Autor Wątek: Sport  (Przeczytany 71895 razy)

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Sport
« Odpowiedź #440 dnia: Października 11, 2006, 10:41:38 pm »
Aa, pieknie! ;) świetny mecz, brawo Ebi! (i brawo wszyscy).

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #441 dnia: Października 11, 2006, 11:23:50 pm »
No fajnie zagrali... szkoda tylko ze Zuraw nie zdobyl bramki bo zdecydowanie na to zasluzyl... ahh jak ta pilka sie odbila od slupka myslalem ze wpadnie do bramki.
Zurawski byl dla mnie najlepszy na boisku ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #442 dnia: Października 11, 2006, 11:43:57 pm »
Cholernie niesprawiedliwy wynik IMO... Powinno byc kolo 3-0, 4-0 dla Polakow. Przeciez pierwsza okazja Portugalii to bylo wyjscie sam na sam Ronaldo gdzies kolo 70 min...
Nie mam pojecia, co Leo zrobil, ale jest geniuszem. Polska grala z klepki O_o I to naprawde niezle, nie rozumiem jakim sposobem udalo sie tak szybko druzynie zgrac (przeciez polowa to mlodziki, mozna nawet rzec, ze debiutanci). Miejmy nadzieje, ze nie byl to jednorazowy przeblysk geniuszu. Jesli Polska bedzie tak grac, to sa wielkie szanse na historyczny awans (wprawdzie to lipa oceniac po jednym meczu, ale kazdy widzial jak zagrali... w dodatku z niebyle kim). Bardzo sie ciesze, ze zagralismy taki mecz, bo skoncza z tymi glupotami o zwolnieniu Beenhakera.
Gipsi, co teraz sadzisz o zagranicznym trenerze? Leo jest juz praktycznie uniezalezniony od polskich doradcow. Watpie, czy jakis kolejny polski trener zdecydowal by sie tak ostro postawic na mlodziez. A Leo to zrobil, wynalazl pare perelek (Blaszczykowski to diabel wcielony, co pokazal przy akcji z slupkiem Zurawskiego) i perfekcyjnie wpasowal do zespolu, utwierdzajac mnie o slusznosci wyboru jego jako trenera. Oby dokonal przelomu w polskiej pilce.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Sport
« Odpowiedź #443 dnia: Listopada 15, 2006, 06:46:06 pm »
Pod wieczor Polacy zmierzą się z Belgami.Powiem tylko tyle POOOOOLLSKA Biało-Czerwoni.Mam nadzieję,że po ostatnim zwycięstwie nad Portugalią(chyba po raz pierwszy w moim krótkim życiu byłem dumny z Polskiej pilki nożnej  :roll: )pojedziemy do Belgii po 3 punkty.A więc POLSKA gola.
Real Madryt(szefowski klub)dostał MILIARD DOLARÓW za sprzedanie na 7 lat prawa do transmisji telewizyjnej.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2006, 06:47:32 pm wysłana przez Vivi The Black Mage »

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #444 dnia: Listopada 15, 2006, 08:27:59 pm »
2-O dla  Belgii ;]


Z tym realem to niezła chu*nia ;/ Taka gruba kasa... ehh. Moj Bayern dostaje chyba za prawa do TV 50 mln czy 30 ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Sport
« Odpowiedź #445 dnia: Listopada 15, 2006, 09:22:03 pm »
Hihihi no i jak tam do przerwy? XD XD szkoda ze Smolarek nie strzelil, ale ładne te dwie akcje mial, za drugim razem to myslalam juz ze bramka jest :P No ciekawe jaki wynik bedzie koncowy, ja stawiam 2:0dla Nas ;p
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2006, 09:22:34 pm wysłana przez Selphie »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #446 dnia: Listopada 15, 2006, 09:24:57 pm »
No naraze graja calkiem dobrze ;]
Na szczescie moj wynik Z PES6 okazal sie byc na pewno zly ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Sport
« Odpowiedź #447 dnia: Listopada 15, 2006, 09:27:11 pm »
Jak Smolarek uderzył z główki w końcówce to myślałem że komentator krzyczał Włodek.Ale był taki wrzask że nie jestem pewien. :D
Leo jest niesamowity to co zrobil z naszymi to jest po prostu..cud!!!

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Sport
« Odpowiedź #448 dnia: Listopada 15, 2006, 10:26:46 pm »
1:0 :D:D a juz w tej ostatniej minucie mieli okazje nam strzelic w sumie.. ale nalezalo sie im :) znaczy nam :)  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #449 dnia: Listopada 15, 2006, 10:28:07 pm »
Brawo Polacy. Przede wszystkim brawo Matusiak! ;]

No i jakby nie patrzec - brawo Don Leo.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sport
« Odpowiedź #450 dnia: Listopada 15, 2006, 10:32:29 pm »
Druga połowa....to lekki powrót do czasów Jan Assa, brak chęci kontrataku, rozumiem, zmęczenie, ale Ebi zapieprzał cały mecz tak samo ! Robi postępy...ogromne, przedtem to taki awanturnik, "na hura", teraz gra bardzo przemyślanie.

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Sport
« Odpowiedź #451 dnia: Listopada 15, 2006, 10:43:51 pm »
Bardzo dobry mecz.Szczególnie dobrze gral Matusiak i Ebi,ktory gral cały mecz na wysokich obrotach.Rownież dla Leo brawa,ponieważ świetnie prowadzi nasza reprezentacje.na końcu się broniliśmy i na szczęście nie zrobiliśmy żadnej gafy.Chociaż na końcu było groźnie kiedy Mpenza wpadl w pole karne,ale Boruc sobie poradzil.Gratulacje :spoko:  

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Sport
« Odpowiedź #452 dnia: Listopada 18, 2006, 10:27:44 pm »
Chciałbym zobaczyć kto za kim jest(chodź pewnie jakaś część wogóle uważa że football to jakaś poj... gra).
ULUBIONY KLUB:od zawsze lubie Real,może dltego że Zidane tam grał,dalej ich lubie i nie zdradzam jak to niektórzy robią i np.są za Barceloną,a byli za Realem i nie lubią już klubu z Madrytu bo ostatnio kaleczyli(chociaż już jest dobrze).
ULUBIONY ZAWODNIK:Zidane,a któżby inny,podziwiam to jego uderzenie z "byka" i świetny wolej z lewej nogi w finale CL.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sport
« Odpowiedź #453 dnia: Listopada 18, 2006, 10:39:07 pm »
Klub - Jak byłem mały to....Borrussia Dortmund, później Ajax Amsterdam i Arsenal Londyn (Marc Overmars :wub: ), od 2000 roku FC Barcelona, też Overmars.
Zawodnik - Marco van Basten, tak po prostu...mój idol, Marc Overmars....miałem pierwszą koszulkę piłkarską z jego nazwiskiem, grałem na tej pozycji co on zawsze, no i hm...to tyle.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #454 dnia: Listopada 18, 2006, 10:42:47 pm »
Polaczylem te tematy bo jak juz ci pisalem w topicu o Pokemonach nie ma sie co rozdrabniac na jakies tematy "twoj ulubiony cos tam z czegos tam" gdy sa juz ogolnikowe tematy o jakiejs grze, w tym przypadku sporcie.

Anyway...

Moj ukochany klub to pewnie od wielu lat Bayern Monachium, zaczalem im kibicowac jeszcze za czasow jak grali tam tacy pilkarze jak Jurgen Klinsmann czy Jean Pierre Papin... teraz odkad zaczely sie MŚ 2006 znowu dostalem fiola nap ilce noznej i znowu niesamowicie mocno interesuje sie Bayernem jak za mlodych lat...

Ulubiony pilkarz?
Trudno powiedziec... ogolnie to chyba Jurgen Klinsmann... za calokrztalt, za to jak gral, za to ile bramek strzelal, za to jakim byl kapitanem... za to jakim stal sie trenerem, jak swietnie poprowadzil niemcy na MŚ.
To byl moj pilkarski idol. Gral z numerem 18 na koszulce... ja sie urodzilem 18 lutego, w szkole mialem w dzienniczku numer 18 przez wiele lat, na drzwiach moj numer adresowy to 18... porpostu moj lucky number ;]

Aktualnie bardzo lubie Lukasa Podolskiego, Willy Sagnola z Francji, Thierry Henry.
Kiedys uwielbialem Bixente Lizarazu... wielki maly czlowiek, Mistrz swiata, mistrz europy, mistrz niemiec (francji tez pewnie), puchar niemiec, zdobywca ligi mistrzow... to jak zapieprzal na lewej stronie boiska to poprostu miazga... obronca ale jak sie podlaczal do przodu do akcji to poemat.
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2006, 10:43:47 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #455 dnia: Listopada 19, 2006, 02:17:41 pm »
Klub, to oczywiscie Real Madrycki. Pilka zaczalem interesowac sie w sezonie 01/02, cudownym dla Realu. W zasadzie zaczelo sie od ogladniecia meczu Real-Barca, to byl bodajze polfinal LM 01/02. Kibicuje tez Juventusowi, chociaz sam nie wiem czemu, bo tak sie sklada ze nie znosze dennego stylu Capello. Co z tego, ze wygrywa, jak zabija pilke? Czemu RMCF go zatrudnil? ;/

Ulubionego pilkarza w tej chwili nie mam. Kiedys to byl nim juda$, ale teraz go nie cierpie ;/ Ale jesli mialbym wybierac, to chyba Alex Del Piero

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Sport
« Odpowiedź #456 dnia: Listopada 20, 2006, 10:41:02 pm »
Właściwie kto z was gra(grał)w jakimś klubie,jaki macie(chelibyście mieć) numer na koszulce.Ja gram w BBTS Podbeskidzie i gram z numerem 20.Kiedys strasznie chciałem mieć 10,ale teraz,czasami nikt z nas nie ma,nie podoba mi się teraz ten numer,podoba mi się też 30.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sport
« Odpowiedź #457 dnia: Listopada 24, 2006, 09:33:07 pm »
http://sport.onet.pl/0,1248770,1439721,wiadomosc.html
Skład na zgrupowanie w ZEA, co wy na to? :P

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Sport
« Odpowiedź #458 dnia: Listopada 24, 2006, 09:51:33 pm »
Ja właściwie nie do zgrupowania.
Jutro mam turniej na Rekordzie,nawet spoko drużynki będa(Ruch Chorzów,jakaś angielska),nie mogę się doczekać,mam nadzieję że zajmiemy 1 miejsce.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #459 dnia: Stycznia 19, 2007, 07:20:58 pm »
http://ekstraklasa.wp.pl/wiadomosc.html?wid=8695617&kat=1740&rfbawp=1169230743.192

W sumie raczej zajebiscie, ze ktos sie za to w koncu wzial... Ale mniej zajebiscie, ze teraz moga nam reprezentacje wywalic z eliminacji euro 2008, nie wspominajac juz o organizacji 2012 z Ukraina...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"