Autor Wątek: Mod Zone...  (Przeczytany 66614 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #320 dnia: Czerwca 13, 2005, 04:19:17 pm »
Dark M odszedł podobno, no ale to żywa legenda forum... nie mam nic przeciwko daniu mu jakiś praw... zrobił dla SZ bardzo wiele i jeśli się komuś należy, to najprędzej jemu...

Co do Hisoki, to ja nie mam nic przeciwko jej pojawieniu się w gronie moderatorskim, nie tylko z powodów osobistych. Z osoób, które podał Serge, najbardziej by mi w tej roli pasowała Yuzu, ale nie wiem czy ona chce być moderatorem. Hisoka zna się na anime lepiej niż ja, a wierzę, że jako członek grona moderatorskiego przestanie spamować. Wcześniej bardzo dużo czasu spędziła na 4um poświęconym mandze i Anime, więc jej stanowisko jest jak najbardziej na miejscu. Wiem, że jest od niedawna, ale mogę wziąść za nia odpowiedzialność, jeżeli was to w jakiś sposób uspokoi... poza tym Marv nie dał jej kilku bardziej niszczycielkich uprawnień i do czasu zakończenia okresu próbnego ich nie dostanie....  

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #321 dnia: Czerwca 19, 2005, 12:28:50 pm »
ciekawe czy edycja własnych postów sie wlicza :rolleyes: bo jak tak to już wiem skad mój wynik modowania :rotfl: zdaza sie że edytuje swój post 5x zanim go zostawie :P

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #322 dnia: Czerwca 19, 2005, 12:51:38 pm »
Cytuj
Chodiz o to ze modow jest "troszku" (chyba 9)....z aktywnych userow modami nie sa:
-ja
-Heciak
-Tamaya
-YUz
-Goha
-Dziabel
-Kakas
-Spinkings (ktory odzywa sie tylko w OT)
-Zell
-Glenn

....czyli 9 modow 10 userow.....nie mwoie ze jest zle...ale to chyba troszke niezdrowe proporcje...
Oj serdzu niewybaczy ci tego :P A ja to gdzie tam jestem !?!:P

A co do His to ja niemam nic przeciwko żeby była modem :P POzatym nawet gdybym miał to by to wszystkich "g" obchodziło :P  

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #323 dnia: Czerwca 19, 2005, 03:41:36 pm »
Ja też jestem stałym userem na forum, a mnie nikt nie napisał.
I'm in Space!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Mod Zone...
« Odpowiedź #324 dnia: Czerwca 19, 2005, 04:24:10 pm »
a mi sie mleko rozlało... dżizz ale macie problemy, naprawde...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #325 dnia: Czerwca 19, 2005, 05:04:01 pm »
ej Mol... czemu żeś sobie warna dał? Co przeskrobałeś?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Mod Zone...
« Odpowiedź #326 dnia: Czerwca 19, 2005, 05:13:32 pm »
ee to sa zaduze przewinienia zeby je upubliczniać..ale jestem winny ;(



:F
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2005, 05:14:24 pm wysłana przez Morchol »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #327 dnia: Czerwca 23, 2005, 11:32:13 am »
Czy użytkownik o ksywie Boryn dostał dzisiaj warna czy już kiedyś? a jak dziś to za co? Bo chyba nie daliście mu za to że napisał że podobno da się wskrzesić Aeris ;D


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #328 dnia: Czerwca 23, 2005, 11:39:37 am »
Warna dałem typowi ja jak był ostatnio.... za założenie jakiegoś debilnego topic'u, sam już nie pamiętam gdzie, ani czego dotyczył. Jak się naciśnie na procenty Gipsi-chan, to wyskakuje taka magiczna tabelka i tam masz napisane kiedy, za co i od kogo dostał...

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #329 dnia: Lipca 11, 2005, 01:36:48 am »
Cytuj
ale jeśli mam być szczery, to też sie dziwię, że katsa nikt (Marv) nie zbanował, bo moim zdaniem już sobie zapracował...
Iz ponieważ że jak kciałem to zrobić za FWS (Full Warn Serwice :F) to Mol zdjał mu 1 żeby go nie banować :P sami mozecie sprawdzic :>
« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2005, 01:37:19 am wysłana przez MarvelliX »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #330 dnia: Lipca 11, 2005, 02:48:50 am »
No trudno.... będę miał na niego oko, bo jeśli ktoś z nawiedzających nas ostatnio zasłużył na bana to napewno on....

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #331 dnia: Lipca 11, 2005, 12:49:10 pm »
Mravy - to czemu nie daasz kaskowi lądyńczykowi bana recznie?

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #332 dnia: Lipca 11, 2005, 05:16:34 pm »
tylko tak sie da :F pooki nie bedzie miał FWS nie dam mu bana bo nic powaznego nie zrobił

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #333 dnia: Lipca 11, 2005, 10:33:38 pm »
Cytuj
Ludzi co ode mnie chcecie ze az tak mi sie nudzi i bez powodu dodaje komentarze za to troche ich sobie nabije :/

Cytuj
Nudziło mnie sie wienc dodałem komentarz :/

Jak myślicie? Czy to wystarczy, żebym mu dał warna?

 

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #334 dnia: Lipca 11, 2005, 11:51:47 pm »
tak...napisz w uzasadnieniu
"nudzilo mi sier i dalem warna..przynajmniej sobie nabije mod lvl"

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #335 dnia: Lipca 12, 2005, 12:49:25 am »
niby to nie na forum ale możesz dać :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #336 dnia: Sierpnia 26, 2005, 08:41:38 pm »
Cytuj
Rozmawialem z załozycielem tematu i doszedł on do wniosku ze dowiedział się wszystkiego czego chciał się dowiedzieć. Powiedział że temat możeb yć już zamknięty. Teraz o "Genialnych piosenkach" możecie pisać w "Jakiej muzyki słuchacie" bo tak właściwie to na to samo wyjdzie.
Koleś chciał doczekać do 10 strony ale zdecydował że w sumie już teraz się dowiedział wielu piosenek a nie potrzebne są chyba 2 tematy w których można pisać to samo.

Pozwoliłem sobie otworzyć ten temat, bo się z twoją decyzją nie zgadzam. Jako, że sam jesteś założycielem tematu, to nie mogę się z twoją decyzją zgodzić i uważam, że jest ona albo nieprzemyślana, albo egoistyczna. Według mnie wcale nie wyjdzie na to samo, czy piszemu w "Jakiej muzyki słuchacie", czy w temacue, który zamknąłeś. Nawet gdybyś ty nie był autorem tego.... to argumentowanie tego tekstem "autor dowiedział się wszystkiego czego chciał" jest poprostu masakrycznie głupie. Gdybyśmy zamykali topici po tym, jak autor poznał odpowiedź na zadany temat, to byśmy tu mieli śmietnik z milionem tematów po 3 posty... ludzie pisali w tym temacie treściwie i na temat.... nie widzę absolutnie żadnych powodów, żeby zamykać ten temat. Jeżeli uważasz, że nie mam racji, to mnie przekonaj...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #337 dnia: Sierpnia 26, 2005, 09:19:47 pm »
Zamknąłem bo mam taką akcje jak qiax... nienawidze jak ktoś zaśmieca moje tematy... a fakt niektórzy umieszczają tam co drugą pisoenke jaką usłyszą jest "nie halo", równie dobrze możecie pisać w Jaka To Muzyka albo wogóle zgłosić się do programu jaka to melodia.

Cytuj
zamykać temat, w którym chcą pisać ludzie i piszą inteligentnie...
raz na 3 posty piszą inteligentnie... na początku było spoko po około 3 stronach zaczeliście walić tam wszystkiep iosenki które akurat zasłyszeliście w winampie i pomyśleliście "hey sopko piosenka. napisze sobie o niej na forum w genialnej piosence... a później usłysze jutro inną i oniej sobie napisze też...."

Ten temat był dla mnie czymś co miało mnie w pewien sposób wkręcić w waszą muze, w piosenki które słuchacie po kilkanaście kilkadziesiąt razy, a nie że sobe aktualnie przesłuchacie płyte i ta wam się psodoba... zawsze wymeinialiście jakieś tracki i było elo, poznałem kilka songów Guano Apes, Metalici, Yngwie Malmsteina które nieznałem itd. a teraz wchodzicie i śpiewacie mi Koze i jąkacie o glanach.. napisz se to w muzycznych cytatach albo gdzieś... ale nie chodzi mi przecież tylko wogóle przesłuchujecie jakąś płyte a póxniej wymieniacie mi ze kilka piosenek jest fanych alen ajlepsza jest XXX... to miałą być genialna pisoenka, jednak tóra was zauoczyła bądź ta którą słuchacie już zajebiście długo i każdy dzwięk  sprawia że macie wzwód... zanim założyłem genialn piosenke mogliście pisac nrmalnie w "Jakiej muzyki słuchacie..." teraz nie możecie?
Dla mnie ten temat był naprawde super, dzięki niemu poznałem tak świetne piosenki jak Despa - Yami ni Furu kiseki czy coś takiego, Treshold i jeszcze kilka innych tracków mną zakręciło... ale czy nie przesadzacie i nie wżucacie tam zbyt wielu piosenek? piosenek które wam się "tylko podobają".

Wiedziałem ze tamat i tak i tak zostanie otwarty... ale załóżcie sobie temat "ostatnio słuchana piosenka" jeśli sie wam coś podoba... specjalnie zrobiłem ten pochopny kok bo wiedziałem że i tak się nie zgodzicie na zamknięcie, ale apeluje -jest też tamat Jakiej muzyki słuchacie -i od dawna nie funkcjonuje on jako temat do przekazania jakiego gatunku muzyki słuchacie bo nie było by zapisanych w nim tyle stron więc rwnie dobrze możecie pisać tam posty... to tak jak ja bym o mandarynie pisał w genialnej piosence bo ostatni mi się spodobał jej track jeden ;/

ja tez tam nie sypie każdej pisoenki japańskiej któa mi się wydaje fajna... do tego mam inny topic. Tam taram się dać tę która akoś maxymalnie mnie podjarała albo jara już dosyć długo.
Anyway spoko, nie mam nic przeciwko temu żeby temat był otwarty ale nie lubie jak ktoś zaśmieca mi temat.. poprostu.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 26, 2005, 09:21:37 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #338 dnia: Sierpnia 26, 2005, 09:47:54 pm »
W takim razie możesz przesiać kilka postów..... zaraz sam przerzucę post Hisoki do muzycznych cytatów, bo faktycznie się dziewczynie chyba topici pochrzaniły...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #339 dnia: Sierpnia 26, 2005, 10:01:08 pm »
Mi nie chodzi o to że posty są do przesiania... przecież tam pasuje nawet post Hisoki... nie musisz go przemiszczać... jeśłi według niej "taki duży taki mały może kozą być" to genialna piosenka to okey mi poprostu chodzi że ten temat tarktujecie jak coś w co można wpisac każdą pisoenke którą ostatnio słuchaliście... słuchacie jakiejś nowej płyty osoby którą pierwsszy raz słyszycie a już wpisujecie ją w genialną pisoenke "bo wybija się od reszty" ;/

Temat otwarty iszcie tam co chcecie okey, ja tylko chyba pod wpływem PMów z qiaxem o CSadze dostałem nastrój na twardą ręke.

BTW qiax jest modem? a po co nam kolejny mod? Równie dobrze można dać Glenna modem w MMORPG bo gra w dużo rpgów i do tego wyczaił że słabo oglądam anime to dajmy go na moda anime...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?