Autor Wątek: Final Fantasy: Advent Children  (Przeczytany 39059 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #80 dnia: Października 27, 2004, 10:57:20 pm »
no właśnie ja bym się niezdziwił gdyby była taka akcja... w końcu jak mnie zmiażdżyliście newsem że w FFCerberus (czy jak mu tam z Vincentem) będą typy z FFIX to nie wiadomo jak tu :/

a mówiąc że to kolo którym się opiekuje Tifa chodzi ci o tego Sore co ja zapodałem?:> Przecież to dziecko którym opiekowała się w FFVII Tifa chyba zginęło co nie? albo w sumie coś mi się kojaży teraz że Cait Sih kogoś uratował... ale że w FFVII słabo fabułe pamiętam to mam mętlik... ehhh czyli ten kolo co pokazywalem na screenach to niby dzieciak którego uratował Cait Sith nom i to jest syn Barreta? Bo to chyba nie byle jaka postać skoro był na 2 screenach :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #81 dnia: Października 27, 2004, 11:32:17 pm »
Barret niemial syna, tylko córke Marllen i to własnie ją uratował Cait Sith.A po drugie jaką role w kontynuacji FF7 mialby odgrywać Sora??

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #82 dnia: Października 28, 2004, 11:24:16 am »
Cytuj
hmm, do wiosny nastepnego roku mozesz poczekac na premiere officiallnom, ale na wczesniejsze raczej nie. Oprocz tego, iz napisy angielskie moge byc lekko nienajlepsze, to kopia bedzie (mam nadzieje) dosc dobra, przynajmniej tak jest z filmami, ktore ja mam na DVD.
Heh, masz rację. Nie ma to jak przedpremierowy pokaz we własnym domu. :)
Z japońskimi produkcjami w moich stronach trudno, ale może stanie się cud. Tylko, że nie wiadomo o jakiej premierze była mowa na tym forum skąd mam tą pogłoskę. Bo w Japonii najpierw ustalano na sierpień potem na jakoś teraz i nadal sprawy pozostają zagadką.
Cytuj
Barret niemial syna, tylko córke Marllen i to własnie ją uratował Cait Sith.A po drugie jaką role w kontynuacji FF7 mialby odgrywać Sora??
Cait Sith ratował Marlene? :huh: Powiedziałabym, że on ją raczej więził jako zakładniczkę Shin-ry innej sytuacji sobie nie przypominam.
Co do screenów nie znam akurat "Kingdom Hearts", ale jednego jestem pewna. Skoro istnieją takie zdjęcia to ktokolwiek na nich jest napewno ma do odegrania jakąś rolę.
Niezbadane są pomysły Square'u. :D

 

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #83 dnia: Października 28, 2004, 01:16:45 pm »
Cytuj
a mówiąc że to kolo którym się opiekuje Tifa chodzi ci o tego Sore co ja zapodałem? Przecież to dziecko którym opiekowała się w FFVII Tifa chyba zginęło co nie?
Żle mnie zrozumiałeś. Nie chidzi mi tu o córkę Barreta z FFVII, tylko o to, ze po wydarzeniach z FFVII każdy poszedł w swoją stronę i każdy zajął się czym innym, a w AC Tifa prowadzi taki jakby "mały sierociniec" i opiekuje się tymi dzieciakami co są na screenach przedstawione.
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #84 dnia: Października 29, 2004, 09:44:50 am »
normalnie na pokaz zdjec z filmu w LA bilety poszly w 2h slyszeliscie??:P

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #85 dnia: Października 29, 2004, 10:04:18 am »
Akurat nie słyszałam, S&S, ale zdziwiłabym się gdyby było inaczej.  

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #86 dnia: Października 29, 2004, 09:04:38 pm »
hmm, czyli Advent Children juz jest w kinach??

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #87 dnia: Października 29, 2004, 10:02:15 pm »
"pokaz zdjęć filmu" sie odbyl, nie premiera :P
w kinach wogole nie bedzie, mowie to ja kapitan jarzabek, juz Sony sie postara zeby cała japonia i 3/4 ameryki kupily dla tego filmu PSP :P

Offline Mr.X

  • Soldier
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #88 dnia: Października 30, 2004, 11:44:27 am »
Erghhhh... A mnie nie podoba się oprawa filmu... Wszyscy tak rajcują się komputerową grafiką ,a ja bym wolał anime... Ale... Rzecz gustów...
It's so good to be back!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #89 dnia: Października 30, 2004, 12:19:23 pm »
Cytuj
A po drugie jaką role w kontynuacji FF7 mialby odgrywać Sora??
Ja nie wiem.. nie mam pojęcia, nie grałem w Kingdom Hearts, ale możeb y jakoś połączyli fabułe... no i w kontynuacji FF:Advent Children zobaczylibyśmy postacie z disneya....  :shu:
Nie nom ja tylko powiedziałem że on jest strasznie podobny, i może to poprostu byłby taki "smaczek"-koleś ma na imię Sora i jest podobny do typa z innej gry... to tak jak w FFach cały czas jest Cid...

Cytuj
Żle mnie zrozumiałeś. Nie chidzi mi tu o córkę Barreta z FFVII, tylko o to, ze po wydarzeniach z FFVII każdy poszedł w swoją stronę i każdy zajął się czym innym, a w AC Tifa prowadzi taki jakby "mały sierociniec" i opiekuje się tymi dzieciakami co są na screenach przedstawione.
yhym, nom to faqt, źle cię zrozumiałem... wiesz nie jadło się obiadu od tygodnia i problemy z koncentracją... a skąd ty wiesz takie rzeczy? gdzieś to przeczytał synu?:>

Cytuj
"pokaz zdjęć filmu" sie odbyl, nie premiera
w kinach wogole nie bedzie, mowie to ja kapitan jarzabek, juz Sony sie postara zeby cała japonia i 3/4 ameryki kupily dla tego filmu PSP
No tak będzie na PSP, ale na DVD też chyba ma być co nie? Zresztą to i tak nie przez Sony nie będzie tego filmu w kinach, poprostu po klęśce FF:SW Square niechce poraz kolejny stracić kabony i od razu miało dać na DVD... ale ja mam jednak jeszcze skrytą nadzieje że ten film będzie puszczany w kinach ;(

Cytuj
Erghhhh... A mnie nie podoba się oprawa filmu... Wszyscy tak rajcują się komputerową grafiką ,a ja bym wolał anime... Ale... Rzecz gustów...
Pewnie rzecz gutów ale ja się ciesze że będzie komputerowy... z tego co widze czytając wasze opinie o FF:Unlimited to niech się oni lepiej ze swoim finalem od anime trzymają z daleka :/  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #90 dnia: Października 31, 2004, 04:16:09 pm »
Cytuj
Erghhhh... A mnie nie podoba się oprawa filmu... Wszyscy tak rajcują się komputerową grafiką ,a ja bym wolał anime... Ale... Rzecz gustów...
Nie widzę nic złego w grafice komputerowej. Mogłoby być gorzej i zagrać w tym filmie jacyś niedobrani do wymogów fanów aktorzy.
A tak w ogóle Cloud i Sephiroth wygladają tak uroczo.
Cytuj
no i w kontynuacji FF:Advent Children zobaczylibyśmy postacie z disneya....  :shu:
Tylko nie to.  :w00t: Armie Myszek Miki i Kaczorów Donaldów zagrażające światu i tylko Cloud może to powstrzymać. Ale niestety nasz bohater zaszył się gdzieś z Pocahontas. I jeszcze Simba w roli zaginionego kuzyna Reda XII. :devil:
« Ostatnia zmiana: Października 31, 2004, 04:16:23 pm wysłana przez Tamaya »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #91 dnia: Października 31, 2004, 06:30:20 pm »
Cytuj
tak w ogóle Cloud i Sephiroth wygladają tak uroczo.
jaki sephiroth :P ten bialowlosy to nie seph :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #92 dnia: Października 31, 2004, 07:37:10 pm »
Ale naszej koleżance chyba chodzi o tego sephirotha ze wspomnienia, kiedy koleś znika w płomieniach.... ale głowy bym nie dał, czy facet był uroczy.....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #93 dnia: Października 31, 2004, 07:57:11 pm »
Cytuj
ale głowy bym nie dał, czy facet był uroczy.....
Ej no, jakbys nie wiedział, to dziewczyna są dziwne <_<   :devil:
 :shu:



ale dla mnie koles taki malo "Sephirowaty", ale coz, dech w piersi mi zatkalo jak ogladalem trailera...
« Ostatnia zmiana: Października 31, 2004, 07:58:07 pm wysłana przez Kakashi »

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #94 dnia: Października 31, 2004, 08:12:09 pm »
a ja sobie niedawno oglądałem jakiegos trailera, kltóry wcześniej umknął mojemu wzrokowi i dochodzę do wniosku, ze to wszystko jakieś chore..... No bo właściwie tyle się mówi o tym filmie, ale tak na prawdę to nikt nie wie o co tam chodzi...... No bo po jaką cholerę niby ci srebrnowłosi kolesie zbierają masę dzieci w jednym miejscu i wpajaja im jakieś komunistyczne ideały?! Ja tam może jestem młody i głupi, ale albo oni chcą te dzieci zabić i uleczyć tego gostka na wózku, albo chcą zrobić dzieciakom jakieś pranie mózgu i mieć z nich niewolników. (Na jednym z trailerów widziałem, jak ten chłopak o którym mówił Gipsi ma takie same oczy jak ten srebrnowłosy koleś z gunbladem...... )
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #95 dnia: Listopada 01, 2004, 10:19:11 am »
Cytuj
Ale naszej koleżance chyba chodzi o tego sephirotha ze wspomnienia, kiedy koleś znika w płomieniach....
Tak, chłopaki. Chodzi mi o gościa z poniższego zdjęcia. :)

Ale swoja drogą, Zell,  Kadaj też jest śliczny. :grin:
Cytuj
Ej no, jakbys nie wiedział, to dziewczyna są dziwne <_<   :devil: :shu:
My dziewczyny pewnie to samo myślimy o was, panowie gdy podziwiacie nogi Tify i głowicie się nad jej wymiarami. Pewnie zaprzeczycie?:devil:
Cytuj
No bo właściwie tyle się mówi o tym filmie, ale tak na prawdę to nikt nie wie o co tam chodzi...... No bo po jaką cholerę niby ci srebrnowłosi kolesie zbierają masę dzieci w jednym miejscu i wpajaja im jakieś komunistyczne ideały?!
Ciekawa uwaga. Wiekszość informacji na ten temat to plotki i domysły. Trzeba będzie trochę chyba pokopać jak znajdzie się czas. Tu jest trochę spekulacji co do fabuły, jak się chce komuś poczytać po angielsku.
http://www.adventchildren.net/ff7ac/movie/theories/
« Ostatnia zmiana: Grudnia 26, 2004, 11:10:21 am wysłana przez Tamaya »

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #96 dnia: Listopada 01, 2004, 11:14:42 am »
Ja tylko czekam aż ten film się ukaże, wtedy zrozumiem o co chodzi, a tymczasem niewnikam w fabułe bo mogę sie potem bardzoi zawięść i po co mi to ;)  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #97 dnia: Listopada 01, 2004, 03:15:15 pm »
Cytuj
A tak w ogóle Cloud i Sephiroth wygladają tak uroczo.
Jeśli chodzi o mnie to zgodze się że Cloud wygląda świetnie... ale Seph wygląda strasznie lipnie... jego twarz jest tak brzydka że o boshe.... ma tak zaćpane oczy jak mój stary po wsysnięciu białego i wypiciu 2 winek... zresztą moim zdaniem i tak Sephiroth to ten koleś na wuzku więc jego wygląd nie ma znaczenia... i tak przez pół filmu będzie siedział na wuzku i będzie przykryty kapturem...

Cytuj
a ja sobie niedawno oglądałem jakiegos trailera, kltóry wcześniej umknął mojemu wzrokowi i dochodzę do wniosku, ze to wszystko jakieś chore..... No bo właściwie tyle się mówi o tym filmie, ale tak na prawdę to nikt nie wie o co tam chodzi...... No bo po jaką cholerę niby ci srebrnowłosi kolesie zbierają masę dzieci w jednym miejscu i wpajaja im jakieś komunistyczne ideały?! Ja tam może jestem młody i głupi, ale albo oni chcą te dzieci zabić i uleczyć tego gostka na wózku, albo chcą zrobić dzieciakom jakieś pranie mózgu i mieć z nich niewolników. (Na jednym z trailerów widziałem, jak ten chłopak o którym mówił Gipsi ma takie same oczy jak ten srebrnowłosy koleś z gunbladem...... )
i właśnie dobrze że za dużo o nim ne wiemy... więcej będzie przyjemności z oglądania.. ja tam zbytnio informacji prasowych o tym filmie nie zytam.. tylko to co na SZ jest i na tym topicu :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #98 dnia: Listopada 01, 2004, 05:54:54 pm »
Cytuj
My dziewczyny pewnie to samo myślimy o was, panowie gdy podziwiacie nogi Tify i głowicie się nad jej wymiarami. Pewnie zaprzeczycie?


ja nie zaprzeczam, ciesz sie, ze mi sie chlopvy nie podobaja <_<
ale nie mozesz rowniez zaprzeczyc, ze Tifa brzydko wyglada...

a co do fabuły FF7 AC, to jak na moje oko to srebrnowlosi chca wskrzesic Sepka, Cloudowi to niezbyt pasuje, bo w koncu sie z nim nameczył. Dzieciaki dostaly dodatkowa dawke Lifestreamu i dlatego sa takie wazne, W ciemno na koniec losy wszystkich bohaterow sia zetkną, Seph sie przebudzi, srebrnowlosi dostana od niego wciry, Cloud i eka pokonaja po raz drugi sepka. A ten gosciu na wózku to raczej dobry harakter, w koncy chyba pomogl Tifie jak walczyla w kosciele...

To tylko moje przypuszczenia, a w kinie zobacze, co bedzie tak na prawde (bo pirata sie nie oplaca... nie na taki HIT!!. Mam tylko nadzieje, ze nie bedzie klapą jak Spirit Within, na ktorego poszlo 160 melonów, i nawet polowa sie nie zwrocila. I co sie dziwic...) :shu:  

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #99 dnia: Listopada 02, 2004, 11:27:25 am »
Cytuj
zresztą moim zdaniem i tak Sephiroth to ten koleś na wuzku więc jego wygląd nie ma znaczenia... i tak przez pół filmu będzie siedział na wuzku i będzie przykryty kapturem...
To bardzo prawdopodobne. Większość osób ma takie podejrzenia.
Ciekawe czy Square okazałby się nieprzewidywalny i usadził tam kogoś innego. :) Ale byłoby zaskoczenie. Chociaż wątpię.
Cytuj
ciesz sie, ze mi sie chlopvy nie podobaja <_<
Racja. Męska część forum oddycha w tym miejscu z ulgą. :)  
Cytuj
ale nie mozesz rowniez zaprzeczyc, ze Tifa brzydko wyglada...
Absolutnie zaprzeczam jakoby Tifa brzydko wyglądała. Gdybym nie utożsamiała się w grze z Claudem :grin: to pewnie wybrałabym Tifę.
Cytuj
A ten gosciu na wózku to raczej dobry harakter, w koncy chyba pomogl Tifie jak walczyla w kosciele...
Nie pamiętam takiej sceny, ale jeśli już coś to przecież mógł mieć w tym własny interes.
Cytuj
To tylko moje przypuszczenia, a w kinie zobacze, co bedzie tak na prawde (bo pirata sie nie oplaca... nie na taki HIT!!. Mam tylko nadzieje, ze nie bedzie klapą jak Spirit Within, na ktorego poszlo 160 melonów, i nawet polowa sie nie zwrocila. I co sie dziwic...) :shu:
Też chciałabym się wybrać na to do kina jak do mojej miejscowości dotrze, jeżeli już dotrze do Polski w ogóle. Ale jeśli mnie przeczucia nie zawiodą to myślę, że spodobałoby mi sie bardziej niż pierwsza produkcja filmowa.  No chyba, że Square wszedł w fazę uśmiercania bohaterów. :(