Autor Wątek: Anime  (Przeczytany 108526 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #320 dnia: Września 04, 2004, 11:41:49 pm »
ktos wie o jakiejs kontynuacji angel sanctuary? bo na samym koncu byl napis game over or continue... no i fabula jest jeszcze nie skonczona...  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Anime
« Odpowiedź #321 dnia: Września 05, 2004, 08:24:02 pm »
Tak samo jak Hellsing i wiele innych, ale możesz poszukać na jakiś stronach info anime.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #322 dnia: Września 05, 2004, 08:31:59 pm »
tyle ze w hellsingo jako tako sie skonczylo... przyszedl incognito alukard go rozwalil a luz... a tam to dopiero sie zaczelo... znaczy sie byly dwa watki glowne jeden sie skonczyl a drugi tak jakby zaczynal w tych trzech epizodach... anyway... ile trwa mniej wiecej zrobienie powiedzmy... 10 odcinkow jakiegos anima? bo to jest z 2000 roku wiec raczej by juz bylo...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Anime
« Odpowiedź #323 dnia: Września 05, 2004, 08:39:42 pm »
To zależy od wielu rzeczy:
-Rysowników
-Scenariusza
-Animatorów
-Dźwiękowców
...
Jeżeli masz dobry zespół i chcecie zrobić anime jakości Hellsinga to IMO 1 odcinek powinien zająć tydzień.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #324 dnia: Września 07, 2004, 09:20:47 am »
Hellsinga ponoć mają być robione kolejne 13 odcinków.....ciekawe...
A co do Angel Sanctuary to nie oglądałem jeszcze tego anime :( .

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #325 dnia: Września 07, 2004, 03:00:17 pm »
Ja tez nie widzialam Angel Sanctuary (choc bym chciała). Bardzo podoba mi się kreska Kaori Yuuki (to się chyba tak pisze), autorki AS.

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #326 dnia: Września 07, 2004, 04:06:35 pm »
Cytuj
tyle ze w hellsingo jako tako sie skonczylo... przyszedl incognito alukard go rozwalil a luz... a tam to dopiero sie zaczelo... znaczy sie byly dwa watki glowne jeden sie skonczyl a drugi tak jakby zaczynal w tych trzech epizodach... anyway... ile trwa mniej wiecej zrobienie powiedzmy... 10 odcinkow jakiegos anima? bo to jest z 2000 roku wiec raczej by juz bylo...

Cytuj
To zależy od wielu rzeczy:
-Rysowników
-Scenariusza
-Animatorów
-Dźwiękowców
...
Jeżeli masz dobry zespół i chcecie zrobić anime jakości Hellsinga to IMO 1 odcinek powinien zająć tydzień.

To zależy najbardziej od tego jak duża oglądalność była tego anime i jak jest ono popularne, jeśli jest to bardzo rozchwytywane anime to jego odcinki mogą powstać w mgnieniu oka nie zważając na Animatorów... to są japońce mogą pracować dzień i noc ;)  Chyba że anime jest jakieś ambitniejsze to wtedy nie ma poco się spieszyć i najczęściej długo się czeka na kolejne rzeczy związane z serią.

A Hellsing się skończył lipnie jak mało co...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #327 dnia: Września 07, 2004, 04:55:40 pm »
nie mam pojecia jaka jest popularnosc as ale wydaje mi sie ze raczej niezbyt duza bo od 2k by juz bylo odcinkow jak naruto :D
little, elfik_mog - polecam ;)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #328 dnia: Września 17, 2004, 01:06:11 pm »
Ja jestem po ponownym seansie z KenshinemOAV, Kenshin The Movie,
Vampire HunteremD i całą serią Triguna. I tak Kenshin jest najlepszy.
Kame Hame Ha

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #329 dnia: Września 17, 2004, 08:39:17 pm »
A czego ty sie spodziewałaś ?, OAVki Kenshina to najlepsza rzecz jaką w rzyciu oglądałem :D.

Naruto 101 nareszcie, ale teraz czas pomiędzy epizodami sę dłóży.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #330 dnia: Września 20, 2004, 07:49:00 pm »
Cytuj
I tak Kenshin jest najlepszy.
Taaaaaaa :prr:  A kto w domu mówi że Trigun RzOnDzI :grin: .

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Anime
« Odpowiedź #331 dnia: Września 20, 2004, 09:15:56 pm »
obejzalem Naruto 101 :lol: :rotfl: leże poprostu po tym odcinku :D
co ile wychodzą nowe epki? bo te 101 odcinkow w dwa miechy obejrzalem, ale teraz juz "chyba" tak szybko nie bedzie szlo :P

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #332 dnia: Września 21, 2004, 08:59:42 pm »
ok.5 dni;/


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline DragoChan

  • Soldier
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #333 dnia: Września 22, 2004, 02:35:53 pm »
Moje ulubione anime??? hmm... To będzie tak: Cowboy Bebop, Hellsing, X,
NGE, SailorMoon (tu prosze się nie śmaić jest to jedno z pierwszych anime które widziałem i to dzięki tej serii zainteresowałem się m&a), InuYasha, Joanne the Kamikaze (czy jakoś tak to się pisało :lol: ), Ruroni Kenshin
 i jak narazie to chyba tyle.  :D
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2004, 02:38:32 pm wysłana przez DragoChan »
[size=9]CLR YOUR MIND JUST B3 [/size]
"Serca, ktore potrafią kochać;
nieważne czy żywe, czy nie;
są łagodne i ciepłe.
Jeśli serce potrafi się tak rozgrzać;
jeśli to ciepło przynosi tyle szczęscia;
to wydaje mi się że kazdy powinien kogoś kochać.
Myślę że każdy powinien postarać się by ktoś, kogo kocha,
też się w nim zakochał.
Jeśli każdy kogoś pokocha i ten ktoś stanie się
dla niego kimś ważnym;
to wtedy nasz świat przepełni szczęscie"
Chobits "Serce pełne ciepła"
[/color]

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #334 dnia: Września 22, 2004, 08:31:16 pm »
X anime? Nie za bardzo mi się podobało. Bardzo spłycono historię z mangi (ta jest 100 razy lepsza).

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #335 dnia: Września 24, 2004, 06:48:33 pm »
Cytuj
Ruroni Kenshin
 
Rurouni Kenshin... jak można tak rażący błąd popełniać ..  


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #336 dnia: Września 25, 2004, 08:13:53 am »
A ja niedługo bede miał Triguna i Full Metal Panica :devil: Ale bedzie jazda :devil: .
A jak dobrze pójdzie to jeszcze Oh!My Goddes całego (film i 4 OAV) :devil:
Bedzie oglądania:D Mam jeszcze Akire, ale słaba jakość więc nie wiem kiedy obejże....

A co do Rurouni Kenshin to mi sie ściąga OAV.... . Może kiedyś sie ściągnie.....  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #337 dnia: Września 25, 2004, 12:04:45 pm »
Właśnie oglądnąłem pierwszy odcinek Naruto... hehe nie śmiejcie się wiem że wy już jesteście na 101, albo 102... i nie jest zły ale chyba spodziewałem się troche więcej, dubbing tak sobie mi się podoba, jak narazie Naruto ma dla mnie dziwny głos, ale zobaczymy co będzie później jak się bedzie wydzierał :lol:  Manga podoba mi się strasznie więc pewnie i anime będzie wporzo, przy dobrych lotach będę oglądał z 2-3 odcinki tygodnio... ciesze się że nie ma zbędnego przedłużania jak to było daaawno temu w Dragon Ballu, nie patrzą się na siebie tylko walczą i to jest dobre :)


Oprócz tego ostatnio na VHS znalazłem jeden nagrany odcinek Tsubasy... suuuper-kodziro wpadł na boisko i zaczął się napinać że jego drużyna jest najlepsza i dał przysięge na środku boiska że zdobędzie puchar a jego drużyna wygra mecz z Nankatsu(właśnie się zaczynał ten mecz) muzyka przy tym była jak w jakimś horrorze hahha :lol:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Anime
« Odpowiedź #338 dnia: Września 25, 2004, 01:02:49 pm »
no przedluzanie potem tez jest i to straszne :P a dubbing O_O boshe ja tam nietykam nie japonskich wersji :P a tak pozatym to pierwsze odcinki to taka słabizna :P do misji z Zabuzą jest w sumie nuda

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #339 dnia: Września 25, 2004, 01:19:40 pm »
Cytuj
do misji z Zabuzą jest w sumie nuda
to moze dlatego po 15 min 1 odcinka nie wytrzymalem i wylaczylem :D no coz sproboje jeszcze raz (a jak nie to jeszcze - do 3 razy sztuka...)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"