Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509067 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #960 dnia: Października 02, 2004, 02:01:27 pm »
Morchol fajny av ale wez se jaj nie rob i wrzuc Alucarda :P

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #961 dnia: Października 02, 2004, 03:09:13 pm »
Morchol...a to ciekawe Naruto hehe
Marvell...coś dziwny ten avek...ja nie wiem co inni na to ale mnie coś nie przypasił

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #962 dnia: Października 02, 2004, 05:36:10 pm »
Mi też on nie passsi ale miałem dosssyć gapienia sssię w ssswoją buśkę :P a poza sssmokami lubie tyż aniołki ^_^ i to jeden z nich :)  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #963 dnia: Października 02, 2004, 06:35:08 pm »
jak to jest aniol to ja jestem andrzej lepper :o wracaj do smokow :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #964 dnia: Października 02, 2004, 11:09:05 pm »
Cytuj
ale wez se jaj nie rob i wrzuc Alucarda

Cytuj
wracaj do smokow 

to co ogolnopolska akcja "powrot do avkowych korzeni? :D jeszcze tylko dziabel wrzuci Luce, gipsi siakiegos typa co sie schyla z pieskiem i zacznie sie robic swojsko :P

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #965 dnia: Października 03, 2004, 09:55:04 am »
A ja im dłużej patrzę na avka Marvella, co robię od wczoraj to zastanawiam się gdzie ten obrazek już widziałam.
I ciekawość mnie zżera, więc wie ktoś coś na ten temat?  :)  

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #966 dnia: Października 03, 2004, 02:56:32 pm »
Możecie próbować zgadnąć :P  narazie 2 osssoby wiedzą z czego 1 to ja XD


Sssmoku niedługo wróci tylko musssi znaleść ssstosowne ubranko :)  
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2004, 02:57:24 pm wysłana przez Marvell »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #967 dnia: Października 03, 2004, 04:42:01 pm »
Cytuj
Cytuj
ale wez se jaj nie rob i wrzuc Alucarda

Cytuj
wracaj do smokow 

to co ogolnopolska akcja "powrot do avkowych korzeni? :D jeszcze tylko dziabel wrzuci Luce, gipsi siakiegos typa co sie schyla z pieskiem i zacznie sie robic swojsko :P
Łoł ktoś oprócz Sergeykensa pamięta mój pierwszy avek... nieźle :D  a ty to byś Morchol musiał wrócić do muppeta ze sqrętem a nie do allucarda ;)  a naruto jest taki sobie :rolleyes:  jakoś tak mi się dziwnie na niego patrzy, dziwny troche bo jakoś tak za szeroki się wydaje... nom ale Morchol to pewnie koxu jest bo była o tym kiedyś mowa więc może taki narucyak ci pasuje ;)


Marvell -łot da faq is dys??:> jaki anioł? Ja tam widze jakieś błoto (ew. gów*o) z głową ludzką (chociaż i tak nie tak bardzo ludzka) Może ten anioł z Evangeliona?? Nie,nie ma bata żeby to było możliwe

A Dziabeł ma bardzo fajnego avka i chyba najlepszego jakiego miał.. poza wilkiem ofkoz ;)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #968 dnia: Października 03, 2004, 07:15:30 pm »
wiem wiem ;) wilczek RLZ :P sam masz niezłą kolekcje w signie ;)
]


Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #969 dnia: Października 03, 2004, 07:42:39 pm »
przed mapetem bylo cos jeszcze tylko nie pamietam co :P a koxu to ja jestem taki jak moja siostra mniej wiecej, cos ci sie chyba pomieszalo :P (3 z wułefu) :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #970 dnia: Października 03, 2004, 07:50:00 pm »
i tak mnie nie przebijesz (39kg) :P Marv qfa jeg amc co to jest ?!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #971 dnia: Października 03, 2004, 07:54:48 pm »
mi sie to strasznie kojazy z "boska komedią" Dantego<nie nie tego z dmc :P > ale nie weim czemu :P

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #972 dnia: Października 03, 2004, 09:01:53 pm »
eeee.... Marv, a czy tobie przypadkiem coś ciężkiego nie spadło na głowę? No bo to, że ja mam coś poważnego z mózgiem, to wiedziałem od zawsze, ale nie myślałem że nasz Marvelek zostanie o to podejrzany. Ja osobiście widzę na tym avku jakąś głowę, która jest pochłaniana przez kupę (czytaj: gó**o)... ale oczywiście ja tam sie nie znam
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #973 dnia: Października 03, 2004, 10:28:45 pm »
Wiecie jessst taki tessst psssychologiczny pokazują kartkę z czarną plamą i pytają sssię co widzisz :P każdy widzi co chce widzieć ;)



Czy taki avatar wassss satyssswakcjonuje? :>  

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #974 dnia: Października 04, 2004, 11:00:17 am »
Cytuj
Wiecie jessst taki tessst psssychologiczny pokazują kartkę z czarną plamą i pytają sssię co widzisz :P każdy widzi co chce widzieć ;)



Czy taki avatar wassss satyssswakcjonuje? :>
Interesujący pomysł. Odnosi się do obecnego avka? :D
No to według mnie jest to potwór z najstraszliwszego koszmaru. Nie znam go osobiście i mam nadzieję, że nie spotkam.  :) Przynajmniej nie pamiętam, żebym go już widziała.

 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #975 dnia: Października 04, 2004, 01:30:31 pm »
Cytuj
Interesujący pomysł. Odnosi się do obecnego avka? 
No to według mnie jest to potwór z najstraszliwszego koszmaru. Nie znam go osobiście i mam nadzieję, że nie spotkam.  Przynajmniej nie pamiętam, żebym go już widziała.
Nie to raczej się odnosiło do poprzedniego avka-czyli do tej ślicznej kupki :P

A co do twojego obecnego avka to nawet fajny ale mi i tak najbardziej się podobał Dart(:> ??) z Legend of Dragon

Sergeykens ma fajnego avka nawet i dobrze że zmienił trochę już nudnego Serga, Yuz mówiła że przypomina jego zbroją to z Legend of Dragon i ja się zgadzam a na początku to myślałem że to może jest akiś antybohater z tej gry, ale skoro Yuz nic o tym nie wspomniała to pewnie jednak nie, a Zell czy ktoś tam się uczepił skrzydeł, a to właśnie one są w tym avatarze najlepsze... bo twarz to ten kolo ma zjebaną maxymalnie i można się tylko nacieszyć skrzydłami :D  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #976 dnia: Października 04, 2004, 02:22:40 pm »
No Marvellku teraz to siem popisałeś...cud miód i nic więcej nie trzeba mówić ^_^  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #977 dnia: Października 04, 2004, 08:23:32 pm »
naaaaajs (marv)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #978 dnia: Października 04, 2004, 08:30:06 pm »
Marv-mroooocznie i faaaajnie :D
Yuzia-genialne

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #979 dnia: Października 04, 2004, 08:32:10 pm »
Marvell, YUzuriha - miodzio :D
Gipsi - ee no wiesz jakoś do mnie pol-bog Gackt nie przemawia, ale moja siostra powiedziala ze jest przystojny O_o
sig za to fajny, Gackt na desce jezdzi? :>