Autor Wątek: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim  (Przeczytany 110851 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #400 dnia: Grudnia 05, 2006, 03:58:39 pm »
Jak Serdż mówi :
Przesuń datę w kompie o 2 tygodnie, utwórz nowy plik tekstowy, wklej zawartość tego pliku w Wordzie co masz wysłać do nowego pliku, zapisz, zmień datę na dzisiejszą. HOLY SHIT ! IT WORKS !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #401 dnia: Grudnia 06, 2006, 11:01:36 am »
Okey caly knif polegal ze niechcialo mi sie sprawdzac gdzie zmienia sie date w windowsie ;/
Bo tez o tym pomyslalem, no ale jako zepodaliscie mi tylko to rozwiazanie to musialem wkoncu sprawdzic gdzie to sie zmienia no i od razu pomyslalem sobie ze klikne na zegar i ta-dam! udalo sie... jaki ja jestem leniwy to jest kur*a az smutne... zamiast od razu to sprawdzic wolalem sobie napisac posta ;/
Anyway dzieki chlopaki ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #402 dnia: Grudnia 13, 2006, 01:10:15 pm »
Z moim szarakiem jest chyba gorzej niż myślałem. Przeczyściłem laser jakoś za pomocą odrobinki płynu do szyb. Ale to nic nie zmieniło, Front Mission jeszcze chodzi ale czasem jak zmienia się ten widok podczas ataku to potrafi stanąć na sekundę zanim zmieni się ten widok, wcześniej tego nie było. Filmiki jak chodziły tak teraz chodzą, filmik na początku FFVII zacina się bardzo często ale na ułamki sekund przez co strasznie się szarpie a nagrywane było z prędkością 8x na mojej nagrywarce Liteon na płytce TDK. Filmik na początku FFIX w ogóle nie startuje i zawsze jak robie New game to wyświetla mi się tylko napis "Art editor" i na tym staje, również nagrywane na 8x ale na płytce sony. Jak w FFVII mogłem jeszcze sobie pograć to w FFIX moge conajwyżej w głównym menu posłuchać cudownych dźwięków "plum", "plum" przy przełączaniu różnych rzeczy. Heh nagrałem również SaGa Frontier 2 (8x na płytce TDK) ale tutaj nie wejde nawet do głównego menu bo mi sie zacina. Podejrzewam że filmy w CC, które wcześniej chodziły bez zacięcia teraz super płynne już nie będą ale dziś sprawdze to jeszcze. A i oczywiście w każdym przypadku próbowałem postawić prawą stronę szaraka na czymś tak aby go przechylić w ten sposób  /  . Ale nawet przy stawianiu konsoli w pion nic to nie dawało.
Czy z moim laserem jest już bardzo źle czy da się go jakoś reanimować jeszcze ? ;/
Niech ktoś opisze dokładnie w jaki sposób i czym go przeczyścić może. Cholera mója konsola ginie a ja wcale nie chcę się z nią rozstawać i kupować nowej, kupiłbym ewentualnie nowy laser ale za ile ja teraz go dostane heh. ;/

Edit:
Może ktoś kojaży jakieś sklepy w trójmieście gdzie dostane własnie laser albo memory card do PSXa ?
Teraz oryginalnych memory cardów, padów i innych akcesorii do PSXa już nie dostane nigdzie chyba. ;/ Straszna lipa się zrobiła bo wszędzie tylko tania chińszczyzna jest. ;/
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2006, 01:27:17 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #403 dnia: Grudnia 13, 2006, 02:15:18 pm »
Cytuj
kupiłbym ewentualnie nowy laser ale za ile ja teraz go dostane heh. ;/
Z tego co wiem laserów do szaraków już nie ma (przynajmniej oryginalnych). Tak w ogóle to zamiast wydawać kase na nowy laser, ewentualnie naprawę nie lepiej jakbyś kupił sobie po prostu PS2? Z tego co mówiłeś chodzisz regularnie do roboty i masz całkiem sporo kasy a przerobione PS2 nie są dzisiaj takie drogie. Przecież na czarnuli możesz bez problemu grać w gry z PSXa zarówno oryginalne jak i te troche mniej;] Po za tym z taką ilością kozackich tytułów w jakie jeszcze nie grałeś kupno PS2 ma sens nawet dzisiaj gdy rynek zdobywają już next geny. A jeżeli tak bardzo nie chcesz się rozstawać z twoim szarakiem to po prostu go nie sprzedawaj ani nie wyrzucaj heh. Wiem ze temat dotyczy raczej rad dotyczących napraw ale w tym przypadku naprawdę IMO lepiej jest sobie kupić nową konsolę;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #404 dnia: Grudnia 13, 2006, 04:29:08 pm »
Nie ma mowy abym odstawiał mojego PSXa w kąt dlatego, że laser mu powoli zdycha.
W CC na szczęście filmiki działają płynnie więc może nagrywarka już źle mi nagrała ostatnio. Bo CC robiłem dawno jak jeszcze ta nagrywarka była nowa. Teraz i tak muszę kupić nową bo ta się uszkodziła.
Na razie PSX musi wytrzymać dopuki nie kupię własnego TV chociaż mam dwa 29 calowe w domu i jeden mniejszy u siostry. Do pokoju siostry nie ma co się pchać z konsolą bo bałagan jest straszny, u starych w pokoju gdzie jest Trinitron i kolumny od wieży i jest dość miejsca ale jestem zbyt często odganiany więc też odpada. A na piętrze gdzie dziadek a babcią mieszkają od kwietnia do października a na zimę wyjeżdżają do Niemiec, tam aktualnie mam konsole ale jest trochę zimniej i zresztą fonia jest jakaś zwalona na TV a jak słucham przez słuchawki to rózne dziwne rzeczy się z tą fonią dzieją czasem, niby jest stereo ale słychać róznicę jak cholera i jakieś rózne zakresy dźwięków urywa.
Jak już będe mieć własny TV, czyli podejrzewam, że po pierwszej wypłacie wtedy się pomyśli dopiero nad kupnem nowej konsoli. Może nawet będzie mie stać na SNESa.
A jeśli chodzi o mojego szaraka to nawet mógłbym kupić laser taki jaki sprzedaja na Allegro chociaż za te 59 zł. ;/ Ważne żeby działał, musze się wbić na jakieś forum PSXowe i się popytać o lasery chyba. ;/
Btw. Pad od PS2 raczej zupełnie niczym się nie różni i mozna go używać do PSXa ze spokojem tak ? Bo jakoś do nieoryginalnych padów różnych dziwnych firm (np. "Mony" wtf ?)  mnie nie ciągnie, chociaż używam teraz jakiegos chińskiego pada który ma płytkę na papierowym laminacie, a kabel się w nim łamał dokładnie co dwa tygodnie jakby jakiś okres miał czy co, to go wymieniłem na porządny heh (kiedyś zdjęcie może zrobie jak to fajnie wygląda). ;/ Spróbuje jeszcze dziś reanimować trochę ten laser może. ;/

Btw. Ja ci Yume kurde zaraz kupie nową konsole :angry:  ... Kupie sobie informację o twoim miejscu pobytu a potem kupię AK47 i pare butelek z benzyną ...  :<_<:  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #405 dnia: Grudnia 17, 2006, 01:54:16 pm »
mam wielką prośbe - wie ktoś jak ustawić hasło na komputer w otoczeniu sieciowym? chce ustawić hasło, aby niektórzy z użytkowników sieci nie mogli sie do mnie na dysk wbić... probowałem metodą prób i błędów ale dupa.... jestem wdzięczny za każdą pomoc
Kame Hame Ha

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #406 dnia: Grudnia 17, 2006, 02:04:40 pm »
Znaczy co, jeśli nic nie udostępniasz, to nikt nie powinien mieć dostępu (widzą cię w sieci, ale nie mogą nic ściągać). W momencie, kiedy ktoś klika ikonę twojego kompa, wewnątrz nie powinien znaleźć nic. Chyba że nie czaję kompletnie o co chodzi, to musisz się pobawić w Narzędziach Administracyjnych, ale tam grzebać może tylko konto z uprawnieniami admina.

Errrm... Czemu mi avatar rozciąga do maksymalnych rozmiarów...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2006, 02:10:42 pm wysłana przez Goha »

Offline Garfield

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #407 dnia: Grudnia 17, 2006, 02:18:43 pm »
chodzi o to, ze Smogu i ja chcemy udostępniac pliki w sieci, ale tylko wybranym osobom, i dlatego próbujemy ustawi te hasła, ale nam nie wychodzi :/ niestety, ale mamy w sieci kilku przypałów, którym niekoniecznie chcemy udostępniac filmy i muzę

MarvelliX

  • Gość
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #408 dnia: Grudnia 17, 2006, 02:26:59 pm »
slychaj uwaznie bo nie bede powtarzal ;f
Panel Sterowania > Narzedzia Administracyjne > Zarządzanie komputerem > Użytkownicy i grupy lokalne > Użytkownicy > Gość > PPM > Ustawienia hasła

Offline Garfield

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #409 dnia: Grudnia 17, 2006, 02:39:17 pm »
wielkie dzięki. masz za to ogromnego buziaka w policzek

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #410 dnia: Grudnia 17, 2006, 03:04:56 pm »
oki Marv, hasło zostało ustawione, ale nawet znając je i wpisując nie mogę się z Kaśki kompem połączyc. po prostu w otoczeniu klikam na jej komp, wpisuje hasło i .... no własnie no i nic sie nie dzieje...
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #411 dnia: Grudnia 17, 2006, 07:12:19 pm »
Need help..

Poszukuję hostingu WWW, potrzebna mi obsługa PHP, ~50MB miejsca, brak ograniczeń rozmiaru pliku i rozszerzenia :P Ofkors, free musi być ;]

MarvelliX

  • Gość
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #412 dnia: Grudnia 17, 2006, 10:24:54 pm »
Cytuj
oki Marv, hasło zostało ustawione, ale nawet znając je i wpisując nie mogę się z Kaśki kompem połączyc. po prostu w otoczeniu klikam na jej komp, wpisuje hasło i .... no własnie no i nic sie nie dzieje...
tez mam takie cos z wiekszaoscia kompow nie wiem femu tak... tera pytanie czy ona moze na twoj wejsc?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #413 dnia: Grudnia 17, 2006, 11:59:16 pm »
ja na swoim w ogóle tego nie ustawiałem, bo, ponieważ, azaliż w momencie
Cytuj
Panel Sterowania > Narzedzia Administracyjne > Zarządzanie komputerem > Użytkownicy i grupy lokalne > Użytkownicy > Gość > PPM > Ustawienia hasła
u mnie jest tylko
Cytuj
Panel Sterowania > Narzedzia Administracyjne > Zarządzanie komputerem > ....
a ze winde mam po angielsku to sie wole nie bawić ;/
Kame Hame Ha

MarvelliX

  • Gość
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #414 dnia: Grudnia 18, 2006, 02:14:47 pm »
to sie odezwij na komunikatorze to jakos ci skonfiguruje z pomocą skrinow ;f

Offline hussaa

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
POMOCY !!
« Odpowiedź #415 dnia: Stycznia 11, 2007, 05:23:01 pm »
Sciagnalem sobie Chrono Cross rom na psx skladajacy sie z 8 czesci disc 1 rozpakowywujac 1 part pisze mi ze potrzebny nestepny wlumin.Co zrobic ?help

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #416 dnia: Stycznia 11, 2007, 05:33:20 pm »
Cytuj
Sciagnalem sobie Chrono Cross rom na psx skladajacy sie z 8 czesci disc 1 rozpakowywujac 1 part pisze mi ze potrzebny nestepny wlumin.Co zrobic ?help

Tematy polaczylem...

A ile te twoje 8 czesci zajmujam iejsca na dysku?
Moze to nie wszystkie sa?

Sproboj zroic tak ze wejdz w program win rar (tak zebys nie rozpakowywal prawym przyciskiem).
Tam w wyszukiwarce wyszukaj wszystkie te pliki spakowane w folderze ktory masz. Zaznacz je i na gorze daj "Extract to". Kiedysm ialem taka akcje ze dopiero wtedy mi nie poszlo.

Jak nie dziala to nie mam pojecia, moze byc jeszcze akcja ze poprostu w plikach tych zawarte sa japonskie znaki to wtedy musialbys zmienic nazwe tak aby nie bylo japonskich znakow.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2007, 05:34:24 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline hussaa

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #417 dnia: Stycznia 12, 2007, 10:13:55 pm »
juz zrobilem dzieki za info :)

To spuść wodę HAHAHAHAHA - pan zabawny
« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2007, 10:55:56 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #418 dnia: Stycznia 16, 2007, 06:29:44 pm »
Sprawa jak z filmu, ale mnie zaintrygowała, więc prowadzę małe śledztwo.

Sprawa wygląda tak: koleżanka ze studiów mieszka niedaleko mnie, w wynajętym mieszkaniu na piętrze na takim osiedlu jednopiętrowych domków. Niedawno zmieniła numer GG, a wczoraj, kiedy pierwszy raz była na nim dostępna, dostała wiadomość od jakiegoś kolesia. Wiedział co ona ma na sobie, wiedział kto do niej przychodzi, znał jej imię, nazwisko, znał jej siostrę, ogólnie inwigilacja pełną piersią. Do tego pisał, że robił jej zdjęcia i takie tam... ogólnie wiedział znacznie więcej niż powinien. Dziewczyna przerażona nie jest, ale ciekawi ją skąd on może tyle wiedzieć. Mnie zresztą też.

Pytanie: W jaki sposób ktoś mógł zdobyć jej numer GG, jeżeli wykluczymy możliwość otrzymania go od kogokolwiek z posiadaczy (jest ich pięciu z tego co wiem)? Miała w katalogu wpisane tylko swoje imię i nick, więc najpewniej znał ją w ten sposób, ale czy jest teoretyczna możliwość znalezienia numeru IP.. hmm.. bo ja wiem.. po adresie mieszkania, czy takich danych? W sumie numer IP nie dałby mu dużo, bo koleżanka ma przyblokowane połączenia p2p przez firewall'a, więc na gg jej w ten sposób nie znajdzie, ale wszystkie opcje trzeba rozważyć.

Śliska sprawa tak w ogóle, na miejscu jej chłopaka już bym siekiere ostrzył...

MarvelliX

  • Gość
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #419 dnia: Stycznia 16, 2007, 10:11:58 pm »
woźny... albo jej chłopak... albo oba: jej chłopak woźny ;f