Autor Wątek: Final Fantasy: Advent Children  (Przeczytany 39062 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #120 dnia: Listopada 10, 2004, 11:37:46 am »
PSP - Playstation Portable
To tak jak masz GBA - GameBoy Advance
PSP jest to przenośna konsola Sony która pod koniec roku zadebiutuje na rynku... więcej informacji na naszym forum o tym czymś znajdziecie tu:

http://squarezone.net/forum/index.php?showtopic=792

Cytuj
hmm. ale dlaczego w japoni puszczaja niedokonczony film? czy to aby nie.... nie fair? to tak jakby glodnemu w szpitalu puscic "Pascal, po prostu gotuj", a nad luzkiem na sznureczku powiesic hamburgera, a pacjenta przywiazac (niezle porownanie co? mi podobnie zrobili  ).
To był poprostu pokaz filmu, często filmy przeca na różnych imprezach są tak pokazywane... mnie by nie interesowało oglądanie pokazu bo czuł bym się tak jak opisałeś...

Cytuj
a osobiscie znajac zycie to moga sie do 2005 nie uwinąć, i to chyba nie najlepiej, ze tera prace pojda szybciej. nie bedzie to mialo wplywu na jakosc filmu? bo raczej tak, a szkoda. lepiej byloby chyba poczekac troche dluzej i zobaczyc arcydzielo wsrod arcydziel, a nie tylko arcydzielo  kapujecie?
Ale chodzi o to że jeżeli masz już tak duży procent ukończonej produkcji to wszystko już idzie o wiele łatwiej i szybciej, nie martwisz się już  projektami postaci, już raczej nie będzie żadnych zmian i wszystko już jest dobrze obmyślone... pamiętam że Tekken 4 na 3 miesiące przed premierą był gotowy w 60%....

Cytuj
Niech żyje pesymizm.  Ale masz rację, pamiętam jak w minionym sierpniu wszyscy wyglądali japońskiej premiery i mówili, że coś się przedłuża i chyba będzie na jesieni. A może chodziło o tą jesień 2005
a ja nigdy nie słyszałem żeby Square podawało oficjalna date... zawsze były to tylko spekulacje i nigdy nie potwierdzone wiadomości... to co podawali na tej niemieckiej stronie też nie jest pewne...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #121 dnia: Listopada 15, 2004, 12:54:05 pm »
dzieki za wyczerpujace informacje. obys tylko sie nie mylil Gipson, ze teraz pojdzie jak z platka, tak jak w Tekkenie, obys sie nie mylil. Bo bedzie mi smutno jak zobacze cos, co nie spelnilo moich oczekiwan ;(  (a po trailerkach sie napalilem na cos pieknego BTW jak Yuz... :grin:  ). no to co panie i panowie... tylko czekac, az sie przekonamy co z tego wyjdzie. Swoja droga to nie wiem, czego bardziej nie moge sie doczekac. Konca szkoly czy tego filmu... ehh trudny wybor, podobnie jak Gipsona pieklo-niebo

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #122 dnia: Grudnia 11, 2004, 09:47:57 pm »
hahahha o lol... chyba ożywili Aeris...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #123 dnia: Grudnia 11, 2004, 09:51:46 pm »
? O_o na ktorej stronce z hentajami to widziales? :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #124 dnia: Grudnia 11, 2004, 09:54:48 pm »
heheh nie no troche was podpuściłem... ja mam nadzieje i myśle że to jest Flash back jak gada Cloud z  Aeris, albo raczej sen, no właśnie sen... napewno :)  bo jak to nie sen to lipa... no bo oczywiście widzieliście nowy trailer? Ten film będzie kopał pupeczke jak mało co :o
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2004, 09:56:26 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #125 dnia: Grudnia 11, 2004, 09:59:36 pm »
ja nie wiedzialem ;( chlip chlip
daj linka dobry człowieku bo morcholowi sie nie chce szukac :P bo mam jeszcze dzis do obejzenie battle royal i cassherna :P<wkoncu sie sciagnelo :D >

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #126 dnia: Grudnia 11, 2004, 10:05:13 pm »
ee no na oficjalu jest.. tam chyba zawsze powinno być jako pierwsze

http://www.square-enix.co.jp/dvd/ff7ac/

trailers===> trailer 3... ofkoz proponue dać największą rozdzielczość bo trailer wymiata genialna animacja i dzwięk... trwa 4 minuty...



EDIT::::::::
aha no iscreeny na osłode dla tych co mają za wolne łącze,,, albo trzeba ich zachęcać...
http://mokkori66.free.fr/screens/dec11/tgs-screen001.jpg

http://mokkori66.free.fr/screens/dec11/tgs-screen003.jpg

http://mokkori66.free.fr/screens/dec11/tgs-screen008.jpg
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2004, 10:10:36 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #127 dnia: Grudnia 12, 2004, 10:08:36 am »
Odlotowy ten trailer tylko muszę wykombinować sposób na sciągnięcie, bo się strasznie wiesza jak siedzę na forum. :)

A tu jak jeszcze nie znacie macie stronkę o FFAC po polsku. Całkiem ciekawa, chociaż w tej chwili coś tam z nią robią.

http://www.ff7ac.xt.pl/  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #128 dnia: Grudnia 13, 2004, 02:23:58 pm »
Cytuj
Odlotowy ten trailer tylko muszę wykombinować sposób na sciągnięcie, bo się strasznie wiesza jak siedzę na forum. :)

A tu jak jeszcze nie znacie macie stronkę o FFAC po polsku. Całkiem ciekawa, chociaż w tej chwili coś tam z nią robią.

http://www.ff7ac.xt.pl/
wczoraj mi stronka nie działała ale dziś już jest okey...
w Trailerze nowym maxymalnie żądzi muzyka którą słychać było podczas walki z Sephem na końcu FFVII no i wspaniałe głosy postaci... Vincent ma maxymalnie wypasiony głos :)

a ktoś wie co to za budowla? Było takie coś w FFVII w Midgarze?

http://mokkori66.free.fr/screens/dec11/tgs-screen007.jpg
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2004, 02:25:09 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #129 dnia: Grudnia 13, 2004, 02:36:29 pm »
Hm...mi to coś przypomina tylko logo FFVII...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #130 dnia: Grudnia 13, 2004, 02:51:19 pm »
no właśnie... mi przypomina to samo... czyli że w FFVII nie było czegoś takiego... to co to kurcze w takim razie jest bo budowla to chyba nie... przecież ludzie nie zbudowali by tego tak obstrzępiosnego... kurde ciekaw jestem... zeschnięty meteoryt to to też raczej nie jest :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #131 dnia: Grudnia 13, 2004, 02:53:33 pm »
Możliwe, że jest to pomnik upamiętniający atak Meteoru na Planetę. Jak dobrze pamiętam to Meteor też miał taką dziurę po wybuchu rakiety...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #132 dnia: Grudnia 13, 2004, 08:11:09 pm »
Pewnie tak. Choć jak dla mnie to za duża jest ta dziura w tym meteorycie :huh: .

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #133 dnia: Grudnia 13, 2004, 09:18:57 pm »
Hmm... na moje oko to to na pewno jest jakiś pomik meteoru, bo w końcu logo FFVII go właśnie przedstawia......
A tak wogule to ten trailer co go Gipson zapodał glądałem już dobry miesiąc temu, więc wcale taki nowy nie jest... akle fakt faktem, że wymiata.
Jedyne co mi się nie podoba to scenka jak Cloud leci na Weapona.... Toż to istny dragonball......
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #134 dnia: Grudnia 14, 2004, 11:16:56 am »
Cytuj
Możliwe, że jest to pomnik upamiętniający atak Meteoru na Planetę.
Mnie też tak się wydaje, chociaż równie dobrze może rzeczywiście jest to sam meteoryt.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #135 dnia: Grudnia 14, 2004, 05:28:42 pm »
Cytuj
A tak wogule to ten trailer co go Gipson zapodał glądałem już dobry miesiąc temu, więc wcale taki nowy nie jest... akle fakt faktem, że wymiata.
eee to ja chyba wyszłem na głupka bo zamieściłem ten link jako news na głównej stronie SquareZone i napisałem że trailer jest nowy....
a skąd ty go już miałeś miesiąc temu? gdzie go widziałeś? Może ten trailer był pokazywany na jakiejś imprezie filmowej czy cuś? Bo przyznam że jesteśniezły, większość polskich serwisów dopiero od chyba sboty czy nie dzieli trąbi o tym trailerze... oficjalna strona S-E wyjechała z tym trailerem dopiero 10 gr. więc naprawde żeś zaszponcił że widziałeś ten 4 minutowy trailer wcześniej... trza było linka siakiegoś zapodać skoro miałeś tego trailera dziadzie jeden :)

Cytuj
Hmm... na moje oko to to na pewno jest jakiś pomik meteoru, bo w końcu logo FFVII go właśnie przedstawia......
Też mi się tak wydawało że to jakiś pomnik, albo budynek ale ten meteor jest taki dziwnie poszarpany... no ale w sumie wygląda zajebiście wiec to pewnie sztuka cyberpunkowa siakaś..

Cytuj
Mnie też tak się wydaje, chociaż równie dobrze może rzeczywiście jest to sam meteoryt.
nie no mi się nie wydaje żeby to był sam meteoryt bo jest chyba za mały troche...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #136 dnia: Grudnia 15, 2004, 10:16:56 am »
Cytuj
Cytuj
A tak wogule to ten trailer co go Gipson zapodał glądałem już dobry miesiąc temu, więc wcale taki nowy nie jest... akle fakt faktem, że wymiata.
eee to ja chyba wyszłem na głupka bo zamieściłem ten link jako news na głównej stronie SquareZone i napisałem że trailer jest nowy....
a skąd ty go już miałeś miesiąc temu? gdzie go widziałeś? Może ten trailer był pokazywany na jakiejś imprezie filmowej czy cuś?
Wczoraj znalazłam też coś co wyglada jak ten trailer na własnym kompie tylko nieco gorszej jakości niż ten z newsów i to musiał być z jakiegoś pokazu, bo są szumy w tle. Teraz się głowię, skąd go wzięłam, bo są aż trzy opcje w tym jedna, że z tego forum.  :)
Ale nie tylko ty, Gipsi zrobiłeś z tego nowość, Inner World też. :D  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #137 dnia: Grudnia 15, 2004, 10:25:38 am »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
A tak wogule to ten trailer co go Gipson zapodał glądałem już dobry miesiąc temu, więc wcale taki nowy nie jest... akle fakt faktem, że wymiata.
eee to ja chyba wyszłem na głupka bo zamieściłem ten link jako news na głównej stronie SquareZone i napisałem że trailer jest nowy....
a skąd ty go już miałeś miesiąc temu? gdzie go widziałeś? Może ten trailer był pokazywany na jakiejś imprezie filmowej czy cuś?
Wczoraj znalazłam też coś co wyglada jak ten trailer na własnym kompie tylko nieco gorszej jakości niż ten z newsów i to musiał być z jakiegoś pokazu, bo są szumy w tle. Teraz się głowię, skąd go wzięłam, bo są aż trzy opcje w tym jedna, że z tego forum.  :)
Ale nie tylko ty, Gipsi zrobiłeś z tego nowość, Inner World też. :D
Amerykańskie serwisy też, ale news jest nowością bo chodzi o to że na oficjalu ukazał się nowy trailer... powiedzmy że ja też wiedziałem że taki trailer już się wcześniej ukazał i że wcale nie jest nowy... :P  ;)

a tak pozatym to teraz już sam nie wiem kim jest kolo na wózku, obstawiałem że to Seph ale on rozmawia z Cloudem i coś tam gada o Sephirocie więc możliwe że to nie on, ale z drugiej strony później jest pokazane jak jest w Midgarze wraz z Kadajem... to już nie mam pojęcia czy to będzie dziadyga Seph czy nie...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #138 dnia: Grudnia 15, 2004, 10:38:57 am »
a moze Chmurek sie poprostu przyłączył do Sepha, Kadaja i reszty srebrnowłosych zwyroli :P : P: P

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #139 dnia: Grudnia 15, 2004, 11:56:35 am »
A mi ten gościu na wózku trochę Rufusa przypomina...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?