Autor Wątek: Anime  (Przeczytany 108676 razy)

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #160 dnia: Czerwca 10, 2004, 07:09:31 pm »
Cytuj
Mam mały apel: otóż dostaliśmy olbrzymią szanse i mam nadzieje że nie spieprzymy sprawy. Trzeba się postarać o oglądalność tak zaj**iście wysoką, że stwierdzą debile w TV, że grzechem byłoby niepokazywanie kolejnych anime. Namówcie więc każdego kogo namówić się uda, włączcie wszystkie TV w domu itp. Powtarzam, jest to naprawde wielka szansa ;]
Hehehe. Ciekawy pomysł. Szkoda tylko że na 90% nie wypali B) . No ale co szkodzi spróbować. Ja już powiedziałem o tym wszystkim na gg. Mają oglądać B) .

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #161 dnia: Czerwca 13, 2004, 11:49:49 am »
U mnie z GG ogladnely 2 osoby i mowily ze zajebiste..
Wczoraj zaczalem ogladac Chobits (mam niestety odciki tylko do 15) jestem na 6 i jest zaaajebi.... pozadnie sie usmmialem :w00t:  od dawna czytam mange ale jakos nie rwalo mnie do anime bo wqrzaly mnie takie dziwne dzwieki(niewiem jak to wytlumaczyc ale sa tam takie dzwieki trohe jak z amerykanskih bajek np. jak sie ktos w bajkah na skorce od banana poslizgnie...) myslalem ze tedzwieki sa nedzne ale okazalo sie ze niejest tak zle i nawet daje dobry klimat.. do tego mega fajna kreska z super deformowanymi postaciami niekiedy.. no i te wyrazy twarzy.. a do tego boski glos kolesia ktory podkladal glos za Hidekiego(gl. bohater) gdy Hideki zobaczy skrawek pieknego dziala wydaje niesamowity glos :w00t:  az mi sie plakac ze smiehu chce (prawie tak jak w GoldenBoy'u) Wspaniale Anime :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #162 dnia: Czerwca 13, 2004, 01:46:20 pm »
Obejżałem se Mononoke Hime i powiem że nie jest takie złe. Tylko jak dla mnie było troche za mało krwi.  

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #163 dnia: Czerwca 16, 2004, 04:23:51 pm »
Mononoke Hime nie jest gore, gdzie produkują ketchup :) , to film familijny, taki żeby se cała rodzinka obejrzła, i co by rodzicom pokazać, że to anme i ta manga  nie jest taka zła :lol: .

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #164 dnia: Czerwca 16, 2004, 04:39:33 pm »
No niby tak, ale jak już ostrzelił tym łepką głowe i ręce to powinna być krew.

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #165 dnia: Czerwca 16, 2004, 04:57:57 pm »
Wyobrażasz sobie że jak Mononoke Hime było w naszych polskich kinach to mamusie brały małe dzieci (4-10 lat) i ze szkrabami na "bajkę". Potem klneły na "brutalnych japończyków". Wyobraż sobie co by było jakby krew poleciała. Fakt, faktem że dzieci tego nie powinny oglądać (dla nich to i tak nazbyt brutalne).

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #166 dnia: Czerwca 16, 2004, 08:31:43 pm »
ja tam nie mogę nażekać. "Film" był fajny.....ale nie wiem co nażekacie na mało krwi..... Przecież nie można w każdym anime robić wytwórni keczupu... no dajcie spokój. Pozatym jak stwierdziła szanowna pani minister Elfik to film familijny, a więc szanowny panie premierze Little nie można mieć wszystkiego ;)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #167 dnia: Czerwca 17, 2004, 07:33:04 pm »
Tak jak już wcześniej gdzieś wspominałam, manga/anime jest dla wszystkich i o wszystkim :lol: . Każdy znajdzie coś dla siebie.

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #168 dnia: Czerwca 17, 2004, 09:51:09 pm »
Mało krwi :D jej :D o co tu chodzi o posoke tryskającą po ścianach ?? od tego jest Berserk :D każde anime (prawie) ma swój urok :P  
]


Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #169 dnia: Czerwca 17, 2004, 10:31:57 pm »
No niby racja. Ale i tak powinno być ciut więcej krwi :P .
A co do Berserka to faktycznie. Tam na brak krwi nie można nażekać.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #170 dnia: Czerwca 17, 2004, 10:38:04 pm »
mówisz, że powinno być ciut więcej krwi? jak na moje oko było w sam raz. Ani za dużo, ani za mało. A pozatym jak masz za mało krwi, to możesz posmarować sobie ekran keczupem ;) A Berserk to fajna sprawa...... rzekłbym nawet "czerwona sprawa" ;)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #171 dnia: Czerwca 18, 2004, 12:01:51 am »
Przecież nie o krew w anime chodzi... chodzi o przesłanie, o to co ze sobą niesie ;) oczywiście zdarzają sie takie które niosą ze sobą czarną dziurę i piora nam mózg(ahoi Dragon Ball)... nawet Berserk ma swoje przesłanie There is no fate ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2004, 12:02:45 am wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #172 dnia: Czerwca 22, 2004, 10:34:51 am »
Jeśli chodzi o krew to można se jeszcze Hellsinga poczytać (czyste Gore), albo X, w Alicie to mózgi raczej frówają............. ;)  

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Anime
« Odpowiedź #173 dnia: Czerwca 22, 2004, 12:16:49 pm »
Gdzie frówają mózgi?... :devil:
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #174 dnia: Czerwca 22, 2004, 12:24:22 pm »
Naprzykład na rollerbalu... osobiście śmieszy mnie w Alicie moment gdy jakiś debil cieszy się, że Kaligula uciął mu ręce, a inni mu tego zazdrościli... to jest chore.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2004, 12:24:49 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #175 dnia: Czerwca 22, 2004, 02:13:19 pm »
Ciekawe anime, musze obejżeć :D rotfl, to może być niezłe :D
]


Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #176 dnia: Czerwca 22, 2004, 02:19:51 pm »
Mi sie anime Battle Angel nie podobało. Manga 5x lepsza.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #177 dnia: Czerwca 22, 2004, 04:30:04 pm »
Anime jest nedzne i traktuje tylko o pierwszych 2 tomach... nieogladac niepotrzebna strata czasu... nie ma wogole nic fajnego... dziadostw jakich malo... Manga jest przynajmniej bardzo dobra ale anime...hyhy lepiej sie nie wypowiem aha anime to tylko dwa, trzydziesto minutowe odcinki(albo 40 nie pamietam)


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #178 dnia: Czerwca 22, 2004, 06:27:43 pm »
To co się nadaje do obejżnenia bo tu o frówających mózgach a tu że jest do du**y.. <_<
]


Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #179 dnia: Czerwca 22, 2004, 07:20:45 pm »
Jeśli nie czytałeś mangi to anime może ci sie spodoba.
A co do latających mózgów to jest chyba tylko jedna taka scena.