Autor Wątek: Anime  (Przeczytany 105861 razy)

MarvelliX

  • Gość
Anime
« Odpowiedź #140 dnia: Maja 27, 2004, 08:57:27 pm »
A co to dalsza część :huh:  Poprzednia nie była tam jakaś wssspaniała ale miała fajną muzyczkę: "Kugutsuuta aratayo ni kamutsudo hite" :)  

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #141 dnia: Maja 27, 2004, 09:07:44 pm »
To jest druga część (pełnometrzowa). Ostatni (2 dni temu bodajże) była premiera.

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #142 dnia: Maja 31, 2004, 05:32:48 pm »
Znów w bursie :lol: . Wróciłam z domciu i jestem taka szczęśliwaaaaaaaaaaaa :P . Dawno się tak anime nie naoglądałam. Ostatnio 2 razy. Raz był seans Escaflona (cały) + 3 odc. Gundam W, a 2-gi raz to SM + Mononoke Hime.

Wracając do anime to najbardziej podobał mi się Kenshin (kinówka) chodz rysunki średnio mi się podobały i Vampire Hunter D. Ninja Scroll też był fajny, no i Chichiro-klasyka (jakie to: Ch czy H ??? nigdy nie byłam dobra z ortografii :lol: ).

Niedługo, czeka mnie jeśli czyjś kolega nie zawiedzie (co Gami????): X TV, Chobits, Hellsing (w końcu bez durnego niemieckiego  dubbingu, jak X zresztą), Kenshin (OAV), Evangelion (CAŁE, WSZYSTKO :rolleyes: ) i coś tam jeszcze. I love it!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Już dostaje świra :wacko: . Zastanawiem się kiedy to obejrze. No i w wakacje czeka mnie jeszcze Reanimation3 (jak mamuśce sie nie odmieni........).
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2004, 10:28:01 am wysłana przez elfik_mog »

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #143 dnia: Maja 31, 2004, 11:37:50 pm »
malo tego :P... ja ostatno co tydzień mam po 4 całe nowe serje anime... z płytkami nienadążam a dotyłu jestem hyba z 3tygodnie nonstopowego oglądania....  ale w końcu przynajmniej całego kenshina obejżałem heh i jak ja mam zdać do następnej klasy ?:/...


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwca 01, 2004, 10:24:29 am »
Jakoś zdasz (na pewno). Co do twego wzroku to zastanawiam sie jakie okulary nosisz :w00t: . Nio dobra głupi dowcip :lol: . Też bym chciała się tak naoglądać :rolleyes: .

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwca 01, 2004, 02:41:10 pm »
Nienosze zadnych okularów, hociaz pewnie powinienem :D


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwca 02, 2004, 04:35:06 pm »
Jednak cosik racji miałam :P dla ciebie może niezbyt szczęśliwej :( .  Jeśli chodzi o Kenshina to słyszałam  że serial anime był niezbyt ciekawy w porównaniu do mangi (nie oglądałam, tylko słyszałam).  

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Gamaliel

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwca 02, 2004, 05:36:16 pm »
ja tam nie duzo ogladam bo nie mam mozliwosci z tego co ogladalam to procz X najbardziej podobal mi sie Vision of Escaflowne nie wiem jakis sentyment mam do tego  ;) moze i stare ale fajne Chobitsy tez byly fajne tylko ze po angielsku ogladalam wiec nie bylo tak fajnie... :unsure:  
Ciągły płacz, tęsknota za ciepłem drugiej osoby :(

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #148 dnia: Czerwca 02, 2004, 10:17:57 pm »
Sceny walki w mandze były nudne niehciało mi się ich czytać.... a w anime jakoś najbardzej mnie interesowały, mnie tam anime podobało się bardzej od mangi(którą niedługo podobna ma wydawać egemont :P )


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwca 05, 2004, 11:57:21 am »
Obejżałem se Berserka i powiem że jest zarąbisty. Nawet fajnie narysowany, klimacik też extra. Teraz czekam na mange, bo ponoć J.P Fantastica interesuje się nią.

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #150 dnia: Czerwca 05, 2004, 10:09:47 pm »
Co tam czekać :P ściągaj z torrenta manga jeszcze lepsze od anime muszę przyznać ;) Jeszcze lepszy klimat, więcej krwi itp... Polecam !!:P
]


Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #151 dnia: Czerwca 07, 2004, 03:03:47 pm »
Jak bym wiedziłą z kąd to bym ściągnoł. Tyle że na żądnej stronie nie ma a z eMula czy z DC++ nie bede sićągał bo i tak mój angielski jest na bardzo niskim poziomie.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #152 dnia: Czerwca 09, 2004, 10:57:26 pm »
A teraz loodki trzymajci sie krzesel... otosh: W piatek czyli ktoregos tam czerwca (nie wiem ktorego bo stracilem rachube czasu :P ) ae w kazdym razie pojutrz, jeden dzien po jakims tam swiecie ktore jest w czwartek TVP2 wyemituje o godz 10.00.. Mononoke Hime... ew.Princess Mononoke; Księżniczka Mononoke[/size] :!:  :!:  :w00t:
ALLLLLLLLLELUJA,ALLELUJAAA,ALLELUJA ALLLEEEEELLLUUUJAAAAAAAAA

Jestem w szoku ale co tam oni sami hyba niewiedza co puszczaja... oni myslale ze to bajeczka dla dzieci... jesli niewiecie co to za anime to nie sugerujcie sie tytulem... to nie anime o jakiejs ksiezniczce z zamku ktora sie zakohuje w ksieciu... krwi trohe tam jest.. demony... walka ludzi z bogami... eh jedne z najlepszych anime jakie kiedykolwiek sie ukazalo..
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2004, 11:01:59 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #153 dnia: Czerwca 09, 2004, 11:25:25 pm »
hum hum :devil: nie widziałem i nie słyszałem ale dziś usłyszałęm i mam zamiar oglądnąć :P
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #154 dnia: Czerwca 10, 2004, 12:03:04 am »
Hmmm jak tak pomysle co napisalem to moglowyjsc ze to bedzie jakas sieka to niebedzie krwiste pokroju berserka czy innych mocnych dziel... raz na jakis czas jakas raczka tam tylko odleci :P  ..ale naprawde zadko.. dobra nie bede spojlerowal... ale anime jest jednym z pierwszych "powazniejszych" ktore ogladalem (wlasciwie pierwszym) i moze dlatego tak je kocham... zostalo zrobione przez Hayao Miyazakiego kolesia ktory zrobil Spirited Away (ew."W krainie bogow" badz "Sen To Chichiro no kamikakuschi")... anime to odnioslo wielki sukces w japoni i zajmuje 3 miejsce na liscie filmow ktore zostaly obejzane przez najwieksza liczbe ludzi w kinach (2 miejsce ma Titanic z "Leosiem" a 1 Sen to Chichiro no kamikakuschi" tego wlasnie oto rezysera) jest to hyba pierwsze anime pokazywane w naszych kinach... mamusie szly na to do kina z 11 letnimi dziecmi a pozniej w gazetach robily brote ze te japonskie bajki to sa chore... co tam ze na plakatach pisalo ze anime jest dozwolone od 15 lat... jedny slowem koniecznie obejzyjcie... nawet jesli sie nie spodoba to jest warta obejzenia gdyz jej tworca to jeden z najwiekszych tworcow anime ktory w zeszlym roku dostal oskara... Ja ogladne na pewno a czy wy? to jusz wasza sprawa... jak widze Devil tez... mam nadzieje ze inni tez ogladna

P.S. Mam nadzieje ze tam nie bedzie cenzury ani nic... bo moim zdaniem godzina 10 rano to za wczesnie jak na taka pozycje... mimo iz krwi zaduzo nie jest to i tak za wczesnie... oni poprostu hyba niewiedza co puszczaja... myslal ze to dla najmniejszych dzieciakow.. a dziecko przeciez niedoceni takiego anime... no i niezrozumie
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2004, 12:09:20 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #155 dnia: Czerwca 10, 2004, 09:29:09 am »
Szczeże mówiąc pierwszy raz słysze o tym anime :unsure: ale wstyd :unsure: .
No ale jutro nadrobie zaległości :devil:  :devil:  :devil: .
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2004, 09:32:12 am wysłana przez little »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Anime
« Odpowiedź #156 dnia: Czerwca 10, 2004, 12:24:32 pm »
:lol: otwieram wczoraj program TV - a tam piątek dziesiąta DLA DZIECI księżniczka mononoke no myśle sobie - z jednej strony zarąbiście, bo wkońcu sobie obejrze, ale z drugiej to chu*nia jakich mało, bo znowu rozgorzeje w mediach taka afera, że rodzice będą mnie uwarzać za pokemaniaka >_< sram na media - TV i radio to dwa najgorsze wynalazki człowieka

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #157 dnia: Czerwca 10, 2004, 01:16:16 pm »
Miejmy nadzieje że tak nie bedzie. I że nie bedzie cenzury. A co do TV to faktycznie jedne wielki g***o. No ale gdyby nie było telewizji to anime też by nie było.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Anime
« Odpowiedź #158 dnia: Czerwca 10, 2004, 01:53:13 pm »
Mam mały apel: otóż dostaliśmy olbrzymią szanse i mam nadzieje że nie spieprzymy sprawy. Trzeba się postarać o oglądalność tak zaj**iście wysoką, że stwierdzą debile w TV, że grzechem byłoby niepokazywanie kolejnych anime. Namówcie więc każdego kogo namówić się uda, włączcie wszystkie TV w domu itp. Powtarzam, jest to naprawde wielka szansa ;]

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #159 dnia: Czerwca 10, 2004, 06:25:48 pm »
eee tam mam Mononoke na DVD... i mnie sie to niepodoba.... bżytka z niej księżniczka :/
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2004, 06:26:59 pm wysłana przez Dark M »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego