Autor Wątek: Anime  (Przeczytany 108532 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Anime
« Odpowiedź #420 dnia: Lutego 14, 2005, 03:31:59 pm »
Cytuj
ale co tam fajne ma postacie ;]
no ba, rządza poprostu :D kazdy inny i fajnie przedstawione archetypy zachowan graczy(playerKiller - sora poprostu moj idol :D ) niemowcie ze tylko ja i dark_m to ogladalismy?
a i jeszcze jedno ma ktos dostep do openingu/endingu? bo wszedzie sa glupie obciete wersje bez tego... >_<

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #421 dnia: Lutego 19, 2005, 01:25:40 pm »
Cytuj
Cytuj
ale co tam fajne ma postacie ;]
no ba, rządza poprostu :D kazdy inny i fajnie przedstawione archetypy zachowan graczy(playerKiller - sora poprostu moj idol :D ) niemowcie ze tylko ja i dark_m to ogladalismy?
a i jeszcze jedno ma ktos dostep do openingu/endingu? bo wszedzie sa glupie obciete wersje bez tego... >_<
A właśnie żen ie tylko ty i Bambi M bo jeszcze Radical oglądał, bop polecał to anime już daaawno :P

Ostatbnio oglądnałem pierwszy odcinek anime o tytul Texhnolyze
anime jest tak zakręcone żen ie pamiętam o czym było... w życiu nie widziałem tak zakręconej rzczy... to tak jakbyście byli na kwasie czy na czymś tam i by wam świat wokoło wirował i byście mieli schizujące akcje... koleś siedzi sobie w szatni i mu się przypomina jak przed chwilą walczył z jakimś typem (są takie walki FCU czy oś takiego co się w klatce leją), widać że jest na dragach, później jakiś seks z kobietą/robotem wirowanie kamery, nagle wypad na jakieś złomowisko... cyber punk chyba z tego jest niewiem, pod koniec chyba koleś umiera, wiem że jakaś mafia go przycelowywuje i mają kolesie Uzi i jakiś mieczyk ala Sehirothowy ma jeden typ i chyba go zabili, pokazał też się przez chwil jakaś postać co miała maske jak Kuminitsu z Tekkena (czy jak tam się nazywała taka kobitka co walczyła podobnie do Yoshimitsu...) anime strasznie zakręcone i w sumie bym se obejżał reszte odcinków aleni e wiem z kąd zassać nawet...
 
schizol w ch*j


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #422 dnia: Lutego 20, 2005, 11:27:48 am »
Oglądaliście już nowy "Appleseed"? Jeśli nie to polecam gorąco. Fanów znających fabułę może trochę powykręcać, ale postacie ukazane w formie 3D są wspaniałe. Guges ro>< Deunan? Bogini. Hitomi? Hihi, sweet. Bri? Biedactwo ty moje.
A oto "zgifowana" jedna z najładniejsztch scenek w filmie - jako link, żeby ci, którzy nie chcą patrzeć nie narzekali potem na mnie :D
EMBRACE

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #423 dnia: Lutego 21, 2005, 04:45:27 pm »
Kiedyśczytałem o tym anime. Nawet miałem dużą ochote je obejżeć, ale potem mi przeszło... Jak bede miał okazje to obejże ale nie chce mi sie męczyći ściągać (pewnie z mieściąc by mi to zajeło :/).
Obejżałem ten fragmęcik i mi sie jedna rzecz nie podobała. Jak popatrzyłem na twarz tej pani w białym fartuchu to jak bym lalke barbie widział. Ja tam żadnego wyrazu twarzy nie widziałem. MAm nadzieje że nie jest tak przez cały czas.
 

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #424 dnia: Lutego 21, 2005, 04:53:37 pm »
Ludzie, wy w grafice widzicie tylko plastik... [spoiler]jakbyś dostał kulkę to jaki byś miał wyraz twarzy?[/spoiler]
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2005, 05:00:03 pm wysłana przez Goha »

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #425 dnia: Lutego 21, 2005, 06:58:00 pm »
Zależy czy bym wiedział że jądostane. Jakbym nie widział to pewnie bym miał ździwiony wyraz twarzy. JAk bym wiedział to nie wiem :P NIe przydażyło mi sie.
 

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Anime
« Odpowiedź #426 dnia: Lutego 21, 2005, 08:21:52 pm »
ojejciu a ja właśnie Gugravea sonczylem i teraz napewno nie bedzie spojlerow :P
pierwszy epizod jest fiutkowy, moglo by go wogule nie byc i niewiem poco sie meczyli i takie cos robili wogole :P potem sie rozkreca cala akcja "mafijna" jest genialna, aż do 17 odcinka kiedy to jest zmiana klimatu o 180stopni i ogolnie klimat w tym momencie siada...chociaz niewiem, moze nie siada ale napewno robi sie zupelnie inny IMO gorszy, no ale wkoncu sa ostatnie dwa odcinki ktore poprostu miażdzą ;( boskie toto jest poprostu. W całym anime jedynym wqrwiajacym elementem były "walki z bosami" no poprostu swietne..a ja sie teraz zamienie w gruby helikopterek z chujkami wystajacymi z brzuszka...taa ekstra...

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #427 dnia: Lutego 21, 2005, 08:24:41 pm »
A ja za jekieś 2 dni bede miał DNA^2 :D:D:D
Odkąd koleżanka zaczeła oglądaćanmime to sie wogule nie nudze :P
 

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #428 dnia: Lutego 23, 2005, 02:07:20 am »
Obejżałem wkońcu Onegai ticzera ostatnie 5 epizodów, i tak jakoś dziwne mam odczucia, z jednej strony nawet przyjazna historia, ale bardziej dla zenków co mają astme. Scena wielkiego wyznania uczuć i pocałunku "pżełomowego" wzbudza bardziej uczucie w stylu "jaka dałniara" niż "a jednak sie kohają ...zawsze to wiedziałem i spoko ziomek z tego keitara nic że ma wodogłowie", Ten cały Kei to ciota i tylko mnie denerwował. Podobny whooj do keitaro z LH i myślałem że to bedzie też taki wyluzowany inaczej gość, i hciał taki być ale mu nie bardzo wyszło.  


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #429 dnia: Lutego 23, 2005, 03:59:49 pm »
Kurde... ale słaby był ten Onegai Teacher.... w porównaniu z takimi Love Hina, czy Chobits, to ta seria wymięka poważnie... obejrzałem całą i, pomimo tego, że się dobrze oglądało, nie polecam... słabiuuuutkie... a co do bohaterów... ta cała nauczycielka zaczęła mnie wkurzać po dwóch odcinkach, Kei po pierwszym... nie było tam żadnej ciekawej postaci... chyba że ten dziwny dwucalowy kosmita... geez...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Anime
« Odpowiedź #430 dnia: Lutego 23, 2005, 04:31:52 pm »
kosmici byli fpyte ;] ale do love hiny sie i tak nieumywa niestety... a dobre postacie? dwie - wujek :D i nauczyciel techniki z czego ten drugi mniej :P

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #431 dnia: Lutego 23, 2005, 06:51:18 pm »
Wujesk spoko był, ale seria biedna .. nawet se niepopłakałem ;/


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #432 dnia: Lutego 24, 2005, 05:04:54 pm »
Ja oglądnąłem 2 pirwsze odcinki anime Stellvia (czy tam Styllvia) i nie polecam nikomu bo jest nie fajne... kreska podobna jak w Love Hina i ogólie bohaterki jakieś takie podobne, więc moze to oni robili... w każdym razie to jest o jakiejś ewie co to se w kosmos poleciła i tam studiuje żeby zostaćpilotem, i mało śmieszne to jest raczej, i możliwe że to jest anime dla kobiet, może dziewczyny by to śmieszyło i zaciekawiło ale mnie nie bardzo... ogólnie to tego anie nie polecam zdewcydowanie... no chyba że się później rozkręci ale ja niemam czasu na anime któe dopiero musi się rozkręcić więc nie oglądam...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #433 dnia: Lutego 24, 2005, 05:13:51 pm »
Ja hyba sie wezme z Anime GTO, wyglada na fajne ale niebardzo wiem czy takie jest.. a to 42 epizody ;]


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Anime
« Odpowiedź #434 dnia: Lutego 24, 2005, 05:18:57 pm »
mangi pierwszy tom jest zajebczy =] anime pewnie tez  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #435 dnia: Lutego 24, 2005, 05:30:06 pm »
no manga wypas maxymalny a anime mnie nie interesuje bo nie chce mi się czytać i oglądać to samo naraz... anime tylko widziałem jeden odcinek i miało lipną animacje troche.. ale może przez to że ono było ściągane z takiej stronki jak anime XG i format był taki co to tylko w tym Realplayerze można otwierać, nie pamiętam nazwy :/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #436 dnia: Lutego 24, 2005, 06:00:13 pm »
Ja mam normalny avi. realowych nieściągam bo to w większosci huynia ;/


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #437 dnia: Lutego 26, 2005, 06:22:23 pm »
http://www.anime.com.pl/news.php?id=vTydaxCZ

TVN odobno uści Dragon Balla... heh jeśli to prawda to pewnie czsami jakiś odcinek obejżem imo iż DB to chu*nia ale jak będzie lecieć to se czasem oglądne... no chyba że puszczą o 9 rano jak to mają w zwyczaju to wtedy nie bardzo....


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #438 dnia: Lutego 26, 2005, 06:27:50 pm »
Znowu DB ? Ech...odgrzewane kartofle...może chociażby po japońsku puszczą serię ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #439 dnia: Lutego 26, 2005, 06:34:29 pm »
Nie ma bata żeby puściloi po japońsku bo przecież licencje mają kupioną od francózów już od kilku lat to wątpie żeby kupowali od nowa od japońców, a popierwsze to oni uważają i tak francuski za bardziej cywilizowany na pewno to by sobie i tak woleli francuza puścić... a ja isę tam ciesze że puszczą Dragon Bala bo mosze coś drgnie.. hehe nie no żartuje nic nie drgnie i nie puszczą żadnych nowych anime, ale lepiej żeby leciał DB niż nic.. czasem se włącze walke Vegety :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?