Autor Wątek: Mod Zone...  (Przeczytany 66615 razy)

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #260 dnia: Maja 21, 2005, 05:17:31 pm »
hmmm pokaze wam coś... statystyki modów (zwróćcie uwage na ostatnią pozycje XD):
ARD - 495
MarvelliX - 406
Gipsi -   359
White_wizard - 333
Tantalus - 117
qiax - 113
Dark Butz - 112
FastRed - 86
Morchol - 78
_dark_cloud_ - 13
Dark Master - 8
M@VeRick - 7
S&S - 7
Hisoka - 2
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2005, 06:48:13 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #261 dnia: Maja 21, 2005, 06:28:30 pm »
to ma byc smieszne? Hisoka uzywala statusu moda zeby sie pobawic....faktycznie Marv miales swietny pomysl..poztsaje tylko pogratulowac....

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #262 dnia: Maja 21, 2005, 06:46:49 pm »
ehhh co sie z wami dzieje -_- to wcale nie miało być śmieszne zwróciłem tylko uwage na fakt że ona sie w statsach zapisała :F pokazałem liste żeby mooderatorowie wiedzieli jak są coponiektorzy leniwi wzgledem innych <_<  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #263 dnia: Maja 21, 2005, 07:44:05 pm »
a  czemu sie zapisala w statsach?
bo dales jej uprawienia do moderowania...za co? za spam

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #264 dnia: Maja 21, 2005, 07:48:20 pm »
muahahahahaha ale tant jest cienki :F ja myslalem ze to wielki zly mod co to zawsze wywachuje z odleglosci 500 km spamera i rzuca mu sie do gardla... a tu wychodzi ze to tylko taki tyci modek... modeczek.... modeczeczuniek...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Mod Zone...
« Odpowiedź #265 dnia: Maja 21, 2005, 07:59:12 pm »
Cytuj
żeby mooderatorowie wiedzieli jak są coponiektorzy leniwi wzgledem innych <_<
ee czy to ze mam najmniejszego "stata" ze wszystkich aktywnych modow odrazu swiadczy o mnie tak źle =p

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #266 dnia: Maja 21, 2005, 08:10:05 pm »
Ty jesteś jeszcze świerzy ... ALE taki DB został modem przedemną :F

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Mod Zone...
« Odpowiedź #267 dnia: Maja 21, 2005, 08:12:04 pm »
"S&S - 7" ? ke? co on moderowal :>

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #268 dnia: Maja 21, 2005, 08:12:44 pm »
Cytuj
ee czy to ze mam najmniejszego "stata" ze wszystkich aktywnych modow odrazu swiadczy o mnie tak źle =p

nie... to znaczy, że tak jak ja nie zajmujesz się pierdołami tak jak ja.... ten Mod LV narasta np. jak wywalisz cały topic, to ci rośnie za każdy napisany tam post.. tak słyszałem przynajmniej... hmm.... chyba idę coś zrobić z Total Offtopic'iem... a ty się Zell'u nie śmiej, bo nagadam na ciebie Hisoce i się skończy bieganie po łakach....

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #269 dnia: Maja 21, 2005, 08:19:27 pm »
S&S moderował kiedyś dział KO i to mu zostało :P
Hisoka zarobiła 2 punkty na obróbce profilu Tanta (edycja i +1 poziom ostrzeżenia) bo nic innego nie śmiała by ruszyc :threaten:
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2005, 08:20:00 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #270 dnia: Maja 21, 2005, 08:37:20 pm »
no i bana mi dała.. nie zapominaj...

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #271 dnia: Maja 21, 2005, 08:57:14 pm »
w rzeczywistości to nie był ban... sam nie wiem co to było ale ustawiła coś czego nigdy nie ruszałem w profilu

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #272 dnia: Maja 21, 2005, 09:02:10 pm »
no wlasnie....a co jesli zrobila by cos gorszego? pozmieniala hasla?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #273 dnia: Maja 21, 2005, 09:56:26 pm »
Cytuj
ten Mod LV narasta np. jak wywalisz cały topic, to ci rośnie za każdy napisany tam post.. tak słyszałem przynajmniej... hmm.... chyba idę coś zrobić z Total Offtopic'iem... a ty się Zell'u nie śmiej, bo nagadam na ciebie Hisoce i się skończy bieganie po łakach....
nie to tak nie działa... gdyby tak działało miałbym pewnie koło 1000 punktów... ja zostałem moderatorem bo wziąłem się za pożądki i po usuwałem/łązyłem tematy w dziale HELP było tam coś koło 7 strn tematów jak ja tam wbiłem to zostałą jedna strona.... oprócz tego cały dział Fanfik był przezemnie modelowany i jakoś tak wychodzi chyba że jedna kasacja tematu to jeden punkt... nie wiem bo coś am marvel mówił zeby nie kasować przez panel moderatora bo wtedy się nie liczy ale ja zawsze kasowałem właśnie tym panelem moderatora może dlatego nie mam tego 1000 punktów
nie mam pojęcia co to za różnica kto ile ma punktów... i tak widać kto coś robi kto nie... każdy coś robi i nie ma co gadać... a z Hisoką to by było tylko przejeb*ne jakby zrobiła przypadkowo czystke ;]
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2005, 11:25:39 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #274 dnia: Maja 22, 2005, 01:15:24 am »
Cytuj
marvel mówił zeby nie kasować przez panel moderatora bo wtedy się nie liczy
Pisałem że wtedy nie rejestruje co usówasz a nie że sie nie liczy. W statsy wlicza sie każde wykonane zadanie a nie liczba usuniętych postów więc jak usuniesz temat z 10 postami to tak jakbyś usunął 1 posta.

Cytuj
a z Hisoką to by było tylko przejeb*ne jakby zrobiła przypadkowo czystke ;]
Czystka to wcale nie taka łatwa sprawa, czeba wiedziec gdzie wejść i usówac kazdy temat pokolei :P (coś podobnego jak kiedyś robiłem z ukrywaniem ich). Pozatym nie zrobiła by tego...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #275 dnia: Maja 22, 2005, 01:23:13 am »
Według wuwu przesadzacie troszkę.... wuwu uważa, że Hisoka to na tyle rozgarnięta osoba że wie co robi :F Poza tym wuwu jest z siebie dumny, bo nie zajmuje ostatniego miejsca w rankingu na najbardziej sprawnie działającego moda
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #276 dnia: Maja 22, 2005, 01:48:43 am »
nareście ktoś mnie zrozumiał <_< i to osoba która ewoluuje (czyt. zmienia swoje zachowanie) jak ja...

[size=8]Różnie już go wyzywali, ale żeby od ewolucji? .... panie, daj pan spokój.... - W_w[/size]
« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2005, 01:53:38 am wysłana przez White_wizard »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #277 dnia: Maja 22, 2005, 03:08:57 am »
Tak tak... Hisoka jest wystarczająco rozgarnięta, żeby nie sabotować fora, na którym ma nabitych tyle postów... ma również na tyle przyzwoitości, żeby banować, warnować i rozwalać profil jedynie mnie, bo wie, że się na nią gniewać długo nie będę.... ale i tak uważam, że ten jeden raz, to już o jakieś 3 razy za dużo i to jej powinno starczyć...

EDIT::

Geeeeez..... zauważyłem, że nie tylko ja padł ofiarą "Gipsi'ego Barbarzyńcy, pogromcy wszelkiego spamu i chosu, żelaznej prawicy sprawiedliwości, ostoi cnut i rozsądku na tym zdeprawowanym, bezbożnym i groźnym społecznie padole łez, SquareZone'em zwanym"... powinni o tobie komiks zrobić, bo widzę, że tępisz wszystkich równo i nawet najdrobniejszy spam się przed tobą nieuchowa....

PS. Tant widzi, że W_W czeka tylko, aż ktoś to skomentuje. Czy W_W zaczął używać trzecioosobowej formy wypowiedzi specjalnie, żeby zmienić swój image... ciekawe.... Tant jest wielce poruszony... Tant się zastanawia, czy W_W zostanie to na stałe, czy to może tylko tymczasowe.... moze ja też zmienie swój imidż.. hmm... jak zachowuje się Kujah... hmm.... bawi się włosami, robi teatralne ruchy ręką, używa trudnych słów, cały świat traktuje jak scenę i jest stanowczy, okrutny i konsekwentny w dążeniu do własnych celów... hmm... szkoda, że to nic konkretnego... hmm... śmieje się "Fufufu", jak każdy inny bishonen... hmm... nosi stringi... hmm... cholera.. nic się nie nadaje...

[size=8]Wizard proponuje, aby Tant dodał tylko to "fufufu", bo resztę, włącznie ze stringami już długowłosy stosuje tak, czy siak - W_w[/size]
« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2005, 12:07:32 pm wysłana przez White_wizard »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Mod Zone...
« Odpowiedź #278 dnia: Maja 23, 2005, 04:16:22 pm »
zaczynam się zastanawiać jakim cudem dostałam warna podczas tak długiej nieobecnoości...Gipsi,nic ci się nie pomyliło <z nadzieją>?

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #279 dnia: Maja 23, 2005, 04:44:45 pm »
lol za co mam ja 40% ostrzezenia :F ?