Autor Wątek: Mod Zone...  (Przeczytany 66606 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #580 dnia: Października 30, 2006, 12:23:26 am »
Dzieki. Przyda sie ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #581 dnia: Października 30, 2006, 12:43:42 am »
Mam nadzieję, że nie. Jak czytam: "Zarządzaj Użytkownikami" to czuję powiew zimnego wiatru i mnie ciarki przechodzą jakie mogą się kryć tam opcje.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #582 dnia: Października 30, 2006, 01:13:59 am »
Cytuj
Mam nadzieję, że nie. Jak czytam: "Zarządzaj Użytkownikami" to czuję powiew zimnego wiatru i mnie ciarki przechodzą jakie mogą się kryć tam opcje.

Hehehehe... tylko tyle możemy zmienić:



Reszte może Mravy...

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #583 dnia: Października 30, 2006, 01:20:32 am »
To moge spać spokojnie (hyba...).  ;)  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #584 dnia: Października 30, 2006, 11:08:58 am »
gdybys widział jaki numer Hisoka wywineła to byś nie spał tak spokojnie :F

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #585 dnia: Października 30, 2006, 04:06:47 pm »
wlasnie jaki ,bo tyle czytalam o tym slynnym numerze ze no nie iwem jakby to bylo cos bardzo ... intrygujacego . Tak na serio to jestem ciekawa o co w tym chodzilo "numerze" :D  

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #586 dnia: Października 30, 2006, 04:18:23 pm »
ummm w pewnych okolicznosciach dalem jej super moda a ona szybko go opanowala i przerobila konto Tantowi ;p

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #587 dnia: Listopada 15, 2006, 04:49:25 pm »
Juz od okolo roku o tym myslalem alen igdy mi sie nie chcialo pisac... Otoz chcialem wyjsc z pewna propozycja. Napiszcie czy sie zgadzacie czy wam to raczjen ie pasi.

Chcialem calkowicie przemodelowac na forum dzial Granie a Gadanie:
Wchodzac do niego nie bylo by widac ormalnie tych tematow co teraz tylko bylo by cos na zasadzie dzialu "Kultura" (ktory dzieli sie na kilka pod for).
Granie a Gadanie dzielio by sie rowniez na kilka for z tym ze na wiecej... i tak mielibysmy:

Sportowe
Fight Club (Bijatyki czyli)
Przygodowki TPP
Konsole (w ktorym byly by tematy o konsolach itd)
Horror Show (horrory czyli ;])
Scigalki (burnout i ekipa)
FPP
Oczywiscie kazdy z dzialow bylby jakos nazwany (tak jak np bijatyki beda nazwane fight clubem a silenty residenty, dino crisisy i tak dalej horro show ;] To juz sie uzgodni.

Wszystko bylo by o wiele bardziej przejzyste, latwiej mozna by odnalezc jakies tematy, nie potrzebne byly by tematy ogolne odnosnie bijatyk, wyscigow i mozna by spokojnie pogadac o dowolnych seriach... nikt by nie gadal po co tworzysz temat Yakuza skoro jest temat o grach gangsterskich? nikt by sie nie stresowal jakby ktos zrobil temat o malo znanej grze bo i tak w kazdym z dzialow bedzie duzo miejsca.

Dodatkowo ozywilo by to pewnie forum gdybysmy mogli stworzyc sobie np osobny temat dla God of War ktorego wczesniej nikt nie podejmowal bo po co tworzyc w graniu a gadaniu kolejny temat?

Co sadzicie o tym pomysle?
Dobry czy zły?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #588 dnia: Listopada 15, 2006, 04:55:55 pm »
Cytuj
nikt by nie gadal po co tworzysz temat Yakuza skoro jest temat o grach gangsterskich?
A jest? Jak tak to sorry, nie zwróciłem wcześniej uwagi. Jak chcesz to IMO możesz to robić, może unknie się takich zgrzytów jak dzisiaj.
EDIT
Jak chcesz to skasuj ten temat i przenieś go do tematu z grami gangsterskimi jako posta, no big deal.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2006, 05:31:55 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #589 dnia: Listopada 15, 2006, 05:07:59 pm »
Cytuj
Granie a Gadanie dzielio by sie rowniez na kilka for z tym ze na wiecej... i tak mielibysmy:

Sportowe
Fight Club (Bijatyki czyli)
Przygodowki TPP
Konsole (w ktorym byly by tematy o konsolach itd)
Horror Show (horrory czyli ;])
Scigalki (burnout i ekipa)
FPP
Oczywiscie kazdy z dzialow bylby jakos nazwany (tak jak np bijatyki beda nazwane fight clubem a silenty residenty, dino crisisy i tak dalej horro show ;] To juz sie uzgodni.
A gdzie będzie pasować Katamari ? ;]
Moim zdaniem świetny pomysł. Zwłaszcza, że zwróciłeś uwagę na to że nikt nie będzie miał pretensji co do tworzenia kilkupostowych tematów. Ile fajnych gier mogłoby być jeszcze opisanych w tematach.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #590 dnia: Listopada 15, 2006, 05:12:27 pm »
Cytuj
A gdzie będzie pasować Katamari ? ;]

Trzeba by wtedy zrobić nowe forum typu: "gry oryginalne" albo "gry po za gatunkiem".
 

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #591 dnia: Listopada 15, 2006, 05:16:54 pm »
Albo "Ogólnorozwrywkowe" może, co by Tetris itp. też pasowały do tego hehehe. ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2006, 05:17:15 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #592 dnia: Listopada 15, 2006, 05:18:55 pm »
Tak najlepiej zalozcie cos pokroju maxior.pl XD zamieszcajcie filmiki etc. -a tak na serio to mysle ze nie ma sensu takie cos ...
 

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #593 dnia: Listopada 15, 2006, 05:19:09 pm »
Jestem przeciw. Po co się tak rozdrabniać ? My nie jesteśmy forum "ogólnogrowym" tylko o grach S-E, więc IMO mija się to lekko z przeznaczeniem forum.
Poza tym nie ma takiego ruchu na "Granie a gadanie" żeby trzeba było coś takiego robić.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2006, 05:19:44 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #594 dnia: Listopada 15, 2006, 05:29:33 pm »
Cytuj
Jestem przeciw. Po co się tak rozdrabniać ? My nie jesteśmy forum "ogólnogrowym" tylko o grach S-E, więc IMO mija się to lekko z przeznaczeniem forum.
Po co wiec sie rozdrabniamy na kulture jak to juz z rpgami wogole ma milion razy mniej niz granie a gadanie...

Cytuj
Poza tym nie ma takiego ruchu na "Granie a gadanie" żeby trzeba było coś takiego robić.
No wlasnie to mialoby za zadane rozruszyc forum... narazien ie ma zapotrzebowania, ale w takim razie po co tworzysz jakis temat o serii RE?  Ace Combat? Jakby byly pod tematy to rownie dobrze mozna by zalozyc topic o GoW, DoA, Burnout, NFS, Tony Hawk,  driver, Gta, Project Zero, Fear Effect... a tak nie chce mi sie gadac o GoW w temacie o Devilu... a niechce mi sie tez tworzyc nowego skoro jest tylko taki ogolny dzial... bo wtedy powstawaloby wiele podonych temu tematow i zrobilby sie zajob w Granie a gadanie...
choc oczywiscie to tylko propozycja.
Narazie jest 3 na tak, 1 na nie (bo agrias nie licze bo ona mysli zej est chyba na stronie you tube albo cos takiego ;/)

Cytuj
A jest? Jak tak to sorry, nie zwróciłem wcześniej uwagi. Jak chcesz to IMO możesz to robić, może unknie się takich zgrzytów jak dzisiaj.
Nie no pretensji nie mam, taki zarcik raczej tro byl ;] Nie przeszkadza mi ze tworzysz nowy topic.

Cytuj
Albo "Ogólnorozwrywkowe" może, co by Tetris itp. też pasowały do tego hehehe. wink.gif
No stworzylo by sie dział Others w korym by byly katamari, harvest moony, pokemony i inne takie...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #595 dnia: Listopada 15, 2006, 05:42:55 pm »
Cytuj
Cytuj
Jestem przeciw. Po co się tak rozdrabniać ? My nie jesteśmy forum "ogólnogrowym" tylko o grach S-E, więc IMO mija się to lekko z przeznaczeniem forum.
Po co wiec sie rozdrabniamy na kulture jak to juz z rpgami wogole ma milion razy mniej niz granie a gadanie...
Gry to gry, a muzyka to raczej z książką ma mało wspólnego...Spojrzyj na inne fora. Tam też nie rozdrabniają się nad grami, a właśnie nad kulturą tak. Bo kultura to szersze pojęcie, w którym zawierają się właśnie gry.
Cytuj
Cytuj
Poza tym nie ma takiego ruchu na "Granie a gadanie" żeby trzeba było coś takiego robić.
Cytuj
No wlasnie to mialoby za zadane rozruszyc forum... narazien ie ma zapotrzebowania, ale w takim razie po co tworzysz jakis temat o serii RE?  Ace Combat? Jakby byly pod tematy to rownie dobrze mozna by zalozyc topic o GoW, DoA, Burnout, NFS, Tony Hawk,  driver, Gta, Project Zero, Fear Effect... a tak nie chce mi sie gadac o GoW w temacie o Devilu... a niechce mi sie tez tworzyc nowego skoro jest tylko taki ogolny dzial... bo wtedy powstawaloby wiele podonych temu tematow i zrobilby sie zajob w Granie a gadanie...
choc oczywiscie to tylko propozycja.
Narazie jest 3 na tak, 1 na nie (bo agrias nie licze bo ona mysli zej est chyba na stronie you tube albo cos takiego ;/)
Ech...ostatnio widzę, że jedynym Waszym argumentem przeciwko mnie są samoloty i Ace Combat...Jak chcecie to zakładajcie sobie tematy o poszczególnych grach. Czy ja mam jakiś monopol na takie tematy ? A jak wam przeszkadza to nie będę zakładał takich tematów. W jaki sposób ma to rozruszać forum ? Bo ktoś zauważy, że w dziale "Bijatyki" jest mniej tematów niż w "Ścigałki" i pomyśli, że "TAK k***a DALEJ BYĆ NIE MOŻE !" i zacznie zakładać pełno nowych tematów ? To doprowadzi jedynie do większego samowania.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2006, 05:43:58 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #596 dnia: Listopada 15, 2006, 05:51:41 pm »
Cytuj
Ech...ostatnio widzę, że jedynym Waszym argumentem przeciwko mnie są samoloty i Ace Combat...
Przeciez to nie jest zaden argument przeciwko tylko poprostu pamietam ze w graniu a gadaniu ostatnio jakie tematy zakladales to RE i AC... i to byly spoko tematy ktore traktuja o calej serii i mozna sobie pogadac o swoich grach. Takie tematy nie za czesto sie ukazuja... pamietam moj MGS, twoj DMC chyba i Tanta Tenchu...
Nie mam zamiru przeciez przezywac cie samolotem czy smiac sie z ciebie bo lubisz ACe combat... to tak jakbys ty do mnie mowil karasnalu albo smial sie ze mnie ze chodze w zielonych rajtalkach bo lubie zelde ;]

Cytuj
Jak chcecie to zakładajcie sobie tematy o poszczególnych grach. Czy ja mam jakiś monopol na takie tematy ?
No to jesli wlasnie mamy zakladac takie tematy to podzial sie przyda bo nie bedzie balaganu ;]

Cytuj
W jaki sposób ma to rozruszać forum ? Bo ktoś zauważy, że w dziale "Bijatyki" jest mniej tematów niż w "Ścigałki" i pomyśli, że "TAK k***a DALEJ BYĆ NIE MOŻE !" i zacznie zakładać pełno nowych tematów ?
W taki sposob w jaki "chwilowo" rozruszalo sie gadanie o FFXIII... tworzac dzial o FFXIII serge zrobil temat o Fabula Nova Cristalis i w dwa dni z 20 postow polecialo tam... Wczesniej zanim powstal dzial nikt nie robil tematu o FFXIII... i zaoze sie ze jkaby powstal np dzial o sportowkach to ktos by zrobil topic o tonym hawku, ktos o ssxie...
Nie mowie ze to da jakas mega fale naglej aktywnosci userow ale na pewno troche wiecej postow to przyspozy... no i ogolie fajnie by wygladalo ;]

Zreszta twoj argument ze jestesmy forum o jrpgach i nie ma co sie rozdrabniac jest bledny bo podpis w dziale granie a gadanie brzmi tak:
Cytuj
Czujesz przesyt RPGami? Nie musisz szukać innego forum, ten dział został właśnie stworzony do pogadania na tematy okołogrowe z wyłączeniem RPGów.
Czyli ze nasze forum jest tez dla tych ktorzy chca pogadac o innych grach niz jrpg... i wlasnie tam mogli by o tym pogadac majac nowe podfora ;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2006, 05:52:54 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #597 dnia: Listopada 15, 2006, 05:52:20 pm »
Ale ludzie pomyslcie po co to nam . Jak ktos to juz zauwazyl (moze nie) to jest forum poswiecone rpg a szczegolnie S-E a wy tu robicie topici o roznych innych grach . To tak samo jak jest kibel to razcej wiadomo do czego go stosujemy a ktos by z niego pil (ehmm,raczej nie trafne porownanie) Anyway czy to takie potrzebne XD (wiem moja wypowiedz brzmi jak 6 latka)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #598 dnia: Listopada 15, 2006, 06:00:06 pm »
OK mi to już wisi, więc poruszę inny temat. Czy dział "Game Market" jest nam naprawdę tak zajebiście potrzebny ? Wkońcu jeśli ktoś będzie chciał jakąś grę to może się zapytać o to ludzi na GG. I po cholerę jest zabezpieczony hasłem ? Przecież wiadomo, że jeśli zgłosi się jakiś koleś, którego wogóle nie znamy to go raczej w dupę pocałujemy.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #599 dnia: Listopada 15, 2006, 06:02:41 pm »
Cytuj
OK mi to już wisi, więc poruszę inny temat. Czy dział "Game Market" jest nam naprawdę tak zajebiście potrzebny ? Wkońcu jeśli ktoś będzie chciał jakąś grę to może się zapytać o to ludzi na GG. I po cholerę jest zabezpieczony hasłem ? Przecież wiadomo, że jeśli zgłosi się jakiś koleś, którego wogóle nie znamy to go raczej w dupę pocałujemy.
Ja nie wiem po co to jest ;/ Po to ze tant chcial sie napiac swoja lista gier chyba... przeciez jak ktos sie nawet na gg nie zglosi to w topicu o pomocy ogolnej zapyta.

Co do drugiej czesci to niestety nie jest tak jak mowisz... nie pocalujemy go w dupe jak przyjdzie nowy... bo ostatnio przeciez jakis nowy ziomek byl to tant od razu mu dal haslo i cos pisal w tym topicu ;]
Kolo mal chyba w avie sonica.


Cytuj
(wiem moja wypowiedz brzmi jak 6 latka)
Zamiast pisac to wytlumaczenie w twoim co drugim poscie, lepiej popatrz jak inni pisza posty i ucz sie przekazywac swoje mysli...
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2006, 06:03:28 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?