Autor Wątek: Mod Zone...  (Przeczytany 66613 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #300 dnia: Maja 30, 2005, 08:32:58 pm »
Cytuj
eeee.... Wesoło.... Zostałem globalnym modem i nikt mi nawet nie powiedział  Dzięki ludzie, za to was kocham

damn.. a ja tu jestem od 1,5 roku, moduję przez większość tego czasu, a mi żadnego awansu nie proponują... a niech was diabli...  dobra... nie tłumaczcie się... wiem, że mnie nikt nie lubi i nie chcę mi dawać uprawnień...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #301 dnia: Maja 30, 2005, 09:11:10 pm »
jak ci zależy możesz wziąźdź moje uprawnienia... ja cie lubie to ci moge oddać.


i nie robie tego dlatego że wiem że w zamian przytulisz mnie do swojej owłosionej klaty tylko poprostu jesli na serio chcesz  to niech Marv ci daje a mi odbiera


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #302 dnia: Maja 30, 2005, 09:44:17 pm »
eee... Ja może nie wiem na jakiej zasadzie dostaje się awans, ale wizard twierdzi, ze to ię opiera na skuteczności, a my z wizardem pracujemy we dwuch i mamy ją większą niż Tant :F
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Mod Zone...
« Odpowiedź #303 dnia: Maja 30, 2005, 09:45:49 pm »
a ja chciałabym być chociaż małym,grzecznym modem....zakosztować władzy[ale stosować ja z umiarem]....i oczywiście nie będę załatwiać więcej tanta  ;(  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #304 dnia: Maja 30, 2005, 09:48:36 pm »
Może uznacie, że wizard jest chamem i wogule niefajnym chłopakiem, ale on uważa, że jednak na status moda trzeba zasłużyć i za śliczne oczka się go nie dostaje......  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #305 dnia: Maja 30, 2005, 09:50:48 pm »
hahahahahahahahahah... co jest w tym co Wizard powiedział... bądź grzeczna Hisoka, to kiedyś ci może dadzą uprawnienia
 

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Mod Zone...
« Odpowiedź #306 dnia: Maja 30, 2005, 10:19:01 pm »
a mo.że tak na próbę....jak się nie sprawdzę to kopa w pupę....ale oczywiście-nie....nikt mnie nie lubi ;(

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #307 dnia: Maja 30, 2005, 10:21:15 pm »
eee... to chyba nie chodzi o to, ze nikt nie lubi Hisoki, ale raczej o to, że przebywa na 4um krótko i nie maiła okazji się sprawdzić i pokazać że ejst odpowiedzialna i wogule..... Poza tym  jeśli się mówi "chcę być modem" to się najczęściej nim niezostaje :F
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Mod Zone...
« Odpowiedź #308 dnia: Maja 30, 2005, 10:23:07 pm »
Cytuj
Może uznacie, że wizard jest chamem i wogule niefajnym chłopakiem, ale on uważa, że jednak na status moda trzeba zasłużyć i za śliczne oczka się go nie dostaje......
Moze uznacie, że molu jest chamem i wogule niefajnym chłopakiem, ale on uważa, że jednak na status moda srednio zasłużył i za sliczne oczka go dostał =]


ps. sory ze niechciało mi sie wymyslac orginalnego posta i tylko przerobiłem gotowca :F
ps2. chociaz jak juz modem zostalem to wydaje mi sie ze bardziej na ludzi wyszedlem, wiec cos w tym jest.. :F

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #309 dnia: Maja 31, 2005, 12:18:46 pm »
z tym że ty aż tak bardzo nie spamowałeś Hisoka bardzo dużo spamowała i narazie na moda nie ma co liczyć... coć ostatnio jakoś tak mniej spamu...
inna sprawa że kolejny moderator nie jest wogóle potrzevbny bo śmieszne jest to że niekiedy wieczorami jest na forum 3 moderatorów i jeden użytkownik... choć ostatnimi czasy już takich sytuacji jest mało, ale i tak poprostu nie ma potrzeby mieć kolejnego moda... ale zagadaj do Marva to może cie zrobi nim... ale właściwie to nie widze miejsca gdzie mogła byś być modem bo wszędzie chyba już obstawione miejsca są...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Mod Zone...
« Odpowiedź #310 dnia: Maja 31, 2005, 12:30:36 pm »
6 aktywnych modów na cos kolo 20<moze troche wiecej> udzielajacych sie userow to i tak juz niezdrowa proporcja...

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #311 dnia: Maja 31, 2005, 01:48:19 pm »
hmm zna sie na M&A i mogła by w sumie DMa zastapić ktory żadko sie pojawia ostatnimi czasy...

dobra zobaczym jak bedzie sie tam sprawować... wylączylem opcje ostrzeżeń, usówania i dzielenia tematów żeby przypadkiem cos nie popsuła :P
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2005, 01:55:36 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Mod Zone...
« Odpowiedź #312 dnia: Czerwca 01, 2005, 08:15:52 pm »
Morchol- znowu musiales mnie ukarac... ;( sory !!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2005, 08:29:40 pm wysłana przez Spinkings »
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #313 dnia: Czerwca 12, 2005, 08:18:29 pm »
damn...kto zrobil His modem?
na co nam kolejny mod...to po1
a po drugie...lubie ja...ale uwzam ze raczej srednio zasluzyla ;)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #314 dnia: Czerwca 12, 2005, 08:21:44 pm »
Ale się szybko pokumałeś Serge... już dwa tygodnie jest modem.. pozatym ona nie ma wszystkich uprawnień... nie może kasować, ani ciąć topiców i nie może dawać warnów..... chyba... Marv tak mówił. No cóż... ja nie mam nic przeciwko (co zresztą nie powinno być dziwne) i póki co nie mam do jej modowania zastrzeżeń (nie żeby cokolwiek modowała hehehe)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Mod Zone...
« Odpowiedź #315 dnia: Czerwca 12, 2005, 08:26:01 pm »
jak to nie?!Nie pamiętasz jak ci profil zmodowałam :prr: :devil:

Sergejku...na razie jestem na okres próbny [który może się skończy na moją korzyść,może nie... ;( ] i ....też uważam,że średnio zasłużyłam,bo jestem tu dość niedługo

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #316 dnia: Czerwca 12, 2005, 10:27:16 pm »
chociaz w zasadzie.......zna sie na M&A wiec pasuje tam
no ale nie o tym chcialem w tym poscie.
Chodiz o to ze modow jest "troszku" (chyba 9)....z aktywnych userow modami nie sa:
-ja
-Heciak
-Tamaya
-YUz
-Goha
-Dziabel
-Kakas
-Spinkings (ktory odzywa sie tylko w OT)
-Zell
-Glenn

....czyli 9 modow 10 userow.....nie mwoie ze jest zle...ale to chyba troszke niezdrowe proporcje...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2005, 10:27:51 pm wysłana przez S&S »

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #317 dnia: Czerwca 13, 2005, 12:19:04 am »
może być nawet 20 modów na 5 userów... tu nie chodzi o ich liczbe tylko o tepo pisania postów przez poszczególnych userów, pozatym zawsze siakiś noobowaty user może zrobić małe co nieco :P


Cytuj
który może się skończy na moją korzyść,może nie...
narazie licznik nie wzrósł <_<

Cytuj
i ....też uważam,że średnio zasłużyłam,bo jestem tu dość niedługo
a sama kciałaś :prr: jak niekcesz być modem to pisz...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2005, 12:21:21 am wysłana przez MarvelliX »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #318 dnia: Czerwca 13, 2005, 01:54:49 pm »
ehhh...
ja też nie rozumiem dlaczego His jest modem... pop ierwsze jest tu całkiem nie długo, po drugie spamowała, po trzecie na M&A zna się Tant więc jak chciałeś kogoś wkręcić tam zamiast Drak m mogłeś dać Tanta bo nie wiem po co tak nowy mod skoro jest tam Mol i ja tam zaglądam w drugiej kolejności zaraz po japonii...


a tak BTW to troche tak dziwnie się poczułem widząc że Dark M nie jest już tam modem.... i niechodzi o to że traktuje go jak moją wirtualna dziewczyne i ggadam z nim zajebiście często od 17 do 6 rano ale o to że w moim "świecie" zawsze istaniało coś takiego jak "Hall of Fame" i nigdy bym się nieodważył ściągnąć mozliwości moderatorskich kolesiowi który sponsorował dla SZ działu Download, był w sumie jednym z 3 starych ( i jedynym którzy nadal tu są...) założycieli i moderatorów SZ... ale to tylko moja opinia... możliwe że spowodowana "kumplowaniem się" z tym dałnem...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #319 dnia: Czerwca 13, 2005, 04:07:26 pm »
aqrat co do CieMnego to mnie to nie dziwi...ostatniuo malo tu przebywal...