Autor Wątek: Anime  (Przeczytany 102478 razy)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #100 dnia: Maja 07, 2004, 09:47:50 pm »
Cytuj
Moe Dragon Ball  hę ?? ile odcinków miał ?? i co się działo  ?? Podobno nie lubicie anime które ma 1000 odcinków i ciągle dzieje się to samo a DB to anime zbudowane na tym samym schemacie co SM(?SADO-MASO?) 
Nie prawda. DB miał tylko 575 odcinkó ;) No a poza tym tam nie było takich schematów
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #101 dnia: Maja 08, 2004, 01:32:09 am »
Były tylko w innym wydaniu (sorry za pomyłkę nigdy nie liczyłem ;) ) któś już opisywał dragon ballowy schemat, ubijamy jednego gostka ale to był tylko przedsmak wpada big bad bos kopie wszystkim du..pupy, tamci umierają ale nie do końca wracają 10 x silniejsi bija leszcza i znóf któś ich ubija ;) i tak w koło :D
]


Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #102 dnia: Maja 08, 2004, 02:32:29 am »
DB.. ja nawet do anime nie wliczam, raczej do kreskówki typu Bolek i Lolek. Taki bardzo pżegadany sitkom(a w bolku i lolku panowała cisza:) ). Najgłupsze jest to że taki jakiś gnuj naogląda się DB(lub pokemonuf czy "bączków"), i już z niego wielki fan anime, co niewie co to jest Love Hina, Hellsing, czy nawet Rurouni Kenshin.

 


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #103 dnia: Maja 08, 2004, 01:51:09 pm »
człowieku jeśli ktoś się naogląda pokemonów, to ma taką sieczkę z mózgu, że wogule nie jest w stanie stać się fanem anime. A poza tym nie wszyscy mają dostęp do "prawdziwego" anime
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #104 dnia: Maja 08, 2004, 08:26:56 pm »
Popieram ;) więc nie oszukujmy się, DB i SM to w polsce najbardziej znane anime ;) i ludzie z anime mają styczność głównie w telewizji a niestety języka mordoru(niemiecki) nie trawie więc co ludzie mogą znać ?? z tego co pamiętam to w polskiej telewizji widziałem Gundam Wing, Irie, Record of Lodoss war, Grobowiec Świetlików(czy siakoś tak), soul hunter, Slayers, DB, SM, zdaje się że tylko to było... Co do prawdziwego anime to dostęp do niego mają wybrani (czyt. ci których stać na stałke)... zmangą jest troche lepiej ale niwiele, jak wiadomo jesteśmy 30 lat z murzynami :P
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2004, 08:27:50 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #105 dnia: Maja 08, 2004, 08:49:38 pm »
no wiesz ..... taniej wychodzi telewizji komercyjnej puścić Bolka i Lolka, niż zakupić 200 odcinków jakiegoś dobrego anime...... no a poza tym bardziej się im opłaca puścić pokemony, bo koszty mniejsze, a oglądalność taka sama ;)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #106 dnia: Maja 08, 2004, 09:53:48 pm »
"Oglądalność taka sama".. 10x LOL

Gdyby kupili dajmy na to ... Enangeliona (hodzi mi o polsat), to by zaraz Uwaga czy inna Interwencja, zrobiła wydanie specjane, o agresji, pżemocy, sataniźmie, i bóg wie o czym jeszcze i w tle pojawiały by się jakieś scenki z Evangeliona. POlskie stacje Kupują anime pod dzieciaki w wieku 4-10lat, dodatkowo połowe zżutki na emisje pokrywają producenci czipsów, rogalików, itp. Tak więc czy opłaca się im inwestować w anime które pżyspożyło by im tylko problemów, i oglądalność w stosunku 1:10000 w stosunku do Pokemonów. Slayers i Soul Hunter to bardzo dobre anime, i z moich obserwacji wynikło że dzieci(fani anime pokemon i DB) po/pżed DB wyłączały telewizor.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #107 dnia: Maja 08, 2004, 09:53:52 pm »
Bolek i Lolek to bardzo ładna kreskówka. Jest ona bardziej realistyczna niż DragonBall. W przeciwieństwie do Dark M to ja mogę to przydzielić do kategorii anime, ale to jest takie anime, które raz się obejrzy, trzyma się wspomnienia, ale potem zapomina, tak jak każde anime.
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Anime
« Odpowiedź #108 dnia: Maja 08, 2004, 10:39:20 pm »
jeszcze na heperze był Bebop swego czasu. A że Lodoss leciał to niewiedziałem, musiałem ściągać, no ale przynajmniej moge do niego wrócć kiedy chce :P

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #109 dnia: Maja 09, 2004, 02:58:25 pm »
Ja nie mam tak dobrze (nie mam Hypera). Tylko jak siedze w bursie to po nocach oglądam anime po niemiecku, jak wychowawca nie wygoni (bo po 22 to niby cisza nocna).  

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Anime
« Odpowiedź #110 dnia: Maja 10, 2004, 09:14:27 am »
nono, właśnie jestem po pierwszym odcinku love hina i rzeczywiście warto było ściągać ;]

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #111 dnia: Maja 10, 2004, 09:27:20 am »
eeee... na razie musze odrobic dwa tygodnie braku downloadu i leci aktualnie Heart de Roommate ;) ale później wezme się z Hine :P a o bebop leciał to zapomniałem bo mam całego na płytach i jeszcze siakiś dodatkowy odcinek ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 10, 2004, 09:28:12 am wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Anime
« Odpowiedź #112 dnia: Maja 10, 2004, 01:33:23 pm »
A ten "dodatkowy odcinek" to nie jest może pełnometrażówka "Knockin' on the heaven's door"?
Ps. Też mam całego na cd :)

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #113 dnia: Maja 10, 2004, 03:21:22 pm »
nie nie mój qmpel skundzieś załatwił :D nawet 20 minut japonskich reklam było :D
]


Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Anime
« Odpowiedź #114 dnia: Maja 10, 2004, 05:02:51 pm »
Suuuuuuper jest Cowoy Bebop  :w00t: SEE YOU SPACE COWBOY  :w00t:  A Knockin' on Heavens Door ma w sobie całe bogactwo tej serii: bohaterowie, muzyka, klimat i też niebyle jacy wrogowie i sprzymierzeńcy bohaterów.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Anime
« Odpowiedź #115 dnia: Maja 10, 2004, 05:27:49 pm »
Mają podobno zrobić gre na next geny, ale jakoś niebardzo moge sobie wyobrazić jakto by wyglądało :P

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #116 dnia: Maja 11, 2004, 07:31:36 am »
No. Wreszcie obejżałem Hellsinga i Ghost In The Shell - Stand Alone Complex.
Obie są wyrąbane.

Offline spike.spiegel

  • Soldier
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #117 dnia: Maja 11, 2004, 09:16:56 am »
są już dwie gry bebopa na psx'a, troszki stare i w dodatku to shootery :/ czyli nic fajnego...
 
see you space cowboy...

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #118 dnia: Maja 14, 2004, 01:38:22 pm »
Dowiedziałem się właśnie, żę na Hyperze leci Vampire Princess Myiu. Niestety nie mam Hypera  :(  ;( , a na iMeshu nie tego nie ma   ;(  eDonkey i eMule mi nie chodzą (jakieś problemy z połączeniem itp.) ;( .
Zna może ktoś strone z której można ściągnąć to anime ??

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #119 dnia: Maja 14, 2004, 02:07:51 pm »
Mnie się Vampire Princess nie spodobał. Najdłuższa walka trwała tam 2 odcinki(gdzie przez połowę walki gadali) a reszta sprowadzała się do następującej akcji-
1. Przeciwnik atakuje
2. Pojawia się Lava(czy jakoś tak) i uderza przeciwnika
3. Miyu zabija przeciwnika
4. Koniec walki.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?