Autor Wątek: Avatar Exchange  (Przeczytany 29903 razy)

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #80 dnia: Listopada 16, 2006, 04:58:16 pm »
Cytuj
Prosiłbym, żeby każdy nosił ava przez chocairz tydzień. Nie będę nikogo karał, jesli nie ustawi swojego, ale straci na tym duch zabawy.
Jeśli już się naoglądacie, to pora głosować. Głosy wysyłacie mi na priva, wybierając trzech najgorsszych,przydzielając im punkty od 1 do 3 (zależnie który się wam najmniej podobał). Głosowanie trwa tydzień. Wtedy urny są zamykane, a specjalna komisja w składzie: Ja, Monitor, Klawiatura i Mysz przeliczą głosy i wystawią werdykt, czyli kto odpadnie. Ostateczny termin 22.XI 2006, do Godziny 24.

Wszystko wyjaśniłem w topicu AvEx ogłoszenia pod zamieszczonymi avatarami. Deadline mam cały czas w sigu, ale skoro ktoś jesz ślepy, lub nie chce mu się czytać, to już nie mój problem.
I'm in Space!

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #81 dnia: Listopada 17, 2006, 12:21:52 am »
Cytuj
G-1 - hm...pasuje do mnie, ale ja mam long hair tongue.gif
Włosy zawsze można sciąć. ;F  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatar Exchange
« Odpowiedź #82 dnia: Listopada 17, 2006, 11:09:21 am »
Agrias - Fakt, że trochę mały w skali innych. Poza tym sama postać jak dla mnie taka sobie.
Dark_Cloud - Postać naprawdę symaptyczna tylko jakoś kolor mi nieco trochę psuje.
G-1 - Nie mam szczególnego sentymentu do tej postaci, ale niezły.
Glenn - Całkiem ładnie się prezentuje
Musiolik - Hmm....Taki sobie
Tantalus - Bardzo sympatyczny
The_Reaver - Też mi coś w tej szyi nie pasuje, ale ogólem nastrojowy
White_wizard - Całkiem ładny
Zenny - Najbardziej podobający mi się w tej odsłonie.  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #83 dnia: Listopada 17, 2006, 11:15:04 am »
Najlepsze zrobili White Wizard, Tant i Zenny ;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2006, 11:15:16 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatar Exchange
« Odpowiedź #84 dnia: Listopada 17, 2006, 03:58:39 pm »
Wreszcie widze av Tamai (znaczy robionego przez Tanta) i dla mnie jest w pierwszwej trojce ;)

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #85 dnia: Listopada 17, 2006, 04:05:13 pm »
Mi tylko sie srednio napis podoba ;)  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #86 dnia: Listopada 17, 2006, 04:17:00 pm »
Chciałem potem coś zrobić z tym fontem, ale nie zabardzo wiedziałem co. Chciałem go troche zblurować, ale efekt nie był zadowalający.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Avatar Exchange
« Odpowiedź #87 dnia: Listopada 17, 2006, 04:22:27 pm »
eh tant szkoda ci 300mb na psa?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #88 dnia: Listopada 17, 2006, 04:25:56 pm »
Już mam psa Glenn, nie potrzebny mi drugi heh....

A tak na temat, to IfranView jest spoko, niczego więcej nie potrzebuje... chyba nawet gdzieś mam Photoshop'a na płycie, ale mi się go instalować nie chciało heh... (albo był z Win98 niekompatybilny).

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #89 dnia: Listopada 19, 2006, 07:28:16 pm »
Do zamknięcia lokali wyborczych zostało 76godz. 35min, a głosowało narazie 7 osób, w tym 6 graczy. Nie wiem, czy reszta jest obojętna, czy bardzo pewna, że to nie ona odpadnie z gry, ale przydałoby się wysłać mi priva, by później nie było niespodzianki, że to ta osoba, a nie ktoś inny odpadł. Czekam więc na zapominalskich.
I'm in Space!

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #90 dnia: Listopada 21, 2006, 05:33:18 pm »
Oho, fajnie że już wystartowało. Dopiero się zaczęła nowa kategoria a ja już mam motywy na avatara, ale pożyjemy zobaczymy. Jeszcze nowych avów nie ma ale już ktoś zrezygnował hyba z konkursowych, no nic. :roll:  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #91 dnia: Listopada 26, 2006, 05:34:55 pm »
Bim Bam Bom. Licznik wskazuje avów 7, to oznacza, że 3 brakuje, a do dealinu zostało 2 dni. Proszę więc jaśnie White_Wizarda, Musiolika i Zennego, by ruszyli swoje 4 litery, jeśli nie chcą zostać pierwszymi którzy dostaną Warny.
I'm in Space!

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #92 dnia: Listopada 29, 2006, 04:43:42 pm »
O dziś już deadline heh więc przyjdzie nam pewnie zobaczyć nowe avatary :> Z tego co widze w sigu to jeszcze jedna osoba pewnie nie nadesłała, chociaż może Reaver jeszcze nie wszedł dziś na forum. Jak wrócę to mam nadzieję, że zobacze co tam wyskrobaliście. ^_^
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #93 dnia: Listopada 29, 2006, 10:03:17 pm »
A więc panie i panowie: Mamy pierwszego Warna i dostaje go: White_Wizard. Postaram się go odpowiednio w najbliższym czasie popędzić, ale jak narazie dostaje czas do niedzieli.
I'm in Space!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Avatar Exchange
« Odpowiedź #94 dnia: Listopada 29, 2006, 11:13:03 pm »
czyli i my czekamy do niedzieli? ;/ ble....mógłbyś wrzucić już teraz i potem zupdate'ować temat, a byś przedłużył głosowanie tylko....

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #95 dnia: Listopada 30, 2006, 12:17:31 am »
Ja moge poczekać, ten co mam na razie mi się podoba. ;)
Zresztą lipa troche, że mój av pewnie będzie robiony na ostatnia chwile no ale W_W pewnie coś niebrzydkiego wrzuci więc moge i tak poczekać.  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatar Exchange
« Odpowiedź #96 dnia: Listopada 30, 2006, 09:40:15 am »
Łe...a już łudziłam się,że nowe avki są a tu lipa ;( no cóż w takim razie czekamy do niedzieli...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #97 dnia: Listopada 30, 2006, 01:26:02 pm »
heh... sorki, chciałem się wyrobić, ale to akurat nie jest moja wina.... a przynajmniej nie dokońca moja wina, bo jednak na gruntowne szlabany dawane przez matkę lekarstwa nie ma......  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #98 dnia: Listopada 30, 2006, 04:19:32 pm »
Heh to ciebie nie było ? ;) Zresztą widać, że miałeś szlaban, ja bym już dawno zdjął tego ava. :F
To co z tym moim avem ? ^_^
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2006, 04:19:56 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #99 dnia: Listopada 30, 2006, 07:23:32 pm »
Okey nowe abvy sa i musze skomentowac

Ahahahahahaha ale ch*jnie zrobil Glenn dla Musiola ;/ Chyba mu sie za bardzo wkrecil ten photo shop i cale to rozmazanie i jakies falowanie to porazka nad porazkami

Tant dostal smutnego pana ktory grał w Onimusha 1 i 3.
Dark Cloud zrobil bardzo fajnego tylko ten napis taki troche nie bardzo... pewnie w paincie robiony. ale av naprawde super jest, no i z tej niby ramki bym zrezygnowal... tak czy inaczej jak juz mowilem ujecie super i postac

Pozatym musiola bylby spoko gdyby ta narysowa na utada nie miala krzywego oka jakiegos... no i do faceta bardziej facet pasuje ;]

Reaver clakiem fajnego machnal... no ale to gackt to chcac nie chcac musi byc fajny ;]

Najlepszy av w calej rundzie zrobila zdecydowanie Yuz... Die z dega i wiadomo ze musi byc zajebiscie ;] Ale po za tym swietak olorystyka, no i tylko ten napis w paincie znowu mi srednio odpowiada... no ale widac poprostu kochacie painta ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?