Autor Wątek: Sephiroth  (Przeczytany 24264 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sephiroth
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 02, 2005, 09:24:42 am »
Poodkurzam ten temat :P Co do rozumowania, że chciał pozbyć się tych "be", nie on chciał wszystkich by pomogli mu w "reunion" a przedewszystkim chciał się pozbyć Aeris bo mogła mu w tym przeszkodzić. Tyle mojego zdania :P

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Sephiroth
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 09, 2005, 03:04:15 am »
NIestety Musiol, Seph aż tak litościwy nie był. chciał zabić wszystkich na planecie, jeśli mówimy o akcji gry. W końcu Clouda nazwał zdrajcą, a ludzi złodziejami, którzy ukradli świat jego matce. Nie zapominajmy, że Seph był święcie przekonany, że należy do ludu Cetra, tak jak i Aeris. NIestety mimo wzystko nie udało Ci się Musiol. Chyba że mnie przekonasz, że nie mam racji :)
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sephiroth
« Odpowiedź #62 dnia: Grudnia 09, 2005, 10:13:48 am »
NO fakt, nazwał Clo zdrajcą bo on był jego klonem, ale nie miał tatuażu bo był nieudany, Seph nazwał go zdrajcą ponieważwszystkie klony miały wziąćudział w Reunion. Pozatym Seph znienawidził Shin-Ra za eksperymenty na sobie, później dopiero wszystko i wszystkich, chciał sie wszystkiego pozbyć by dostać się do Promised Land.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Sephiroth
« Odpowiedź #63 dnia: Grudnia 09, 2005, 10:57:06 am »
Wtedy Clo nie był jeszcze skażony komórkami Jenovy. Klonem nigdy Clo nie był, miał tylko stać się nowym Sephirothem, ale to się Hojo nie udało. Nie zapominaj, że mówimy o wydarzeniach sprzed spalenia Nibhelem, kiedy Clo był tylko zwykłym żołnierzem ShinRa. Seph wyrażnie nazwał wtedy całą ludzkość zdrajcami ludu Cetra. Seph nienawidził wszystkiego co żyje. Ludzi za to, że wydarli planetę z rąk Cetra, a Cetra znienawidził za to jak potraktowali jego matkę. Seph najpierw się wkurzył, ale to było chwilowe. Gdy przeczytał wszystkie raporty Gasta w podziemiach ShinRa mansion wściekłość na ShinRa przerodziła się w nienawiść tak silną, że Seph postanowił zniszczyć ludzkość, by odzyskać planetę dla siebie i dla swojej Matki - Jenovy. W końcu Seph był święcie przekonany, że to Jenova jest jego matką. Zobaczymy, jak teraz spróbujesz mnie podejść. Ostrzegam, jeśli idzie o Sepcia, jestem bardzo dobrze zaznajomiony z tą postacią i trudno będzie mnie przekonać, że się co do niego mylę :D :D
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sephiroth
« Odpowiedź #64 dnia: Grudnia 09, 2005, 02:34:07 pm »
Do Nibelheim Soldiers byli wysłani, by zbadać reaktor. Seph przypadkiem się dowiedział, że ma komórki "crisis from the sky".

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Sephiroth
« Odpowiedź #65 dnia: Grudnia 09, 2005, 06:53:32 pm »
Cytuj
Do Nibelheim Soldiers byli wysłani, by zbadać reaktor. Seph przypadkiem się dowiedział, że ma komórki "crisis from the sky".
I wystarczyło, by odudzić w nim uśpone dziedzictwo Jenovy. Do tej pory mógł sobie nie zdawać sprawy, skąd pochodzi jego potęga. A gdy sięwydało wpadł w szał. Potem gdy przeczytał całe multum książek i raportów Gasta ubzdurał sobie, że Jenova należała do rasy Cetra i postanowił zniszczyć ludzkość by odzyskać świat dla siebie i Jenovy. Promised Land dla Sephirotha był to świat bez ludzi. Tak naprawdę Promised Land nie istniał. Był tylko legendą. Promised Land to to co czekało każdego po śmierci - ale w wyniku upływu lat legenda została zmieniona i nagięta i każdy myślał, że Promised Land istnieje....
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sephiroth
« Odpowiedź #66 dnia: Grudnia 09, 2005, 07:12:41 pm »
Pozatym Shin-Ra napędzała takie myślenie bo chciała  stworzyćtam Neo-Midgar. Pozatym Seph musiał pomylić fakty, bo Jenova spadłą z kosmosu, gdzie wędrowała i niszczyła istoty żyjące gdzie indziej, spadła na "ziemie" i wyniszczyłą prawie cała rasę Cetra.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Sephiroth
« Odpowiedź #67 dnia: Grudnia 09, 2005, 08:54:51 pm »
Tak, ale tego Seph akurat nie wiedział. Bo prof. Gast, gdy "tworzył" Sephirotha miał niepełne dane. Myślał, że Jenova była jedną z Cetra. Dopiero potem od Inflany, swojej żony i matki Aeris dowiedział się prawdy o Jenovie. A Seph w podziemiach czytał te starsze raporty i w nich jeszcze pisało, jakoby Jenova należała do Cetra. Stąd te błędne wnioski Sephka.
Kame Hame Ha

Offline Neo Cortex

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
    • http://
Sephiroth
« Odpowiedź #68 dnia: Grudnia 30, 2005, 12:44:55 pm »
Według mnie sephiroth miał być taką postacią sztandarową i square wypuściło go żeby ludzie pomiętali go po wszeczasy  :P  Z pamięci nie może mi wyjść mina Clouda jak w FF:AC Seph Powrócił  :devil:  
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2005, 12:53:16 pm wysłana przez Neo Cortex »
I am a shadow of liberty.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Sephiroth
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 09, 2006, 04:52:19 am »
Jeśli o to idzie, to ja uważam, że Cloud się spodziewał ponownego spotkania z  Sephem. ja bym powiedział że za tąminą Clouda kryła się raczej myśl nawet nie jedna w stylu - zniszczęCIę za to co zrobiłeś/ pomszczę Aeris/zapłacisz za to, że tyle osób cierpaiło przez Geo-stigmę....
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sephiroth
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 09, 2006, 12:53:29 pm »
Ta mina raczej przedstawiała ogromne zaskoczenie, Cloud raczej nie spodziewał się, że akurat tak się pojawi Seph w AC, choć o tym wiedział, jak sam Vincent powiedział.

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Sephiroth
« Odpowiedź #71 dnia: Lipca 25, 2006, 02:28:43 pm »
W AC od Sepha wolałam Kadaja, bo zachowywał się i mówił jak jakiś psychopata. Miał fajny mieczyk... i fajnie wyglądał. To chyba tyle o nim, bo to  nie temat o nim... A Sephirotha bardzo lubiłam, ponieważ nie wiem dlaczego, ale wolę te czarne charaktery. Seph miał niesamowity głos, ale w sumie to szkoda, że musiał zostać pokonany :/

Offline Zgredzik

  • Soldier
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Sephiroth
« Odpowiedź #72 dnia: Lipca 26, 2006, 11:21:38 am »
Sephiroth ..... On niebył zły .... On stał się zły gdy się dowiedział że jest (udanym) eksperymentem Hojo. Tej postaci nieda się nielubić (hyba że komuś utkneła w pamięci śmierć Aeris)Wiecie to troche dziwne że jest czarnym charakterem skoro go wszyscy lubią. Zazwyczaj jest tak że czarnych charakterów się nie lubi (wręcz nienawidzi) ale Sphiroth jest inny i za to się go lubi że dąży do celu mimo wszystko.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sephiroth
« Odpowiedź #73 dnia: Lipca 26, 2006, 11:27:36 am »
Cytuj
Sephiroth ..... On niebył zły .... On stał się zły gdy się dowiedział że jest (udanym) eksperymentem Hojo. Tej postaci nieda się nielubić (hyba że komuś utkneła w pamięci śmierć Aeris)Wiecie to troche dziwne że jest czarnym charakterem skoro go wszyscy lubią. Zazwyczaj jest tak że czarnych charakterów się nie lubi (wręcz nienawidzi) ale Sphiroth jest inny i za to się go lubi że dąży do celu mimo wszystko.
Większość czarnych charakterów zaprojektowanych przez japończyków jest właśnie takich że da sie ich lubić, najczesciej maja oni swoje powody by być złymi i czestokrotnie dazymy ich sympatia wieksza niz glownego bohatera... To normalne u japoncow. Sephiroth nie mial tak duzych powdow jak nie jeden inny japonski bad guy, ale i tak byl bardzo lubiany... Ja jednak nie dokonca popieram niszczenie swiata tylko dlatego ze zostalo sie wykozystanym... zniszczenie tej organizacji to juz by bylo bardziej normalne.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Braska final aeon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Annihilator
    • Zobacz profil
Odp: Sephiroth
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwca 04, 2008, 07:17:10 pm »
Ja go nie cierpię!!!! On jest jak Seymour Guado taki z białymi włosami i w ogóle mi nie pasuje na bad guy'a Lepszy od niego jest Yu Yevon i to dużo.
You will go to hell right now.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Sephiroth
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwca 04, 2008, 08:37:47 pm »
Cytuj
Ja go nie cierpię!!!! On jest jak Seymour Guado taki z białymi włosami

No, bo przy tworzeniu Sephirotha ludzie ze Square zgapili z FFX'a i chcieli go zrobić podobnego do Seymoura.... ... ....

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Sephiroth
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwca 04, 2008, 11:16:34 pm »
Ja go nie cierpię!!!! On jest jak Seymour Guado taki z białymi włosami i w ogóle mi nie pasuje na bad guy'a Lepszy od niego jest Yu Yevon i to dużo.

Że co? Koleś w czarnym płaszczu, ze spojrzeniem psychopatycznego zabójcy i uskuteczniającym ten proceder, z mieczem na 2 metry jest gorszy od fruwającej galaretki? Bluźnisz...
Poza tym jakoś mi się podobieństwo Sepha z Seymourem wydaje naciągane... No i Seymour miał słabiutkie ambicje, chciał rządzić światem, natomiast Seph chciał roz...ekhem świat by potem go użyć do zniszczenia innych światów. To mi bardziej na bad guya pasuje.

Pozwól iż zapytam, grałeś w ogóle w FFVII? Przeszedłeś tę grę?

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline Braska final aeon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Annihilator
    • Zobacz profil
Odp: Sephiroth
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwca 05, 2008, 10:22:49 pm »
Seymour nie chciał rządzić światem tylko zostać Sinem i zabić wszystkich ludzi na świecie by nie mieli już cierpienia.  Co do final fantasy VII to nie grałem  ale zamierzam Znam zaś Sephirotha z innych źródeł
PS: Czy final fantasy VII [ gra na playstation 1] może działać na ps 2?

tak, tylko memorke trzeba mieć od ps1, co jest bez sensu strasznie i wk***ia bo mi sie zgubila gdzies ;] -mol
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2008, 10:32:53 pm wysłana przez Morchol »
You will go to hell right now.

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Sephiroth
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwca 06, 2008, 05:38:18 pm »
Co do final fantasy VII to nie grałem  ale zamierzam Znam zaś Sephirotha z innych źródeł

A co to za "inne źródła"? Kumpel, pisma o gierkach, a może Wiki? Wybacz ale jakoś to do mnie nie dociera, wypowiadasz się o postaci w grze, w którą nawet nie grałeś. To tak jak ja komentowałbym postacie w Kingdom Hearts...



Zapomniałem napisać - nie grałem nigdy w FFX'a i nie wiem kto to jest seymour. I nie, to zdanie wcale nie było dopisane przez kogoś z moderatorskimi uprawnieniami. y-y, no wai. - thx Tant, zapamiętam to sobie - Pietras
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2008, 11:10:07 pm wysłana przez Pietraz »

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline Braska final aeon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Annihilator
    • Zobacz profil
Odp: Sephiroth
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwca 06, 2008, 05:41:50 pm »
A ty nie grałeś w FF X a też się wypowiadasz o Seymourze! >:( >:(
You will go to hell right now.