 10:14:56 pm »
nom widze ze pan avatar zostal przyjety z duza aprobata. Wiec zabawi tu nadluzej bo cos mi szpecze ze mu sie tu spodobalu :P

Cytuj
Ale oczywiście ja tam się nie znam
no jak nie jak tak? :P

 
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2004, 10:16:32 pm wysłana przez S&S »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #954 dnia: Października 01, 2004, 11:19:27 pm »
mi tam sie podoba nawet av serdza ale nie az tak zeby bic poklony...te skrzydla to ma jak firanki nie wygladaja jakby mogly udzwignac goscia w takiej zbroi... ale ja sie oczywiscie nie znam...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #955 dnia: Października 01, 2004, 11:42:59 pm »
Zell - slyszał żeś o takim wynalazku co sie magia zowie? no to już wiesz jak lata :P
Serge i Devil mają zarąbiste avki :D szczegolnie Devil :D

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #956 dnia: Października 01, 2004, 11:45:57 pm »
to po co mu te firankowate skrzydla jak on sie przy pomocy magii unosi :P albo dobra nie odpowiadaj bo mnie zamkna i zbanuja za prowokacje do offtopa :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #957 dnia: Października 01, 2004, 11:52:37 pm »
jakto po co - zeby mogl sie powachlowac :D
zaraz wrzuce sobie avka z jednego z najlepszych anime jakie oglądałem :D

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #958 dnia: Października 02, 2004, 09:53:28 am »
naruto :) fajny av :)
S&S całkiem fajny avatar, tylko tego gościa tak mało widać, no i te skrzydełka... ale ogólnie fajny, jak dla mnie spoko  ;)  
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2004, 09:55:54 am wysłana przez Selphie »

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #959 dnia: Października 02, 2004, 10:55:32 am »
S&S zajeżyste cudeńko, aż zaniemówiłam z wrażenia.
Morchol całkiem niezgorszy.
Zell niezły materiał na avatara masz w podpisie. :)
Ah i byłabym zapomniała, że Marvell ma teraz też fajnego avka.
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2004, 11:31:44 am wysłana przez Tamaya »