Autor Wątek: Final Fantasy: Advent Children  (Przeczytany 39053 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #40 dnia: Lipca 07, 2004, 04:16:52 pm »
Jeszcze Yuffie i Cait S(h)itha brakuje...Ale racja, Reno i Rude prezentują się wspaniale. Mam tylko nadzieje, że Cid, Red, Tifa, Vincent i Barret nie będą postaciami pobocznymi...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #41 dnia: Lipca 07, 2004, 04:22:29 pm »
Może to właśnie Yuffie i Cait Sith będom postaciami pobocznymi. Bo to są jedne znajmniej lubianych postaci w ff7.

Offline Lord Gumiś

  • Soldier
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #42 dnia: Lipca 08, 2004, 07:40:42 am »
Ciekawie się to wszystko zapowiada..ale czy to będzi miało wogle premiere w Europie na DVD co otym sądzicie..ja osobiście w to wierzę...ale czy tak będzie..?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #43 dnia: Lipca 08, 2004, 09:11:04 am »
Na 100 %
Jeżeli FF:TDW było w ojropie to FF7:AC bedzie na pewno.

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #44 dnia: Lipca 09, 2004, 12:15:53 am »
Co nie znaczy że bedzie w polsce :D  
]


Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 09, 2004, 12:18:45 am »
"oficjalnie" moze i niebędzie, ale to tylko drobna przeszkoda czyż nie? :>

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 09, 2004, 12:24:07 am »
taa i proponuje zalozyc unie - jesli ktos z forum zdobedzie to wysyla reszcie :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 09, 2004, 12:27:53 am »
gwarantuje że maxymalnie tydzień po premierze dvdka w japlandzie będe miał, jeszcze niech ktoś napisy skołuje :P

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 09, 2004, 12:29:40 am »
Spokojnie papa Ivan już produkuje rosyjskie a później z ruskich na polskie to małe piwo aprops ma ktoś browarka bo mi w gardle zaschło :D
]


Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 09, 2004, 12:33:22 am »
ja już po jednym - ojciec dzisiaj stawiał :D ale jeden to tak dla smaku raczej był :P
wiecie to chyba nawet lepiej, że w kinach nie będzie, bo nie chce mi się przerabiać kolejnej afery w mediach w stylu "japonski shit przyszedl - dzieci idzcie sie pomodlic" :P a tak to i tak każdy fan sobie obejży :P Ale normalne DVD oficjalne jednak by się przydało...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 09, 2004, 12:36:13 am »
Cytuj
jeszcze niech ktoś napisy skołuje 
uczcie sie dzapanskiego :P  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 09, 2004, 12:39:19 am »
ściągam sobie od wczoraj programik - Learn Japanese NOW - podobno jakaś mega nowatorska metoda, że się w miesiąc można nauczyć :D jakoś w to niewierze, ale spróbować warto :D

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 09, 2004, 12:39:55 am »
Jak sprowadzisz z wielkiej brytani to będziesz miał dvd chociaż weszliśmy do UE może coś się zmieni w kwesti Anime...
]


Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #53 dnia: Lipca 09, 2004, 12:41:37 am »
Cytuj
Jak sprowadzisz z wielkiej brytani to będziesz miał dvd chociaż weszliśmy do UE może coś się zmieni w kwesti Anime...
to jak już ze szfablandu - bliżej ;)

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #54 dnia: Lipca 09, 2004, 12:47:35 am »
Nie wiem czy znasz jeżyk mordoru ja się troszeczke o niego otarłem i powiedziałem dziękuje... wystarczy mi dobra znajomość angielskiego do anime i gier zdał by sie jeszcze japoński :P ale nie można mieć wszystkiego :P
]


Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #55 dnia: Lipca 09, 2004, 12:50:42 am »
"język mordoru" - czyli szfabowski rozumiem nie no nienawidze tego, ale dvd sprowadzone od nich miałoby przeca napewno inne ścieżki dźwiękowe do wyboru(zresztą i tak najważniejsze żeby była japońska + angielskie napisy) :D

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #56 dnia: Lipca 09, 2004, 12:54:19 am »
Co racja to racja :P ale ja tam od nich dvd nigdy nie miałem jak coś to za wschodnej granicy... ;)
]


Offline Rufux

  • Soldier
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
    • http://www.ffxuniverse.republika.pl
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 25, 2004, 01:22:53 pm »
W FF7:AC  pojawi sie Yuffie , jest to pewne , sa zdjecia ( spadochron i twarz ukazana z bliska )  ,    a we flashbacku   jest tez  ZACK !!!!!  na  pace   tej zoltej ciezarowki z  FF7 podczas wspomnien clouda z inkubatorami .   Cid  walczacy z atakujacymi potworami w Midgar ,    a skoro  w AC  jest jakis syndrom scarf ( chyba tak sie pisze )  to czemu na jednym z obraskow  jump fest-ow bylo widoczne pelno ludzi , moze to byl scrin z konca AC  - who nows  :D  :blink:
 
I'm blue daba di daba dai u da ba di daba dai da ba di da ba daj

You wana fight , I'll give you a fight  , air force trash !!!

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #58 dnia: Września 13, 2004, 12:52:07 pm »
Jakby istniał tu jeszcze ktoś nie napalony na FFAC po obejrzeniu mojej kolekcji avków to macie tu linka do największej uczty dla oka, z której korzystam od dłuższego czasu.  Ciekawa jestem ile po obejrzeniu tego nie napali się na film. :grin:
 http://www.adventchildren.net/ff7ac/media/screens.htm
 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #59 dnia: Września 13, 2004, 02:57:43 pm »
No cuż trailery z tej strony to pierwsze jakie miałem przyjemność obejżeć.. nigdy wcześniej jeszcze nie oglądałem żadnego z trailerów... nom cuż napaliłem się bardzo na tę pozycje i żałuje że planowana jest ona jedynie jako wydanie na nośnikach DVD;/.. niby ostatnio mówiono że jest jakaś tam możliwość wydania filmu do kin ale jakoś nie wydaje mi się, mam nadzieje że kiedyś uda mi się go oglądnąć na wielkim ekranie...

Tifa walcząca w kościele z siwym koleszką wygląda trochę jak Rinoa (jeśli to wogóle Tifa), Troche nie podoba mi się to że motocykl na którym jedzie Cloud ma jakieś takie noże czy co to, wygląda troche jak siakiś bat mobil;/ ale sama walka na motorach nie jest zła jak widze^^

Aha i nie ma bata postać, na wuzku to musi być Seph... który tak swoją drogą wygląda w tych ogniach dosyć lipnie :shaun:  Jakiś dziny nos i brzydkie oczy :(  Niepodoba mi się...

Widziałem trailer z tej strony z E3 z angielskim dubingiem, ale sprawdzięłm także trailer z TGS... japońskie głosy żądzą maxymalnie i jeśli będę oglądał film na kompie to mam nadzieje że będe miał jap. dubbing... aha głos Clouda przypomina mi głos Gackta.. ale to pewnie poprostu podobne głosy bo japońce wszyscy mają takie grube głosy :)

Ma ktoś jakieś linki do trailerów?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?