Autor Wątek: Avatar Exchange  (Przeczytany 29913 razy)

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #20 dnia: Października 30, 2006, 09:16:07 am »
Hmmm. Narazie zgłosili się (oficjalnie):
-The_Reaver
-Glenn
-Tantalus
-Dark_Cloud
-G-1
-Agrias5864
To narazie 6 (Pominołem kogoś??)
Do planowanego startu został tydzień. Może przedwcześnie panikuję, ale jeśli nie znajdą się jeszcze 4 osoby, to oczekiwania się trochę wydłużą (a ja jestem cholernie niecierpliwy). Come on Yuz, Musiol i inni, którzy graliście w pierwszej edycji. Juz was to znudziło??
I'm in Space!

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatar Exchange
« Odpowiedź #21 dnia: Października 30, 2006, 09:40:15 am »
Jeśli dojdę do ładu z jakimś programem graficznym i czas pozwoli też mogę spróbować :)  

Offline Zenny

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 72
  • "I Prefer Gingers"
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #22 dnia: Października 30, 2006, 10:24:15 am »
Hmmm...Ja Cialbym Ale Niewiem Czy Bede Mial Jakis Program co Idze W Nim Obrazek Zrobic(Paint Sie Nie Liczy)No Hyba Ze Zdjecia Z Videoclipow Lub Gier Mogom Byc....?

MarvelliX

  • Gość
Avatar Exchange
« Odpowiedź #23 dnia: Października 30, 2006, 11:12:34 am »
ehhh niech bedzie ze ja bede

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #24 dnia: Października 30, 2006, 01:06:21 pm »
Cytuj
Hmmm...Ja Cialbym Ale Niewiem Czy Bede Mial Jakis Program co Idze W Nim Obrazek Zrobic(Paint Sie Nie Liczy)No Hyba Ze Zdjecia Z Videoclipow Lub Gier Mogom Byc....?
Nie trzeba mieć jakiegoś super ekstra sprzętu. Wystarczy znaleźć jakiś fajny obrazek, odpowiednio go przyciąć, by pasował pod max rozmiary 160x160 i jeśli trzeba, tu trochę naciągną, tam trochę skurczyć, uważając, by nie stworzyć pikselozy.
To narazie mamy 8. Jeszcze dwa i 5.XI.2006 oficjalny start
I'm in Space!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Avatar Exchange
« Odpowiedź #25 dnia: Października 30, 2006, 01:16:17 pm »
count me in nigga ;] kciałem was potrzymac w niepewności, ale skoro Reav prosi, to też sie dołączam ;] ktoś musi wam skopać dupska ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #26 dnia: Października 30, 2006, 01:21:31 pm »
Jak tak dalej pójdzie to nie będzie problemu z graczami, ale warto zastanowić się w tym czasie nad tymi kategoriami.  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #27 dnia: Października 30, 2006, 04:48:12 pm »
Zastanowimy się, jak dojdzie jeszcze jednak osoba, lub trochę więcej.
I'm in Space!

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 04, 2006, 01:59:40 pm »
Jak narazie zgłosiło się 9 osób:
-The_Reaver
-Glenn
-Tantalus
-Dark_Cloud
-G-1
-Agrias
-Tamaya
-Marvellix
-Musiolik
Jeśli kogoś pominołem to się zgłaszać.
Najwidoczniczniej awaria routera zaszkodziła forum przez co być może kilku chętnych pozapominało o istnieniu tego topicu. Więc przesuwam nieoficjalny opening do tej środy (8.XI), żeby się zjawił chociarz jeden uczestnik (żeby dobić do min 10), oraz kilku innych chętnych, żeby zabawa trawał dłużej. A więc ... czekam.
I'm in Space!

Offline Zenny

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 72
  • "I Prefer Gingers"
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 04, 2006, 05:43:11 pm »
Ok Jo Ca Chociaz I TAk Sie JUZ Zglaszalem :D  

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 04, 2006, 09:47:39 pm »
I tak z wejściem Zennego licznik wybił 10, co też oznacza, ze data 8.XI jest datą oficjalnego startu całej zabawy. Do tego czasu czekam jeszcze na jakiś chętnych (np. Yuzuriha lub ktokolwiek grał w pierwszą edycję). Jeśli do czasu startu nikt się nie zgłosi, to spóźnialscy będą mogli żałować, że nie słuchali moich nawoływań.
Co do kategorii, to może pogadamy o tym jutro, ale narazie jestem za tym, by większość tych, które rzucił Marv i Tant rzucili na stół można wrzucić do worka (czy na zegar, jaki ma Marv) i z niego wszystko losować. Co się nie trafi to się nie trafi.
I'm in Space!

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 06, 2006, 01:46:33 pm »
Sorry, że tak późno tym się zajmuję, ale jakoś mi wypadło z głowy. A więc w kwerstii kategorii, Marv rzucił taką listę:

Cytuj
Pierwotna:
1.avy sezonowe
2.film
3.muzyka [muzyka nie-azjatycka! ]
4.jrock i azjaci
5.zwierzęta
6.manga & anime
7.w tonacji niebieskiej
8.fantasy
9. czarnobiałe
10.gry
11.ninja/samuraje/geishe/itp

Po mojej obrobce:
1.avy sezonowe (czyli jesień)
2.film (znani aktorzy, bohaterowie filmów)
3.artyści (znani piosenkarze, pisarze, malarze etc.)
4.abstrakcja (czyli cos czego nikt nie rozumie ;p)
5.zwierzęta
6.manga & anime
7.w tonacji jedno barwnej
8.fantasy (od krasnoludkow przez smoki i księzniczki po demony z piekła rodem)
9.gry
10.kultura wschodu (ninja, samuraje, geishe, mnisi itp.)

Uważam, że lepsza jest wersja pierwotna, z odrębną tonacją niebieską i czarnobiałymi. Z obróbki wrzuciłbym abstrakcję. Tant zaś zoaproponował swoje kategorie:

Cytuj
Zbliżenie na oczy"
"Advent Children"
"Bohater studia CLAMP"
"Emotikony" (takie w dużym rozmiarze)
"Cosplayer"
"Afroamerykanie"
"Rysowane w Paincie"

Z listy zdecydowanie wywalam zblizenie na oczu i emoticony. Także kiepsko mi się widzi paint, bo pewnie większość (w tym ja) nie posiada jakiś iście zaawansowanych zdolności. Przydało by się, żebyś wyjaśnił Bohater studia CLAMP. Jeśli to jest co myślę (czyli Dragon Ball itp.) to jest od tego Manga i Anime. Resztę (Advent Children, Cosplayer i Afroamerykanie) mogę śmiało wrzucić do worka. łącznie mamy:

1.avy sezonowe
2.film
3.muzyka
4.jrock i azjaci
5.zwierzęta
6.manga & anime
7.w tonacji niebieskiej
8.fantasy
9.czarnobiałe
10.gry
11.kultura wschodu
12.abstrakcja
13.Advent Children
14.Cosplayer
15.Afroamerykanie
16.??Bohaterowie studia CLAMP??

Jedynie pozostaje kwestia, kto będzie losował. Myślałem początkowo, że to będzie ponownie Marv, ale początkowy sprzeciw Tanta trochę to skąplikował. Nie chcę nikogo faworyzować, ale najlepiej będzie, jeśli panowie ustalicie to między sobą.
Co do kategorii, jakieś za lub przeciw??
BTW sorry za dubla.
I'm in Space!

MarvelliX

  • Gość
Avatar Exchange
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 06, 2006, 01:57:25 pm »
Cytuj
13.Advent Children
veto... zbyt scisla kategoria (moga sie avatary powtorzyc) pozatym rownie dobrze moglby byc inny film (np. Smerfy ;f)

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 06, 2006, 03:26:36 pm »
Cytuj
Cytuj
13.Advent Children
veto... zbyt scisla kategoria (moga sie avatary powtorzyc) pozatym rownie dobrze moglby byc inny film (np. Smerfy ;f)
Wiedziałaem, że będzie taka reakcja. Więc Advent Children odpada.
I'm in Space!

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 08, 2006, 08:02:45 am »
I tak zaczyna się druga edycja Evatar exchange. Zgłosiło się minimum: 10 uczestników, ale dlatych, co zapomnieli, niezauważyli, lub wciąż są niezdecydowani poczekam do końca dzisiejszego dnia. Przed chwilą rozlosowałem pary z aktualnej stawki. Prawidłowego przebiegu dopilnowała komisja gier i zakładów w składzie ja, moje drugie ja i moje trzecie ja.

Marvellix     dla Agrias
Agrias         dla Dark_Cloud
Musiolik       dla Glenn
Tantalus      dla Tamaya
Zenny         dla The_Reaver
G-1             dla Musiolik
Glenn          dla G-1
Tamaya       dla Zenny
The_Reaver dla Tantalus
Dark_Cloud dla Marvellix

Naturalnie avatary wysyłacie mi na priva. A kategoria:

6 Karo przemówiła: Manga i Anime

Ustawiam dealine na 15 XI. Kto nie zdąży będzie miał jeszcze jedną środę na zaległości, ale wtedy z pierwszym Warnem.
I'm in Space!

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 12, 2006, 01:33:58 am »
Jestem ciekaw ile osóba aktualnie wysłało już avy. A czy wystarczy ci wielkość skrzynki na głosy czy będzie sonda ?  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

MarvelliX

  • Gość
Avatar Exchange
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 12, 2006, 02:09:28 am »
pisze w jego sigu a glosowanie pewnie bedzie jak poprzednio 3 glosy 1-3pkt przez PM

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 12, 2006, 10:13:22 am »
Kurde juz 12 a ja nie mam pomyslu na ava ;(  

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatar Exchange
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 12, 2006, 10:29:59 am »
O skrzynkę G-1 się nie martw. Wszystkie głosy zapiszę w odpowienim exelu, a w skrzynki wszystko pousuwam. Narazie połowa stawki nasłała avy. Radzę inny szybciej przysyłać avy, bo nie chcę wstawiać pierwszych ostrzeżeń.
I'm in Space!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatar Exchange
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 12, 2006, 12:27:05 pm »
Hehe dopiero teraz zauważyłam ten topik no i widzę,że już za późno by sie przyłączyć do zabawy.No trudno może innym razem,za to mam nadzieje,że ten nie umrze tak jak to było z porzednikiem...a głosować napewno będę ;).