Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509065 razy)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #980 dnia: Października 04, 2004, 08:37:18 pm »
hmm... Marvell a bardzo ciekawego ava. Nie mówie suuperfajny, tylko ciekawy...... oczywiście ja tam się nie znam, ale uważam, ze może być.
Co do nowego avka Yuzurihy, to moim skromnym zdaniem jest świetny... znaczy sie wygląda zabójczo i jest wogule taki fajnie mroczny... .ale hmm... chyba nie pasuje do ciebie... ale ja tam sie nie znam
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #981 dnia: Października 04, 2004, 09:11:01 pm »
Eh....Gipsiu.....no ładnie takiego ślicznego pana masz na swoim avku...hehe ^_^  ;)  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #982 dnia: Października 04, 2004, 09:20:37 pm »
GIPSI!!!!! Jak mogles ?! No juz wole "boskie plecy"......mi osobiscie sie nie podoba.....ale
Cytuj
ja tam sie nie znam
(wszelkie prawa ukradzione)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #983 dnia: Października 04, 2004, 09:23:26 pm »
aaaa.... właśnie.... zapomniałem skomentować avek Gipseja. Już się chłopak pewnie cieszył, że uniknie krytyki ze strony pierdalnię***o nastolatka, a tu kicha :P No więc na początku, to powiem, że idziesz przodem do tyłu. Eeeee... .znaczy się wiem, ze taki mądry zwrot jest strasznie skomplikowany i zawiły, ale panie majster chodzi o to, ze te twoje avki z Gactami, Hydami i innymi wymysłami japońskiego marketingu mni się po prostu nie podobają. Ale ja jestem biedny wiejski chłopak, więc nie znam się na takiej odjazdowej japońskiej muzyce. Osobiście proponowałbym powrót do mangowych avków
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #984 dnia: Października 05, 2004, 07:08:50 am »
ee tam.. gipsi ma super avka :) aha no i W_W tez świetny av  ;)  
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2004, 07:09:27 am wysłana przez Selphie »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #985 dnia: Października 05, 2004, 10:56:33 am »
O.O W_W teraz to dopiero avek...jejciu jak mnie siem ten Vincent podoba..... ^_^
(A tak na marginesie to właśnie od kiedy Gackt jeździ na desce...z tego co wiem to on raczej lubi narty :lol: )
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2004, 11:09:31 am wysłana przez YUzuriha »

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #986 dnia: Października 05, 2004, 11:07:27 am »
Cytuj
Cytuj
Interesujący pomysł. Odnosi się do obecnego avka? 
No to według mnie jest to potwór z najstraszliwszego koszmaru. Nie znam go osobiście i mam nadzieję, że nie spotkam.  Przynajmniej nie pamiętam, żebym go już widziała.
Nie to raczej się odnosiło do poprzedniego avka-czyli do tej ślicznej kupki :P
Kupki? :blink: Poprzedni jaki widziałam to był mężczyzna w coś w topiony lub zamieniajacy się w kamień.  Coś odrobinę podobny do Sephirotha, a bardziej mnie do Corta z "Legend of Legaii" i Teteiusa z "Seimadena", ale połowa mangowych bishonenów według mnie tak wygląda, więc poddaję się jeśli sprawa rozchodzi się o tamten.  :rolleyes:

YUzuriha - nic porażajacego, ale całkiem niezłe oczko.
Gipsi - zgadzam się z siostrą Morchola, wygląda na przystojnego.
White_wizard - ruch zastępuje teraz rozmiar? :D  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #987 dnia: Października 05, 2004, 03:03:43 pm »
Cytuj
White_wizard - ruch zastępuje teraz rozmiar?

hehe...... ciekawe podejście. Nie brałem tego z tej perspektywy. Ale jak to powiedział pewnien mądry człowiek. Nie liczy się ruch , tylko rozmiar....... eee... a może to szło jakoś inavczej, ale ja tam się nie znam
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #988 dnia: Października 05, 2004, 03:16:35 pm »
w_w swietna zmiana :D po 1. ten vinc jest lepszy ktory byl przed (i na) ruchomym. po 2. wiekszy avek - wieksze wrazenie :P (ehh zabrzmialo jak reklama szantu :P)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #989 dnia: Października 05, 2004, 03:47:01 pm »
Cytuj
Gipsi - ee no wiesz jakoś do mnie pol-bog Gackt nie przemawia, ale moja siostra powiedziala ze jest przystojny O_o
Hehe nie mówcie mi że ja mówiłem że Gackt to puł bóg dla mnie-_-' jeśli tak mowiłem to jestem maxymalnym zjebem :P

Cytuj
sig za to fajny, Gackt na desce jezdzi?
Nie wiem pewnie tak... ja nie mam pojęcia co ten koleś nie umie robić.... 5 języków umie, pełno instrumentów, aktorskie zdolności ( w Moon child kiepsko grał, ale w reklamach gra fajnie -pewnie dlatego ze ma talent aktora komediowego^^), billard, ten koles robi pelno rzeczy jak widziałem jak robił salto na to się troche zdziwiłem... ale dość o bishonenach :P

Cytuj
Eh....Gipsiu.....no ładnie takiego ślicznego pana masz na swoim avku...hehe 
Cytuj
ee tam.. gipsi ma super avka  aha no i W_W tez świetny av 
Cytuj
Gipsi - zgadzam się z siostrą Morchola, wygląda na przystojnego.
Widać że moje avki pasują tylko płci przeciwnej... i dobrze :D

Cytuj
GIPSI!!!!! Jak mogles ?! No juz wole "boskie plecy"......mi osobiscie sie nie podoba.....ale
Plecy boga były wporzo... ale ile można... a zresztą już pewnie przestaliście żygać na widok pleców Hyde, więc trzeba było wam dostarczyć nowej "rozrywki" :P

Cytuj
aaaa.... właśnie.... zapomniałem skomentować avek Gipseja. Już się chłopak pewnie cieszył, że uniknie krytyki ze strony pierdalnię***o nastolatka, a tu kicha  No więc na początku, to powiem, że idziesz przodem do tyłu. Eeeee... .znaczy się wiem, ze taki mądry zwrot jest strasznie skomplikowany i zawiły, ale panie majster chodzi o to, ze te twoje avki z Gactami, Hydami i innymi wymysłami japońskiego marketingu mni się po prostu nie podobają. Ale ja jestem biedny wiejski chłopak, więc nie znam się na takiej odjazdowej japońskiej muzyce. Osobiście proponowałbym powrót do mangowych avków
To jest tak że albo avek ma przypominać mnie... albo odzwierciedlać to co czuje.. ostatnio oglądnąłem do końca serie Wolfs Rain i była piękna więc dałem na avka i sign... teraz czekam na Gacktowego singla i dałem Gackto-sana... nom jest jeszcze jedno kryterium... musi mi się poprostu podobać żeby był na avku... ale głównie kieruje się poprzednimi cechami
a ten avek i sign.... z jednej strony mają ciemne smutne barwy...a z drugiej strony jest na nich lekki uśmiech... i ja się tak właśnie czuje, czasami żartuje ale jakoś jest mi wszystko obojętne i smutne.. i czegoś wyczekuje... więc odzwierciedla troche to co czuje... a tak pozatym... to jest poprostu inny niż wszystkie na forum... w sumie wy też macie inne niż wszyscy :P

Cytuj
(A tak na marginesie to właśnie od kiedy Gackt jeździ na desce...z tego co wiem to on raczej lubi narty  )
Tak właśnie jest... widze że Yuzurcia co nieco się zna :D

Wizard świetny av :D  zmiana wyszła na duży plus :)  i dobrze że go jeszcze powiększyłeś, teraz jest poprostu super^^

A ja nie widze avatara YUzurihy :unsure:  :shu:  widze pomniejszony poprzedni avatar :(  co on przedstawia?;>


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #990 dnia: Października 05, 2004, 04:06:51 pm »
czepiacie się tego Gipsi'ego strashnie hehe.. a według mnie to jego avki są najlepshe na tym forum .. czyma sie jednego stylu ( chyba, że chwilowy odskok do mangi  ;)   ) i świetnie mu to wychodzi

btw. ciekawe co ten cały Gackt ( nie mam pojęcia kto to heh nie bij ) próbuje zrobić z deską, bo ten środkowy obrazek dziwnie wygląda hehe
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2004, 04:20:19 pm wysłana przez Rad!cal.87 »
bla

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Avatary
« Odpowiedź #991 dnia: Października 05, 2004, 04:59:27 pm »
Marvell + Yuzu = Cud, miód i orzeszki :D
O wlasnie geepsy  :grin: taki av mi sie podoba :D


Cooool ^.~

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #992 dnia: Października 05, 2004, 06:01:39 pm »
Paniczu Rikku czy to jakaś aluzja? :>
Sir Gipsi Lady Yuzuriha ma w avatarze demoniczne oko :devil:

W poprzednijm avatarze miał Moja anioła z Disciples 2 a to "gówno" to była zbroja :P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #993 dnia: Października 05, 2004, 06:45:46 pm »
Cytuj
poprzednijm avatarze miał Moja anioła z Disciples 2 a to "gówno" to była zbroja

O_O_O_O_O_O_O_O_O_O_O_O  Oo
CO??!!

ee dobra nevermind, powiedzmy ze tego nigdy nie widzialem :P
Gipsi - nie mowiles ze jest dla ciebie polbogiem, ale tez nie musiales tego mowic... to widac :P

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #994 dnia: Października 05, 2004, 08:47:51 pm »
Jezu chryste (przepraszam za wyrażenie). Ja tu myślałem, ze wszyscy pojadą równo po moim avatarze, a tu nic..... normalnie wszystkim się podoba....  Aż się łezka w oku kręci... jestem wzruszony ...... Aaaaa... no i właśnie... przez vcały ten brak czasu zapomniałem skomentować avek Morchola. Otóż, chłopcze powiem ci, że całkiem fajny ten Naruto. rzedstawia swoim wyglądem raczej dresa, sądząc po szerokości ramion, ale i tak jest dobrze... Ja tam się oczywiście nie czepiam, bo ja się tam nie znam.... Aaaaa... No i oczywiście na koniec mały komentarz.... Bo wiecie... ja tu sobie wchodzę na forum i myślę sobie, że mnie Gipsi zje**e od podstaw i zrówna z ziemią, a tu zamiast tego widze inteligentny i niezawiły tekst..... Gipsi, jednak będą z ciebie ludzie ;)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #995 dnia: Października 05, 2004, 08:49:07 pm »
Cytuj
czepiacie się tego Gipsi'ego strashnie hehe.. a według mnie to jego avki są najlepshe na tym forum .. czyma sie jednego stylu ( chyba, że chwilowy odskok do mangi  ) i świetnie mu to wychodzi
Koledze Radicalowi chyba od oglądania Cowboy Bebopa poprzewracało się w głowie :blink:  albo poprostu schlał się dziś i nie wie co gada :P  Uwierzcie mi ja nie mam z tą wypowiedzią nic wspólnego (wszyscy na pewno pomyśleli że ja mam założone 2 konta na SZ i chwale swoje avki...)

Cytuj
btw. ciekawe co ten cały Gackt ( nie mam pojęcia kto to heh nie bij ) próbuje zrobić z deską, bo ten środkowy obrazek dziwnie wygląda hehe
Gdziesz bym śmiał udeżyć.. wiesz jestem osobą która jeszcze troszeczke na świecie jest rozeznana i rozumiem ludzi którzy nie znają japońskich artystów muzycznych ;)  a co do deskorolki to możliwe że to jest poprostu raca jakiegoś fana, albo Gackt poprostu sobie jeździ i próbował wyskoczyć ew. sieknąć jakiegos flipa... wątpie aby umiał jakoś dobrze jeździć na desce... jak znam życie pewnie poprostu próbował się na niej utzrymać a na środkowym zdjęciu poprostu z niej zeskakuje, tak aby się nie zabić :)
A ten sign to wogóle dałem dlatego że jest tam Gackt i... no właśnie ja kocham Tony Hawks Pro Skater i jeszcze nigdy tego nie okazywałem... mówie tu tylko o wersjach na PSOne a dokładniej 2 i 3 2 przeszedłem wszystkimi zawodnikami i polowałem na Gapy jednak niestety wszystkich nie odblokowałem :(  a w trzeciej części na PSone na piaratach był taki błąd że się nie dało przejść gry na 100... zawsze brakowało jednego tokena nieważne co robiłeś... była jedna ukryta placówka i nie dało się jej otworzyć bo pirat to unie możliwiał... Tony Hawk to pikna gra a ina Eurosporcie kiedyś lubiałem popatrzeć jak kolesie na deskah hulają... tak więc Gackt na desce wylądował w sigu... no i te barwy też robiły swoje... ale dość podniecania się własnym signem :lol:



EDIT:::::::::::::
Wizard łobuzie jakbym ja miał cię zjechać, jak sam ci przeca tego avka proponowałem... chyba to był ten przynajmniej  avek jest fachowy i najlepszy jaki miałeś... mimo iż wcześniej za najlepszy twój uważałem pierwszy.. czyli kolo wypuszczający cuś z ręki... siakiś fire ball czy inny stuff ;)  ale ten jest da best... dość bo jeszcze synku się zaczniesz za bardzo napinać i cieszyć że cie taki klawy gość jak ja wychwala :)  
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2004, 08:52:59 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #996 dnia: Października 05, 2004, 10:24:34 pm »
Cytuj
wszyscy na pewno pomyśleli że ja mam założone 2 konta na SZ i chwale swoje avki
musiał by thou mieć 2 komputry bo różne IP :P

Cytuj
Hehe nie mówcie mi że ja mówiłem że Gackt to puł bóg dla mnie-_-' jeśli tak mowiłem to jestem maxymalnym zjebem
Thou nie mówił ale kiedyś pisssał  :P

Cytuj
Gipsi, jednak będą z ciebie ludzie
Sssie okaże :prr: najpierw niech przessstanie przeklinać ;) to byłby pierwszy krok  :)

Cytuj
Wizard łobuzie jakbym ja miał cię zjechać
Jak by on thou zjechał to by thou nie wssstał... już był Moja świadkiem takiej furii ze ssstrony Sir Gipsi'ego :lol:



P.S.
I jak sssię czyta text w średniowiecznym języku z dodatkiem sssmoczego :grin:
Narazie tessstuje ale może tak zossstawie :>  bo sssyczenia mi sssię zdeka nudzi :P
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2004, 10:25:24 pm wysłana przez Marvell »

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #997 dnia: Października 06, 2004, 01:07:17 pm »
Cytuj
W poprzednijm avatarze miał Moja anioła z Disciples 2 a to "gówno" to była zbroja :P
Co za ulga, że nie muszę się już nad tym zastanawiać. I niech ktoś powie, że dziewczyny nie są ciekawskie. :D  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #998 dnia: Października 06, 2004, 09:26:56 pm »
Cytuj
I niech ktoś powie, że dziewczyny nie są ciekawskie. 
Ej, ty lepiej nie zadawaj takich pytań retorycznych, bo niewątpię, ze nazsz forumowy szowinista i geniusz Gameplay zaraz wyjedzie ci z bardzo obszernym komentarzem :P
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #999 dnia: Października 07, 2004, 12:23:06 pm »
Cytuj
Thou nie mówił ale kiedyś pisssał 
Pewnie byłem po kilku winkach :P  ale o ile pamiętam to pisałem że on jest w japonii pół bogiem... jest wszędzie go pełno... choć płyty sprzedają sie raczej słabo... a zresztą... jeśli tego nie mówiłem to teraz to mówie.. bo właśnie stał sie dla mnie półbogiem i już robie kukiełke z jego kosmyków włosów....

Cytuj
Sssie okaże  najpierw niech przessstanie przeklinać  to byłby pierwszy krok
Sam nad tym ubolewam że tak przeklinam.. ale na forum myślałem że jakoś sie trzymam bo w życiu prywatnym to kaplica... co chwila w autobusie "starszyzna" mi zwraca uwage... ehhh mam nadzieje że kiedyś się oducze... a na forum się już troche oduczyłem.. z twoją pomoą smoku :D

Cytuj
Jak by on thou zjechał to by thou nie wssstał... już był Moja świadkiem takiej furii ze ssstrony Sir Gipsi'ego
Ja?? :> Ja na forum miałem jakąs furie w stosunku do kogo?? :o

Cytuj
P.S.
I jak sssię czyta text w średniowiecznym języku z dodatkiem sssmoczego
Narazie tessstuje ale może tak zossstawie  bo sssyczenia mi sssię zdeka nudzi 
Zmiana wyszła zdecydowanie na plus :)  Wieje świeżością na forum :D

Wreszcie widze avek Yuzurci i jest taki sobie... wydaje mi się że te oko widziałem już kiedyś u FaLi... albo może na innym forum, w każdym razie jeden z jej gorszych avków jakie miała... no ale może czuje że taki do niej pasuje..


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?