Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509072 razy)

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #920 dnia: Września 25, 2004, 09:53:14 am »
Cytuj
jeśli gify będą obowiązkowe, to zrobie takie cudo, ze mnie tu swszyscy będą od masterów wyzywać....
Heh. Twierdzisz, że jesteś skromny i się nie chwalisz. Nie wyglada na to. :devil:
« Ostatnia zmiana: Września 25, 2004, 09:55:50 am wysłana przez Tamaya »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #921 dnia: Września 25, 2004, 05:11:51 pm »
Nom Devila avek żadzi maxymalnie i jest jednym z lepszych na forum i podoba mi się bardziej niż filmiki w avach, taki slajd jest bardzo fajny :)  Dobra jakość obrazków i ciekawe kolorki wszystko jest poprostu super.. mimo tego że kompletnie nieznam tego anime :rolleyes:

 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #922 dnia: Września 25, 2004, 10:10:43 pm »
a mnie się strzsznie podoba avek Yuzurihy. Reno faktycznie może wyglądał lepiej, ale za to nie miał takiego fajnego napisu. Wogule ten  napis mi się bardzo podoba... Generalnie wszystko mi się wnim podoba ;)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #923 dnia: Września 25, 2004, 11:17:46 pm »
Tamaya przerzuc smoka na avatara bo fajny jest

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #924 dnia: Września 25, 2004, 11:24:58 pm »
Ja tam wole Tamayowego smoka na dole w sigu :D


Sergeykens twój avek to starsznie biedny :shaun:  Fajnie że pisze na nim twój satły sign "Only Hope can beat Fate" ale nom biedny jest co tu bede oszukiwał :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #925 dnia: Września 26, 2004, 09:59:42 am »
Cytuj
Tamaya przerzuc smoka na avatara bo fajny jest
Tak trudno jest się mi zdecydować na jeden, więc zachowuję oba w formie jak widać. Może jak mi się Terra znudzi kiedyś to pomyślę o przeprowadzce.  
A teraz jeszcze ktoś się by wypłoszył, że grasuje na tym forum jakaś straszna smoczyca  :P  

YUzuriha, widzę że koniec z pokazywania ludziom języka :devil:  i powrót do poprzedniego, ale z napisem cakiem ciekawie. Chociaż oba mi się podobały.
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2004, 10:02:06 am wysłana przez Tamaya »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #926 dnia: Września 26, 2004, 08:03:05 pm »
S&S trochę taki prosty ten avek....
7cloud7...Cloud haw nice

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #927 dnia: Września 26, 2004, 10:02:29 pm »
Yuzuriha, bardziej podobał mi się twój poprzedni avek, ale ten też jest łądny :) devil ma faaaajnego avka, s&s rzeczywiście taki troche ubogi ten avek ale może ja sie nie znam :blink:  dla mnie i tak zell rządzi ;)  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #928 dnia: Września 27, 2004, 12:58:03 pm »
Cytuj

A teraz jeszcze ktoś się by wypłoszył, że grasuje na tym forum jakaś straszna smoczyca  :P  
 
Hehe jest na forum taki jeden co by się bardzo ucieszył z tego że jest tu smoczyca :lol:  Coś nas juz długo nie odwiedza Marvell ale on w swoich avkach ma zawsze smoki więc napewno by się ciebie ie przestraszył ;)

Elfik mog ma jakiegos lipnego ava, niewiem czemu ale mi sie nie podoba

Fala Super av :lol:

Tokage sama -przezaje***y av  :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #929 dnia: Września 27, 2004, 03:06:56 pm »
Cytuj
Elfik mog ma jakiegos lipnego ava, niewiem czemu ale mi sie nie podoba
też mi sie  nie podoba za bardzo..

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #930 dnia: Września 28, 2004, 10:24:20 am »
Cytuj
Coś nas juz długo nie odwiedza Marvell ale on w swoich avkach ma zawsze smoki więc napewno by się ciebie ie przestraszył ;)
Nie zawsze. Odkąd tu jestem ma figlarnego młodzieńca z wczesnych lat szkolnych. :)

S&S poprzedni był ładniejszy jak na mój gust.

Elfik mog ten co widzę jest całkiem niezgorszy.

Gipsi fajny ten nowy avek.

PS. Uff, ludzie, ale od wczoraj było ciężko się do was dostać. Chyba sie internet na mnie uwziął. :(
 

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #931 dnia: Września 28, 2004, 12:35:21 pm »
Gipsi "ukonkretnił" swojego avka, wiec co mam powiedziec jak nie ze jest konretny :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #932 dnia: Września 28, 2004, 03:52:09 pm »
ja wiem ze lipa straszna ale mi sie nudzilo to se avka zminilem :P
a tak BTW to czy mi sie wydaje czy Gipsi ma ava w mniejszej rozdzielce niz poprzednio czy rzeczywiscie tak jest? YUzia rulz

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #933 dnia: Września 28, 2004, 06:19:01 pm »
Cytuj
a tak BTW to czy mi sie wydaje czy Gipsi ma ava w mniejszej rozdzielce niz poprzednio czy rzeczywiscie tak jest?
Wydaje mi się że przez jakis czas niektórzy widzieli mojego starego ava tylko że rozciągniętego na rozmiary tego obecnego... bo ja sam tak widziałem :P  a np.
Cytuj
Tamaya napisała Gipsi fajny ten nowy avek.
co udowadnia moją teze... a tak na serio to nie mogłem się pochwalić że ktoś pochwala mojego avka ;)

Moj avek jest taki sobie, ale oglądam to piękne anime i jakos tak zawędrowały wlki na mojego ava :)

Cytuj
Gipsi "ukonkretnił" swojego avka, wiec co mam powiedziec jak nie ze jest konretny
a tego nie rozumie :P  Morchol powiedz mi czyż tyś się przypadkiem znów nie zjarał i twoja wyobraźnia ci go ukonkrętniła sama? :P  Hehe a tak na serio to może tak jak i SergeyBoy widziałeś rozciągnietego starego dziada.. tfu ava...

Aha no i dobrze że Sergioppo powrócił do starego ava :D  bo ten jest ładny :)  
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2004, 06:19:58 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #934 dnia: Września 28, 2004, 06:51:22 pm »
chodzilo o to ze wczesniej byl jak dla mnie taki nijaki bo mnie jakoś nie rajcują męskie plecy :P a teraz jest konkretny ;)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #935 dnia: Września 28, 2004, 08:04:29 pm »
łoł.... Gipsi... ty to mnie potrafisz zaskoczyć. Wchodzę dzisiaj na forum i myślę sobie, że znowu zobaczę plecy, albo bóg wie co jeszcze jakiegoś ,mniej lub bardziej psychicznie chorego wokalisty. I normalnie powim ci, że jestem mile zaskoczony. Gipsi, zacząłeś ewoluować w dobrym kierunku :P
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #936 dnia: Września 30, 2004, 07:16:40 pm »
dziabel znow rzadzi
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #937 dnia: Września 30, 2004, 08:11:42 pm »
diabel niezly avek, ale jak dla mnie najbardziej mi sie podoba avek Solidusa  ;)  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #938 dnia: Września 30, 2004, 09:24:18 pm »
Wiem jak zwykle rządze :P ale FaLa mówi że avka lepszego ma Solidus :> zaraz robie następnego :P

Edit

Który lepszy ?? :P Obecny czy ten ??:P

Meier
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2004, 10:31:50 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #939 dnia: Września 30, 2004, 10:02:40 pm »
oj dzieci dzieci.... długo jeszcze będziecie się chwalić tym, że umicie w peincie kreske zrobić? Nie lepiej zostawić sobie jednego avka? zmieniacie tak co chwilę i się człowiek przyzwyczaić nie może.... ten, którego teraz mam jest moim trzecim dopiero i nie mam zamiaru go zmieniać przez dłuższy czas...