Autor Wątek: Avatar Exchange  (Przeczytany 29912 razy)

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #60 dnia: Listopada 14, 2006, 11:58:24 pm »
Cytuj
Cytuj
G-1 - Jak dostnie Warna, to ma dodatkowy tydzień na przysłanie ava. Jeśli przyśle, gra dalej. Ale jeśli zdarzy mu się trzykrotnie przekraczać Deadline, to odpada bez dodatkowego tygodnia. Oczywiście, jak Nie zdą ży w dodatkowym tygodniu, to odpada bez niczego.
Heh a całe głosowanie będzie musiało czekać na jednego uczestnika ? Taki coś zniszycło hyba poprzedni konkurs. IMO bez sensu czekać na kogoś kto w tydzień nie zdążył zrobić ava. Prosta selekcja naturalna powinna być. Jak ktoś nie daje rady to trudno nie ma miejsca na jego marny byt na tym świecie.
Ale to tylko zabawa więc lepiej jakby to było wszystko szybko i sprawnie przeprowadzone dla dobra rozrywki.
Lepeij dać mu dodatkowy tydzień. Każdemu może się np. nagle popsuć komputer i akurat uda mu się naprawić przed upływem dodatkowego tygodnia. Lepiej jest dać mu dodatkowy tydzień, jak nie zdąży, lub te "awarie" powtażają się systematycznie, to jego strata.
I'm in Space!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatar Exchange
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 15, 2006, 12:55:29 pm »
Ja oczywiście jestem chetna,jeśli ktoś pyta,ale nie wiem jak wy chcecie to zrobic.Bo troche nie fer by było gdybym teraz dołaczyła....tak myślę.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 15, 2006, 03:02:29 pm »
Cytuj
Lepeij dać mu dodatkowy tydzień. Każdemu może się np. nagle popsuć komputer i akurat uda mu się naprawić przed upływem dodatkowego tygodnia. Lepiej jest dać mu dodatkowy tydzień, jak nie zdąży, lub te "awarie" powtażają się systematycznie, to jego strata.
Jakby mi kumputer walnął to bym nie chciał abyście czekali, miałbym za idiote każdego któryby pomyślał że warto czekać tydzień na jednego mojego marnego ava. W końcu i tak nie mam najlepszych hyba, mógłbym więcej wykrzesać. heh
Btw. Reaver dawaj avy odrazu jak będziesz miał wszystkie, bez żadnej zwłoki hehe.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Avatar Exchange
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 15, 2006, 05:49:43 pm »
khem 15 dzis beaver dawaj te avatary kto nie oddał to kick i yuz wchodzi do nastepnej rundy ;]

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 15, 2006, 06:01:15 pm »
Cytuj
khem 15 dzis beaver dawaj te avatary kto nie oddał to kick i yuz wchodzi do nastepnej rundy ;]

Dobra nie wazne kto co i jak . Dawajcie avy :D nie moge sie doczekac

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 15, 2006, 06:14:17 pm »
Na avy musiscie czekać gdzieś do 22, bo wtedy dopiero dostanę av od W_W.

Cytuj
Dobra nie wazne kto co i jak . Dawajcie avy  nie moge sie doczekac
Ty czekać musisz, bo W_W dla ciebie robi.

Yuz - też myślę, że nie fer wchodzić w środku gry (jak to się nieraz działo w Big Brotherze), ale wpuszczam cię ponieważ masz tytuł najmodniejszej userki na forum i w poprzedniej edycji nieraz nasyłałasz bardzo dobre avy. Anyhow Welcome in the game. Chyba, że ktoś ma coś przeciwko.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2006, 06:15:43 pm wysłana przez The_Reaver »
I'm in Space!

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Avatar Exchange
« Odpowiedź #66 dnia: Listopada 15, 2006, 06:50:53 pm »
oi ale yuz w tym fajcie bierze udzial?

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #67 dnia: Listopada 15, 2006, 06:53:13 pm »
Cytuj
Na avy musiscie czekać gdzieś do 22, bo wtedy dopiero dostanę av od W_W.


QUOTE
Dobra nie wazne kto co i jak . Dawajcie avy  nie moge sie doczekac


Ty czekać musisz, bo W_W dla ciebie robi.

Yuz - też myślę, że nie fer wchodzić w środku gry (jak to się nieraz działo w Big Brotherze), ale wpuszczam cię ponieważ masz tytuł najmodniejszej userki na forum i w poprzedniej edycji nieraz nasyłałasz bardzo dobre avy. Anyhow Welcome in the game. Chyba, że ktoś ma coś przeciwko.

Kurde ja to zawsze mam pecha ;(  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #68 dnia: Listopada 15, 2006, 11:38:43 pm »
czas na komentowanie ....

Agrias dla Smoga - całkiem fajny ten orochimaru, chociaż zabija go raczej rozmiar....
Smog dla W_w - ... ....? ..... cokolwiek to jest, wygląda badziewnie. Możesz się uznać za spoliczkowanego ;]
G-1 dla Musiola - całkiem fajny, chociaż imo trochę nie pasuje do Musiola, ale fakt faktem, av przyzwoity
Glenn dla G-1 - najfajniejszy w tej serii imo. Ładnie się prezentuje i jest całkiem klimatyczny
Musiol dla Glenna - hmm.... fits Glenn perfectly ;]
Tamaya dla Zenny - hmm.... w tym przypadku nie jestem ani na tak, ani na nie. Zwykłą średnia krajowa
Tant dla Tamai - drugi najlepszy av w tej edycji. Jest po prostu ładny, chociaż w gruncie rzeczy podejrzewałem, zę coś takiego wybierzesz
Reaver dla Tanta - hmm... gdyby nie fakt, że ten pan ma brzydką wadę szyi, to obrazek yłby całkiem przyzwoity heh
Zenny dla Reavera - hmm... jeden z lipniejszych jakie widziałem. Nie wyróżnia się niczym szczególnym... ota taki sobie średniak
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 16, 2006, 12:13:18 am »
Agrias - Orochimaru jest przede wszystkim niewymiarowy... gdyby był w skali to może by jeszcze przeszedł, a tak masz duże szanse na odpadniecie w pierwszej kolejce
Smogu - Ahahahaha... czarodziejka Witch... crap absolutny, IMO jeżeli coś ma cie uratować przed odpadnięciem, to Agrias hehe
G-1 - Nice.. nie podoba mi się kreska arta, ale avatar wykonany prawidłowo... przyzwoity poprostu.
Glenn - Napis umieściłbym po drugiej stronie. Pozatym, gdyby był odwrócony w lewo, łatwiej by go było przeczytać. Pozatym mistrzowska robota, jednak pomimo tego, że masz dałna, to w paincie umiesz malować.
Musiolik - Dobre... niby nic szczególnego, ale pasuje do Glenna
Tamaya - Nie kocham się w Inuyashy specialnie, ale sam av wykonany fajnie.. podobają mi się te czarne kreski w rogach.
Tantalus - Nie no wypas pełną gębą... oby tak dalej, to masz zwycięstwo w tym konkursie gwarantowane. Mucha nie siada poprostu.
The_Reaver - Szyja kolesia śmierdzi. Lepiej by to wyszło chyba, jakbyś większe zbliżenie na twarz zrobił. No ale nie jest zły.
White_wizard - Przecietniak. Ani to brzydkie, ani przepiękne... raczej nie odpadnies z tego powodu.
Zenny - Nie jest zły, ale nie pasuje do Reavera...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 16, 2006, 12:19:42 am »
Cytuj
Ahahahaha... czarodziejka Witch... crap absolutny, IMO jeżeli coś ma cie uratować przed odpadnięciem, to Agrias hehe
Um, za przeproszeniem Tant... to zielone to Mink z Dragon Half i to jest zajefajna pozycja imo ;p

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #71 dnia: Listopada 16, 2006, 12:38:37 am »
Agrias - raczej lipa, że taki mały jakby był wiekszy to kto wie heh. ;)
Dark_Cloud - nie chce cie urazić więc powiem tylko, że za dużo zielonego ale ogólnie może być ;)
G-1 - nie no super ci to wyszło, uważam, że tego brakowało Musiolikowi bo wcześniej miał same bezpłciowe avy a ten jest git po prostu ;)
Glenn - Ale żeś sie popisał ;) Najlepszy moim zdaniem świetnie dobrałeś obrazek.
Musiolik - Hehe cool po prostu ;O
Tamaya - konkreciasty i prawidłowo zrobiony powyżej średniej na pewno jak dla mnie.
Tantalus - Osz ty w pierszej trójce jak dla mnie ;]
The_Reaver - Nie wiem co wy z tą szyją ? ;) napakowane karczycho ma po prostu ;] A tak serio to raczej średnio jak nie miernie.
White_Wizard - średnie bardzo z wyglądu ale dałbym plusa za księzyc i chmurki ;) heh dziwne
Zenny- może być tylko jestem ciekaw czy nie będzie w pierwszej trójce od tyłu ale jeszcze zobacze bo nie jest zły

Kurde tak troche bezkrytycznie uważam, że oceniłem. Ale co tam to tylko zabawa.

Cytuj
Um, za przeproszeniem Tant... to zielone to Mink z Dragon Half i to jest zajefajna pozycja imo ;p
Zajefajna ? Chyba za to że ma ramkę konkretną ? hehe ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #72 dnia: Listopada 16, 2006, 12:47:33 am »
Cytuj
Cytuj
Ahahahaha... czarodziejka Witch... crap absolutny, IMO jeżeli coś ma cie uratować przed odpadnięciem, to Agrias hehe
Um, za przeproszeniem Tant... to zielone to Mink z Dragon Half i to jest zajefajna pozycja imo ;p
przynajmniej Goha sie zna. BTW jak go robiłem to miałem go robić dla Marva, nie dla W_w, dlatego szukałem czegoś smokopodobnego :/ nie moja wina, ze marv mi uciekł na dzień przed. jakbym wiedział, to dla W_w bym cos nowego zrobił. ale nikt mi nic na priv nie wysłał info, ze powinienem coś pasującego pod W_w zrobić. a ostatnio zadko na net wchodze i dokłądnie wszystkich postów nie czytam.

ocenianie i takie tam... musze to publicznie zrobic? to dajcie mi nocke, to sobie przemyśle i zedytuje posta
Kame Hame Ha

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatar Exchange
« Odpowiedź #73 dnia: Listopada 16, 2006, 09:27:17 am »
Rozumiem,że od następnej tury wchodzę do gry?
No dobra czas na ocenienie ;P.
Agrias -ah jak szkoda,że on taki nie wymiarowy,gdyby był wiekszy to znacznie lepiej by wygladał.
Smogu-cóż do Marva idealnie by pasował,do W_W już mniej
G-1 - jakoś dziwnie mi pasuje do Musiola,ale jak dla mnie fachowy av
Glenn-cud,miód i orzeszki,nic dodac nic ując
Musiolik-strzał w dziesiatkę
Tamaya-nawet niezły
Tant-jeden z leprzych
Reaver-nie wiem dlaczego,ale pasuje do Tanta XD
W_W-bardzo mi się podoba,jeden z lepiej wykonanych
Zenny-średnio i nie pasuje za bardzo do Reavera

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #74 dnia: Listopada 16, 2006, 10:50:07 am »
Całą rundę oceniam dobrze. Rewelacji nie ma, ale wypada dobrze.

Agrias - mały rozmiar, co było jedną z głównych przyczyn odpadnięcia Glenna i Siegieja w piewszej edycji. Wygląd mnie aż tak niezraża, ale ubolewa w porównaniu do innych. Raczej twoje wcześniejsze przeczucia się spełnią.
Dark_Cloud - początkowo to miało być dla Marva, ale ten zrobił numer i poddał się pod koniec deadlina, przez co nie było czas zmieniać i odpoweidnio dopasować pod W_W. Poza tym lipa.
G-1 - przypomina mi trochę Ganondorfa z Zeldy. Całkiem dobry Av.
Glenn - Rozumiem, żeś bawił się fotoshopem. Av wyszedł naprawde ładnie. Może postaci mało widać (szczególnie przy moim ciemnym monitorze), ale te ognie polepszają efekt.
Musiolik - Glenn lubi Misie i zgarnąłbyś 10, gdyby mnie znowu na ocenianie naszło.
Tamaya - Nawet ciekaiwe wygląda. Jeden z lepszych.
Tantalus - I Tamayi pasuje i widać kto nasłał. Jak Musiol i ty 10 masz u mnie
The_Reaver - skoncetrowałem się na szukaniu Bishonena, że zapomniałem o ulubionych aniołkach Tanta. BTW co złego widzicie w tej szyi
White_Wizard - dostałeś mało czasu, to Marv późno zrezygnował, ale mimo to udało ci się znaleźć coś, co daje ci miejsce w pierszej trójce.
Zenny - zprzez tą aferę prawie bym cię usunął. Jednak Av nie jest aż tak rewelacyjny. Nie jest zły, ale nie rewelacyjny.
I'm in Space!

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Avatar Exchange
« Odpowiedź #75 dnia: Listopada 16, 2006, 12:26:13 pm »
yay thx for all za opinie jestem wzruszony ;]
ok moja kolej oceniania
Agrias- o bani oro za mały brak tła chociarz to własciwie nie przeszkadza ale jednak + napis wogule nie pasuje
Smog- nie wiem co to to zielone ale jakos tak wyglada jakby avatar brudny był ;]
G1- niezle ale troche zywsze kolory by sie przydały
Musiol - cacyk ^_^ tylko czcionke inną
Tamaya- Inujasza no fajnie fajnie dobrze wyglada
Tant - av fajny ale na napisie jest pikseluloza jak psia mac
Beaver- no niezle kolo do tanta pasuje ;] tylko tło troche zbyt rozmazane
W.W- Mi to przypomina Rukie z Bleacha wiec fajnie
Zenny - Brat inujanka tez cacy
jedyna wada wielu avów ( w tym mojego ) Brak ramki a powinna byc

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Avatar Exchange
« Odpowiedź #76 dnia: Listopada 16, 2006, 02:07:59 pm »
Agrias - mały, napis lipny, baad ;/
Dark_Cloud - zielono mi ;] mi się podoba jako tako :P
G-1 - hm...pasuje do mnie, ale ja mam long hair :P
Glenn - brzydki :F (serio fajny jest)
Musiolik - n/c
Tamaya - "taki se"
Tantalus - napis lipny tylko
The_Reaver - gruby kark ;]
White_Wizard - najsoo..najlepszy
Zenny - średni jest raczej

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #77 dnia: Listopada 16, 2006, 02:47:15 pm »
Cytuj
Mi to przypomina Rukie z Bleacha wiec fajnie
Bo to jest rukia z blicza..... i raczej niefajnie bo niespecjalnie lubię tą postać ;]

A tak rzy okazji to do kiedy można głosować kto odpada? (rozumiem, ze głosowanie odbywa się tak jak w pierwszej edycji)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatar Exchange
« Odpowiedź #78 dnia: Listopada 16, 2006, 02:57:48 pm »
A wiec tak:
Gleen-  strasznie mi sie podoba, najbardziej chyba
W_w-  drugi w kolejnosci jak dla mnie, b fajny
Agrias-  straszna lipa i jesczze ten napis..
Zenny-  taki nijaki, niby fajny ale nic nadzwyczajnego
G-1-  av mi sie srednio podoba, ale do Musiola pasuje
darc cloud-  w sumie to nawet sympatyczny :P Lubie zielony kolor
The Reaver-  av nawet całkiem ładny, ale chyba niezbyt pasuje do Tanta
Musiolik-  b.fajny ;]
Tamaya-  średniawy
Tant-  nie widze ava Tamai (narazie?) :(

Hmm, a jak głosujemy kto ma odpaść, na priva czy tu pisać, bo ja niezorientowana..?:unsure:
I przez ile bedziecie mieć te avy, do nastepnej kolejki i tak dalej? ;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2006, 03:01:56 pm wysłana przez Selphie »

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #79 dnia: Listopada 16, 2006, 03:37:54 pm »
Skomentowałem częśc avów, ale w złym topicu :P
Agrias - faktycznie przymały
Dark Cloud - nawet uroczy
Glenn - świetny i całkiem imo pasuje do dźi łana
G-1 może być, chociaż bardziej by mi pasował do ciebie niż Musiolika
Musiolik - świetne wyczucie Glenna;]
Tamaya - może być, ani mnie ziębi ani parzy
Reaver - niby pasuje do Tanta ale sam obrazek średnio mi się podoba
Zenny - no nie wiem, może być
W.W - imo świetny, wreszcie Agrias ma konkretnego ava;] Jak dla mnie najlepszy ze wszystkich
Może następnym razem też sie w to pobawie;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2006, 03:41:35 pm wysłana przez RadicalDreamer »