Autor Wątek: Genialna piosenka  (Przeczytany 96328 razy)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #400 dnia: Listopada 19, 2007, 07:44:04 pm »
Dobra, ciąg dalszy moich ulubionych :
http://rapidshare.com/files/70851977/Surreal_Madrid_-_Insanity_Sauce.mp3.html
Nieźle potrafi nakręcić ten breakbeat. ;]

http://rapidshare.com/files/70832552/Saki_Kaskas_-_Callista.mp3.html
Dla mnie geniusz.

   http://rapidshare.com/files/70843531/The_Funk_Lab_-_System_2___2007_Remaster_Original_Mix.mp3.html
Przyznam, że trochę mocny.

Dwa pierwsze są z soundtracku Need For Speed: High Stakes / Road Challenge. Jeden z moich ulubionych soundtracków i dla mnie jest porażką to, że nie można znaleźć go nigdzie w sieci w całości jakościowo przewyższający mp3 z 128 kbps. ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #401 dnia: Stycznia 11, 2008, 04:57:00 pm »
Od niedawna znowu wolę DnB i chciałbym znowu wyróżnić parę kawałków.

EZ ROLLERS - "Tough At The Top" - świetny kawałek Jazzstep'u i zapewne każdy junglista zna go doskonale. ;] Mnie niesamowicie czaruje w nim głos Kelly Richards, sprawia że aż mi ciarki po plecach przechodzą i dostaję gęsiej skórki, z regóły wolę troche wyższy kobiecy głos ale jak taki ma taką ładną barwę to jest doskonale. Poza tym jest też dość prosty ale wpadający w ucho bassline.

Q Project - "Champion Sound"  - Tu dość mocniejszy i cięższy DnB, nie ma co o nim pisać wiele, trzeba posłuchać. ;] Zawsze lubię takie słuchać kiedy chcę o czymś zapomnieć albo przy zbyt niskiej motywacji do zrobienia czegoś.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2008, 07:44:28 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #402 dnia: Stycznia 11, 2008, 10:10:49 pm »
Genialna piosenka, proszę bardzo: "Dead City Dreaming" zespółu Crystal Eyes, gdy słucham przypomina mi się obraz Zanarkandu z FFX.


emiel_

  • Gość
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #403 dnia: Stycznia 12, 2008, 04:39:58 pm »
Co by tu wybrać... na dzień dzisiejszy będą to :

1. Diary of Dreams           -    "Retaliation"
2. Theatre of Tragedy      -    "Cassandra"
3. Type O Negative         -     "Christian woman"
4. Dream Theater            -     "Metropolis pt 2"   <-- to cała płyta, ale skonstruowana tak, jakby to był jeden wielki utwór i w ten
                                             sposób właśnie go słucham...geniusz

     To tyle w chwili obecnej. Uwory się zmieniają,w zależności od sytuacji i mojego nastroju. Powiedzmy, że akurat te są ze mną
     od dawna :)

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #404 dnia: Marca 05, 2008, 12:22:34 pm »
Cytuj
4. Dream Theater            -     "Metropolis pt 2"   <-- to cała płyta, ale skonstruowana tak, jakby to był jeden wielki utwór i w ten
Taaak, zgadzam się, mam koncert z NY, jest zarabisty, od niego zaczelam DT sluchac  ;d
Heh, ja przez 4 dni slucham Smooth Criminal Jacksona ;x

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #405 dnia: Marca 05, 2008, 12:36:55 pm »
uaaa.... dawno tu nie zaglądałem, a co gorsza dawno nie pisałem o genialnych piosenkach :F

to może tak ode mnie:

Manowar - Master Of The Wind na przykład.....


Kame Hame Ha

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #406 dnia: Marca 05, 2008, 01:18:13 pm »
Crystal Eyes - Dawn Dancer

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #407 dnia: Marca 06, 2008, 11:53:12 pm »
Z piosenek ktore mnie zaskoczyły i wpadły w ucho mogę wymienic kilka:

1) SoaD -Toxicity
2) Serj Tankian - Sky is Over
3) Serj Tankian - Honking Antelope
4) Serj Tankian - Unthinking Majority
5) Serj Tankian - Elect the Dead

Mam zawsze ochotę na wyzej wymienione :)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #408 dnia: Marca 07, 2008, 12:28:22 am »
Hm...ostatnio :
Machinae Supremacy - Conveyer - cholernie dobry refren

Machinae Supremacy - Sid Icarus - fajna, wokalna wersja Flight of the Toyota tego samego zespołu

Super Smash Bros Brawl - Final Destination - holy shit ! "Mroczna" łacina przez chwilę, potem gitara elektryczna, później troszkę syntezatora, następnie spokojne cymbałki przechodzące w zajebiste skrzypce, a na końcu świetne bębny.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #409 dnia: Marca 08, 2008, 11:55:01 pm »
Smashing Pumpkins: Raindrops and Sunshowers. Tak sobie nagle przypomniałam o tym kawałku i chyba się na długo z nim nie rozstanę.

http://pl.youtube.com/watch?v=NCTkssl5jGE&feature=related
Jest użyty jako podkład to tego wideo, olejcie obraz, bo jest nie na temat i w ogóle wujowy. A najlepiej postarajcie się o własną kopię utworu.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #410 dnia: Marca 09, 2008, 10:35:06 pm »
w sumie kiedys za mną chodził kawałek z intro do DOA3
http://www.youtube.com/watch?v=8y-S_nByfLU

ale dopiero niedawno zebrało sie u mnie na to by dowiedzieć sie o co chodzi jakby
http://www.youtube.com/watch?v=DOlJQUnjpf8

swietny kawałek, w ogóle od trzech dni mecze Aerosmith... cóż, znałem ich z dwóch - trzech kawałków, a teraz dopiero przesłuchuje dyskografię od A do Z - swietna kapela, cos mi mówi, ze najbliższy miesiąc będe słuchał jednego zespołu w kółko... ostatnio tak miałem z Nickiem Cave
Kame Hame Ha

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #411 dnia: Marca 12, 2008, 07:32:50 pm »
Tak jakos wpadła mi w ucho melodia z Requiem dla snu... Świetny soundtrack z filmu ale motyw przewodni wymiata:

http://www.youtube.com/watch?v=e2Ma4BvMUwU

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #412 dnia: Marca 12, 2008, 08:40:04 pm »
Tak jakos wpadła mi w ucho melodia z Requiem dla snu... Świetny soundtrack z filmu ale motyw przewodni wymiata:

http://www.youtube.com/watch?v=e2Ma4BvMUwU
Świetny utwór, ale przez to, że  jest umieszczany wszędzie troszkę męczy.

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #413 dnia: Marca 28, 2008, 11:11:09 am »
http://www.lastfm.pl/music/Underworld/_/Pearl%27s+Girl+%28album+version%29

Szukam kogoś, kto ma ten utwór. Ewentualnie, szukam kogoś, kto ma OST'a z filmu The Saint z 1997 roku chyba, na którym to ten utwór pojawił się w takiej wersji. Wiem, że to mało prawdopodobne, ale zapytać nie zaszkodzi.

MarvelliX

  • Gość
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #414 dnia: Marca 28, 2008, 08:20:56 pm »
to to?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #415 dnia: Marca 28, 2008, 09:54:50 pm »
Nie w tej wersji do końca, ale to, dzięx <3

emiel_

  • Gość
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #416 dnia: Kwietnia 01, 2008, 02:46:28 pm »
Obudzilem sie i po roku od premiery siegnalem po ten krazek...
Therion - 'Gothic Kabalah'    calkiem przyjemnie sie tego slucha, choc momentami stylem zupelnie nie przypomina to tego, do czego fani zdazyli sie przyzwyczaic.Poza tym ostatnio najczesciej u mnie gosci:

'The Edge of Soul' o ile dobrze zapamietalem, moj ulubiony OSTowy kawalek z gry Soul Blade. Mecze go od jakiegos czasu namietnie.

Anathema - 'A Natural Disaster' w sumie cala plyta, bo ciezko jej sluchac wyrywkami. Na pewno serce mocniej bije przy 'Closer', 'Flying' i 'Electricity'
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2008, 02:47:44 pm wysłana przez emiel_ »

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #417 dnia: Kwietnia 01, 2008, 10:34:47 pm »
Mnie ostatnio bardzo podoba płyta zespołu Powerworld. Gra tam jeden gościu z Freedom Call.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #418 dnia: Kwietnia 28, 2008, 04:01:37 pm »
Jeden z najlepszych utworów ze wszystkich jrpgów ... Ostatnio jak grałem w Breath of Fire IV to właśnie ten utwór podczas intra wywarł na mnie niesamowite wrażenie. Jest boski po prostu i lubię go słuchać na czymś lepszym niż douszne słuchawki czy głośniki z tv bo ma świetny rytm. Obowiązkowo musicie to znać jeśli jesteście fanami jrpgów czy OST z nich.

http://bluelaguna.net/downloads/mp3s/bofost4/01+-+Breath+of+Fire+IV+%7EOpening+Animation%7E.mp3
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2008, 04:03:47 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #419 dnia: Kwietnia 28, 2008, 07:57:29 pm »
Ja ostatnio męczę The Killers, szczególnie dwa kawałki, "Mr. Brightside" oraz  "When You Were Young". Mniam, nie potrafię się od nich oderwać...

Z bardziej ulubionych kawałków polecam też Staind i ich kawałek "Epiphany"

Dla maniaków Machinae Supremacy polecam "SIDology part 3 Apex Ultima" oraz mój ulubiony "Hero"

Już widzę jakie gromy na mnie zaraz polecą bo słucham MS :P

Kto lubi Metallicę polecam kawałki "One" oraz mój drugi ulubiony "Struggle Within" linka do Fuel nie dam, maniacy sobie sami znajdą, a anty-fani nie będą chcieli tego i tak słuchać :P

Ogólnie lubię posłuchać wszystkiego co ma dobrą gitarę i wokal (lub chociaż jedno z nich na poziomie), i nie czepiajcie się, ja po prostu lubię jak riffy mi idą po kręgosłupie :)

BTW, dzięki G-1 za tą muzyczkę, moja płyta z BoF IV zajechana ponad wszelką miarę i nie mogłem sobie tego posłuchać :)

G-1 a masz może te dwa kawałki co ta żaba śpiewła na górze? Z tego co pamiętam to jeden był całkiem całkiem. Niestety moja płyta tak tnie że o muzyce mogę zapomnieć w moim BoF-ie
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2008, 08:01:17 pm wysłana przez Pietras »

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"