Autor Wątek: Anime  (Przeczytany 105864 razy)

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #120 dnia: Maja 14, 2004, 02:54:51 pm »
Ja czytam mange (jak naraze przeczytałem 2 tomy i czekam na następne) i chciałbym też zobaczyć anime. Więc prsze jeszcze raz jak znacie jakąś stronke gdzie można ściągnąć to podajcie.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Anime
« Odpowiedź #121 dnia: Maja 14, 2004, 03:31:51 pm »
Ze stronki to tak niebardzo, ale eMule i wszystko jasne :D

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #122 dnia: Maja 14, 2004, 04:05:49 pm »
Albo DC++
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Anime
« Odpowiedź #123 dnia: Maja 14, 2004, 04:37:53 pm »
"Stronki" to znajdą się z anime :) ale chyba takim jak Dragonball...
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #124 dnia: Maja 15, 2004, 03:39:00 am »
Kuciaki :) na supernovie są mangi ;) wystarczy zajżeć ;)
]


Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #125 dnia: Maja 17, 2004, 05:28:54 pm »
Chciałabym zobaczyć anime Miyu.....
Czytałam pierwszy tom mangi, zaś drugiego w kiosku już nie znalazłam. Wykupili wszystko i nie pomyśleli o mnie wcale ( CHLIP ;( )
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2004, 05:30:04 pm wysłana przez elfik_mog »

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #126 dnia: Maja 17, 2004, 07:18:41 pm »
Vampire Princess była na Hyper, żałuj że nie ogłądałaś. To było bardzo ładne anime, każdy odcinek pozostawiał za sobą tajemnicę... co dalej stanie się...
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #127 dnia: Maja 17, 2004, 09:47:40 pm »
Co było na hyperze cholera przespałem :o

EDIT
Kuciaki D_S nie mogę oderwać wzroku od tego kota :D wypasss :D
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2004, 09:49:49 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #128 dnia: Maja 20, 2004, 03:46:21 pm »
Obejżałem dzisiaj 1 odcinek Crno Crusade i jest zarąbiste. MOżna sie pśmiać, fajnie narysowane poprostu miodzio. Już ściągam następne odcinki.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #129 dnia: Maja 20, 2004, 04:07:55 pm »
Dragn Ball to gowno <== wczesniej cosa bylo pisane o DB ale ja dopiero teraz zabieram glos... zanim zaczalem ogladac prawdziwe anime to mi sie podobalo ale teraz... masakra!!! to jest jak telenowela... jedni walcza a inni patrze i mysla.. zblizenie na twaz krillina a ten mysli m owi sam do siebie pozniej twaz innego koleszki i ten dalej mysli... manga jest fajna ale anime jush nie;/

Sailor Moon bylo bardzo fajne i bylo to anime nie tylko dla dziewczyn... pelno lasek z dluuuugimi nuzkami i wogole zajebisty humor... bardzo mi sie podobala scena z jednego z ostatnih odcinkow w ktoryh to Bane spadala z wieeelkiego wiezowca zeby dogonic Chibuse(faq ja znam imiona bohaterek sailor moon... masakra <_< ) piekna scena na ktorej kilkuletni Mariuszek (czyli ja) plakal widzac jak piekna Bane placze za swoja siostrzyczka... tzn. hyba plakalem bo mlody bylem wtedy i nie pamietam jush... a moze plakalem bo brat mnie wty6m momencie bil :rolleyes:  ...mniejsza z ym wazne ze plakalem przy SailorMoon i nie wazne czy bil mnie brat czy to spadajaca bane sprawila ze polecialo mi troszeczke lez z oczu faqt jest faqtem ze Sailor Moon zapoczatkowalo wielki Boom na mange i anime wsrod mlodziezy... i niechodzi mi o taki boom jaki zrobilo pokemon :shu:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #130 dnia: Maja 20, 2004, 04:45:18 pm »
Sailor Moon.... ;(  chlip.. stare dobre czasy. Ostatnio oglądałyśmy z koleżanką stare odcinki nagrane na kasete, to się uśmiałyśmy...... :lol: z polskiego tłumaczenia  <_< (też).

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #131 dnia: Maja 21, 2004, 07:59:00 pm »
Sailor Moon jeszcze nigdy nie widziałam... :) Co do DragonBall to podobał mi się jedynie Son Goku i sceny kiedy oni nie musieli walczyć, wtedy przynajmniej coś działo się :)
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #132 dnia: Maja 21, 2004, 08:13:12 pm »
No nie, jak oni walczyli, też się cośdziło - 5 minut walki, godzina patrzenia. A jeśli o DB chodzi to raczej najlepsze momenty są gdy wkracza F Trunks , Vegeta albo Piccolo. A Goku był.. dobry aż do znudzenia. Brak w nim mroku i tajemniczości. Mamy bohatera w stylu czarno na biało, zero tajemnic
Kame Hame Ha

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #133 dnia: Maja 22, 2004, 10:44:43 pm »
Jak dla nmie cały DB czarno na biało , zero tajemnic. Przylatywali kosmicim pokonywali ich w jakieś 100 odcinków ktoś ginął potem w nestępnych 50 odcinkach zbierali kule żęby ich wskrzesić. Wskrzeszali ich, około 2 odcinków spokoju i znowu przylatywali kosmici i wszystko sie powtażąło. Czasem ktośzamieniał sie w wojownika o wyższym stopniu wtajemniczenia.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #134 dnia: Maja 25, 2004, 06:59:32 pm »
mmmmmmiałem piękny wekkend.  W niedziele od kumpla dostałem 4 wspaniałe pozycje, jednak z racji dzisiejszej matury obejrzałem na razie jedną. Chodzi o Ruroni Kenshin Kinówka. Film trwa 2 godziny i jest w pięknym dla mych uszu języku japońskim. Animacja pierwsza klasa i to samo mogę powiedzieć o muzyce. Wspaniała robota i świetny scenariusz. Pozostałe pozycje to VampireHunterDBlooddust, Ninja Scrool Kinówka i ... Spirited Away (nie znam na pamięć japońskiego tytułu) będzie uczta dla oka, oj będzie. A na deser DarkWater pana Hideo Nakata...(*jak ktoś nie wie o kogo chodzi - reżyser TheRing)
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2004, 07:00:59 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #135 dnia: Maja 26, 2004, 01:01:59 am »
Niektórzy to mają szczęście :( ide jeszcze raz obeglądnąć Berserka :P
]


Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #136 dnia: Maja 26, 2004, 03:05:18 am »
dark cloud a widziałeś Rurouni Kenshin OAV Reminisence 1- 4 ? prequel całej serji, zajeiste .... jak całe anime zresztą.... mam dopiero epizody 1 -82 czyli jeszcze trohe mo zostało, ale coś mi się zdaje ża całej mangi to oni w serji tv niezmieścili a szkoda :P.

ps: Ja musze jeszcze raz wyraźnie polecić "Maburaho" taki harypoter + love hina + mouse + ładne dziefczęta :D  


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #137 dnia: Maja 26, 2004, 05:22:42 pm »
Jak miło wiedzieć co będzie mnie czekać w domciu jak wrócę z tej wstrętnej bursy <_< . Coś miłego :) . Kolejna porzyteczna rzecz którą wykonał mój brat :D )

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #138 dnia: Maja 27, 2004, 05:30:51 pm »
Jeszcze odnosnie dragon balla Dark Cloud masz racje tylko akcje Trunksa i Vegety byly wporzo wogole Vegeta to wymiatacz jakich malo i takie wlasnie postacie kocham (ktoryh jest pelno w japonskich dzielach) nie jakiegos perfekcyjnego Goku ktory nie ma wad i wogole jest tak "extra" (choc wiele razy sie usmialem z niego bo faqt jest faqtem ze byl komiczna postacia)!
Tak samo bylo z Tsubasa duzo ludzi lubialo Tsubase podczas gdy ja jako jeden z nielicznych ubustwialem Kodziro ktory nie byl perfekcyjny i tak jak Vegeta byl dumny i chcial sie pokazywac z jak najlepszej stronny nie baczac co mysla o nim inni... ehh ale to stare czasy bo kto w tych czasach ogladal by takie archaiczne anime...

Spirited Away to inaczej... faqq zapomnialem przez te wszystkie japonskie tytuly piosenek zapomnialem a umialem na pamiec bo tytul fajnie brzmial :P ... ale anime naprawde fajne mimo iz adresowane do dzieci to przyjemnie sie oglada... szczegolnie ze ogladalem w kinie na duzym ekranie... nic to ze obok mnie same matki z 8 letnimi dziecmi :shu:

Jestem hyba niezbyt szczesliwym kolesiem bo niestety nieogladalem ani jednego odcinka/OAV/Kinowki Ruroni Kenshin ;(  :shu:
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2004, 05:31:39 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #139 dnia: Maja 27, 2004, 08:28:44 pm »
A oglądał ktoś już Ghost in the Shell Innocence ??