Autor Wątek: Final Fantasy: Advent Children  (Przeczytany 39056 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #60 dnia: Września 14, 2004, 04:31:48 pm »
Cytuj
Tifa walcząca w kościele z siwym koleszką
hmm?? na ktorym to trailerze?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #61 dnia: Września 14, 2004, 04:39:19 pm »
Na tym który ukazał się ostatni ;)  

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #62 dnia: Września 14, 2004, 05:21:39 pm »
To macie tu jeszcze oficjalną stronkę z oryginalnymi trailerami.
www.square-enix.co.jp/dvd/ff7ac
Trochę się długo ładuje i jest po japońsku, ale miło popatrzyć.
« Ostatnia zmiana: Września 14, 2004, 05:27:54 pm wysłana przez Tamaya »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #63 dnia: Września 14, 2004, 08:08:56 pm »
Cytuj
hmm?? na ktorym to trailerze?
Na tym co był na E3 z napisami po angielsku i lektorem angielskim, Tifa walczy w kościele z siwym kolesiem o imieniu Loz

Yazoo wygląda o wiele konkretniej niż Sephiroth i tak sobie właśnie wyobrazałem Sephka w filmie a on taki lipny jest :angry:

Fajna jest muzyka, przychodzą wspomnienia, ciesze się ze to nadal ta muza z FFVII na tej oficjalnej stronie i w traileru to przygrywa muzyka z mapy :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline DARK rONIn

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #64 dnia: Września 21, 2004, 01:36:17 pm »
Może to naiwne, ale skoro FF:TSW był w polskich kinach, to może FF:AC też będzie. Na kompie to nie to samo :unsure:  
I want to see you use your capabilities
Build me an ocean then destroy it with your eyes

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #65 dnia: Września 21, 2004, 04:13:12 pm »
Cytuj
Może to naiwne, ale skoro FF:TSW był w polskich kinach, to może FF:AC też będzie. Na kompie to nie to samo :unsure:
Niebyłbyś zbytnio naiwny, ale wiesz chodzi o to że FF:AC wogóle nie ma być puszczany w kinach... w żadnym kraju. Ma być wypuszczony od razu jako film na PSP (PlaystationPortable) a także na płytach DVD... a szkoda bo ja bym z chęcią oglądnął w kinie taką orgie wizualną  :shaun:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #66 dnia: Września 21, 2004, 04:25:47 pm »
ale podobno dzieki opoznieniom w wydaniu ff:ac jest wiecej czasu na rozmowy i byc moze trafi do kin... oby to nie byla plotka...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #67 dnia: Września 22, 2004, 02:41:13 pm »
Gdzieś mi się niedawno obiło o uszy, że w jakimś europejskim mieście (Wenecja czy Cannes) mieli teraz we wrześniu dać pokaz tego filmu.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #68 dnia: Września 22, 2004, 09:01:59 pm »
Cytuj
Gdzieś mi się niedawno obiło o uszy, że w jakimś europejskim mieście (Wenecja czy Cannes) mieli teraz we wrześniu dać pokaz tego filmu.
No naprzykład na tej stronie na której teraz właśnie jesteśmy mogło ci się obić ;)  Na SZ w newsach o tym pisano :)  Jakby ktos miał link do filmiku który był tam pokazywany to nie wachajcie się zapodać :)  Napaliłem się na ten film i czekam z niecierpliwością na niego^^


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #69 dnia: Września 23, 2004, 01:54:31 pm »
Cytuj
Cytuj
Gdzieś mi się niedawno obiło o uszy, że w jakimś europejskim mieście (Wenecja czy Cannes) mieli teraz we wrześniu dać pokaz tego filmu.
No naprzykład na tej stronie na której teraz właśnie jesteśmy mogło ci się obić ;)  Na SZ w newsach o tym pisano :)
Poważnie? No to macie przed sobą sklerotyczkę  :)  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #70 dnia: Października 03, 2004, 11:50:15 am »
heh i w koncu obejrzalem tego trailera :D jesli to jest tifa (w co watpie) to wyglada idealnie w przeciwienstwie do tify z gry... dzizaz czemu w moim miescie nie ma takich lasek?!?!?!
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #71 dnia: Października 03, 2004, 03:57:40 pm »
z tego co wiem to bylo to w Tokio :]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #72 dnia: Października 03, 2004, 04:48:44 pm »
Cytuj
heh i w koncu obejrzalem tego trailera :D jesli to jest tifa (w co watpie) to wyglada idealnie w przeciwienstwie do tify z gry... dzizaz czemu w moim miescie nie ma takich lasek?!?!?!
To nie masz co wątpić bo to jest Tifa, popierwsze bo jest podobna, po drugie bo na tej oficjalnej stronie co podała Tamaya jest taka zkładka Characters i tam jest zdjęcie Tify... to ona, i na serio jest  ładna... a co by ci dało to że była by w twoim mieście taka ładna kobieta jak i tak co najwyżej mógłbyś na nią popatrzeć i zapamiętać ja a w domu zrobić co trzeba... tak więc pamięciówa była by w twoim wypadku jedynym plusem istnienia takiej kobiety, ..poza tym ona i tak nie popatrzałaby na takiego bezpłciowca jak ty ;)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #73 dnia: Października 11, 2004, 08:20:47 pm »
eee....  Pozwólcie, ze zadam głupie pytanie. No bo wszyscy tak mówią o tym filmie, trailerów pełno, ale czy ktoś może podać mi dokładną datę premiery? Znaczy się premiery w języku angielskim, bo japoński nie dla mnie.....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #74 dnia: Października 12, 2004, 12:29:53 pm »
Każdy chciałby znać. Ale jak na razie głucha cisza w tej kwestii :(  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #75 dnia: Października 12, 2004, 07:07:13 pm »
Tak jak mówi Tamaya nie ma chyba jeszcze daty premiery... ale o ile się nie myle powinna ona się zniec z datą premiery Playstation Portable więc sobie sprawdź(chyba w okolicach grudnia ma wyjść PSP)... przynajmniej w japonii....


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #76 dnia: Października 27, 2004, 01:29:13 pm »
Natrafiłam na świeżutką  niepotwierdzoną pogłoskę majacą się odnosić jak udało mi się doczytać do wydania filmu FF7AC. Głosi ona co następuje:
Cytuj
second a release date was set for around feb 2005 to spring..It technically has not been confirmed
Czyżby trzeba było czekać do wiosny nowego roku? :(  

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #77 dnia: Października 27, 2004, 05:15:54 pm »
hmm, do wiosny nastepnego roku mozesz poczekac na premiere officiallnom, ale na wczesniejsze raczej nie. Oprocz tego, iz napisy angielskie moge byc lekko nienajlepsze, to kopia bedzie (mam nadzieje) dosc dobra, przynajmniej tak jest z filmami, ktore ja mam na DVD.

np. Straszny Film 3 mialem z 3 miechy przed premiera, bo w Polsce wyszlo doozo pozniej niz w Ameryce, i chyba tak samo bedzie z FFAC, chyba, ze wiosna przyszlego roku to data wydania w Japoni....
I miejmy tylko nadzieje, ze nie beda wydania przekladac, tak jak budowy plywalni u mnie w miescie. 10 lat sie meczyli (Guines sie w grobie przewraca). :shu:  
:shifty:  

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #78 dnia: Października 27, 2004, 05:35:54 pm »
Cytuj
hmm, do wiosny nastepnego roku mozesz poczekac na premiere officiallnom, ale na wczesniejsze raczej nie. Oprocz tego, iz napisy angielskie moge byc lekko nienajlepsze, to kopia bedzie (mam nadzieje) dosc dobra, przynajmniej tak jest z filmami, ktore ja mam na DVD.


eee ale łoso chosi, przecież jeśli Square mówi że skończą film na wiosne  to uwierz mi że ty go wcześniej mieć nie będziesz (no chyba że pójdziesz na Bema :P ), a tam napewno niechodziło w tej notce o date premiery w polsce ytlko na świecie, jeśli by ktoś czekał na premiere polską to mógłby się nie doczekać, bo nie zdziwiłbym się gdyby takowa wogóle nie miała miejsca :/

Cytuj
miejmy tylko nadzieje, ze nie beda wydania przekladac, tak jak budowy plywalni u mnie w miescie. 10 lat sie meczyli (Guines sie w grobie przewraca).
hehe to sobie popływaliście przez te 10 lat w swoich wannach widze;] nie ma jak szybka,prężna polska robota... polak jednak potrafi...

mam nadzieje jednak że te newsy to jednak plotka i aż tak długo na ten film czekać nie trzeba będzie...

http://www.adventchildren.net/media/screen...advent_0015.htm

http://www.adventchildren.net/media/screen...advent_0018.htm
ostatnimi czsy widziałem nowe screeny i ten kolo na tych dwóch linkach powyżej jest bardzo podobny do postaci z innej gry Square (Kingdom Heart's), chłopak miał na imie Sora... i w grze spoykał Sephka, Clouda i Yuffie... ciekawe czy to on...
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2004, 05:38:10 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #79 dnia: Października 27, 2004, 08:08:20 pm »
nie..... to raczej na pewno nie będzie on....... Przecież to ma być w miarę poważna produkcja, więc już przestań tu takie teorie spiskowe głosić. Ten mały na screenie to jeden z tych dzieciaków, co się nimi Tifa opiekuje.... jak ma na imię, nie wiem, ale to raczej nie ejst gościu z kingdom hearts.
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!