Autor Wątek: Mod Zone...  (Przeczytany 66608 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #600 dnia: Listopada 15, 2006, 06:04:30 pm »
Cytuj
Cytuj
OK mi to już wisi, więc poruszę inny temat. Czy dział "Game Market" jest nam naprawdę tak zajebiście potrzebny ? Wkońcu jeśli ktoś będzie chciał jakąś grę to może się zapytać o to ludzi na GG. I po cholerę jest zabezpieczony hasłem ? Przecież wiadomo, że jeśli zgłosi się jakiś koleś, którego wogóle nie znamy to go raczej w dupę pocałujemy.
Ja nie wiem po co to jest ;/ Po to ze tant chcial sie napiac swoja lista gier chyba... przeciez jak ktos sie nawet na gg nie zglosi to w topicu o pomocy ogolnej zapyta.

Co do drugiej czesci to niestety nie jest tak jak mowisz... nie pocalujemy go w dupe jak przyjdzie nowy... bo ostatnio przeciez jakis nowy ziomek byl to tant od razu mu dal haslo i cos pisal w tym topicu ;]
Kolo mal chyba w avie sonica.


Cytuj
(wiem moja wypowiedz brzmi jak 6 latka)
Zamiast pisac to wytlumaczenie w twoim co drugim poscie, lepiej popatrz jak inni pisza posty i ucz sie przekazywac swoje mysli...
Na swoje drugie pytanie sam już odpowiedziałeś ;] Tant chciał się napiąć swoją listą gier ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Mod Zone...
« Odpowiedź #601 dnia: Listopada 15, 2006, 07:27:29 pm »
Gipsi - jestem na tak, może to rozruszać 4um, no i będzie przejrzyściej

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #602 dnia: Listopada 15, 2006, 07:35:57 pm »
Na tak, aczkolwiek tych subfor nie musi byc az tak duzo. Tymbardziej ze "others" moze byc ze tak powiem, poza subforowe, bo przeciez tematow nie trzeba zakladac w subforach.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Mod Zone...
« Odpowiedź #603 dnia: Listopada 15, 2006, 07:50:49 pm »
No nie musi, Sportowe, Bijatyki, Wyścigowe, Przygodowe, Inne
i wystarczy ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #604 dnia: Listopada 15, 2006, 07:58:11 pm »
Inne sa IMO zbedne...o innych grach mozna tworzyc topici bezposrednio w GaG

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #605 dnia: Listopada 15, 2006, 07:58:15 pm »
Cytuj
No nie musi, Sportowe, Bijatyki, Wyścigowe, Przygodowe, Inne
i wystarczy ;]
Brakuje jeszcze strzelanek;]
Z tym że mogą być małe problemy z klasyfikacją bo ostatnio twórcy gier coraz częściej miksują różne gatunki np. RE4 to chyba bardziej strzelanka niż przygodowa a God of War to połączenie bijatyki z przygodówką.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Mod Zone...
« Odpowiedź #606 dnia: Listopada 15, 2006, 08:14:11 pm »
ja dałem ogólnie, GoW to przygodowa raczej, RE4 też, Strzelanki? to ja proponuje gry Akcji ;/

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #607 dnia: Listopada 15, 2006, 08:34:59 pm »
Cytuj
Inne sa IMO zbedne...o innych grach mozna tworzyc topici bezposrednio w GaG
Ja jednak bym proponowal aby byly Others czy cos takiego... bo masz racje ze nie trzeba przesuwac tematow do podfor ale bezposrednio w GaG raczej wolalbym aby byly te tematy jak OST, Czasopisma o Grach, Sentymenty, Targi Gier, Ile spędziłes czasu przy jednej grze... , spanie a granie... itd czyli takie tematy okolo growe ale nie bedzposrednio o danej grze.

A strzelanki bym raczej obstawial aby dac tak jak mowi Yume... mozna by tam wzucac FPPy, metal slugi, jakies tpp strzelanki... przydatny poddzial by to byl.

Cytuj
Z tym że mogą być małe problemy z klasyfikacją bo ostatnio twórcy gier coraz częściej miksują różne gatunki np. RE4 to chyba bardziej strzelanka niż przygodowa a God of War to połączenie bijatyki z przygodówką.
No bez przesady, GoW to ewidentna przygodowka, a RE4 tez... to ze sie strzela glownie nie znaczy ze to strzelanka... trza rozwiazywac siakies zagadki cos robic etc.
Nie bedzie z tym wiekszych problemow.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Mod Zone...
« Odpowiedź #608 dnia: Listopada 15, 2006, 08:52:43 pm »
pomysł bardzo spoczny, szkoda że wcześniej nikt na to nie wpadł jakoś ;)
do tych co się burzyli, że SZ to forum o jrpg i powinno się głównie o tym pisać - ahahahahahaha
sory ale ile można... "ulubione czary ofensywne w 7,8 i 9" mnie za przeproszeniem rozpierdalają do tej pory ;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2006, 08:53:20 pm wysłana przez Morchol »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #609 dnia: Listopada 15, 2006, 09:59:13 pm »
Cytuj
QUOTE
Inne sa IMO zbedne...o innych grach mozna tworzyc topici bezposrednio w GaG

Ja jednak bym proponowal aby byly Others czy cos takiego... bo masz racje ze nie trzeba przesuwac tematow do podfor ale bezposrednio w GaG raczej wolalbym aby byly te tematy jak OST, Czasopisma o Grach, Sentymenty, Targi Gier, Ile spędziłes czasu przy jednej grze... , spanie a granie... itd czyli takie tematy okolo growe ale nie bedzposrednio o danej grze.
Others byłby przydatny a właśnie bezpośrednio w GaG mogły by być takie tematy około growe. A i jeszcze zamieściłbym tam też temat apropo czegoś o czym ostatnio wyczytałem. Mianowicie Tant miał kiedyś pomysł odnośnie czegoś o konsolach, użytkowaniu, prostym naprawianiu pada i jeszcze innych podobnych ciekawych rzeczach np. Overclocking PSXa hehehe.
Cytuj
sory ale ile można... "ulubione czary ofensywne w 7,8 i 9" mnie za przeproszeniem rozpierdalają do tej pory ;]
Muahaha temat jest niezły hehe.

Dobra Gipsi ja wierze, że w twojej głowie jest jakiś opracowany wizerunek tego działu i wierze, że wiesz jak to ma najlepiej wyglądać bo do tej pory to ze wszystkim się z tobą zgadzam, więc mam nadzieję, że dojdzie to do skutku.  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #610 dnia: Listopada 15, 2006, 10:42:02 pm »
Inicjatywa Gipsiego jest jaknajbardziej dobra. Jestem za chociaż nie wierzę że to jakoś rozrusza 4um, ale przynajmniej będzie przejrzyściej..... chociaż przenoszenie wszystkich topiców i tworzenie nowych działów wydaje mi się kłopotliwe...  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #611 dnia: Listopada 16, 2006, 07:55:43 pm »
Hmm a może by jeszcze kategoria "18+" ? Temat może by się cieszył powodzeniem.
Chociaż po głębszym zastanowieniu to może jednak lepiej nie brnąć w to gówno. Na forum wchodzą nieletni przecież i mogłyby być kiedyś jakieś problemy z tym.
Zresztą Musiolik nie mógłby wchodzić do działu. ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Mod Zone...
« Odpowiedź #612 dnia: Listopada 16, 2006, 07:57:13 pm »
Cytuj
Hmm a może by jeszcze kategoria "18+" ? Temat może by się cieszył powodzeniem.
Chociaż po głębszym zastanowieniu to może jednak lepiej nie brnąć w to gówno. Na forum wchodzą nieletni przecież i mogłyby być kiedyś jakieś problemy z tym.
Zresztą Musiolik nie mógłby wchodzić do działu. ;)
Głupie, bez przesady ;] SeksZone to jest? :P choć traktuje to jako żart.

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #613 dnia: Listopada 17, 2006, 04:09:56 pm »
Cytuj
QUOTE (G-1 @ 16.11.2006, 19:55:43)
Hmm a może by jeszcze kategoria "18+" ? Temat może by się cieszył powodzeniem.
Chociaż po głębszym zastanowieniu to może jednak lepiej nie brnąć w to gówno. Na forum wchodzą nieletni przecież i mogłyby być kiedyś jakieś problemy z tym.
Zresztą Musiolik nie mógłby wchodzić do działu. 


Głupie, bez przesady ;] SeksZone to jest?  choć traktuje to jako żart.

Tja , wyobrazam sobie takki dzial z haslem :D  

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #614 dnia: Listopada 18, 2006, 05:54:30 pm »
Naszła mnie taka myśl. Czy można by zrobić coś takiego, żeby w zamkniętych tematach mogli pisać moderatorzy ? O wiele lepsze by to było (jeśli jakiś inny mod chciał coś dopisać od zamkniętego tematu) niż ciągłe otwieranie i zamykanie tematu.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #615 dnia: Listopada 18, 2006, 05:58:55 pm »
ja moge odpowiadac normalnie w zamknietych tematach...
A ze wy dostaliscie ostatnio rowne mi moce, to tez raczej mozecie odpowiadac w zamknietych tematach... poprostu nacisnij na ten przycisk "zamkniety" tam gdzie zawsze jest "odpowiedz" i przejdzie ci automatycznie do ekranu odpowiedzi (tak jakgdyby temat nie byl zamkniety).


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #616 dnia: Listopada 18, 2006, 06:00:16 pm »
DarkBut - A nie możesz? Myślałem, że wszyscy moderatorzy mogą pisać w zamkniętych tematach. Ja np. mogę.... thou have been pwnd by Marv IMHO... musisz się do niego odezwać w tej sprawie.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #617 dnia: Listopada 18, 2006, 06:02:21 pm »
Cytuj
thou have been pwnd by Marv IMHO...
As always ;]
Cytuj
ja moge odpowiadac normalnie w zamknietych tematach...
A ze wy dostaliscie ostatnio rowne mi moce, to tez raczej mozecie odpowiadac w zamknietych tematach... poprostu nacisnij na ten przycisk "zamkniety" tam gdzie zawsze jest "odpowiedz" i przejdzie ci automatycznie do ekranu odpowiedzi (tak jakgdyby temat nie byl zamkniety).
No ja najwidoczniej nie mogę, bo dla mnie się on wyświetla jedynie jako obrazek.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #618 dnia: Listopada 18, 2006, 06:02:53 pm »
Jak bedzie w TO napisanych juz 1000 stron to koniecznie musimy stworzy TO2.
Nie da sie juz wydzielac postow z tego tematu bo jest w nim ich chyba za duzo no i to wolne ladowanie sie tego tematu o ktorym Tant mowil juz wiele razy jest naprawde wkurzajace.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #619 dnia: Listopada 18, 2006, 08:39:25 pm »
Nowa sprawa...osobny dział dla moderatorów. Skoro redaktorzy mają własny dział to czemu my nie możemy mieć ? Byłby on widoczny tylko dla części moderującej. Temat owszem już jest i właśnie w nim piszę, ale zakres władzy moderatorskiej powinien obchodzić resztę użytkowników akurat najmniej. Poza tym mam pewne prośby do moderatorów, a niechiałbym, żeby niektóre osoby widziały o czym piszę. Besides jest dział dla redakcji, gdzie oni załatwiają swoje sprawy to czemu moderatorzy nie mogą mieć takiego działu ?

Inna sprawa - czy plakietki "REDAKTOR" są tak zajebiście potrzebne na forum ? Na stronie głównej jakoś nie mamy wyróżniającego się koloru, czy plakietki "MODERATOR".
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2006, 08:39:55 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?