Autor Wątek: Genialna piosenka  (Przeczytany 96168 razy)

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #440 dnia: Kwietnia 28, 2008, 11:25:22 pm »
Oj zdziwiłbyś się.. czasami to też się bluzgamy :P

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #441 dnia: Kwietnia 28, 2008, 11:29:35 pm »
Jestem tu od paru dni i jakoś nie zauważyłem :D

Poza tym whatever, okres bluzgania na innych i udowadnianie swoich racji na siłę mam już za sobą, najwyżej sobie odpuszczę :P

Póki co jest ok, nie narzekam... A tak nawiasem mówiąc, malutki offtop nam się tu robi :D

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #442 dnia: Kwietnia 28, 2008, 11:36:58 pm »
Co by nie było że offtopuje - ostatnio ciągnie mnie do Red Hot Chilli Peppers. Nie wiem czemu ale jakoś tak mi ich piosenki przypadły do gustu i foobar ciągle je odtwarza. Zdecydowanie najlepsza z nich to jest "Otherside".

Ktoś jeszcze słucha Papryczek?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #443 dnia: Kwietnia 29, 2008, 12:13:33 am »
Ja zbytnio nie słucham, ale podoba mi się nawet "Under the Bridge" - podobno największy przebój "Papryczek".

Ostatnio najczęściej zapuszczam sobie "Fear of the Dark" Ironów i "Lemurie" Theriona. Na temat indywidualnego gustu nie chce mi się dyskutować z deczka ;f

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #444 dnia: Kwietnia 29, 2008, 12:13:51 am »
Co by nie było że offtopuje - ostatnio ciągnie mnie do Red Hot Chilli Peppers. Nie wiem czemu ale jakoś tak mi ich piosenki przypadły do gustu i foobar ciągle je odtwarza. Zdecydowanie najlepsza z nich to jest "Otherside".

Ktoś jeszcze słucha Papryczek?
Suck my Kiss jest niezłe jeśli o to chodzi

Oj zdziwiłbyś się.. czasami to też się bluzgamy :P
nawzajem raczej nie, ktoś pisze normalnie, my piszemy normalnie, choć brakuje mi takiego Pytusa :(

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #445 dnia: Kwietnia 29, 2008, 12:29:30 am »
Co by nie było że offtopuje - ostatnio ciągnie mnie do Red Hot Chilli Peppers. Nie wiem czemu ale jakoś tak mi ich piosenki przypadły do gustu i foobar ciągle je odtwarza. Zdecydowanie najlepsza z nich to jest "Otherside".

Ktoś jeszcze słucha Papryczek?

Zdarzy mi się czasem :) Kawałki "By The Way" i "Otherside" mam stale na liście i lubię czasem posłuchać jak Flea wymiata :]

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #446 dnia: Kwietnia 29, 2008, 12:46:18 am »
z tymi pogaduszkami to won mi do ogólnego topicu o muzyce, a ten zostawmy na "genialne piosenki" nastepny post nie na temat bedzie skasowany ;) kapewu? :P
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #447 dnia: Kwietnia 29, 2008, 01:00:59 am »
Skoro o RHCP mowa, mam "Snow" na mp3'ce, w sumie nie wiem czemu nie mam tam "Otherside" i "Californication". Mój kumpel jest ich wielkim fanem, ja ich tylko lubię.

emiel_

  • Gość
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #448 dnia: Maja 01, 2008, 03:27:00 pm »
Dragoncock - dragonsuck, to odemnie :]
A naczelnym szatanowcem nie jestem, bo raczej słucham wiecej Rocka, Alternatywnego Rocka niż hejwi rzeczy, ale Power Metalu to ja nie zniose, serio, poważnie.
Musiol a czemu Ty mi wrzucasz Dragonforce z power metalem w jeden worek? Ja mam faze na przerozne gatunki muzyki (w tym i wspomniany wyzej MS, choc juz mi przeszlo) miedzy innymi uwielbiam power metal. A Dragonforce'a nie potrafie zdzierzyc.Nie generalizuj, ja Ciebie grzecznie prosze.
Do moich ostatnio najmocniej zajezdzanych utworow (znam od dawna,aczkolwiek ostatnimi czasy slucham czesciej niz zwykle):
Sonata Arctica - "Replica"
Stratovarius - "Black Diamond"
To tyle z power metalu.
Poza tym  "South of Heaven" Slayera w sam raz na majowke :P
No i mam tez faze na Dream Theater - koncert z Budokan, a konkretnie jest taki wymiatajacy przerywnik w wykonaniu Rudess'a i Portnoy'a - po prostu dvd przewijam co chwila na tym momencie :) no i sama solowka Jordana na klawiszach (pozniej) tez wymiata, takie jakies...japonskie dzwieki sie z nich wydobywaja :)

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #449 dnia: Maja 01, 2008, 04:45:24 pm »
Ja ostatnio namiętnie wsłuchuję się w kawałki Anathemy tj. "Judgement" "Deep" i "Forgotten hopes", cała płytka jest świetna, ale te kawałki szczególnie mi przypadły. Poza tym mam słabość do AC/DC, głównie lubię utwory "Girls got rhythm", "Touch too much" i "Jailbreak".

emiel_

  • Gość
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #450 dnia: Maja 01, 2008, 06:09:11 pm »
Ja ostatnio namiętnie wsłuchuję się w kawałki Anathemy tj. "Judgement" "Deep" i "Forgotten hopes", cała płytka jest świetna, ale te kawałki szczególnie mi przypadły.
To chyba gdzies przy Musiolu sluchasz, bo to dosc klimatyczna plyta;> Sam ubostwiam Anatheme, swego czasu namietnie z Judgement sluchalem "Parisienne Moonlight" przepiekny kawalek.

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #451 dnia: Maja 01, 2008, 06:35:20 pm »
Ta, zapomniałam napisać :P Też ją bardzo lubię :]

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #452 dnia: Maja 01, 2008, 06:42:13 pm »
Ostatnio spodobały mi się 3 utwory zespołu Power Quest z płyty "Master of Illusion a mianowicie "Human Machine", "Kings of Eternity" i tytułowy "Master of Illusion".

emiel_

  • Gość
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #453 dnia: Maja 03, 2008, 02:37:44 pm »
Cholera wiosna w pelni, bo na japonskie przyspiewki mnie wzielo strasznie :D
Kotoko - "Re-sublimity"
To z openingu do Kannazuki no Miko Jakos tak mi w ucho wpadlo i wypasc nie moze ;>

Offline Zenny

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 72
  • "I Prefer Gingers"
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #454 dnia: Maja 16, 2008, 11:38:56 pm »
ostatnio Siddharta
boski utworek http://www.youtube.com/watch?v=oTxvmP-TwNY&feature=related oprucz niego jeszcze rave i ring jak na slowienski zespul  nie jest zle:D
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2008, 11:44:16 pm wysłana przez Zenny »

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #455 dnia: Maja 20, 2008, 03:47:53 am »
Dla maniaków Machinae Supremacy polecam "SIDology part 3 Apex Ultima" oraz mój ulubiony "Hero"
Wybacz, ale nie słyszę Cię przez zajebistość Player One i Conveyer'a.

Lol, Torrent z Conveyerem tak wolno szedł że dopiero teraz położyłem na nim moje szponiaste łapki :) A było warto czekać :)
"And everywhere I see machines
Spewing out of violated treason"
oh yes :)
Butzu, wiesz co dobre :)

Z MS zajawka mi ostatnio wskoczyła masakryczna na "Reanimator", puszczam to sobie w kółko, po prostu nie mogę przestać :)
Przy okazji przechodzenia po raz setny mojego Chrono Triggera nie mogę się powstrzymać by nie podziwiać geniuszu ostatniego utworku w grze, mianowicie "To Far Away Times" Yasunori Mitsudy :)
Ciekawą i (moim skromnym zdaniem) lepszą od oryginału realizację tego cudownego utworu znajdziecie tutaj
Chyba się zgodzicie że dziewczyna ma talent :)

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #456 dnia: Czerwca 03, 2008, 10:28:16 am »
Już gdzieś wspominałam o tym pewnie, ale...

Po raz kolejny wracam do OST'a z Transformers The Movie. Oczywiście nie mylić z ostatnią produkcją, chodzi o film animowany z 1986 roku.

Co to jest? To jest album wydany z okazji 20stolecia filmu, z bonus trackami (na torrentach da radę znaleźć). To jest płyta pełna wypasionego rocka z tamtych lat, nigdy już czegoś takiego nie uświadczycie. Oczywiście, jeśli nie wybrzydzacie keyboardami i syntezatorami, ale kto ich wtedy nie używał?
W każdym bądź razie, skoro ciągle tego słucham i za Chiny nie chce mi się znudzić, to chyba jest godne polecenia? Już nie licząc tego, że na TF'ach się praktycznie wychowałam, muza jest świetnie dobrana do sytuacji... "Instruments of Destruction" pasuje do deceptikonów jak żadna inna. "Dare to be Stupid" to żywy obraz junkionów. "Death of Optimus Prime", ha, że już o "Theme" nie wspomnę, gdyż ten bije na głowę wszystkie pozostałe wersje od wczesnych amerykańskich po plastikowe japońskie. Zresztą, co ja będę pierniczyć... Genialne jest? Z perspektywy czasu jak najbardziej. Sami sobie posłuchajcie. (pliki będą na serwerze 21 dni)

Theme: http://www.sendspace.pl/file/sGIU4tyK/
Death of Optimus Prime: http://www.sendspace.pl/file/UQuu9V9y/
Instruments of Destruction: http://www.sendspace.pl/file/tGaQPJE7/

Próbki na Amazonie:
http://www.amazon.com/Transformers-Movie-Original-Soundtrack/dp/B000PHW236/105-2002017-7890851?SubscriptionId=10YFNG2YAAQOVTNNR4R2

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #457 dnia: Czerwca 15, 2008, 06:59:20 am »
Hmmm, powróciłem do tego wątku z jednej specjalnej okazji...

Cóż, wracam niedługo do Polski a w związku z tym do dziewczyny i wzięło mnie na sentymentalne piosenki.

I bez dwóch zdań najgenialniejszą z nich jest rodzima piosenka - Perfekt "Kołysanka dla nieznajomej"
Śmiejcie się, ale łzy same płyną jak tego słucham.

Kto chce się powczuwać tutaj ma link do Wrzuty.

"Kochaj mnie..."

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #458 dnia: Czerwca 15, 2008, 10:07:28 am »
Brian Tyler - No Rules of Engagement.
Rambo OST. Tja, może nie jest to poezja, ale lubię sobie Krauserem bić kolejne rekordy przy tej nutce w The Mercenaries w RE4 ;)
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #459 dnia: Czerwca 18, 2008, 01:06:18 am »
Cóż, wracam niedługo do Polski a w związku z tym do dziewczyny i wzięło mnie na sentymentalne piosenki.
Man, Pietraz.. jakiś ty romantyczny. Myślałam, że to minęło wraz z epoką romantyzmu.
Ja takich ballad nie lubię. :| A ja już coś to nie polskie (o zgrozo).
Jak już coś to w takie strony jak Regina Spektor - The Call
A swoją drogą podoba mi się piosenka z reklamy Samsung Soul (Robin Thicke - Magic). ^^' Na prawdę genialnie dopasowali do reklamy.