Autor Wątek: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim  (Przeczytany 110850 razy)

MarvelliX

  • Gość
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #380 dnia: Października 16, 2006, 03:54:19 pm »
http://www.psemu.pl/psx.php?dzial=Kompatyb...kaz=tytul&id=17
ja gralem tylko na epsxe 1.5.2 (wtedy jece nie znalem psxeven'a ;p) i mi dzialalo normalnie nie wliczajac scenek gdzie caly ekran mial falowac od gorąca czy czegos bo wtedy fps mi spadal do ~10

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #381 dnia: Października 23, 2006, 04:51:14 pm »
Kto ma jakis trick ktory sprawia ze z pirata robi sie nam legalny windows?
Potrzebuje zrobic windows update, a nie moge bo mam pirackiego wina i na oficjalu windowsowym mi o tym przypominaja zmiaast zupdejtowac ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #382 dnia: Października 23, 2006, 05:04:47 pm »
aaa masz ten glupi programik ze padles ofiara piractwa? wywal poprostu aktualizacje windy która za to odpowiada
 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #383 dnia: Października 23, 2006, 05:07:38 pm »
Nie nie mam tego programiku. Poprostu musze zrobic windows update zeby mi wirusy na kompa nie wbijaly sie i tak dalej... moj admin tego wymaga. Aby poprawnie siec dzialala ;/ Wchodze z wlasnej woli na windows update i z wlasnej woli chce go zupdejtowac. Znaczy sie w sumie z przymusu admina, ale chodzi o to ze nie mam problemow z zadnymi dupsikami okienkami wyskakujacymi czy informacjami ze mam nielegal.

Wiec powtorze sie na wszelki wypadek jakby komos sie nie chcialo czytac poprzedniego posta ;]

Cytuj
Kto ma jakis trick ktory sprawia ze z pirata robi sie nam legalny windows?
Potrzebuje zrobic windows update, a nie moge bo mam pirackiego wina i na oficjalu windowsowym mi o tym przypominaja zmiaast zupdejtowac ;]
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2006, 05:08:47 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #384 dnia: Października 23, 2006, 05:22:13 pm »
aaa to ty servis paka nie masz? ueee to se lepiej skołuj winde co ma SP2 bo tak kupe zrobisz  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #385 dnia: Października 23, 2006, 05:30:56 pm »
Nie no wczesniej, milem taki plik ktory poprostu zastepowalem w folderze "WINDOWS" - System 32. I normalnie moglem robic sobie updejta, no ale teraz chyba microsoft zrobil zabezpieczenie jakies nowe ze ten "legit check" juz nie dziala... wiec pytam czy ktos ma inna szprytke... no a jak nie bedzien ikt mial to bede musialinstalowac service packa 2 ;/ Ale nie wiem czy ktokowliek ma u mnie ze znajomych ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #386 dnia: Października 23, 2006, 10:47:34 pm »
musisz znalesc czystego seriala takiego ktory nie jest jecze uznany za piracki (np. od kogos kto ma oryginala ;f), oczywiscie osobiscie nie polecam updejtowania bo windows szybko padaja zamiast calych updejtow czy bron szatanie sp2 zainstaluj se poniższą łatke ktora naprawia dziore w pliku najczesciej atakowanym przez wirusy... mozesz tez dodatkowo siedziec w trybie awaryjnym jak ja co jecze bardziej zmniejsza prawdopodobienstwo zainfekowania (ja mam ciagle wylaczonego av i nie mialem wirusa od dobrych kilku miechow lub dluzej)

http://www.sendspace.com/file/rypyi1

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #387 dnia: Listopada 05, 2006, 01:01:47 am »
Sa jakies programy do rozkodowywania plikow WINrara zabezpieczonych hasłami?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #388 dnia: Listopada 05, 2006, 01:29:18 am »
Przyłączam się do pytania. Ostatnio jakiegoś hentaia dorwałem i ciekaw jestem co tam jest w środku strasznie :F
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2006, 01:29:35 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #389 dnia: Listopada 05, 2006, 01:37:49 am »
Niestety, bronione hasłem pliki WinRAR'a są praktycznie niezniszczalne, niewiele jest pewniejszych sposobów na zabezpieczenie swoich plików. Jest tylko program, który zwie się WinRAR Password Cracker, ale to nie jest dekoder, a jedynie łamacz kodów, działający na zasadzie prób i błędów. Działa w dwuch trybach:

Dictionary Method - Zapuszczasz mu plik ze słownikiem jakiegoś języka i on będzie sprawdzał każdy wyraz po kolei, mając nadzieje, że ktoś użył jakiegoś pospolitego wyrazu

Bruteforce Method - Zaznaczasz na ile znaków długie hasła ma sprawdzać i będzie on próbował ze wszystkimi możliwymi kombinacjami znaków. Co wie każdy matematyk, możliwości takich są miliony, a juz przy 7cioznakowych hasłach, program potrzebuje tygodnia na przebadanie wszystkich możliwości.

Krótko mówiąc - szansa na złamanie hasła w pliku za pomocą tego gówna jest znikoma. Niestety, jak hasła nie poznacie, to właściwie nie macie szans na dostanie się do środka... too bad...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #390 dnia: Listopada 05, 2006, 12:47:59 pm »
Shit. Jest tu jakiś hakjer, co mi powie, czemu po formacie dysku straciłem dźwięk? ;/

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #391 dnia: Listopada 05, 2006, 12:49:35 pm »
Sterowniki do płyty głównej i karty dźwiękowej zainstalowane? Windows wykrywa karte dźwiękową?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #392 dnia: Listopada 05, 2006, 01:23:29 pm »
Okazalo sie ze nie i wystarczylo doinstalowac ;/ damn. Ale jestem debilem, ze tego nie zauwazylem ;/ thx ;]

MarvelliX

  • Gość
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #393 dnia: Listopada 09, 2006, 03:30:25 pm »
zna ktos program do zrzucania na dysk filmikow wbudowanych w strony internetowe? (te takie zwykle nie flashowe ;p choc do flashowych tez by sie przydal)
« Ostatnia zmiana: Listopada 09, 2006, 03:30:40 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Kristofer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Death Note owner ;]
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #394 dnia: Listopada 09, 2006, 04:35:25 pm »
jeżeli dobrze cie zrozumiałem to chyba coś takiego może być:
https://addons.mozilla.org/firefox/2390/ - plugin do firefoxa  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #395 dnia: Listopada 18, 2006, 10:00:15 pm »
Dammit!!!
Ma ktos moze sprawnego Prince of Persia: Warrior Within? Bo ja juz drugi raz dostalem gre z glitchem uniemozliwiajacym jej przejscie ;/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #396 dnia: Listopada 18, 2006, 10:09:12 pm »
Ja mam, ale nie wiem czy on sprawny, bo mi się w ten crap cholernie grać nie chciało. Wersja PS2 jakby co (chyba piecowa jest jeszcze, ale tej nie posiadam oczywiście).

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #397 dnia: Listopada 18, 2006, 10:30:43 pm »
Cytuj
ten crap
Wiedzialem, ze masz kiepski gust ;F

Cytuj
Wersja PS2 jakby co (chyba piecowa jest jeszcze, ale tej nie posiadam oczywiście).
Wlasnie, zapomnialem napisac, chodzi mi o wersje PS2 (nie mam zamiaru po raz 3 przechodzic 60% gry na piecu...)

W kazdym razie zaczekam jeszcze na kogos innego, w ciemno nie bede w to wchodzil poki co.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #398 dnia: Grudnia 05, 2006, 02:16:23 pm »
PYtanie dla hakierow
Nie wie ktos czy da sie w jakis sposob zmienic date utworzenia jakiegos pliku? Chodzi mi o to ze utworzylem plik w wordzie dzisiaj, a mialem go utworzyc dwa tygodnie temu i wyslac nauczycielce ;]
JaK ona wejdzie we wlasciwosci pliku (po uprzednim klikniecu prawym przyciskiem na niego ;]) to widzi date utworzenia pliku... da sie jakos te date zmienic?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #399 dnia: Grudnia 05, 2006, 03:52:39 pm »
Moze zmien date w PC-cie i utworz nowy plik?