Autor Wątek: Mod Zone...  (Przeczytany 66601 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Mod Zone...
« Odpowiedź #620 dnia: Listopada 18, 2006, 08:57:30 pm »
Cytuj
Nowa sprawa...osobny dział dla moderatorów. Skoro redaktorzy mają własny dział to czemu my nie możemy mieć ? Byłby on widoczny tylko dla części moderującej. Temat owszem już jest i właśnie w nim piszę, ale zakres władzy moderatorskiej powinien obchodzić resztę użytkowników akurat najmniej. Poza tym mam pewne prośby do moderatorów, a niechiałbym, żeby niektóre osoby widziały o czym piszę. Besides jest dział dla redakcji, gdzie oni załatwiają swoje sprawy to czemu moderatorzy nie mogą mieć takiego działu ?
popieram

Cytuj
Inna sprawa - czy plakietki "REDAKTOR" są tak zajebiście potrzebne na forum ? Na stronie głównej jakoś nie mamy wyróżniającego się koloru, czy plakietki "MODERATOR".
nie popieram ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #621 dnia: Listopada 18, 2006, 09:02:49 pm »
Cytuj
Inna sprawa - czy plakietki "REDAKTOR" są tak zajebiście potrzebne na forum ? Na stronie głównej jakoś nie mamy wyróżniającego się koloru, czy plakietki "MODERATOR".

[Patrzy jaką ma w tej chwili plakietke]... to ja też niepopieram znaczy się. Kompetencje moderatora kończą się na forum, redaktorzy natomiast są ważni i tu i na głównej. Forum jest między innymi po to, żeby oni mogli się jakoś dogadywać. Dobrze jest, aby odróżniali się od reszty w jakiś sposób, a plakietka nie jest złym sposobem.

Co do działu dla modów wyłącznie, to popieram. Tylko coś nie wydaje mi się, żeby było tam jakoś bardzo dużo tematów. No ale zobaczy się z czasem.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #622 dnia: Listopada 18, 2006, 09:08:25 pm »
Cytuj
Co do działu dla modów wyłącznie, to popieram. Tylko coś nie wydaje mi się, żeby było tam jakoś bardzo dużo tematów. No ale zobaczy się z czasem.
Mi nie chodzi o to, że mało tematów będzie, ale o dyskrecję. Po co użytkownicy mają wiedzieć, że np. władza moderatorska została poszerzona, albo, że ktoś dostał "awans" ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #623 dnia: Listopada 18, 2006, 09:10:29 pm »
If you say so... masz moje błogosławieństwo do kopnięcia marva w okolice zwieracza, żeby wlazł do panelu admina i ci namalował ten dział.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #624 dnia: Listopada 18, 2006, 11:04:33 pm »
Cytuj
Ty to napewno Antoni zeby.gif. Nie sadzisz ze to maly offtop ?

miarka się przebiera, zachwile zarobisz kolejne +20% - Musiol
Jezeli ona dostala za to ostrzezenie to wnosze o zniesienie tego strzezenia... bo ty wyskoczyles z offtopem mowiac ze ona na pewno sie nazywa malgoska ania czy inne jakis imie, a ona ci odpowiedziala offtopem ze ty jestes antoni... ty zaczales, ona tylko zripostowala. Nie robila po za tym nic wiecej, wiec nie zalsuguje na warna... rownie dobrze (a raczej bardziej ty bys na niego zasluzyl)

No chyba ze oprocz tych postow ktore teraz sa, byly jeszcze jakies inne.


Cytuj
Nowa sprawa...osobny dział dla moderatorów. Skoro redaktorzy mają własny dział to czemu my nie możemy mieć ? Byłby on widoczny tylko dla części moderującej. Temat owszem już jest i właśnie w nim piszę, ale zakres władzy moderatorskiej powinien obchodzić resztę użytkowników akurat najmniej. Poza tym mam pewne prośby do moderatorów, a niechiałbym, żeby niektóre osoby widziały o czym piszę. Besides jest dział dla redakcji, gdzie oni załatwiają swoje sprawy to czemu moderatorzy nie mogą mieć takiego działu ?
Pierw mi sie wydawalo ze to glupi pomysl, ale po chwili w sumie stwierdzilem ze to zajebisty pomysl bo mozna tam dyskutowac warny dla kogo i tak dalej, mozna tez pisac ze jakis uzytkownik jest przyjebany na maxa i nie beda tego inni widziec...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Mod Zone...
« Odpowiedź #625 dnia: Listopada 18, 2006, 11:10:55 pm »
Cytuj
Cytuj
Ty to napewno Antoni zeby.gif. Nie sadzisz ze to maly offtop ?

miarka się przebiera, zachwile zarobisz kolejne +20% - Musiol
Jezeli ona dostala za to ostrzezenie to wnosze o zniesienie tego strzezenia... bo ty wyskoczyles z offtopem mowiac ze ona na pewno sie nazywa malgoska ania czy inne jakis imie, a ona ci odpowiedziala offtopem ze ty jestes antoni... ty zaczales, ona tylko zripostowala. Nie robila po za tym nic wiecej, wiec nie zalsuguje na warna... rownie dobrze (a raczej bardziej ty bys na niego zasluzyl)

No chyba ze oprocz tych postow ktore teraz sa, byly jeszcze jakies inne.
 
To jeśli ktoś może mi dać ostrzeżenie niech go da, Marv? Nie będę sie wzbraniał przed tym. Choć w sumie Agrais dostała jedno ostrzeżenie za pieniactwo względem Selphie (posty usunąłem), w sumie może jestem za surowy i biorę za poważnie rolę moda ?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #626 dnia: Listopada 18, 2006, 11:24:32 pm »
Nie no ja nie stwarzam ;] Nie obrazaj sie czasem przypadkiem ;] (chyba nie miales zamiaru prawda? ^-~)
Jesli byly jeszcze inne posty i ogolnie dajesz jej za postwae w innych tematach to luz... pierw mysllalem ze dajesz jej tylko za tamten teskt... a lekki oftop to nie jest zadna kaplica, jednak w sumie jej sie czesciej to zdaza... za co juz jej tez dawalem nie raz chyba ;]

Tak BTW Marv dzisiaj bedzie jakos robil te dzialy do Granie i Gadanie i ja bede przenosil tematy do odpowiednich dzialow.
Chcialem ostrzedz o tym aby nikt nie przenosil jakos tam zadnych topicow w tym czasie aby cos sie nie pomieszalo (np. jakby ktos ze mna w tym samym czasie topic przeniosl.. nie wiem czy jakies komplikacje by sie nie porobily) ;]
No i moze postow tez narazie tam nie piszcie chwilowo jak ktos ma zamiar.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #627 dnia: Listopada 18, 2006, 11:28:57 pm »
Cytuj
Tak BTW Marv dzisiaj bedzie jakos robil te dzialy do Granie i Gadanie i ja bede przenosil tematy do odpowiednich dzialow.
Chcialem ostrzedz o tym aby nikt nie przenosil jakos tam zadnych topicow w tym czasie aby cos sie nie pomieszalo (np. jakby ktos ze mna w tym samym czasie topic przeniosl.. nie wiem czy jakies komplikacje by sie nie porobily) ;]
No i moze postow tez narazie tam nie piszcie chwilowo jak ktos ma zamiar.
To niech jeszcze stworzy ten dział dla modów jeśli może. Co do tych działów to ma jeszcze propozycję, żeby zrobić poddział "zbieranki" czyli dział dla wszystkich pokemonów, medabotów, karcianek i reszty gier, gdzie głównie chodzi o zbieranie czegoś.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #628 dnia: Listopada 19, 2006, 12:20:28 am »
jesli ktorys z modow nie widzi dzialu niech da mi znać

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #629 dnia: Listopada 19, 2006, 12:23:19 am »
Me again ;] Tak samo jak nie mogę postować w zamkniętych tematach ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #630 dnia: Listopada 19, 2006, 12:28:44 am »
Jakiego działu? Ja chyba nie widzę...

BTW. Marv, jak już grzebiesz w panelu, to weź jeszcze raz rzuć okiem na formularz rejestracyjny, co? Bo on dalej nie działa prawidłowo.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Mod Zone...
« Odpowiedź #631 dnia: Listopada 19, 2006, 12:29:45 am »
mi tu, też nie widze nic

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #632 dnia: Listopada 19, 2006, 01:35:54 am »
Ja pod redakcyjnym pieklem widze dział o nazwie:
Moderator's Hell

Cytuj
To niech jeszcze stworzy ten dział dla modów jeśli może. Co do tych działów to ma jeszcze propozycję, żeby zrobić poddział "zbieranki" czyli dział dla wszystkich pokemonów, medabotów, karcianek i reszty gier, gdzie głównie chodzi o zbieranie czegoś.
Nie no wydaje mi sie to zupelnie nie potrzebne... to wlasnie dla tego typu gier jest dział Inne... choc jesli nalegasz to mozna to zrobic ale na prawde nie widze potrzeby.

Jesli chodzi o granie i gadanie i przemodelowanie dzialu na poddziały to... narazie są następujące działy:
-Sport -Ale Marv zmień ten dział na Sportówki i Ścigałki
-Fight Club (Bijatyki -tutaj opcja zmiany nazwy dzialu nie wchodzi w gre ;] Ja rezerwuje sobie nazwe tematu na taki wlasnie ;])
-Przygodowe
-Strzelanki
-Konsole
-Inne

Zauwazyłem tez ze na jest troche tematow o i zwiazanych z cRPG dlatego powiedziałem Marvovi zeby zrobil jeszcze jeden dzial z cRPG bo wielu graczy mamy na forum o ym... Croudu, Mol, Glenn, Marv, Chief i pewnie paru innych ;]

Jeśli ktoś ma jakieś propozycje co do nazw ziałów czy czegokolwiek z tym związanego niech wali śmiało ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #633 dnia: Listopada 19, 2006, 01:38:00 am »
Cytuj
Ja pod redakcyjnym pieklem widze dział o nazwie:
Moderator's Hell
Pewnie ty widzisz dlatego, że Marv zapomniał o podziale na Modów i Super Modów mimo, że nic nas nie różni i dał dostęp tylko Super Modom ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #634 dnia: Listopada 19, 2006, 01:53:13 am »
Erm wogole chciałem przy okazji coś ogłosic...

16 października z mojej winy omyłkowo skasowany został temat Bahamut Lagoon.
G-1 byl tak mily i tak uczynny ze podal mi liste paru topicow do przeniesienia z odpowiednich dzialo do innych, za co mu jestem bardzo wdzieczny, jednak niestety podczas przenoszenia skasowalem niechcacy wlasnie temat o Bahamut Lagoon.
Chciałem poprostu usunąc "Aliasa" przenoszącego z jednego działu do nowego adresu tematu i omyłkowo musiałem usunąć cały temat zamiast aliasa...
Zdarzyło mi się to po raz pierwszy za co wszystkich przepraszam. Na szczescie temat nie liczyl zbytnio wielu postow, a na swoja obrone i jako wyjaśnienie dla tych ktorzy chcieli mnie skarcic za to chce tylko dodac ze temat był stworzony przez Glenn'a... wiec chyba nie ma co nad tym plakac prawda? ;]


BTW pod dzialami jest wiele tematow nie podlaczonych do zadnego z poddziałow Granie a Gadanie... zrobilem to specjalnie gdyz znajduja sie tam takie tematy do ogolnej dyskusji np. na temat naszych odczuc zwianych z grami, czasu jaki poswiecamy na nie, ogolnej dyskusji na temat bohaterow gier... nic o konkretnej grze tylko ogolnikowe gadanie o graniu ;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2006, 02:03:28 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #635 dnia: Listopada 19, 2006, 02:39:52 am »
Ehh nie chciałem tylko aby temat był przeniesiony a tu sruuuuuu ! I nie ma ;]
Nie wiem czy mam sie czuć w pewnym stopniu winny heh.
Cytuj
Na szczescie temat nie liczyl zbytnio wielu postow, a na swoja obrone i jako wyjaśnienie dla tych ktorzy chcieli mnie skarcic za to chce tylko dodac ze temat był stworzony przez Glenn'a... wiec chyba nie ma co nad tym plakac prawda? ;]
Eh w po części tak no ale to był hyba jedyny temat nie licząć jeśli coś jest w Helpie.
No ale wielkiej straty nie ma na całokształt forum ze względu krótkich postów, i tego co wyżej ;] Jak ktoś poczuje jakąś potrzebę założenia tematu o BLu to będzie nowy najwyżej, może ja to kiedyś zrobię jak przejdę tą jedną z najwspanialszych gier SQUARE na SNESA ;]

Do tych tematów pod działami to widać, że zrobiłeś tak jak napisałeś wcześniej i bardzo dobrze i porządnie to wygląda. Pomysł był świetny i przynajmniej jest to jakoś poukładane co napewno okaże się ułatwieniem w przeglądaniu tematów w GaG.

A jeśli chodzi o nowe kategorie to właśnie myślałem o crpg, no ale zamówienie do Marva już poszło. ;]
Myślę ,że kategorii jest na razie dość, może jeszcze "Zręcznościowe" by się przydały.
No ale uważam ,że na razie jest dość. Jak w którejś kategorii pod wpływem częstego pisania ludzi na naszym forum ;] zacznie się robić dużo więcej tematów niż w innych kategoriach to możnaby wtedy podzielić po postu tą kategorię. Na razie w kategori "Inne" jest dużo tematów ale jak dojdzie kategoria "cRPG" to się to zmieni. No i jeszcze w "Przygodowych" jest sporo tematów na razie.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #636 dnia: Listopada 19, 2006, 01:51:39 pm »
Cytuj
Marv, jak już grzebiesz w panelu, to weź jeszcze raz rzuć okiem na formularz rejestracyjny, co?
pisalem ci ze nie mam kontroli nad formulazem

Cytuj
Me again ;] Tak samo jak nie mogę postować w zamkniętych tematach ;]
o tobie myslalem piszac "jesli ktorys z modow nie widzi dzialu niech da mi znać" ;f

Cytuj
Marv zapomniał o podziale na Modów i Super Modów
nie zapomnial tylko ze maska redaktorow i moderatorow jest jednoscia bede musial zrobic 2 rozne

zastanawiam sie co zrobic z Tantem i Musiolem bo nie sa modami ale maja mozliwosc moderowania więc jak przyjmujemy ich do zamknietego kregu oprawcow czy niech ida do innej piaskownicy? ;f

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Mod Zone...
« Odpowiedź #637 dnia: Listopada 19, 2006, 01:54:07 pm »
ejjjjj dalej niczego nowego nie widzę =p

 

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #638 dnia: Listopada 19, 2006, 02:05:12 pm »
dobra pokombinowalem w maskach i powinny byc widoczne tematy w zaleznosci od pozycji jaka sie ma (redaktorzy widza tylko pieklo redaktorow, modzi tylko pieklo modow a ci co słuza tu i tu widza oba ;f)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #639 dnia: Listopada 19, 2006, 02:17:46 pm »
Wydaje mi się, że słabo pokombinowałeś, bo ja nie widze działu modów, a jestem modem z tego co pamiętam.