Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509074 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #900 dnia: Września 20, 2004, 04:22:30 pm »
dark Cloud -avatar jest bardzo fajny, a koleszka z Triguna wygląda na nim troche podobnie do Alucarda, nie z wyglądu ale ogólnie czerwony płaśzcz, giwera, sposób trzymania gnata- ze schematu podobny -jeden z lepszych twoich avów, a ten Seph to już kiedyś u ciebie był ;)

Wizard-tak sobie to wyszło i na początku mi się to nawet podobało -2 całkiem inne Vincenty - ale jednak troche to takie statyczne jak się oni przemieniają...

Rikku Reloaded-ma przezajebist*o ava!! :)  Co to jest? Macross? Zone of Enders?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #901 dnia: Września 20, 2004, 07:37:47 pm »
Cytuj
Mała (znaczy się elfnięty_mogu, tępa głownio mej katany) REI??? ty jak zwykle musicz coś odwalić, bo byś sobą nie była. <koniec krytyki względem mej siostry>
Mój brat był zawsze złośliwy względem mej osoby i krytykował wszystko co robię (z czystej złośliwości). Ja tego nie zrobie, bo mi się jego avek podoba.

PS W domu powiedział że chciałby abym miała jakąś babeczkę, więc mu obiecałam że narysuje (taką gołą). Preferujecie akty :grin: ?

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #902 dnia: Września 20, 2004, 09:16:50 pm »
Cytuj
Rikku Reloaded-ma przezajebist*o ava!! :)  Co to jest? Macross? Zone of Enders?
Gundam Wing, a dokładniej Wing Zero z filmu "Endless Waltz" =='
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #903 dnia: Września 21, 2004, 06:26:47 am »
co do aminowanych avkow to radze si enie spieszyc bo ostatnio Fast'owi sie nie spodobalo ze mam avka o rozmiarach 200 KB...a jak wszyscy wiecie max rozmiar avka to 20 KB...no wiec mamy maly problem...wyobrazcie sobie 6 osob z avkami po 200 KB...no troche za duzo...musze pogadac o tym z Fastem, zobaczymy co powie...

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #904 dnia: Września 21, 2004, 12:31:34 pm »
Z flashem myslę, że nie będzie źle, bo video sample wielkości 600x200 miało tylko 160KB a było całkem płynne i miało około (wow) 10 sekund.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Avatary
« Odpowiedź #905 dnia: Września 21, 2004, 01:35:24 pm »
Hehehe ^_^ Geepsy zmien swojego av bo ten sie starzeje juz ^^  


Cooool ^.~

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #906 dnia: Września 21, 2004, 04:19:49 pm »
ale o ile sie nie myle to najpierw sie laduja posty a pozniej avki wiec co to za roznica... jak ktos bedzie chcial tylko poczytac to nie musi przeciez czekac az mu sie zaladuje... no i zostaje opcja wylaczenia obrazkow w ie ewentualnie w profilu sz
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #907 dnia: Września 21, 2004, 04:31:52 pm »
Cytuj
Hehehe  Geepsy zmien swojego av bo ten sie starzeje juz ^^
Hej Zbysiu ty myślisz że masz teraz zajebistego ava to możesz mi po majtach próć łobuzie... ;)  Na razie jeszcze troche mój avek pobęcie bo bardzo mi pasuje, a pozatym ma ci przypominać że moje skrzydła obczają cie wszędzie i w imieniu księżyca ukaża cię za każdy offtopic który zrobisz.... tfu co ja pieprze, poprostu są fajne więc narazie avek będzie, a twój avek Rikku to naprawde jest fajny ślicznoto :)

Cytuj
ale o ile sie nie myle to najpierw sie laduja posty a pozniej avki wiec co to za roznica... jak ktos bedzie chcial tylko poczytac to nie musi przeciez czekac az mu sie zaladuje... no i zostaje opcja wylaczenia obrazkow w ie ewentualnie w profilu sz
Co ty jąkasz Grzesiu, przecież to jak chce poczytać tylko posty nie oznacza że niechce widzieć emot-ikonek które się od razu nie ładują tak jak tekst, tak więc twoja teoria z samym czytaniem odpada, a na dodatek tekst od razu nie wychodzi cały tylko się jeszcze formuje w miare łądowania strony... mi tam wasze avy nie przeszkadzają a wręcz sa ładne ale jak komuś przeszkadza to argumenty typu niechcesz oglądać to poprostu czytaj są do d*py... i mimo że wiemy że nasz Zelluś lubi czasaim małe co nieco mieć w pupie to my nie traktujemy tego jako rzecz pozytywną


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Avatary
« Odpowiedź #908 dnia: Września 21, 2004, 06:35:26 pm »
Znaj moje dobre serce i masz pelna wersje avka .. a wlasciwie to tapety ^_^

http://www.animewallpapers.com/wallpapers/...full_11_800.asp

Boze i co ci sie tak w nim podoba :) nie moge tego zrozumiec hehe  :grin:  
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2004, 06:36:35 pm wysłana przez RiKKu-reloaded »


Cooool ^.~

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #909 dnia: Września 21, 2004, 06:49:38 pm »
Co do tych niby za dużychavków, to faktycznie zajmują miejsce, ale po pierwszym załadowaniu powstaje tymczasowy plik internetowu i za każdym kolejnym wejściem, av ładuje się od razu. Te avki, co mają po 200 kb są przecież wstawione na jakiś inny serwer, niż ten nasz z SZ. Bo przecież odtwarzają się z innego miejsca w necie. Więc myślę, że nie powinno być problemów....
No ale skor Fastow się nie podoba i ma coś przeciwko, to myślę, że każdy jakoś przeżyje stratę swojego 200 kb avka  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #910 dnia: Września 21, 2004, 07:50:36 pm »
Mnie siem tam podoba avek Gipsona Rikku i nie mam nic przeciwko żeby został ten sam ;)  

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Avatary
« Odpowiedź #911 dnia: Września 21, 2004, 09:25:57 pm »
Ale przyznaj ze to po jakims czasie sie starzeje :D A mnie te Avki z Rikku w roli glownej zaczely lekko wkurzac wiec zrobilem sobie Wing'a Zero a w sumie to nawet nie wiem czemu ... taki ladny bialy robocik ^^

BTW Yuzu wymiatasz z Reno buahahah  :grin:  
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2004, 09:27:37 pm wysłana przez RiKKu-reloaded »


Cooool ^.~

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #912 dnia: Września 23, 2004, 08:36:15 pm »
dziabel av - perfect. vhd:bloodlust nie ma rownych :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #913 dnia: Września 23, 2004, 09:56:46 pm »
Najwięcej pierdzielenia było z dopasowaniem obrazkuf :D próbowałem też wycinek z filmu zrobić ale narazie nie mogę bo mam z kodekami namieszane i dopiero w przyszłym tygodniu coś powalcze :D
]


Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #914 dnia: Września 24, 2004, 09:31:27 am »
Nom Devilku i tak jest fajny(eh...chyba przyszła naprawde jakaś mania na robienie gifów,ale ja tam nie muszem mieć :P )

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #915 dnia: Września 24, 2004, 10:56:17 am »
ej no.....fajny ten Diabła avek. Ale z drugiej strony, taki jakiś małodynamiczny..... ale co ja tam się będę szczegółów czepiał. Ważne, że jest. A co do tej manii robienia gifów, toi pewnie i tak zaraz wszuystkim przejdzie.... no wszystkim oprócz mnie, bo ja jestem od tego uzależniony :P
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #916 dnia: Września 24, 2004, 03:57:37 pm »
De6v6il6, suuuuuper avatar! Jeden z najfajniejszych jakie widziałam, ale jak zawsze jestem stronnicza, bo akurat lubię Meyera. :grin:

Cytuj
A co do tej manii robienia gifów, toi pewnie i tak zaraz wszuystkim przejdzie.... no wszystkim oprócz mnie, bo ja jestem od tego uzależniony :P
Obawiam się, że takie epidemie są długotrwałe zwłaszcza jak swoim dziełem można się pochwalić. Wkrótce pewnie gify staną się tu obowiązkowe. :devil:  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #917 dnia: Września 24, 2004, 10:34:29 pm »
oj nie wiem,. nie wiem...... Ale jeśli gify będą obowiązkowe, to zrobie takie cudo, ze mnie tu swszyscy będą od masterów wyzywać.... no bo ja mam w zanadrzu jeszcze kilka asów, a że jestem skromny (i aktualnie nietrzeźwy) to się nie będę chwalił ;)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #918 dnia: Września 24, 2004, 10:38:37 pm »
Cytuj
A co do tej manii robienia gifów, toi pewnie i tak zaraz wszuystkim przejdzie....
owszem przejdzie... jak sie fastred wkurzy ze 3/4 userow maja animowane gify i postraszy bananami to odrazu wszystkim przejdzie
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #919 dnia: Września 24, 2004, 10:41:43 pm »
Cytuj
(i aktualnie nietrzeźwy)
to wiedz ze nie jestes sam :P Tamaya ma super smoczka w sigu nadalby sie na avka idealnie