Autor Wątek: Avatar Exchange  (Przeczytany 29909 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Avatar Exchange
« Odpowiedź #100 dnia: Listopada 30, 2006, 07:28:20 pm »
Gleen zrobił największą lipę jaką nosiłem w Av ex.....
w tym moim to cień pod okiem tak go "mutuje" ...najlepszy zrobił G1 i Tamaya

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Avatar Exchange
« Odpowiedź #101 dnia: Listopada 30, 2006, 07:38:48 pm »
wiem wiem niewyszło zbytnio ;/ ten napis wogule mi cos nie pasuej i ciemno wokół twarzy :/
edit
Fak teraz czuje sie jak baba ;/
edit 2
juz przegrałem ;///
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2006, 07:41:39 pm wysłana przez GLenn »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #102 dnia: Listopada 30, 2006, 07:54:40 pm »
Kurka wodna, ilu tu Gipsich się nagle pojawiło...

Smogu dla Tamayi - Ładnie wyszło, chociaż lepiej by było jakiś większy zoom na mordke tej pani dać.

G-1 dla smoga - Nie podoba mi sie, ale doceniam wykonanie.... poprostu, nie mój klimat, takie j-wampiry...

Glenn dla Musiolika - Jrock to nie jest, a gostek jest tak amerykański, że się prawie do azjatów nie kwalifikuje heh. No i faktycznie, użyłeś kilku funkcji za dużo w tym swoim fotozłomie... wyszło kijowo.

Musiolik dla Reavera - Gdyby to było dla Yuz albo Tamayi, to by było super... słabo pasuje do reavera ta dziewoja...

Tamaya dla mnie - Nie wiem, nie podoba mi się... nawet ciężko powiedzieć co, ale zupełnie mi nie podszedł ten Samanosuke, czy jakmutam...

Ja dla Yuz - Słabo wypadam na tle reszty... no ale Mika jest tak ładna, że może nie odpadnę od razu...

Reaver dla Glenna - Taki średniak tej kolejki... nic wspaniałego, ale nie skiepściłeś też.

W_w dla G-1 - Gość jest narysowany, a to już dla mnie kilka punktów karnych... gdyby nie to, byłoby conajmniej nieźle...

Yuz dla Zenka - Twój i Musiolikowy najbardziej mi się podobają w tej kolejce...

Zenny dla W_w - Nie podoba mi się ni troche... ale to znowu kwestia gustu..

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Avatar Exchange
« Odpowiedź #103 dnia: Listopada 30, 2006, 08:00:08 pm »
Do Reava ciężko znaleźć cokolwiek z jRocku/jPOPu, więc wrzuciłem mu Utadę :P bo to z KH ;]

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #104 dnia: Listopada 30, 2006, 08:02:37 pm »
Uprzedzam, że nie znam się na jrocku, jpopie i czym kolwiek związanego z jsztuką.

Dark_Cloud - podpis taki taki, pani taka taka, w sumie av taki taki. Czyli średni
G-1 - Soo bloody. Nawet ciekawy.
Glenn - Jet Li ci nie wywalczy wysokiego miejsca. Może gdybyś popracował nad tym dłużej, a nie wysyłał w pierwszy dzień.
Musiolik - Może i mam manię na punkcie KH, to nie znaczy, że masz mi wysyłać wokalistekę odpowiedzialną za piosenki z serii. (PS Jeśli znowu dostanę babę, to wyrzucę z AvEx, nie patrząc na uwagi reszty :angry:
Tamaya - Do Tanta pasuje, jako Bishon, ale nie zgadłbym, że to jest koleś od Samanosuke Z Onimusha.
Tantalus - trochę za duże zbliżenie
The_Reaver - z jrocka jedynym znanym mi przedstawicielem jest Gackt (a to za sprawą DoC:FFVII)
White_Wizard - Może i masz szlaban, ale miałeś cały tydzień na przysłanie mi czegoś, a zasady to zasady. Warn być musi. A av, jest dobry, ale rewelacji nie ma.
Yuzuriha - Bardzo podoba mi się ten błękit. Najlepszy av z tej serii
Zenny - Nie wiem czemu, ale za dużo mi z niego zalatuje Wiśniewskim.
I'm in Space!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Avatar Exchange
« Odpowiedź #105 dnia: Listopada 30, 2006, 08:07:54 pm »
Cytuj
Musiolik - Może i mam manię na punkcie KH, to nie znaczy, że masz mi wysyłać wokalistekę odpowiedzialną za piosenki z serii. (PS Jeśli znowu dostanę babę, to wyrzucę z AvEx, nie patrząc na uwagi reszty :angry:
 
 :huh:
Nie spinaj się tak Reav.....nikt nie każe Ci go przecież nosić, nie obraże się jak zdjemiesz go  :<_<:
A z wyrzucaniem....dżizas...z jednego Ava z babą? omg <_<

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #106 dnia: Listopada 30, 2006, 08:12:33 pm »
hmm.... nie mam bladego pojęcia co tu w ogóle robi ta katygoria i szczerze powiedziawszy nie mam najmniejszej ochoty wypowiadania się na temat czegoś o czym nie mam zielonego pojęcia.....
No ale jakiś szczątkowy komentarz dać trzeba więc:
Yuz bez dwóch zdań zrobiła najlepszego ava w tej serii, za to Glennowi mówimy już pa pa.....
A ty Tant masz mega wodogłowie bo ten koleś w twoim avie to cosplay Laguny z FFVIII
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #107 dnia: Listopada 30, 2006, 08:21:47 pm »
Cytuj
A ty Tant masz mega wodogłowie bo ten koleś w twoim avie to cosplay Laguny z FFVIII
Co?


Cytuj
Glenn dla Musiolika - Jrock to nie jest, a gostek jest tak amerykański, że się prawie do azjatów nie kwalifikuje heh. No i faktycznie, użyłeś kilku funkcji za dużo w tym swoim fotozłomie... wyszło kijowo.
Jet Li jest Chinczykiem. A to ze w pewnym momencie swojej kariery wyjechal do US i zrobil tam kilka filmow nie znaczy ze przestal byc chinczykiem... zreszta wciaz gral w tych lepszych filmach azjatyckich bitewnych jak Hero czy Dom Latajacych sztyletow ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #108 dnia: Listopada 30, 2006, 08:25:18 pm »
Cytuj
Co?
To....
Nie, ale poważnie. Przyjrzyjcie się temu kolesiowi. Może twarz nie taka jaka powinna ale jestem prawie pewien, ze to miał być laguna
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #109 dnia: Grudnia 01, 2006, 12:32:57 am »
Widac bardzo zróznicowane komentarze jak na razie, no może oprócz jednego wypadku. ;) Ale po kolei.

Dark_Cloud dla Tamaya --No jak dla mnie to ten av jest świetny, jak spojrzałem najpierw na wszystkie avatary zanim spojrzałem na to kto je robił to ten zdecydowanie najbardziej mi się podobał, i nadal tak myślę. Tyle, ze ja bym dał na pewno węższą rameczkę jakbym to robił, a zbliżenie jest wystarczajace IMO.

G-1 dla Dark_Cloud --Poczekam na komentarz Smoga bo chyba najważniejsze jak jemu sie spodoba.

Glenn dla Musiolik Eh nie wyszło najlepiej, Jet li mógłby byc dobrym materiałem na ava ale w innym ujeciu napewno. Przedobrzyłeś też z Photoshopem nieco ;]

Musiolik dla The_Reaver --Według mnie całkiem dobry, ale innym nie podoba się pewnie dlatego, że płcią nie pasuje do właściela, ale dla mnie to nie robi znaczącej różnicy.

Tamaya dla Tantalus -- Niebrzydki napewno, rameczka wyraźna, czcionka jednak zbyt prosta.

Tantalus dla Yuzuriha -- Całkiem niezły, powiększenie trochę gdyby było mniejsze na pewno by nie zaszkodziło, ale i tak jest świetnie.

The_Reaver dla Glenn -- Nic takiego szczególnego. Może dobrze wyglada jak nie patrzy się wprost, no ale to trochę wyglada też jakby patrzył się na wielkiego karalucha biegnącego po podłodze. ;)

White_Wizard dla G-1 -- Eh może być ale to to świetne nie jest. Zbyt mało w nim mroku jak dla mnie ;)

Yuzuriha dla Zenny -- No rzeczywiście jeden z lepszych pomimo niezbyt efektownej czcionki. Poza czcionką wszystko zrobione wzorowo. Najlepiej wyszło wykadrowanie.

Zenny dal White_Wizard -- Nie jest całkiem zły ale i tak trzyma sie u mnie poniżej średniej w klasyfikacji wstępnej. ;) Źle dobrałeś na pewno kolor ramki.

Edit:
Co do samego Jeta Li to amerykański to on nie jest według mnie, co z tego, że grał w paru produkcjach z USA, wychował się w Chinach i amerykański to on nigdy nie będzie raczej.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2006, 12:36:41 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #110 dnia: Grudnia 01, 2006, 12:57:43 am »
ode mnie tradycyjnie komentarzy za bardzo nie bedzie. najbardziej podoba mi sie of koz dzieło G1 - swietny i ta... hm. krew pasuje do mnie :P taki mroczny i satanistyczny :) bomba.

co do mojego dzieła - ta pani to chyba Koda Kumi, spiwaczka j-popowa :P ktorej mialem przyjemnosc posluchac :) ujecie takie jakie jest, bo poza mi sie wydala ciekawa, a ja osobiscie wole avy w stylu przynajmniej cos wiecej niz sama twarz i dlatego tak to wyglada :P oki, pisze troche bez sensu, ale po imprze jestem :P bylo piwka troche i tak sie jakos troche mi fajnie pisze pozdrawiam :)
Kame Hame Ha

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #111 dnia: Grudnia 01, 2006, 01:04:22 am »
No właśnie też pisałem, że zbliżenie w twoim jest w sam raz.

Tak informacyjnie jakby ktoś nie kojażył to ten pan w avku mojej produkcji to Yu ki, basista z Malice Mizer.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2006, 01:05:03 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatar Exchange
« Odpowiedź #112 dnia: Grudnia 01, 2006, 12:32:49 pm »
Cytuj
Tamaya - Do Tanta pasuje, jako Bishon, ale nie zgadłbym, że to jest koleś od Samanosuke Z Onimusha.
 
Może dlatego, że jest tu akurat scena z filmu "Dom Latających Sztyletów", o którym wspomiał Gipsi, wybrana istotnie z uwagi bishonenski styl. :)


Dark_Cloud - Bardzo ładny zarówno sam obrazek jak i dodane zdobienia.
G-1 - Jak na mój gust zbyt makabryczny.
Glenn - Niezbyt  udany. Za dużo rozmyty.
Musiolik - Nie spodziewałam się jao avatar Reavera, ale bardzo ładna dziewczyna.
Tant - Jak dla mnie taki sobie ujęcie. Może gdyby było z innej perspektywy widziane.
Reaver - Dość stylowy i pasujący mi do kategorii.
W_W - Jeden z ładniejszych moim zdaniem.
Yuz - Robi wrażenie w pozytywnym znaczeniu.
Zenny - Taki sobie.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2006, 12:33:32 pm wysłana przez Tamaya »

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #113 dnia: Grudnia 02, 2006, 10:24:29 am »
Dark_Cloud dla Tamaya - świetny

Musiolik dla The_Reaver - av nawet fajny jak dla mnie, ale nie pasuje do reaver'a

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatar Exchange
« Odpowiedź #114 dnia: Grudnia 02, 2006, 10:25:08 pm »
Najbardziej podobaja mi sie avy Yuz (choc bez napisu bylo by imo lepiej) i G1. Zennego tez mi sie podoba, gdyby nie ta niebieska ramka :P

Offline Zenny

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 72
  • "I Prefer Gingers"
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #115 dnia: Grudnia 03, 2006, 01:59:20 pm »
Nie Lubia Krytykowac Ale Tak Jakos Mi SIe Nudzi :P

Dark_Cloud - Fajny wszystko w nim cacy tylko ten napis tak mie gryzie lekkowidocznoscia.
G-1 - Bradzo Fajny I Bardzo Krwawy
Glenn -No Niejest Zly Tylko Taki Rozmazany Ja To Kazdy Juz Padol
Musiolik - Wiesz Kobiecosc Facetom Nie Sluzy
Tamaya - Fajne W Sesie Podoba mi Sie
Tantalus - Taki Se
The_Reaver -Fajny
White_Wizard - IMO Przecietny
Yuzuriha - Bardzo Fajny Av Najleprzy Jaki Nosilem Niczego Mu Nie Brakuje
Zenny - Nie Oszukujmy Sie Jest Tak Daremny Ze Az Patrzenie Na Niego Przyprawia Mie o Łzy

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #116 dnia: Grudnia 03, 2006, 11:28:42 pm »
Z czasem coraz bardziej podoba mi się mój av. Niesamowite uczucie sprawia jak widzę go przy jakimś poście, czyli nawet sam bym go sobie chętnie wstawił. ^_^
 
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #117 dnia: Grudnia 06, 2006, 01:17:22 pm »
Kto głosował, to zagłosował, a kto nie głosowam, to ma czas do jutra. Rano zamykam blok wyborczy i zaczynam nową rundę.
I'm in Space!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatar Exchange
« Odpowiedź #118 dnia: Grudnia 09, 2006, 01:51:02 pm »
Heh co za paranoja...no ale już nie będę mieszać jak zrezygnowałam tak niech już zostanie.Odzyskałam neta(już nie będę wyjaśniać co sie stało,ale rodzice to czasami udręka),w każdym razie dzięki za fajną zabawę i może następnym razem też się dołączę.

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #119 dnia: Grudnia 09, 2006, 06:59:25 pm »
.... masz rację. Rodzice to czasem potrafią namieszać. Jak chcesz, to mogę cię spowrotem przyjąć, chociarz musiałbym wtedy powrócić do pierwotnego losowania i nie wiem, czy inni nie mieli by nic przeciwko ponownej zmianie par (do piewotnej oczywiście).

Dobra ludzie: Jeśli nie macie nic przeciwko (a ty Yuz, czy masz wciąż chęci), przyję ponownie Yuz i powrócę do pierwotnej wersji parowania, a także przedłużę Deadline do 18 XII, a jak nie macie wielkiej ochoty na nowe poszukiwania (czyli macie ava na kompie, gdyż priv pokazuje 0), to pozostanie aktualna stan par i stawki. Czekam do poniedziałku na decyzję.
I'm in Space!