Autor Wątek: Anime  (Przeczytany 108522 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #340 dnia: Września 25, 2004, 01:30:45 pm »
Cytuj
a dubbing O_O boshe ja tam nietykam nie japonskich wersji
Chodziło mi właśnie o dubbing z japońskiej wersji... jakieś dziwne te głosy spodziewałem się innych... a co do akcji z Zabuzą to wiem... jak narazie to mi się manga naruto spodobała właśnie dla akcji z Zabuzą... Haku i Zabuza to piękna para :)  Właśnie tych odcinków nie moge się doczekać, bo teraz(pierwsze 3 odcinki) Naruto to jest takie anime dla dzieci :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #341 dnia: Października 12, 2004, 05:26:50 pm »
Ja ostatnio dorwałem się do Bakuretsu Tenshi ( z tamtąd wziołem Avka :F) oglądnołem dopiero 4 odcinki, i stwierdzam że graficznie jest fajnie, coś jak naruto ale tu mamy klimat mechy pżyszłośc itp. więc każdy robocik i wszystko co metalowe jest wpełni komputerowe, opening, moze być podobny do Gantza ale trohe spokojniejszy, ending jak ending po połowie wyłączałem. A historia w tych ep. pżedstawia się tak : Są 4ry panienki (jedna podobna do Asuki jak mużyn do mużyna(nawet jeśli hodzi o harakter), druga podobna do Rei z tym że ładniejsza, i bardziej "żywa", jedna szefowa z piersiami na wieszhu i znikająca w srodku akcji, no i mała sziksa co gra w pasjansa i pżyokazji sie trohe na kompah zna) no i mieszkają se one w duużej ciężarówce podobnej do jakiego ufo, i prowadzą jaką agencje do walki ze wsyztskim co sie rusza i ma piniadze i "jakieś tam czipy" no i pżyokazji walczy z wielkimi mehami w swoim małym mehu. No dziewuhy po robocie głodne są no nie,? Więc znalazły sobie młodego adepta sztuk gastronomicznyh i pżyjeły go jako kuhaża (straszny z niego ciota) no i one niby go nielubia (oprucz tej pani na moim avku. ona ma go w dupie tak jak i cały świat) no i takie pierduty, niestety jest to głupie i akcja polegająca na tym że stżelają sie, niemogą trafić pżyhodzi zły meh atakuje te kobitki one wysyłają swego meha (steruje go właśnie ta podobna do rei) i on wygrywa, nic pozatym mało to śmieszne, mądre też niebardzo, akcja nudzi.
 


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Anime
« Odpowiedź #342 dnia: Października 13, 2004, 10:23:39 am »
Jeszcze tu mnie nie było to najwyższy czas coś wymienieć. :D
Właściwie to tak rzadko mam ostatnio okazję coś obejrzeć, że chyba lubię wszystkie, jakie dorwę gdzieś okazjonalnie po jednym czy kilku odcinkach.  :(
Ale jak już co to będę oryginalna i podam to, które było pierwsze i wywarło na mnie największe wrażenie czyli "Tajemnicze Złote Miasta".
(Ciekawa jestem czy ktoś to jeszcze tu zna.)
A z tych najnowszych to chyba ostatnio oglądałam "Księżniczkę Mononoke" i też mi się podobała no to niech na razie będzie tyle.  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #343 dnia: Października 13, 2004, 02:04:27 pm »
Cytuj
Ja ostatnio dorwałem się do Bakuretsu Tenshi ( z tamtąd wziołem Avka ) oglądnołem dopiero 4 odcinki, i stwierdzam że graficznie jest fajnie, coś jak naruto ale tu mamy klimat mechy pżyszłośc itp. więc każdy robocik i wszystko co metalowe jest wpełni komputerowe, opening, moze być podobny do Gantza ale trohe spokojniejszy, ending jak ending po połowie wyłączałem. A historia w tych ep. pżedstawia się tak : Są 4ry panienki (jedna podobna do Asuki jak mużyn do mużyna(nawet jeśli hodzi o harakter), druga podobna do Rei z tym że ładniejsza, i bardziej "żywa", jedna szefowa z piersiami na wieszhu i znikająca w srodku akcji, no i mała sziksa co gra w pasjansa i pżyokazji sie trohe na kompah zna) no i mieszkają se one w duużej ciężarówce podobnej do jakiego ufo, i prowadzą jaką agencje do walki ze wsyztskim co sie rusza i ma piniadze i "jakieś tam czipy" no i pżyokazji walczy z wielkimi mehami w swoim małym mehu. No dziewuhy po robocie głodne są no nie,? Więc znalazły sobie młodego adepta sztuk gastronomicznyh i pżyjeły go jako kuhaża (straszny z niego ciota) no i one niby go nielubia (oprucz tej pani na moim avku. ona ma go w dupie tak jak i cały świat) no i takie pierduty, niestety jest to głupie i akcja polegająca na tym że stżelają sie, niemogą trafić pżyhodzi zły meh atakuje te kobitki one wysyłają swego meha (steruje go właśnie ta podobna do rei) i on wygrywa, nic pozatym mało to śmieszne, mądre też niebardzo, akcja nudzi.

Hmm po twoich avkach podejżewałem że to anime będzie o siakichś nindżach bo oni mi bardziej na nindża wyglądają niż na future kids :unsure:  ale po twoim opisie to się tego chybva nie zabiore raczej... chociaż chara-design wygląda super widząc to w avku i signie :)

Cytuj
"Tajemnicze Złote Miasta".
(Ciekawa jestem czy ktoś to jeszcze tu zna.)
Ta ja pamiętam :D  kiedyś to było fajne jak miałem 7 lat :)  teraz jak mam już 18 to pewqnie bym tego nie ruszył... to takie anime było co to teraz już by się nie dało oglądać bo by nudą wiało, ale wtedy strasznie mi się podobało, takie komercyjne cuś co można puścić w polskiej telewizji...

Cytuj
A z tych najnowszych to chyba ostatnio oglądałam "Księżniczkę Mononoke" i też mi się podobała no to niech na razie będzie tyle.
Mononoke Hime też mi się bardzo podobało, ale jak oglądnąłem ostatnio na dwójce to zauważyłem że przez te 7 lat które minęły od premiery to się to anime postarzało roche, ale i tak było fajne, choć do najlepszych anime się nie klasyfikuje...

Ostatnio oglądałem X i jestem na 11 odcinku i to jest strasznie nudne... manga była jeszcze badziej wyjebana niż słonecznik który trzymam od roku w piwnicy mający mi zapewnić dobry byt w zimie, ale anime to nuda i coisk im nie poszło, może później się rozkręci ale nie miałem ochoty wracać na razie i zacząłem oglądać Naruto... kocham Mange X i masakrą jest to że anime praktycznie niczym nie jest wstanie mnie przy sobie zatrzymać, o niebo większą frajde będe miał gdy wreszcie stary mnie zamknie w piwnicy i się dobiore do upragnionego słonecznika niż podczas oglądania tego anime :(  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Anime
« Odpowiedź #344 dnia: Października 14, 2004, 10:37:47 am »
Cytuj
Ta ja pamiętam :D  kiedyś to było fajne jak miałem 7 lat :)  teraz jak mam już 18 to pewqnie bym tego nie ruszył... to takie anime było co to teraz już by się nie dało oglądać bo by nudą wiało, ale wtedy strasznie mi się podobało, takie komercyjne cuś co można puścić w polskiej telewizji...
Ja w sumie jestem ciekawa czy jednak nie byłoby miło powspominać, bo wtedy widziałam nie w kolorze i był koszmarny odbiór. Poza tym jak na wiekową osobę przyznam się do przeczytania 2 mang "Pokemon" u znajomych.  :D  Ale chociaż to nierealne fajniej byłoby zamiast tego zobaczyć  Hellsinga albo jakieś wielkie mechy ala Gundam Wing. Chyba by mnie rodzina siłą od telewizora odciagała. :grin:
Cytuj
Mononoke Hime też mi się bardzo podobało, ale jak oglądnąłem ostatnio na dwójce to zauważyłem że przez te 7 lat które minęły od premiery to się to anime postarzało roche, ale i tak było fajne, choć do najlepszych anime się nie klasyfikuje...
No ja akurat mam na płytce, więc przegapiłam wersję telewizyjną.
Cytuj
kocham Mange X i masakrą jest to że anime praktycznie niczym nie jest wstanie mnie przy sobie zatrzymać, o niebo większą frajde będe miał gdy wreszcie stary mnie zamknie w piwnicy i się dobiore do upragnionego słonecznika niż podczas oglądania tego anime :(
Widziałam tylko kawałek któregoś odcinka okazjonalnie, ale dla mnie cudowna grafika. Zwłaszcza jeśli idzie o panów. :D Nie wiem jak X mógłby przegrać ze słonecznikiem.  

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #345 dnia: Października 14, 2004, 11:10:07 am »
A ja powiem tyle Di Gi Charat :F, to anime jest zajebiste, narysowane ładnie, "muzyczki" mogą być, a oco hodzi to ... raz tak zrobie i niepowiem, bo do tej serji trzeba koniecznie bez pżygotowania podejść, poprostu ściągnąć (epizody są krutkie, maj po 4-5minut, zajmują od 20-70mb), niejest to nic mądrego , czy jakiejkolwiek akcji, ale to jest poprostu fajne :F


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #346 dnia: Października 14, 2004, 11:48:20 am »
Cytuj
A ja powiem tyle Di Gi Charat :F, to anime jest zajebiste, narysowane ładnie, "muzyczki" mogą być, a oco hodzi to ... raz tak zrobie i niepowiem, bo do tej serji trzeba koniecznie bez pżygotowania podejść, poprostu ściągnąć (epizody są krutkie, maj po 4-5minut, zajmują od 20-70mb), niejest to nic mądrego , czy jakiejkolwiek akcji, ale to jest poprostu fajne :F
 
słyszałem o tym kiedyś i nawet ściągnąłem 2 odcinki ale były tak lipnej jakości że nie oglądałem, to chyba jakaś komedia co nie? Bo jak to nie komedia to nawet nieoglądam bo design jest jakiś taki mocno cukierkowy i jeśli to nie będzie komedia to się nawet nie zabieram za ściąganie :shaun:

Cytuj
Ja w sumie jestem ciekawa czy jednak nie byłoby miło powspominać, bo wtedy widziałam nie w kolorze i był koszmarny odbiór.
Ja już wtedy miałem na szczęście kolorowy TV, ale ostatnio oglądałem takie anime jak Tsubasa, czy Dragon Ball które jarały mnie za młodu i po upływie czasu to już nie jest to samo... i niechodzi oto że nudzi się po raz kolejny oglądać ale nowe anime są już jednak inaczej robione i te z przeszłości często są mocno wydłużane i poprostu nudniejsze...

Cytuj
No ja akurat mam na płytce, więc przegapiłam wersję telewizyjną.
Ja też mam, ale skoro puszczali na TVP2 to postanowiłem oglądnąć, tak co by powiększyć liczbe oglądających.. a może i by puszczali inne anime gdyby dużo osób ogądało :rolleyes:  a tak pozatym to zauważyłem że Monoke zaciekawiła moich rodzicow bo zasiedli przy telewizorze i oglądali, i matka dopiero po kilkudziestu minutach skapła się że ma sprzątać a się zasiedziała :rolleyes:

Cytuj
Widziałam tylko kawałek któregoś odcinka okazjonalnie, ale dla mnie cudowna grafika. Zwłaszcza jeśli idzie o panów.  Nie wiem jak X mógłby przegrać ze słonecznikiem.
Tak ale jak ktoś czytał mange i zabrał się za anime to jest to dla niego duże rozczarowanie... bo animacja zeczywiście jest bardzo ładna, ale stracił się gdzieś ten klimat... nie jest tak przytłaczająco, nie jest tak pięknie, nie jest tak smutno, nie jest tak wesoło... wszystko jest gorsze.

Jak kiedyś będziesz miała czas, to spróbój przeczytać mange, choć kawałek... możesz sobie ściągnąć z tąd skany, jeśli nie ma nikt ze znajomych oryginału:

http://ochitsuki.net/unmei/bwys.php

Nie jestem jednak niestety pewien czy są tu wszystkie tomy... ta manga jest naprawde piękna i zawiodłem się na anime, aha i jeśli by nie było tam pierwszych tomów to nawet nie prubój się do tego zabierać... trzeba koniecznie wiedzieć co dzieje się na początku :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #347 dnia: Października 14, 2004, 03:58:32 pm »
ehh muczarero czy tak trudno sie domyślić że 3minutowa akcja to niemoze być nic innego niż komedia (dośc gupawa)


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #348 dnia: Października 15, 2004, 12:00:49 am »
Cytuj
ehh muczarero czy tak trudno sie domyślić że 3minutowa akcja to niemoze być nic innego niż komedia (dośc gupawa)
Człowieku w 3 minuty to mój stary jest mi w stanie zrobić tak przykre żeczy że aż mi się ze smutku płakać chce... a ci japońce to mają taki łeb że oni nawet wszystkie odciki Mody na Sukces by pewnie zmieśili w tych 3 minutach :shifty:

Oglądał ktoś Onegai Teacher? Ściągnęły mi się 3 odcinki i nie wiem czy ściągać dalej i czy warto zacząć oglądać, śmieszne to to jest? Bo to komedia chyba :rolleyes:

Przed chwilą oglądnałem pierwszy odcinek Samurai Champloo i zapowiada się wyjeb**ie, genialna animacja, oryginalny dzwięk i ciekawe postacie, ciekawe jak będzie dalej, twórcami są kolesie od Bebopa więc myśle że fabuła też będzie świetna :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Anime
« Odpowiedź #349 dnia: Października 15, 2004, 12:25:43 pm »
Cytuj
Jak kiedyś będziesz miała czas, to spróbój przeczytać mange, choć kawałek... możesz sobie ściągnąć z tąd skany, jeśli nie ma nikt ze znajomych oryginału:

http://ochitsuki.net/unmei/bwys.php

Nie jestem jednak niestety pewien czy są tu wszystkie tomy... ta manga jest naprawde piękna i zawiodłem się na anime, aha i jeśli by nie było tam pierwszych tomów to nawet nie prubój się do tego zabierać... trzeba koniecznie wiedzieć co dzieje się na początku :)
Ten link to zdaje się akurat dotyczyć tomów końcowych od 15, ale miałam kiedyś pożyczone od znajomej kilka pierwszych i zgadzam się, że jest fascynujące i zawiłe. A co do filmu to nie ogladąłam go na tyle żeby wyrobić sobie zdanie w odniesieniu do mangi. Po prostu kreska Clamp zaczęła od jakiegoś czasu działać na mnie magnetyzujaco.

Offline Just Belmont

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #350 dnia: Października 25, 2004, 02:24:03 pm »
Długo szukałem takiego forum ale nareszcie znalazłem uwielbiam gry rpg i anime ale najbardziej podoba mnie się Helsing ponieważ jest tam Alucard a jak kążdy chyba wie był on w grze Castlevania .Z anime lubie jeszcze Tajemnice Przeszłości też całkiem niezłe

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #351 dnia: Października 25, 2004, 02:34:49 pm »
Cytuj
Długo szukałem takiego forum ale nareszcie znalazłem uwielbiam gry rpg i anime ale najbardziej podoba mnie się Helsing ponieważ jest tam Alucard a jak kążdy chyba wie był on w grze Castlevania .Z anime lubie jeszcze Tajemnice Przeszłości też całkiem niezłe
łooooooooołłłłłłl O_o
To Allucard był w Castylvanii?? :o  nie miałem pojęcia... nigdy niegralem w tę gre niestety... to kolejny powód abym wreszcie kiedyś zagrał :)  a w której części?

Ostatnio oglądałem pierwszy odcinek Onegai Teacher i zapowiada się na takie sobie... pewnie będzie komedia romantyczna, ale jak narazie się zabardzo nie pośmiałem... główna bohaterka ma za to ładne piersi :P  :)  nie porównywalne do takiego dajmy na to Chobits(przynajmniej jak narazie)

BTW:witam nowego użytkownika :)

EDIT::::::
Cytuj
Tajemnice Przeszłości też całkiem niezłe
o czym to anime bo pierwszy raz słysze takie cosik? :>
Jakieś nowe czy tak jak Dragon Ball na przykład... czyli hit z przed kilkudziesięciu lat:>
« Ostatnia zmiana: Października 25, 2004, 02:36:08 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #352 dnia: Października 28, 2004, 07:29:17 pm »
Coś mi sie obiło o uszy że ta tajemnica przeszłości leciało na hyperze. Ale nie mam pojęcia co to i czy fajne....Tera chyba na hyperze leci hellsing.

A tak pozatym to ja też witam new użytkownika ;)

A co do Onegai Teacher to jakoś mnie nie ciągnie. Kolejna komedia 1 facet 100 pięknych dziewczyn. Tak przynajmnie j słyszalem więc jak prawie jakieś herezje to mnie poprawcie ;)  

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Anime
« Odpowiedź #353 dnia: Października 29, 2004, 10:12:54 am »
A ja się własnie dowiedziałam, że znów puszczają "Księżniczkę Mononoke" w TVP2. Chyba im się to spodobało.  :)  

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #354 dnia: Października 29, 2004, 02:46:54 pm »
Jeżeli to prawda to jak dla mnie skopali. Mogli by póścić inne anime, alebo już najlepiej emitować w któryśdzień całe serie. Ale lepsze to niż nic.....

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #355 dnia: Października 30, 2004, 11:47:47 am »
Cytuj
A ja się własnie dowiedziałam, że znów puszczają "Księżniczkę Mononoke" w TVP2. Chyba im się to spodobało. 
hmmm możliwe że miała księżniczka jako taką oglądalność, czyli pewnie jeśli już będą inne stacje kupowały prawa do Sen to chichiro no kamikakushi to i TVP2 kupi.... ale wątpie żeby zaczeli się interesować puszczaniem anime... to raczej nie ten profil telewizji... TVP puszcza bajki dla dzieci i seriale australyjskie dla dzieci... dla młodzieży nie mają zbyt dużej oferty rozrywkowej

Ostatnio wqręciłem się w samurajskie klimaty... najpierw był Naruto, później Samurai Champloo no i ściąga mi się Samurai 7 -mam 4 odcinki ale nieoglądałem i nie wiem co to, pierw musze skończyć moje ukochane Samurai Champloo :shifty:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Anime
« Odpowiedź #356 dnia: Października 30, 2004, 01:35:02 pm »
hłe hłe posłuchalem rady Gipsona i sobie sciagłem pare odcinków Samurai Champloo :D zafajniste to jest =] humor,akcja,klimacik, wszystko co trzeba, widac ze to robili fachowcy :D btw ciekawe maja goscie pomysły - najpierw kosmos + blues a teraz samuraje + hiphłop

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Anime
« Odpowiedź #357 dnia: Października 31, 2004, 04:21:01 pm »
Cytuj
pewnie jeśli już będą inne stacje kupowały prawa do Sen to chichiro no kamikakushi to i TVP2 kupi.... ale wątpie żeby zaczeli się interesować puszczaniem anime...
Z tego co mi wiadomo petycja w tej sprawie przekroczyła swego czasu 1000 internautów, ale na skalę narodową to jeszcze nie dużo.  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #358 dnia: Listopada 03, 2004, 02:51:43 pm »
Cytuj
Z tego co mi wiadomo petycja w tej sprawie przekroczyła swego czasu 1000 internautów, ale na skalę narodową to jeszcze nie dużo.
Ta petycja którą zapodany aby TVP puszczało więcej anime to nawet ją tutaj reklamowałem i prosiłem ludu naszego Square Zonowego aby się wpisali... jak do pewnego momentu am patrzałem to głosów było chyba ponad 2400 ale chyba połowa z tego nie potwierdziła głosu...

a tak pozatym to miałem zapytać o której i kiedy leci to Mononoke żeby sobie z rana oglądnąć... ale już zobaczyłem właśnie na anime.com.pl że leciało 1 listopada... chyba się troche spóxniłem...

Ściągnął mi się pierwszy odcinek "GunGrave" anime chyba całkiem nowe, bo wiem że ponad rok temu powstała gra od Segi o tym samym tytule na PS2 i cyba w ty miesiącu wyszła druga część... tylko nie wiem czy to jest anime na podstawie gry czy gra na podstawie anime... wiem że w grze za chara design wziął się koleś który opracowywał design do Triguna i to anime właśnie zapowiada mi się na taką mieszanke Hellsinga i Trigun... narazie oglądałem tylko tak sekundami przelatując przez całe anime i to chyba jakieś świetne nie będzie... ale jest mroczno, są potwory i główny bohater który ma na plecach dup*e działo/karabin i który pewnie nie raz z niego skorzysta... oglądał kto,ś to cuś?:> Jak oglądne cały odcinek to powiem czy to fajne czy nie... ale narazie nie teraz bo skoro wreszcie cięgi Zellowi działa mi Samurai Champloo 6 to jade dalej z Samurai Champloo bo kolejne odcinki czekają... mam nadzieje że kolejne odcinki będą fajne i się nie znudzą.. bo narazie mnie nie nudzi to anime nic a nic...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline alex_1989

  • Soldier
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
    • http://www.kowal.webkonto.us/
Anime
« Odpowiedź #359 dnia: Listopada 04, 2004, 05:24:50 pm »
Jam lubić :
Love Hina
GITS
Chobits
POT
Po co sygnatura po prostu link
www.kowal.webkonto.us


Knight Online
user: alexpoland
JOB: Besserker
Rasa: ArchTuarek
Serwer: DIEZ1 czasem DIEZ2
Level: 30
Kasiorki mam: niedużo
Klan : Zakon_switu

druki char:
name: alexpoland_2
JOB: Hunter
:Rasa: Tuarek
Kasiory: 21K
Klan: nikt mnie nie chce