Autor Wątek: Sport  (Przeczytany 71901 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #460 dnia: Stycznia 19, 2007, 07:37:49 pm »
Zajebiscie sie z tego ucieszylem. Wali mnie to, ze moga nas zdyskwalifikowac - zbudujemy wszystko od nowa i mam nadzieje, ze bez zadnych pierdół w postaci korupcji, przekretow i ustawiania meczy. No i jesli Listkiewicz jest w cos zamieszany to poor him - bo w wiezieniu dlugo nie pozyje ;/

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Sport
« Odpowiedź #461 dnia: Stycznia 19, 2007, 07:43:04 pm »
Lepiej późno niż wcale....i tyle. Jeśli Lipiec udowodni, że to było konieczne, to nie wykluczą nas.

http://sport.onet.pl/0,0,1469036,wiadomosc.htmlhehehe....jaka szybka zmiana ;]
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2007, 08:05:32 pm wysłana przez Musiol »

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Sport
« Odpowiedź #462 dnia: Lutego 01, 2007, 08:48:12 pm »
Wlaśnie grają pilkarze ręczni,no mam nadzieję, że wygrają.
Jak na razie jest 15-14 dla nas.Gramy z Danią dla nie wtajemniczonych.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Odp: Sport
« Odpowiedź #463 dnia: Lutego 01, 2007, 10:57:39 pm »
No i mamy 36-33 :)
Kilka ostatnich akcji bylo naprawde niezlych.

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Sport
« Odpowiedź #464 dnia: Lutego 04, 2007, 09:42:32 am »
Ostatnie tygodnie to niezła, a w niektórych przypadkach rewelacyjna postawa polskich sportowców. Wczoraj Małysz wygrywa, Polska - Estonia do przodu, kilku zawodników zaprezentowało niezły poziom i udowodniło, że będą wartościowymi zmiennikami, piłkarze ręczni - wiadomo, a dziś wielki finał ^_^\/ , jedynie Adamek się wyłamał :P
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Sport
« Odpowiedź #465 dnia: Lutego 04, 2007, 05:08:27 pm »
Kurcze  :-\ 17-13 dla Niemców.ale nie można się zalamywać,jeszcze da się ten mecz wygrać.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Sport
« Odpowiedź #466 dnia: Lutego 20, 2007, 10:58:49 am »
Tak, proszę państwa. To już dziś...Dziś powraca nasza ukochana Champions League. Tygryski czekały przez całą niemal zimę na powrót tych elitarnych rozgrywek. Dwa mecze i nie ma tutaj już miejsca na kalkulacje, odpuszczanie czy rezerwy w ostatnich meczach grupowych. Czy Ronaldinho rzuci kilka żetonów obrońcom na karuzelę? Czy Roma podkarmi rybki klepiąc piłeczkę? Czy ktokolwiek tak emocjonuje się piłką nożną jak ja? Wkrótce się przekonamy :P
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #467 dnia: Lutego 20, 2007, 11:28:21 am »
Ja emocjonuje sie tak samo pewnie ;]
Tylko smutno mi raczej ze moj Bayern taka chujnie gra ostatnio ;/ W dupke pewnie dostaniemy z Realem... choc kto wie Real tez teraz srednio sie spisuje... tylko kurde mecze moego Bayernu z Realem to byly zawsze mecze na szczycie a teraz to w sumie lipa bedzie ;/
No ale moze jakos sie odblokuje moj bayern z realem ;]
Ciekawi mnie jaki bedzie mecz inter - valencia... niby inter ostatnio pobil rekord i wygral 16 meczow z rzdu ale w sumie w lidze mistrzow gral chu*nie ;]
Valencia  w LM spsywala sie swietnie a ostatnio w lidze tez srednio... no nic ciekawie bedzie dzs i jutro ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Sport
« Odpowiedź #468 dnia: Lutego 20, 2007, 11:30:55 am »
A ja dalej kibicuję mojej Barcy, pomimo, że ostatnio cierpi na niemoc strzelecką ;/ Ale mam nadzieję, że Messi i R10 się spiszą świetnie. No i ofkors kibicuję Lyon'owi, gniach, czarny koń rozgrywek.

Gipsi - Real gra totalną padakę, Bayern ma szansę, choć jak widzę, jak grają w Bundeslidze to za głowe się łapię...

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Sport
« Odpowiedź #469 dnia: Lutego 20, 2007, 11:41:26 am »
Oba kluby, Bayern i Real, muszą zagrać na maksa, tylko ligą mistrzów mogą zakryć fatalne występy w ligach. Ja będę liczył na Bayern i Valencię (bo Realu nienawidzę, a Inter raczej niestety nie pozwoli mojej Romie wygrać Scudetto w tym sezonie;]). Real z kłopotami, Real z odstawianymi na ławę gwiazdami, Real nigdy nie promujący wyjątkowych wychowanków(za co jeszcze bardziej nienawidzę tego klubu), a Bayern wreszcie liczę, że złapie wiatr w żagle z Hitzfeldem.
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Sport
« Odpowiedź #470 dnia: Lutego 21, 2007, 11:50:57 am »
3:2, hm, hm, nie jest źle, w zasadzie wystarczy jedną bramkę łupnąć w drugim meczu i Bayern gra dalej. Te bramki wczoraj zdobyte dla Realu...heh, wszystkie fartuchem (no, może poza van Nistelrooya, ale nie wiem, czy tam nie było spalonego przypadkiem, kiedy przedłużył Helguera dośrodkowanie), van Bommela brameczka, mmmm, real hammer. Reszta meczyków bez rewelacji.
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #471 dnia: Lutego 21, 2007, 03:49:05 pm »
Nie wiem jak reszta meczow bo nie mialem okazji ogladac bo ogladalem mecz bayernu ale ofkoz sie wkurzylem... oba zespolu w su*mie chu*a graly, real obie bramy po wolnych i ta pierwsza raula byla fajna, ladne podanie dostal. Bayern tez jedna z wolngo i jedna fajna bommela, lipa tylko, no bommel po zdobyciu gola pokazal gest kozakiewicza i ofkoz real bedzie sie odwolywac, beda chcieli aby bommel zostal odsuniety od nastepnego meczu... juz wieza ze w dupe dostana na allianz arena ;]
Mecz niby mogl sie zdawac fajny po wyniku ale byl sredni, glownie byla walka, niezbyt duzo akcji, w drugiej polowie real nie gral nic, w ostatnich 20 minutach bayern przycisnal na maksa i pizzaro mial taka piekna akcje jak zamarkowal strzal z woleja po po czym przed dwoma obroncami przezucil pilke na lewa noge zamiast strzelac i z lewej przyjeba, ale casilas dobrze sie zucil ;]
Ogolnie to spokojnie mogl byl remis bo bayern byl lepszy z gry o czym stanowia statsy, ale ch*j ze statsami, nastepny mecz musi moj świnski bayern pojechac ich!
BTW ilu z was nie nawidzi bayernu? Sa tacy? Nie pytam sie kto nie lubi, tylko kto nie nawidzi;] bo nielubic to pewnie kazdy ;]
ja z klubow to barzo nielubie Realu, i moze wlansie az ich nienawidze nie wiem... w kazdym razie jak bayern z nimi gra to zawsze moje podniecenie osiaga zenitu ;]

aha w realu w sumie zajebiscie spisal sie becksu, a przeciez jeszcze nie dawno capello odsunal go od skladu ;/ debil...

tak czy inaczej ciekawe jak dzis spisza sie kluby, ja jestem za barca, ale najciekawszy mecz to roma - lyon

EDIT:::
Chociaz moze nie nienawidze realu co za mlodu nienawidzilem, bo teraz mnie raczej jeb*ą =, poprostu ich nie lubie, ale jak bylem takim mlodym smykiem ala Sergey to raczej wtedy w chu* po nich jechałem ;]
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2007, 04:23:25 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #472 dnia: Lutego 21, 2007, 04:24:13 pm »
Cytuj
BTW ilu z was nie nawidzi bayernu? Sa tacy? Nie pytam sie kto nie lubi, tylko kto nie nawidzi;] bo nielubic to pewnie kazdy ;]
ja jestem ;]

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Sport
« Odpowiedź #473 dnia: Lutego 21, 2007, 04:25:37 pm »
Mmmm, piłkarska uczta dziś, Barca - Liverpool, ostrzymy sobie ząbki na meczyk. Fakt, Roma - Olimpique też zapowiada się wybornie. Moi Giallo-rossi...wierzę, że teraz nie dadzą się wyeliminować Houllierowi jak to było dawniej przeciwko jego Liverpoolowi. Wierzę, że tym razem celowniki uregulują Vucinic i Totti, a Mancini będzie siał popłoch na prawym skrzydle. Wierzę również, że dobrą grę w meczu z Empoli (mimo tego przegrana 0:1, ale gdy nie wykorzystuje się setek...) zobaczymy również dziś. Roma, Roma, Giallo-rossi!
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Sport
« Odpowiedź #474 dnia: Lutego 21, 2007, 10:47:06 pm »
Nienawidzę cię Marquez, idioto ;( ;/

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Sport
« Odpowiedź #475 dnia: Lutego 21, 2007, 10:53:24 pm »
Pięknie,Braca przegrała z Liverpool'em 2-1 i to jeszcze na Camp Nou.Nie grali najlepiej,po strzeleniu bramki,po prostu przestali istnieć,tylko dochodzili do nielicznych akcji.
Pieknę też jest to, że Real wczoraj wygrał,ale żal tej bramki straconej w końcówce meczu,ale i tak przeidą dalej.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Sport
« Odpowiedź #476 dnia: Lutego 21, 2007, 11:07:22 pm »
Ja liczę na to, że nie przejdą(powody mojego nastawienia anty do Realu wypisałem kilka postów wyżej :P). Duma Katalonii - hyh, nie taką Barcę chcielibyśmy oglądać raczej. Trzeba było jednak wykorzystywać te błędy środkowej linii The Reds i szybko ustrzelić drugą bramkę i w miarę wtedy kontrolować przebieg sytuacji na boisku. Tymczasem mamy cięzką sytuację Barcy w rewanżu, trudny teren, dwie bramki stracone u siebie...Liczę jednak, że będzie dobrze, że zobaczymy wreszcie prawdziwą Barcę, grającą widowiskowy futbol, a zarazem skuteczny.
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #477 dnia: Lutego 22, 2007, 11:54:52 am »
Pięknie,Braca przegrała z Liverpool'em 2-1 i to jeszcze na Camp Nou.Nie grali najlepiej,po strzeleniu bramki,po prostu przestali istnieć,tylko dochodzili do nielicznych akcji.
Pieknę też jest to, że Real wczoraj wygrał,ale żal tej bramki straconej w końcówce meczu,ale i tak przeidą dalej.
Ni chu*a ;] Jezeli UEFA wysle do monachium kompetentnego sedziego a nie takiego jak na santiago bernabeł to baj baj real madrit! ;]

Niezle wczoraj kartek sie namnozylo w meczu lyon roma ;D

Cytuj
ja jestem ;]
No tak myslalem... ej ale powiedz mi czemu ty kiedys pisales ze chyba w jakims menedżerze grales i napisales cos takiego "moj bayern jest niezwyciezony" ;]

Juz mi sie przypomnialo kogo nienawidze... Interu, Real juz mi przeszedl, ale nienawidze interu. Nie dosc ze chu*em smierdza to maja jeszcze Materaziego w druzynie i Zlatana ;/
Barcy nie ogldalem ale raczej sie zdziwilem ze przegrali... zasluzenie przegrali?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Sport
« Odpowiedź #478 dnia: Lutego 22, 2007, 12:36:19 pm »
Gipsi - no niestety w 2 połowie tak, bo grali padake ;/ Choć Messi i Saviola mieli po 2 100% szanse ;/ Saviola na ławe ;/ idiota -_- Najbardziej współczuje Bellettiemu, trener dokonał 3 zmian, a on skręcił kolano ;/ i grał 10 minut z takim kolanem....

A Marquez to ciota ;/ przecież nawet moi kumple nie grają tak fatalnie w obronie jak on wczoraj ;/

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #479 dnia: Lutego 22, 2007, 01:31:50 pm »
Ahahahahahahahaha....Visca el Valdes ;] Barca byla wczoraj piekna ;] przy "Marquez super power header" ryczalem juz ze smiechu ;]
Cytuj
No tak myslalem... ej ale powiedz mi czemu ty kiedys pisales ze chyba w jakims menedżerze grales i napisales cos takiego "moj bayern jest niezwyciezony" ;]
Tak? Moze. Gralem pewnie w jakiegos menedzera Bayernem kiedys, wiec wuj z tym i tak ekipa z Allianz Arena ssie paue Glennowi ;]
Cytuj
Ni chu*a ;] Jezeli UEFA wysle do monachium kompetentnego sedziego a nie takiego jak na santiago bernabeł to baj baj real madrit! ;]
Idz w p*zdu! ;] I sam jestes Bernabeł ;]