Autor Wątek: Mod Zone...  (Przeczytany 66611 razy)

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #340 dnia: Sierpnia 26, 2005, 10:27:51 pm »
Gipsi:

Cytuj
Zamknąłem bo mam taką akcje jak qiax...

Racja, zwal wszystko na mnie. Zobacz, jak mnie to rusza. Świetnie żeś podpiął moje zapytanie o tematy w Chrono Sadze i tego Sphinxa, pod swój temat. Podoba mi się.

Cytuj
nienawidze jak ktoś zaśmieca moje tematy...

Moja akcja? Moje tematy? No nieżle... Musze odstawić te tabletki energetyczne, bo robię coś, z czego nie zdaję sobie nawet sprawy.

Cytuj
Temat otwarty iszcie tam co chcecie okey, ja tylko chyba pod wpływem PMów z qiaxem o CSadze dostałem nastrój na twardą ręke.

Rany, jak ja dzialam na ludzi. Dobrze, że stwardniała ci tylko ręka...

Cytuj
BTW qiax jest modem? a po co nam kolejny mod? Równie dobrze można dać Glenna modem w MMORPG bo gra w dużo rpgów i do tego wyczaił że słabo oglądam anime to dajmy go na moda anime

Heh... Jednak ten scenariusz, o którym pomyślałem, sprawdzil się. Ale dobrze:
- poprosilem o moda MarvelliX, o godzinie
qiax (15:46)
marv, marv, mozesz mi oddać mała przysługę?
qiax (15:46)
chciałbym mieć modka w dziale Chrono Cross i zrobić z nim mały porządek

Po przyznaniu mi moda i wyczyszczeniu wszystkich tematów <opórcz Trivi>, o godzinie:
qiax (21:35)
dobra, zabierz mi uprawnienia - skończylem - od razu pisze, że za Trivie się nawet nei brałem <nie wytrzymałaby tego moja delikatna i krucha psychika>

I co ty na to Gipsi?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #341 dnia: Sierpnia 26, 2005, 10:44:44 pm »
Cytuj
I co ty na to Gipsi?
i lipa ;/ nie jestem dałnem pokroju ciebie żeby trząść się o coś o co nie powinienem, moim zdaniem powinieneś być dalej modem w Chrono Sadze bo kto jak kto ale ty się do takiego czegoś nadajesz, skoro His ma moda np. w Filmie to ty tym bardziej powinieneś mieć tam. mi to nie przeszkadza a wręcz wyjdzie działowi na dobre.

Cytuj
Moja akcja? Moje tematy? No nieżle... Musze odstawić te tabletki energetyczne, bo robię coś, z czego nie zdaję sobie nawet sprawy.
tego nie zczaiłem ;/ hyba musze brać tabletki energetyczne bo nierozumie wielu rzeczy ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #342 dnia: Sierpnia 26, 2005, 10:53:02 pm »
Gipsi:

Cytuj
i lipa ;/ nie jestem dałnem pokroju ciebie żeby trząść się o coś o co nie powinienem

<włącza kaloryfery, przykrywa się ciepłym kocem, parzy sobie gorącą hebatę> Hę? Ja się trzesę? Mnie to prostu zaciekawiło. I tyle.

Cytuj
Cytuj
BTW qiax jest modem? a po co nam kolejny mod? Równie dobrze można dać Glenna modem w MMORPG bo gra w dużo rpgów i do tego wyczaił że słabo oglądam anime to dajmy go na moda anime

moim zdaniem powinieneś być dalej modem w Chrono Sadze bo kto jak kto ale ty się do takiego czegoś nadajesz, skoro His ma moda np. w Filmie to ty tym bardziej powinieneś mieć tam. mi to nie przeszkadza a wręcz wyjdzie działowi na dobre.

Zadawać pytanie, znając odpowiedź...

Cytuj
nie jestem dałnem

Jesteś pewien? Ale tak absolutnie na pewno, stuprocentowo, pewien?

Cytuj
tego nie zczaiłem ;/ hyba musze brać tabletki energetyczne bo nierozumie wielu rzeczy ;]

Akcja nie jest moja, a twoja. Ja poruszyłem cały dzial, a nie tylko swoje tematy z nim związane. Ty zaś - jeden konkretny.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 26, 2005, 10:54:08 pm wysłana przez qiax »

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #343 dnia: Sierpnia 27, 2005, 12:29:35 am »
a więc jaka decyzja qiax? zostajesz czy zdjać moda (i tak masz połowe uprawnien :F)

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #344 dnia: Sierpnia 27, 2005, 01:03:03 pm »
Zdjądź moda.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Mod Zone...
« Odpowiedź #345 dnia: Sierpnia 28, 2005, 11:06:22 pm »
Cytuj
czegoś nadajesz, skoro His ma moda np. w Filmie

czyżbym wyczuła delikatną ironię? skoro uważasz,że się nie nadaję,albo jestem za głupia, to napisz wprost....czasami nawet ktoś ,w przypadku kogo wydaje ci się,że jest dałnem może coś zrozumieć  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #346 dnia: Sierpnia 28, 2005, 11:17:43 pm »
eee nie było zadnej ironii >.<
chodzilo o to ze ty bylas nowa pokazalas sie i dostalas moda szybko, kazdy z nas raczej dlugo tutaj siedzial zanim dostal moda, a qiax byl tutaj jako jeden z wczesniejszych i do teg byl juz modem.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #347 dnia: Września 23, 2005, 01:58:22 am »
[szept_mode][size=8]teee Tant chyba nikt nie zauważył zmiany XD[/size][/szept_mode] ekhem ekhem hmmm i co ja mam zrobić z takim ARDem? od półtora roku nie aktywny tak poprostu zaczoł grać w l2 i zapomniał o nas :/ ale tak czy siak dużo wniósł do serwisu pokazując droge modom ;) (przypomniało mi sie o nim jak logi modów przeglądałem :F cfaniak nadal pierwszy jest XD)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #348 dnia: Września 23, 2005, 02:01:08 am »
Proponuję zrobić z nim to samo, co zrobiliśmy z Dark M... w końcu zrobili dla serwisu mniej-więcej tyle samo.... tylko.. eee... co my zrobiliśmy z Dark M?

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #349 dnia: Października 05, 2005, 10:34:43 pm »
no wlaśnie chyba nic bo grupe sam se zdjał :F a tytuł mu zostawie ku jego czci XD

=======================

Gipsi - 505

ARD - 495
   
MarvelliX - 476
   
White_wizard - 371
   
Tantalus - 189

tak dla waszej świadomosci :F
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2005, 10:35:35 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #350 dnia: Listopada 15, 2005, 08:12:12 pm »
Cytuj
Uznałem, że jest nieprzyzwoity... - Tadeusz Rydzyk

Nieprzyzwoity? Ugh... piękny, słodki, cudowny... zrozumiem nawet wywywający; sexowny; pociągający, prowokujący... ale nieprzyzwoity?

Ta kobieta jest piękna:


Dla mnie ta sygnaturka jest pięknai  nie widze wniej nic nie przyzwoitego, owszem są ludzie którzy będą patrzeć tylko na jej piersi, ale co z tego? Ja tam widze jeszcze piękną buzię, popatrz na jej usta.. cudowne, jak wogóle się elegancko rusza i jej uśmiech. Ona jest poprostu piękna. Nawet jak ktoś patrzy na jej piersi to c z tego? Nie jest przecież roznegliżowana, widac tylko dolną część jej piersi a z tego co pamiętam to sutki zawsze są cenzurowane... jak wogóle już jest cenzura na piersiach.
O wiele bardziej nieprzyzwoite jest to co my wypisujemy na tym forum niż ta sygnaturka... zresztą czy na przykłąd zakrwawiona czaszka nie jest bardziej nie na miejscu? Moim zdaniem popełniłeś błond wysyłając priva do tego kolesia z prośbą o usunięcie siga, ale to pewnie tylko moje zdanie.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #351 dnia: Listopada 22, 2005, 12:51:52 am »
Cytuj
wysyłając priva do tego kolesia z prośbą o usunięcie siga

Ehehehehe... to miałem wysłać priva?

Cytuj
Moim zdaniem popełniłeś błond

ty też... błont się pisze przez "t"

Cytuj
Nieprzyzwoity? Ugh... piękny, słodki, cudowny... zrozumiem nawet wywywający; sexowny; pociągający, prowokujący... ale nieprzyzwoity?

No dobra... może mnie poniosło, bo kilka minut wcześniej przegrałem z kumplami w Itadaki Street przez niefortunny zbieg okoliczności... pomyśłałem sobie, że takie coś, to już za dużo...

Ale dobra... robimy tak... ja mu cofam warna, niech zna chłopak dobrą stronę modów, ale signaturka do niego nie wróci... czemu? Bo waży o 70kb za dużo niż na to przepisy zezwalają hehe...


Wakur! napisałem "błond" ;/ ze mną rzeczywiście jest coś nie tak... chyba ide zainstalować tego Worda >.> - Gipsi


=== EDIT ===

Ej ludzie.. nie wydaje się wam, że troche się ciasno ostatnio zrobiło na pierwszej stronie offtopicu (od tegotematu, co go przykleiłem przed chwilą)? Może warto by było zorganizować dział, w którym takie bezsensowne rzeczy, jak 3 słowa, Głupie Pytania i Gra w Zwierzątka moglibyśmy wrzucić? Albo dajmy to do Archiwum Z, jak myślicie?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #352 dnia: Listopada 22, 2005, 08:03:09 am »
to po co przyklejałeś tę grę w zwierzątka?

Przeniosłem "Ulubiony Final" do granie a gadanie bo tam nie było żadnego topicu przyklejonego -a to przeca topic o grach.
Możesz najwyżej wżucić do Archiwum Z Głupiep ytania Trivie czy coś, ale wydae mi isę że poprostu ta gra w zwierzątka jest niepotrzebnie przyklejona.

Co do nowego działu na takie tematy o których mówiłeś to jestem przeciw, i tak mamy już dużo działów, a po zatym równie dobrze mogą być w offtopicu albo w Archiwum Z bo tamten temat jest właśnie do przygłupich spraw (chociaż mi się średnio podoba wżucanie do Archiwum Z aktywnych tematów...
« Ostatnia zmiana: Listopada 22, 2005, 08:06:15 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #353 dnia: Listopada 22, 2005, 01:28:16 pm »
Cytuj
chociaż mi się średnio podoba wżucanie do Archiwum Z aktywnych tematów...
mi tez ale... 3 słowa tam zostana :F
założeniem Archiwum Z było wrzucanie tam smieci typu "To forum jest do DUPY" a nie topiki w których duzo osób sie z 'sensem' wypowiada ;)  
« Ostatnia zmiana: Listopada 22, 2005, 01:29:48 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #354 dnia: Listopada 30, 2005, 08:33:56 pm »
Dlaczego sekcja "Ogłoszenia" zmieniła swą nazwę na "Ogłoszenia (Parafialne)"? Przecież ten tekst w nawiasach jest absolutnie zbędny i niepotrzebny. Czy wszystko trzeba już, że tak napiszę, mącić?

Cytuj
co go przykleiłem przed chwilą)? Może warto by było zorganizować dział, w którym takie bezsensowne rzeczy, jak 3 słowa, Głupie Pytania i Gra w Zwierzątka moglibyśmy wrzucić? Albo dajmy to do Archiwum Z, jak myślicie?

Ach, może odrazu się zacznie przyklejać każdy temat, gdzie ktoś się czasami z "sensem" <jak to słusznie ktoś zauważył> wypowiada? Temat "Avatary" przyklejmy, "Total Offtopic". Fakt, nie są może i nowe, ale aktywne. A właśnie, jakoś nikt w zwierzątkach nie napisał od 27.11.05 r., więc temat umarł? Nie? Aha. Czyli przyjklejony być musi? Aha.

Cytuj
założeniem Archiwum Z było wrzucanie tam smieci typu "To forum jest do DUPY"

A nie umieszczanie tematów, które wymykają się klasycznym założenią Forum? Ot, takie dziwy nad dziwy, ku chwale dla potomnie innych członków nowych Forumowej rzeczy? Archwium Z => Archiwum SZ? Co brzmi lepiej? W sumie niważne i tak każdy się przyzwyczaił do pierwszej nazwy.

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #355 dnia: Listopada 30, 2005, 10:11:43 pm »
Cytuj
Dlaczego sekcja "Ogłoszenia" zmieniła swą nazwę na "Ogłoszenia (Parafialne)"?
łah ja se przywrocilem nazwe pacze a ty sie akurat przyczepiłes tego :P

Cytuj
Cytuj
założeniem Archiwum Z było wrzucanie tam smieci typu "To forum jest do DUPY"
A nie umieszczanie tematów, które wymykają się klasycznym założenią Forum?
śmiec = temat wymykający sie klasycznym założeniom forum... ale jako ze ja chop ze wsia to wszystko ino uproszczam :F

Cytuj
Archwium Z => Archiwum SZ? Co brzmi lepiej?
ja tam od początku bylem za samym Archiwum...

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #356 dnia: Grudnia 21, 2005, 08:20:38 pm »
http://squarezone.pl/forum/index.php?showt...t=0&#entry74528

Ahem... Moze się i mylę, ale od kiedy streszczenie fabuły jest brane na równi z rozważaniem na jej temat? Bo streszczenie ma jedynie podsumować w prosty sposób coś, co jest w tak ślicznie skomplikowane, a rozważania zaczynają się po zrozumieniu całości. Prawda? Więc co za wrażliwy człowiek zamknął ten temat?

MarvelliX

Cytuj
pozatym jak nie przeszedles Chrono Triggera to nie wiele zrozumiszszsz ;f

Ahem... Od kiedy jest coś wspomnianego o Kid w Chrono Trigger? Rozumiem, że może ci tu chodzić o zakończenie w wersji PSX, ale nie sądzę, by nowa użytkowniczka zapoznała się z tą produkcją <co jest błędem>. Poza tym, że by było jasno:

Cytuj
najbardziej mile widzane wyjasnienie o KID -

Jeśli chodzi o historię, to ta - Chrono Trigger PSX i bycie świadkiem jej "narodzin". Ale jeśli chodzi o samą postać, to bardziej wartościowe byłoby zapoznanie się z Radical Dreamers, gdzie ta postać pojawiła się pierwszy raz w pełnowymiarowej roli. A co do jej zrozumienia, to napisał o tym całkiem niezły <mym skromnym zdaniem> artykuł. http://squarezone.pl/analiza-kid-z-chrono-...ticles,pub.html

Tantalus

Cytuj
to wypieprzyc trzeba z miejsca

Nie no k***a, nie pierdol.

Cytuj
już raz zapytał i dostał odpowiedź, a za swoją nachalność dostaje ode mnie warna...

Od kiedy bycie ciekawskim jest negatywne w tym szanownym gronie forumowiczów? Czyś ty <literacko> zwariował? Jak tu ma się nowy użytkownik zaklimatyzować, skoro ona nie mogła znać zasada tu panujących? Może zamiast warny wystawiać, spisz doktyrny Forum <nie Regulamin, bo bym polemizował, czy złamała któryś z jego punktów>, a sam chętnie to przeczytam i nie omieszkam ci skomentować. A potem się każdy z was dziwi, że nowych tu jak na lekarstwo, skoro każdego nowego traktujecie niezbyt przyjaźnie.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #357 dnia: Grudnia 21, 2005, 08:27:46 pm »
Ta moim zdaniem też dziewczynan iezrbiła niczego złegobo napisała ten temat jeszcze przed moją odpowiedzią na jej pytanie w Topicu o Chrono Sadze Helpie.
Przeniose ten temat do działu Chrono Saga, bo już kiedyś ktoś zakładał podobny temat czyli jest zapotrzebowanie na tego typu tematy może...

z tymi warnami też wydaje mi się że przesadzacie, ja zawsze najpierw pisze PMa raczej do ludzi, albo poprostuw poście im pisze co robią źle i jak później powtórzą to dopiero daje warna... ale lepsze te dawanie warnów niż niepotrzebna wazelina.

EDIT:::
Albo w sumie nie, to pytanie lajtowo może iśc jednak do tematu -rozważaniana temat fabuły.

EDIT 2:::
eee w sumie sam już nie wiem... narazie zrobie nowy temat w CSadze. Wy wyraźcie swoje zdanie na ten temat.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2005, 08:34:38 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #358 dnia: Grudnia 22, 2005, 04:51:14 pm »
Tant chyba mial zły humor w tym czasie :F
temat zostanie zamkniety bo jednak wszyssstkiego na temat fabuly mozna sie dowiedzieć z tematu o rozwazaniach i poszszszczegolnych artykułach

Cytuj
http://squarezone.pl/analiza-kid-z-chrono-crossa,articles,pub.html
damn a czaisz ze szukalem tego artykulu? :F ale nie wiedzialem gdzie jest wciśśśniety... szukałem w danych o CC a nie publistyce <.<

Cytuj
Rozumiem, że może ci tu chodzić o zakończenie w wersji PSX
nie koniecnie psx ja np. gralem w cc zanim ct na psx dossstalem a fabule rozumialem, chodzi o aspekty gry (np. Shala, Masa i Mune, pochodzenie Lavosa i takie tam) a nie sssame filmiki

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #359 dnia: Grudnia 29, 2005, 02:54:44 pm »
Hej ludzie... mam propozycję... wszyscy zauważyli pewnie, że Total Offtopic ładuje się strasznie wolno. Niezaprzeczalnie winę ponosi to, że jest tam 10k postów nabitych. Co powiecie na pomysł, żeby zamknąć Total Offtopic i zacząć temat Total Offtopic 2? Szybciej by się pisało...