Autor Wątek: Avatar Exchange  (Przeczytany 29889 razy)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #160 dnia: Grudnia 29, 2006, 04:50:09 am »
Reav jak ktoś walnie jakiegoś powtarzającego się avatara to odrazu uprzedzaj najlepiej, żeby nie było zgrzytów. Btw. upgraduj sobie siga. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #161 dnia: Stycznia 02, 2007, 06:12:03 pm »
Na liczniku narazie 2. Brakuje 6. Proponowałbym, byście się streszczali, bo zacznę gonić w czwartek.
-ruchy ludzie ruchy, żadnych mi tu na ostatnią chwile

Cicho tam z tyłu Mietek, bo też mi ava wisisz
- o sh*t
I'm in Space!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #162 dnia: Stycznia 02, 2007, 07:28:05 pm »
Wiem powinnam odpaść,no ale wyszło jak wyszło postaram się poprawić w tej kategorii,jak już dano mi szansę ^^'.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #163 dnia: Stycznia 03, 2007, 12:09:06 am »
E pamiętam dobrze że wysyłałem, ale jak spojżałem teraz w "wysłane" to nie było tego PMa WTF ?!1
Wysyłam jeszcze raz.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #164 dnia: Stycznia 03, 2007, 10:52:17 am »
Gee, wysłałeś,wysłałeś. Ja wciąż czekam na 4 avy.
I'm in Space!

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #165 dnia: Stycznia 04, 2007, 11:08:26 am »
Tak skarby moje. Mamy Czwartek 4 Stycznia 2007. Na liczniku 5, a miało być 8. Kto zna choć podstawy matematyki wie, ze braku 3. Tymi pechwcami są:


Czekam standardowo do północy. Time's Ticking.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2007, 08:12:32 pm wysłana przez The_Reaver »
I'm in Space!

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #166 dnia: Stycznia 05, 2007, 09:10:18 am »
Stało się to, czego się obawiałem. Smog nie wysłał ava na czas. Ostatnio został widziany we wtorek, od tamtego czasu ani widu, ani słychu. Czekam do 10. I. 2007., a narazie dosteje odemnie Warna.
I'm in Space!

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #167 dnia: Stycznia 05, 2007, 08:54:15 pm »
jak patrze na tą edycje to Zenny Tamaya i WW zrobili najlepsze avy i raczej nie odpadną jedyne co mnie dobiło to ten syfiasty napis na avie dla zennego ;/

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #168 dnia: Stycznia 05, 2007, 09:43:29 pm »
Jak wcześniej napisałem - Bardzo udana runda. Widać na Fantasy się wszyscy znają (a któżby nie)

Dark Cloud - Dobry, choć trochę do rewelacji brakuje
G-1 - ze wszystkich na ostatnim, niedalekim miejscu (nie licząc mnie)
Reaver - porównując z innymi wypadam średnio ... ciemnosć widzę
Tamaya - Fantazyjna wersja Wolverina. Cudo.
Tantalus - Dobre, trochę dobre
W_W - pierwsze skojarzenie - Vaan (sam nie wiem czemu). Ogólna ocenia, best of the Rest.
Yuz - bardzo ładny av. dla W_W pasuje.
Zenny - Też bardzo ładny.
I'm in Space!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #169 dnia: Stycznia 06, 2007, 12:17:35 am »
White_wizard - Dobry.. pasuje do reavera, który często miał Riku w avie...
Tantalus - W deche jak zawsze... wygrasz tą zabawe na 120%
The_Reaver - W dole listy... słabo wypada na tle reszty...
Smogu - Ten mi się najmniej podoba ze wszystkich. Pewnie przez te kolory.
G-1 - Jakiś taki dziwny... nie podoba mi się.
Zenny - Nie jest źle, aczkolwiek to nie mój styl, jak zauważył Siergiej. Średniak.
Yuzuriha - Mam mieszane uczucia. Też średniak IMO.
Tamaya - Najlepszy z tej kolejki IMO.

Jeszcze jedna sprawa, na którą chciałbym, aby uczestnicy zabawy zwrócili uwagę.

Wiem, że wcześniej robiliśmy avy w rezolucji maksymalnej 160x160px, ale od czasu postawienia forum na SMF, granice avatara to 150x150px. Nie róbcie większych, bo przy ich systemowym pomniejszeniu mogą się strasznie rozmazać i słabo będą wyglądać. Pamiętajcie o tym.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2007, 12:19:36 am wysłana przez Tantalus »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #170 dnia: Stycznia 06, 2007, 01:58:33 am »
Hehe prawie wszystcy wrzucili jakieś elfy do avatarów, wiedziałem że tak będzie. ;/
Tant, proszę... powiedz że ta pani z mieczem nie jest elfem... ;/

Chyba wszystkie avy są bardzo dobre oprócz avatarów zrobionych przez Reavera, Smoga, trochę WW i mój też niezbyt efektownie się prezentuje... ;/
Ale przynajmniej nie myślę tak jednostajnie jak wy ;P I walnąłem prawdziwego Pana ciemności (i tak nikt nie wie kto to ;P) w avie. ;P Elfs sucks ! ;P

Btw. Fajnie Tant że mam w avie miecz, jeśli to zamierzałeś to trafiłeś w dziesiątkę. ;]

Edit:
A co miałem wrzucać w ava jakiegoś błyszczącego jak h*j elfa, i wtedy byłbym fajny ? lol XF
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2007, 02:41:19 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #171 dnia: Stycznia 06, 2007, 02:02:24 am »
G-1 - Nie to napewno nie elfka (to Joanna d'Arc, ale cicho, bo mnie zdyskwalifikują za nie trafienie w kategorię hehe). A miecz miał być w avie, to zamierzałem zanim w ogóle się zabrałem za szukanie czegoś.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #172 dnia: Stycznia 06, 2007, 11:07:00 am »
White_Wizard dla The_Reaver-choć obrazek taki sobie , to pasuje "założeniem" do Reavera.

Tantalus dla G-1-IMO jeen z najfaniejszych. Ładna kolorystyka, fajny obrazek. Dopasowany średnio,ale przecież G kojarzy się avowo głównie z Alitką, więc w tej kategorii trudno byłoby dopasować. Bardzo fajny.

The_Reaver dla Tamaya-ten już troche mniej przypadł mi do gustu. Penie dltego,że bardzo słodki [co do Tami pasuje]. Nie podobanją mi się jej oczy.

Dark_Cloud dla Yuzuriha-elfka z wyglądu ładna [czyt. ma śliczną buzię] tyle,że ginie wśród innych kolorowych avów.

G-1 dla Zenny-nie podoba mi się ani obrazek , ani kolorystyka. Obrazek nie w moim typie,a kolory średnio razem wyglądają.

Zenny dla Tantalus-mimo że tant już zdążył na niego ponarzekać, to moim zdaniem jest bardzo fajny. Sama bym taki nosiła [tylko lepiej by było z lekkim powiększeniem na twarz,ale i tak mi się podoba].

Yuzuriha dla White_Wizard-koleny fajny. Ten głównie kolorystycznie, bo twarz mrocznego elfa jest jakaś taka niespecjalna. Ale ogólnie av bardzo mi się spodobał.

Tamaya dla Dark_Cloud-sama to kiedyś miałam w avie :P Więc to chyba oczywiste, że mi się podoba.

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #173 dnia: Stycznia 06, 2007, 11:17:21 am »
Ogółem łatwiej tym razem szukać najlepszego niż najgorszego. :) Wszystkie avatary prezentują się mniej lub bardziej interesująco:

W_W - Bradzo ładna kreska. Podoba mi się.
Tantalus - Powiedziałabym, że też jeden z lepszych. Ładna kolorystyka i cała postać również ciekawa.
Reaver - Patrząc na twarz zdaje się dość odbiegać od typowego stylu fantasy, ale całościowo prezentuje się całkiem, całkiem.
Dark_Cloud - Tak pół na pół w świetle ogółu.
G-1  - Jak najbardziej tematyczny, ale raczej średnio mi się podoba, może z powodu zbyt łagodnego tła w stosunku do postaci.
Zenny - Bardzo ładna władcza postać.
Yuz - Robi całkiem pozytywne wrażenie.

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #174 dnia: Stycznia 06, 2007, 01:38:20 pm »
W tej turze najbardziej podoba mi się av Tantowy a najmniej Reavera. Dżi, ten avek to pewnie jakiś ziomek z Władcy Pierścieni co ?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #175 dnia: Stycznia 06, 2007, 04:09:24 pm »
No tym razem wrescie sie spislaiscie, kategoria w sumie lipa ale elegancko sie spisaliscie i wszystie sa spoko. Odpada dżiłan ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #176 dnia: Stycznia 10, 2007, 06:55:33 pm »
No cóż ta kategoria to trudny orzech do zgrzyzienia jesli chodzi o najgorszy av,ale każdy ma swoje gusta.
W_W - jakoś nie moge się do tego ava przekonać,jest ładny,ale myślę,że cos w nim jest nie tak ;/
Tant - trafiony w dziesiątkę jak dla mnie najleprzy av w tej serii
Reaver - też nie źle,dla Tamay jak najbardziej
Smogu - hm...nie podoba mis ie liczyłam na coś leprzego...
G-1 - nie wiem kto to ;P,ale nawet znośny choć ten napis psuje efekt
Zenny - najleprzy av zaraz za Tantowym ;P
Yuz - cóż starałam się jak mogłam,mam nadzieję,że  Magowi się podoba...
Tamaya - trzeci najleprzy av w tej kategorii i swietnie pasuje Cloudowi

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #177 dnia: Stycznia 11, 2007, 12:59:28 am »
Cholera szkurczybyki gustu nie macie ! ;P Na razie nie mam kompa bo płyta główna się sfajczyła, ale jak wróce to zrobie z was plame na ścianie. XP
Na razie jednak nie mam kompa i pisze z pracy więc lipka troche z moim dostępem do neta, więc nie liczcie na moje następne avy jeśli przejdę a nie zdążę ze skręceniem nowego kompa. ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #178 dnia: Stycznia 11, 2007, 10:28:52 am »
Informuję uprzejmie wszystkich, którzy mają jakikolwiek zamiar głosować, iż jutro upływa termin przyjmowania głosów. Narazie zagłosowało 5 osób, co jest narazie mało, by wskazać potencjalnego odpadającego (choć taki jest).
I'm in Space!

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #179 dnia: Stycznia 12, 2007, 02:36:45 pm »
Wiem, że marudzę, że robię Doubla, ale przypomnieć Muszę:
Dziś kończę głosowanie. Macie jeszcze czas do północy, żeby zagłosować na swego faworyta do odpadnięcia. Jeśli ktos nie zagłosował, a chce, to poczekam.
I'm in Space!