Autor Wątek: Avatar Exchange  (Przeczytany 29910 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #120 dnia: Grudnia 09, 2006, 07:37:59 pm »
Przyjmujemy Yuz i robimy stary układ, nie ma co kombinować.

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #121 dnia: Grudnia 09, 2006, 09:30:35 pm »
Cytuj
Przyjmujemy Yuz i robimy stary układ, nie ma co kombinować.
Tak czy siak na Yuz musi ostatecznie potwierdzić, czy chce grać czy nie. Wciągać ją bez jej wiedzy nie będę.
I'm in Space!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatar Exchange
« Odpowiedź #122 dnia: Grudnia 09, 2006, 09:44:23 pm »
Ja chętnie wrócę jeśli mogę i jeśli nikt nie ma nic przeciwko ^^'.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Avatar Exchange
« Odpowiedź #123 dnia: Grudnia 09, 2006, 10:01:30 pm »
ja tez chetnie bym wrócił ;]

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #124 dnia: Grudnia 09, 2006, 10:14:40 pm »
Ja też ale nie macie chyba sił aby oglądać moich avów :D
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2006, 10:16:17 pm wysłana przez Agrias5864 »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #125 dnia: Grudnia 09, 2006, 11:59:44 pm »
Cytuj
ja tez chetnie bym wrócił ;]
Nieeeeee.... ;/ Nie chciałbym aby trafił się komukolwiek nastepny Jet Li. Nie życzyłbym tego nawet najgorszemu wrogowi. ;]

A Yuz niech wraca, może coś ciekawego wykroi. Ja osobiście szukałem już materiału na ava ale lipa raczej, kategoria jest niezbyt w moim guscie chyba.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatar Exchange
« Odpowiedź #126 dnia: Grudnia 10, 2006, 09:39:42 am »
Cytuj
Dobra ludzie: Jeśli nie macie nic przeciwko (a ty Yuz, czy masz wciąż chęci), przyję ponownie Yuz i powrócę do pierwotnej wersji parowania, a także przedłużę Deadline do 18 XII, a jak nie macie wielkiej ochoty na nowe poszukiwania (czyli macie ava na kompie, gdyż priv pokazuje 0), to pozostanie aktualna stan par i stawki. Czekam do poniedziałku na decyzję.
Już nie jest zero na liczniku :P, ale również jestem za powrotem Yuz, w końcu jej obecność była z przyczyn od niej niezależnych.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 10, 2006, 09:40:38 am wysłana przez Tamaya »

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #127 dnia: Grudnia 10, 2006, 10:22:32 am »
Thank You Tamaya, ale wiesz, powróciłem do starych par (szczegóły w ogłoszeniach), więc lepiej, jakbys coś nowego przysłała.
I'm in Space!

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Avatar Exchange
« Odpowiedź #128 dnia: Grudnia 10, 2006, 12:34:44 pm »
Cytuj
Cytuj
ja tez chetnie bym wrócił ;]
Nieeeeee.... ;/ Nie chciałbym aby trafił się komukolwiek nastepny Jet Li. Nie życzyłbym tego nawet najgorszemu wrogowi. ;]
 
a co avatar w 1 czesci sie nie podobał :>

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #129 dnia: Grudnia 11, 2006, 01:04:03 pm »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
ja tez chetnie bym wrócił ;]
Nieeeeee.... ;/ Nie chciałbym aby trafił się komukolwiek nastepny Jet Li. Nie życzyłbym tego nawet najgorszemu wrogowi. ;]
 
a co avatar w 1 czesci sie nie podobał :>
No był spoko, ale ten drugi to jakiś wypadek przy pracy chyba. :F
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatar Exchange
« Odpowiedź #130 dnia: Grudnia 11, 2006, 03:18:47 pm »
Nahahaha a myślałam,że w porzedniej kategori to mój av będzie jednym z średnich a tu proszę miła niespodzianka XD.No czas chyba się wypowiedzieć.
Smogu - myślę,że jeden z leprzych avów w tej nieszczęsnej kategori i idealnie pasuje do Tamay
G-1 - tak śrrednio pasuje do Smoga,ale nie jest zły
Glenn-tradzedy....za bardzo kombinowałeś i nic z tego nie wyszło
Musiolik - hm...jakoś nie bardzo trafiony
Tamaya- nie wiem co o tym powiedzieć....
Tant- nawet mi się podoba choć na necie widziałam fajniejsze jej zdjęcia ;P
Reaver - hm dlaczego Gackt?
W_W - to chyba czyjś art,bo jakis znajomy mi się wydaje,ale muszę przyznać,że ładny
Yuz - co do mojego ava,cóż muszę powiedzieć,że to był istny przypadek,po pierwsze nie mogłam skojarzyć kto był na tej fotce,po drugie kadr wyszedł mi całkiem przypadkiem,a po trzecie napis robiłam w paincie,bo innego programu nie mam^^.
Zenny - av był by fajny gdyby nie ramka
 

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #131 dnia: Grudnia 16, 2006, 03:35:24 pm »
hmmmm... Wiem, że przez zbliżające się święta, zmianę forum, zamieczanie wprowadzone przez rodzic i kilka innych bajerów mogliście pozapominać o AvExie. A więc przypominam: Jutro upływa Deadline, a mi wciąż brakuje 7 avów. Nie chcę wstawiać każdemu z kolei warny.
I'm in Space!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #132 dnia: Grudnia 16, 2006, 03:59:44 pm »
Holy Smokes, zapomniałem zupełnie... zaraz coś namaluje.

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #133 dnia: Grudnia 17, 2006, 11:06:41 am »
No cóż. Muszę wytykać palcami. Mniejsza połowa dała swoje, ale reszta wciąż nic nie nadesłała. Czeakamy więc na:
G-1

Mam nadzieję że nikt nie zgubił łączności z forum w wyniku zmiany adresu (i kilku innych bajerów). Czekam więc do 24 godziny. Potem wystawiam kolejne Warny z dostawą na priva.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2006, 08:33:08 pm wysłana przez The_Reaver »
I'm in Space!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #134 dnia: Grudnia 17, 2006, 11:42:25 am »
Ja już ava wysłałam więc proszę mie wykreślić z listy nie wysłanych ;P.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #135 dnia: Grudnia 17, 2006, 09:44:10 pm »
Cytuj
Holy Smokes, zapomniałem zupełnie... zaraz coś namaluje.
I pamiętaj nie używaj kredek świecowych !

A co do mnie to cholera prace miałem i odłożyłem to ale wystąpiły drobne problemy z kompem, ale postaram sie coś wyskrobać jeszcze. Chociaż musze załadowac pełno stuffu na kompa bo brat mi zafundował czystke na nim heh. ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #136 dnia: Grudnia 18, 2006, 12:43:44 pm »
Całą świąteczną edycję oceniam jako, ciut poniżej średnią. Spodziewałem się czegoś więcej, widać, przeliczyłem się.

Dark_Cloud - Nawiedzony bałwan atakuje!!! ciekawe, ale nie rewelacja.
G-1 - ze wszystkich mikołai, narazie najlepszy. Ale ogólnie ciut ponad średnią.
Musiolik - WTF to jest?? na renifera mało wygląda
Reaver - szukałem Tify, ale jakoś nie było jakiś ciekawszych. Ale i tak sądzę, że ci pasuje.
Tamaya - za słodki mikuś jak dla mnie, ale znacznie lepiej, niż TO: http://img295.imageshack.us/img295/970/avai9.jpg
Tantalus - taki średniak wyszedł. Jakiś posążek pewnie
White_Wizard - Króliczek mikołaja?? najlepszy z całej serii (pomijając mój :)
Yuzuriha - Świąteczne może jest, ale trochę za mało na ava.
Zenny - Mikołaj z Colą w tle. Taki średniak.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2006, 12:44:32 pm wysłana przez The_Reaver »
I'm in Space!

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #137 dnia: Grudnia 18, 2006, 01:06:56 pm »
Dark_Cloud dla Musiolik - haha niezły, niby nic szczególnie estetycznego ale fajnie wygląda hehe. ;]
Musiolik dla G-1 - Holy Crap ! To ja tobie takiego ładnego ava wcześniej zrobiłem a ty teraz mnie zawiodłeś. ;] Wydałeś na siebie wyrok !
G-1 dla White_Wizard - Szukałem czegokolwiek i jakoś wybrnąłem heh. ;] Dla kogoś o ksywce White Whizard hyba pasuje heh. ;]
The_Reaver dla Yuzuriha - Ładny nawet , trochę powyżej średniej. ;]
Tamaya dla The_Reaver - IMO to jednak słabiutki av trochę.
Tantalus dla Zenny - Ta ten jest dopiero fajny, naprawde super wygląda
White_Wizard dla Tamaya - Też bardzo dobry, fajnie wyglądają jej lekko przyrumienione policzki i nos, czuć, że idzie zima hehe. ;]
Yuzuriha dla Tantalus - Hehe ale Tantalusa pokarało że będzie musiał z tym avem chodzić, można było się spodziewać czegoś więcej Yuz po tobie. ;]
Zenny dla Dark_Cloud - Nie jest zły, ale średniaczek.

Heh widać, że niektórzy robili avy w 160/160 a niektórzy w 150/150 Może umówmy się że 150 to max teraz i tyle.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #138 dnia: Grudnia 18, 2006, 01:10:38 pm »
Reav? WTF? jaki renifer? Aniołka nie poznajesz O_O?

Dżi, to taki av na Twoje uspokojenie, ale pewno za ten ava polecę, kijowa dla mnie kategoria, i jeszcze Dżi-łana mam, co jest krótko :P No nic, to ja sie z wami już żegnam :P

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #139 dnia: Grudnia 18, 2006, 01:29:12 pm »
Reav? WTF? jaki renifer? Aniołka nie poznajesz O_O?

Dżi, to taki av na Twoje uspokojenie, ale pewno za ten ava polecę, kijowa dla mnie kategoria, i jeszcze Dżi-łana mam, co jest krótko :P No nic, to ja sie z wami już żegnam :P
Heh chyba wiem o co ci chodziło z tym aniołkiem. ;] Ale ten wygląda słabiutko, co innego jakbyś dał świąteczną wersję mojego ulubionego anioła. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...