Autor Wątek: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim  (Przeczytany 110855 razy)

Offline Vincent

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #440 dnia: Marca 01, 2007, 04:44:16 pm »
Chodziło mi bardziej o strone ale o to mniejsza. Już kiedyś z tym kombinowałem i nie wiedziałem jak to skonfigurować??

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #441 dnia: Marca 01, 2007, 04:49:13 pm »
Ech...
http://www.epsxe.com/help.php
5 sekund szukania w Googlach, 1-szy wynik...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #442 dnia: Marca 01, 2007, 08:48:08 pm »
5 sekund ?! ty n00bie! mi to zajelo 1,2s zgodnie z napisem googla ;]
a propo konfiguracji na krypcie jest dobra konfiguracja pod ff9 ale dobrze tez dziala tez pod innymi grami bo podawanie komus wlasnej konfy nic nie da bo ten programik trza konfigurowac zaleznie od kompa ;]

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #443 dnia: Marca 01, 2007, 10:42:46 pm »
Wie ktoś może jak z nagranego VCD zrobic eleganckiego divixa czy też inny zjadliwy format? ;/

MarvelliX

  • Gość
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #444 dnia: Marca 02, 2007, 01:41:14 pm »
zdaje sie ze sam film jest w jakims folderze tam z rozszerzeniem .dat wiec zmieniasz nazwe pliku na .avi i masz zjadliwe avi ;f
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2007, 01:43:19 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #445 dnia: Kwietnia 04, 2007, 08:21:22 pm »
excuse me. moze mi ktoś napisać jak poprawnie skonfigurować NeoStraDe na Linuxie...? jak się okazuje w mojej okolicy policja wykazuje ostatnio nadpobudliwą aktywność jesli idzie o kontrolowanie kompuyerów i softu, więc wole to zrobić za wczasu niz potem płacić jakieś smieszne kary...
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #446 dnia: Kwietnia 04, 2007, 10:41:28 pm »
excuse me. moze mi ktoś napisać jak poprawnie skonfigurować NeoStraDe na Linuxie...? jak się okazuje w mojej okolicy policja wykazuje ostatnio nadpobudliwą aktywność jesli idzie o kontrolowanie kompuyerów i softu, więc wole to zrobić za wczasu niz potem płacić jakieś smieszne kary...
Idź może najpierw na komisariat policji i zapytaj się czy to prawda.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #447 dnia: Kwietnia 05, 2007, 12:08:03 am »
excuse me. moze mi ktoś napisać jak poprawnie skonfigurować NeoStraDe na Linuxie...? jak się okazuje w mojej okolicy policja wykazuje ostatnio nadpobudliwą aktywność jesli idzie o kontrolowanie kompuyerów i softu, więc wole to zrobić za wczasu niz potem płacić jakieś smieszne kary...
Idź może najpierw na komisariat policji i zapytaj się czy to prawda.

i co, mam zapytać "przepraszam panowie, czy to prawda, ze sprawdzacie kompy w okolicy, bla bla bla..." gdyby chodziło tylko o mój laptop, to pół biedy, bo winda jest oryginalna i mam na nią certyfikat. ale w domu moi o kompach pojęcia nie mają, więc w razie czego wolę zrobić to za wczasu, bo kary wynoszą ak od 1000 do 5000 zet podobniez... podobno w kilku wioskach w okolicy zrobili juz nalot, wiec wole nie ryzykowac, tym bardziej, ze tpsa lubi donosic na swoich klientów, a u mnie w domu muzyki i filmów się siciąga sporawo - ponizej 50 giga miesięcznie nie spadam ;] no a poza tym w akademiku tez wart wszystko zawczasu skonfigurowac na kompach znajomych, gdyż no cóż... już raz moja uczelnia podpieprzyła swoich studentów... wiec czemu nie miała by zrobić tego ponownie?? dlatego wole wszystko zrobić zza wczasu a nie potem sie martwic jak ktos mi do drzwi zapuka ;/
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #448 dnia: Kwietnia 05, 2007, 12:17:53 am »
excuse me. moze mi ktoś napisać jak poprawnie skonfigurować NeoStraDe na Linuxie...? jak się okazuje w mojej okolicy policja wykazuje ostatnio nadpobudliwą aktywność jesli idzie o kontrolowanie kompuyerów i softu, więc wole to zrobić za wczasu niz potem płacić jakieś smieszne kary...
Idź może najpierw na komisariat policji i zapytaj się czy to prawda.

i co, mam zapytać "przepraszam panowie, czy to prawda, ze sprawdzacie kompy w okolicy, bla bla bla..." gdyby chodziło tylko o mój laptop, to pół biedy, bo winda jest oryginalna i mam na nią certyfikat. ale w domu moi o kompach pojęcia nie mają, więc w razie czego wolę zrobić to za wczasu, bo kary wynoszą ak od 1000 do 5000 zet podobniez... podobno w kilku wioskach w okolicy zrobili juz nalot, wiec wole nie ryzykowac, tym bardziej, ze tpsa lubi donosic na swoich klientów, a u mnie w domu muzyki i filmów się siciąga sporawo - ponizej 50 giga miesięcznie nie spadam ;] no a poza tym w akademiku tez wart wszystko zawczasu skonfigurowac na kompach znajomych, gdyż no cóż... już raz moja uczelnia podpieprzyła swoich studentów... wiec czemu nie miała by zrobić tego ponownie?? dlatego wole wszystko zrobić zza wczasu a nie potem sie martwic jak ktos mi do drzwi zapuka ;/
Nie no...chodzi o to, że póki co wszystkie komisariaty okolic, w których były robione takie "naloty" powiedziały, że to gówno prawda i żaden rozkaz kontroli legalności systemu czy inwigilacji kompa za nielegalnymi softami nie został nigdy wydany.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #449 dnia: Kwietnia 05, 2007, 02:21:49 am »
sprobuj dorwac Fasta albo GPMa oni z tego co wiem znaja sie conieco na linuxie niestety obaj som trudno dostepni ;f

Offline Sephiroth

  • Soldier
  • Wiadomości: 15
  • Myśle, że życie to sen... Straszny sen
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #450 dnia: Kwietnia 06, 2007, 12:55:33 pm »
Może wyda wam się to śmieszne, ale jak sie wstawiało obrazek w 'Podpisie', bo mi za chu** nie wychodzi :-[

Dziewczyna moich marzeń XD

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #451 dnia: Kwietnia 06, 2007, 01:03:11 pm »
umieść go w tagach [img]tu adres obrazka[/img]
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2007, 01:05:03 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Sephiroth

  • Soldier
  • Wiadomości: 15
  • Myśle, że życie to sen... Straszny sen
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #452 dnia: Kwietnia 06, 2007, 02:12:46 pm »


co robie nie tak??

Dziewczyna moich marzeń XD

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #453 dnia: Kwietnia 06, 2007, 02:27:32 pm »
Cytat: Sephiroth link=topic=1129.msg114675#msg114675
co robie nie tak??

hmm może wrzuć to najpierw na jakiś server, np. imageshack http://imageshack.us/ tam dostaniesz adres obrazka i ten adres potem sobie łatwo wkleisz w ten tag "[img]"
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2007, 02:29:18 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Sephiroth

  • Soldier
  • Wiadomości: 15
  • Myśle, że życie to sen... Straszny sen
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #454 dnia: Kwietnia 06, 2007, 02:32:29 pm »
dzięki G-1 (cholera, ale ja ciemny jestem)

Dziewczyna moich marzeń XD

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #455 dnia: Kwietnia 06, 2007, 09:58:43 pm »
Jak w Firefoxie ustawic, by podczas wyszukiwania/wpisywania tekstu w jakies pole nie rozwijala mi sie liste hasel wczesniej wpisanych w to samo pole?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #456 dnia: Kwietnia 06, 2007, 11:10:36 pm »
Jak w Firefoxie ustawic, by podczas wyszukiwania/wpisywania tekstu w jakies pole nie rozwijala mi sie liste hasel wczesniej wpisanych w to samo pole?
Poszukaj w opcjach funkcji zapamiętywania formularzy i ją wyłącz. Ew. ctrl+shift+delete i pokasuj dane formularzy.

Offline Kitano

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #457 dnia: Kwietnia 07, 2007, 12:20:52 am »
Jakim programem łatwo i przyjemnie 'sciągne' całą strone internetową na dysk?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #458 dnia: Kwietnia 07, 2007, 12:22:56 am »
każdą przeglądarką... Ctrl+S w Firefox'ie...

Offline Kitano

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #459 dnia: Kwietnia 07, 2007, 12:34:31 am »
Hm, chodziło mi raczej o ściągnięcie całej strony z serwera, z wszystkimi odnosnikami etc.