Autor Wątek: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim  (Przeczytany 98174 razy)

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólsa -temat związiky ze wszystkim
« Odpowiedź #800 dnia: Kwietnia 01, 2013, 08:48:38 pm »
PlayStation Plus można kupić w dwie osoby, z tym, że dostęp do avatarów i usług nie związanych z PS Store będzie miało konto, na które kupiony został Plus. Wszystkie inne – będzie można ściągnąć na drugie konto, aktywować i spokojnie grać.

Moje pytanie dotyczy powyższego punktu :P co to znaczy chce mojemu siostrzeńcowi udostępnić ten nazwijmy to "drugi slot" w jaki sposób to zrobić i o co tak własciwie kaman ?

sam się dokopałem na forum PSN tak na przyszłość przeklejam :P

Cytuj
Łopatologicznie
1. Tworzysz użytkownika na konsoli syna (podajesz swój email i hasło)
2. Pobierasz materiał zakupiony wcześniej na Twojej konsoli
3. Nie usuwasz swojego konta z konsoli syna
4. Nie tracisz nic możesz grać na swojej konsoli, a syn może grać na swojej na swoim użytkowniku
5. Pamiętaj! Gdy zepsuje Ci się konsola, i nie dezaktywujesz jej to po ponownym zalogowaniu na nowej konsoli (3) nie będziesz mógł grać w gry/dodatki zakupione wcześniej, w tym wypadku wchodzisz na stronę ACCOUNT i dezaktywujesz starą konsole (np zepsutą)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 02, 2013, 02:14:30 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #801 dnia: Kwietnia 07, 2013, 07:08:23 pm »
Mam ostatnio jakiś dziwny problem ze sterownikiem od grafy.Mianowicie wyłącza mi sie monitor na kilka sekund po czym wraca do normy i wyskakuje informacja,że sterownik odzyskał sprawność itd.Mam NVIDIA i nie wiem co z tym zrobić,działo sie tak przy włączaniu XPS'a(program do ustawiania modeli),ale ostatnio przy zwykłym przeglądaniu neta.Czasami zdarza się,że nie wylatuje żaden komunikat,albo wysztko robi się surowe(jakby nie było sterownika).
Jak do tej pory przeczyściłam kartę i przeinstalowałam sterowniki,jak widać nie pomogło.Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #802 dnia: Kwietnia 07, 2013, 07:43:39 pm »
Nie miałaś może podłączanego drugiego monitora? W pracy zazwyczaj mam ten problem jak uruchamiam Autocad'a na kompie kogoś, kto ma dwa monitory a w serwisie podłączam go pod jeden. Reinstalacja sterownika może niewiele dać, ponieważ mogą zostawać ustawienia profilu. Ściągnij sobie Revo Uninstaller, usuń nim sterownik graficzny i wszystkie pozostałości po nim (ustaw tryb zaawansowany, gdy będziesz odinstalowywać go). Dodatkowo sprawdź Program Files i foldery w profilu Windowsowym (Documents and Settings/(użytkownik)/Dane Aplikacji etc.) i też wywal wszystko co się nazywa Nvidia, ponieważ np. w przypadku kart ATI to nawet Revo nie usunie wszystkiego. Dopiero wtedy spróbuj na nowo go zainstalować.

Choć patrząc na drugi objaw to proponował bym, żebyś zaczęła rozglądać się za nową kartą graficzną.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #803 dnia: Kwietnia 07, 2013, 07:53:24 pm »
Właśnie nie miałam nigdy.Problem jest taki,że trochę czytałam o tym na necie,dużo osób ma z tym problem i nie wiadomo co jest tego przyczyną.Niektórzy pisali,że po zmianie karty na nową działo sie to samo.Inni mieli ten sam problem przy przewijaniu listy gg,przy graniu w niektóre gry czy przeglądaniu neta.Objawy były takie same,czego skutkiem tego było późniejsze wywalanie na czarny ekran z jakimiś pikselkami i bios.Nie wiem co z tym zrobić,pisali również,że to nie jest żaden wirus,jeśli ktoś był by ciekawy.Z resztą podrzucam linka do tego co czytałam
http://forum.pclab.pl/topic/309442-Sterownik-ekranu-przesta%C5%82-odpowiada%C4%87-ale-odzyska%C5%82-sprawno%C5%9B%C4%87/page__st__20?s=3cf23ff0fa33afcf957d0939d5afb786
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2013, 07:59:50 pm wysłana przez Yuzuriha »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #804 dnia: Kwietnia 07, 2013, 08:01:28 pm »
Znaczy się ja mam podobny problem od czasu, kiedy musiałem wymienić mojego wysłużonego 9800GTX+ (RIP, przyjacielu) na ATI HD4850. Ale w ciągu dwóch miesięcy zdarzyło mi się to tylko 2 razy jak oglądałem filmiki na playerze BLIP'a, co jednak parę sekund później prowadziło do Bluescreen'a z informacją, że sterownik wyciągnął nogi. Ja bym spróbował wyczyścić sterownik do zera i zainstalować go na nowo. Albo spróbuj cofnąć się do starszej wersji.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #805 dnia: Kwietnia 07, 2013, 08:05:01 pm »
No właśnie nie wiem jak to cofnąć niestety nie ogarniam za bardzo wina7 więc.
Z resztą najgorsze jest to,że on sam instaluje sterownik zaraz po wywaleniu i ponownym uruchomieniu kompa,ale spróbuje go wywalić całkowicie może faktycznie pomoże.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #806 dnia: Kwietnia 07, 2013, 08:10:34 pm »
No właśnie nie wiem jak to cofnąć niestety nie ogarniam za bardzo wina7 więc.
Po prostu odinstaluj obecny i ściągnij starszą wersję. http://www.nvidia.pl/Download/Find.aspx?lang=pl

Cytuj
Z resztą najgorsze jest to,że on sam instaluje sterownik zaraz po wywaleniu i ponownym uruchomieniu kompa,ale spróbuje go wywalić całkowicie może faktycznie pomoże.
Zgaduję, że on instaluje podstawowy sterownik graficzny, nie sterownik Nvidii. Tym się nie przejmuj.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #807 dnia: Kwietnia 08, 2013, 12:16:01 pm »
Cytuj
Cytuj
Z resztą najgorsze jest to,że on sam instaluje sterownik zaraz po wywaleniu i ponownym uruchomieniu kompa,ale spróbuje go wywalić całkowicie może faktycznie pomoże.
Zgaduję, że on instaluje podstawowy sterownik graficzny, nie sterownik Nvidii. Tym się nie przejmuj.
Win instaluje nvidie,niestety.No ale zrobiłam to co napisałeś,więc zobaczymy czy znowu coś się pojawi.W sumie mam już piąty rok ten komp więc ma prawo sie coś zepsuć.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #808 dnia: Kwietnia 08, 2013, 12:55:24 pm »
kłeszczyn, kiedy ostatnio czyściłaś karte graficzną? może nie wyrabia wiatrak chłodzić

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #809 dnia: Kwietnia 08, 2013, 04:00:44 pm »
kłeszczyn, kiedy ostatnio czyściłaś karte graficzną? może nie wyrabia wiatrak chłodzić
Cytuj
Jak do tej pory przeczyściłam kartę
Więc raczej to ma załatwione. Ale faktycznie warto też by się przyjrzeć temperaturze karty.
Ściągnij, Yuzu, GPU Temp i napisz jaką masz temperaturę w spoczynku, a jaką przy obciążeniu. Skoro nawet przy Youtubie masz problemy to powinno wystarczyć jak włączysz tam jakiś filmik.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2013, 04:03:29 pm wysłana przez Solidus »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #810 dnia: Kwietnia 09, 2013, 02:35:20 pm »
kłeszczyn, kiedy ostatnio czyściłaś karte graficzną? może nie wyrabia wiatrak chłodzić
Cytuj
Jak do tej pory przeczyściłam kartę
Więc raczej to ma załatwione. Ale faktycznie warto też by się przyjrzeć temperaturze karty.
Ściągnij, Yuzu, GPU Temp i napisz jaką masz temperaturę w spoczynku, a jaką przy obciążeniu. Skoro nawet przy Youtubie masz problemy to powinno wystarczyć jak włączysz tam jakiś filmik.
W sumie dziwie się,że tak się dzieje skoro gram w gry typu Tera,która ma dość spore wymagania i nic,a włącza się zwykły program do modeli i się sterownik sypie o.o.

Jak na razie nic się nie dzieje po ostatniej przeinstalce sterownika,więc jeszcze się wstrzymam.

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #811 dnia: Kwietnia 24, 2013, 09:13:30 am »
u mnie taka przyjemność spowodowana była sterownikami BETA i odrobiną kurzu :) wyciągnąłem kartę wyczyściłem wymieniłem pastę + zainstalowałem nową bete sterwoników, u mnie wywalało na YT a np Sleeping dogs na full detalach bez zwiechy ciągnął, ale to raczej problem ze sterami które gryzą się z twoim programem.
]


Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #812 dnia: Kwietnia 30, 2013, 08:07:24 pm »
yh da się jakoś wyłączyć analoga w psp? bo mi ciągle daje góra lewo i nie jestem w stanie tego naprawić (czyściłem, sprawdzałem czy coś się zacina lub nie łączy ale nope)

---------
ok dokręcenie śrubek pomogło (głupota ale cóż ;d), ale nadal nie wiem czemu czasami mi home wariuje i się sam wciska
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2013, 11:40:04 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #813 dnia: Lipca 17, 2013, 12:35:25 pm »
Dobra problem się pojawił znowu z tą cholerną nvidią,spróbowałam poszukać co może być tego przyczyną trochę dokładniej.W sumie okazało się,że problemem nie jest ani karta,ani sterownik,bo updetowałam go ostatnio.Ale znalazłam coś takiego http://support.microsoft.com/kb/2665946/pl , dwa pierwsze sposoby miałam już za sobą więc (co śmieszne) wypróbowałam ten trzeci i zadziałało.Siostra znowu próbowała na Xnalarze,ale tym razem otworzyła tylko ten program i jakiś tam folder,bo jak się okazało miała wcześniej jeszcze blendera,neta i parę pierdół otwartych w tym samym czasie.Zmniejszyłam też parę detali w grafie w Winie jak tam napisali,jakieś dodatkowe bajery typu cienie pod folderami czy jakieś tam płynne przejścia itp.No i śmiga bez problemu - sprawdzone.Nawet mówiła,że jej nie zmula jak wcześniej,gdy miała sporo modeli.Teraz przy tej samej ich ilości działa bezproblemowo.Widać,za dużo naraz otwartych rzeczy,też może powodować takie zwiechy heh.

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #814 dnia: Sierpnia 15, 2013, 05:36:26 pm »
Pytanie:

Czy z konsoli europejskiej mogę kupować gry z PSN na rynek amerykański (konkretnie chodzi mi o suikodena) czy są zabezpieczenia regionalne i ni chu chu... jeżeli można to dajcie jakiś tip jak to zrobić...


dobra już doszedłem co i jak, potrzebny mi tylko jakiś sklep odsprzedający kody US PSN i wysyłający je mailem.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2013, 06:40:26 pm wysłana przez De6v6il6 »
]