Autor Wątek: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim  (Przeczytany 110832 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #120 dnia: Maja 19, 2005, 07:46:16 pm »
Cytuj
Gipsi mylisz sie :F
ooo to zajebiście ";F" ;/

Cytuj
biggrin.gif Włąsnie cos zrobilem szczerb 2.gif
a ty coraz bardziej przekonujesz mie że masz dałniaka ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #121 dnia: Maja 19, 2005, 07:56:21 pm »
Gipsi jest chyba pod mocą GamePlay'a  O_o  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #122 dnia: Maja 19, 2005, 07:57:53 pm »
Hahahahahahahahjahahahahahahaa... umarłem ze śmiechu... normalnie wywód Gipsona na temat dziewczyn mnie wbił w podłogę hgahahahahahaha.... GamePlay ci konto zhakował? A jak nie to i tak dobre.... hahahahahaha.. teraz przez ciebie nie mogę się skupić na chemii....

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #123 dnia: Maja 19, 2005, 08:01:30 pm »
ach gispi ty na serio masz problem z kobietami :F  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #124 dnia: Maja 19, 2005, 10:40:22 pm »
...powiedzial to ten kto go nie ma.....:P

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #125 dnia: Maja 20, 2005, 07:46:59 am »
Cytuj
a ty coraz bardziej przekonujesz mie że masz dałniaka ;/
Ja mam naprawde  

MarvelliX

  • Gość
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #126 dnia: Maja 20, 2005, 12:25:52 pm »
Cytuj
kobieta to jebni*tę stworzenie (nie mówie że facet nie jest też... ale to inna sprawa..) ma dałna to stworzenie i trzeba przyznać że ni uja ich nie rozumie... jak jest facet dla niej dobry to go olewa i inne takie ciekawe akcje co zresztą widać nawet po waszej rozmowie... coś tam napisała że jak nie jest z tobą to tęskni i coś tam rozumie czego nie ma, a jak jest z tobą to nawet nie chce na ciebie popatrzeć... one mają dałna i musisz się sam zastanowić czy ta dziewczyna ci pasuje i czy jej dałaniarskie akcje ci nie przeszkadzają... jesli ci nie przeszkadzają to atakuj ją a napewno będziecie razem skoro była taka rozmowa... ale zastanów się czy napewno chcesz? bo jeśli późniejznowu ci będzie robiła te swoje dałniarskie akcje to znowu będziesz się źle czuł...
[Tłumaczenie na chłopski rozum=5]kobiety są skomplikowane a mężczyźni prości [/Tłumaczenie na chłopski rozum]

Cytuj
To chyba Gipsu albo ja mówiliśmy kiedyś, ale who knows... to jest tylko teoria...
Ta to byłem ja i przypominam mu to przy kazdej sposobności


Rozwiązanie problemu:
Ignoruj ją tak jak by nie istaniała... jak sama do ciebie przyjdzie to znaczy że coś czuje a jak nie to znaczy że się tobą bawiła i po kilku latach o niej zapomnisz :F (wcześniej jeśli znajdziesz substytut)
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2005, 12:26:56 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #127 dnia: Maja 20, 2005, 04:15:20 pm »
hmm, skads znam taka sytuacje, tylko kurka skad -_- ehh, takie gadanie na gg prowadzi najczesciej do klutni, niedomowien etc. Jak cos czlowieku od dziewczyny chcesz to sie albo dzwoni, albo idzie jak sie ma blisko. Jak cos powazniejszego to zdecydowanie to drugie :shifty:  Jak dla mnie to Gipsi mial racje, ze to takie "czesc" na korytarzu, a teraz wlasnie sie nadymasz przed qmplami  :grin:  Pozatym, łan kłestion. Po kiego grzyba (bez urazy :P ) wkleiles tu te rozmowe, czy to nie aby cos prywatnego przeznaczonego dla Twoich i jej oczu?
Pozatym Twoj problem jest niejasno przedstawiony. Nie wiemy co bylo wczesniej itd. Pewnie nie chciales jej naostrzyc olowka i powiedziala cos przykrego, potem zalowala, bla bla bla. I jeszcze cos, jak juz piszecie sobie "koc*am Cie", to znaczy, ze chyba juz musieliscie odbyc "powazna" rozmowe i sie raczej dobrze znac, wiec problem w stylu  speszenie sie jak sie patrzysz czy cos jest troche... dziwne  <_<
Ja sie na kobietach nie znam za dobrze, bo nie mam doczynienia na plaszczyznie on ona, tylko kolega kolezanka raczej  :shifty:  potem bedzie przyjaciel przyjaciolka itd  :grin:  Chociaz... albo nie, nie bede sie chwalil  :prr:

Zycze powodzenia Grzybson

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #128 dnia: Maja 20, 2005, 07:38:51 pm »
nie GP mi nie zbanował konta... poprostu poprzez kilka miesięcy bytyu z jedną dzięwczyną, zajebiście częstych spotkaniach z koleżankami, "wyrywaniu" kilku dziewczyn po jedynym moim związku i przyglądaniu i interweniowaniu w związki moich kolegów moege stwierdzić że dziewczyna to stworzenie poprostu jebnię*e nie potafiące docenić to co ma.... nie raz widziałem że moja dziewczyna czasami za bardzo się przyzwyczajała "że jestem jej" i gdy widziała jakieś inne moje ruchy w inną strone dopiero wtedy zaczynałą się wielce o mnie starać, pośród wielu rozmów o seksie, uczuciach z moimi koleżankami na trzeźwo a także podczas popijaw zacząlem twierdzić to co twierdze.. teraz gdy nie mam żadnego związku i jestem "frywolny" twierdze poprostu że dziewczyna to stworzenie jebnię*e i trzeba ją olewać, nie być nazbyt dobry, nie pokazywać jak bardzo nam zależy aby cię odpowiednio "szanowała"

ale to tak BTW...


co do tematu wypowiedzi którą napisałem później... czyli:
Cytuj
QUOTE (Grzybek @ 19.05.2005, 19:41:17)
Gipsi mylisz sie szczerb 2.gif

ooo to zajebiście ";F" ;/

QUOTE
biggrin.gif Włąsnie cos zrobilem szczerb 2.gif

a ty coraz bardziej przekonujesz mie że masz dałniaka ;/
nie chodziło mi oto że masz dałna bo wróciłeś do jakiejś dziewczyny tylko chodziło mi oto że masz dałna bo piszesz posty 4 słowne (poopatrz na Serge'a nawet on się postara i czasami napisze coś na 2 zdania w porywach więc możesz i ty spróbować... wywołujesz jakiś temat wszycy starają a ty w odpowiedzi piszesz:
Cytuj
"biggrin.gif Włąsnie cos zrobilem szczerb 2.gif"
to na Ch*j wszyscy się spuszczaja i starają ci się pomóc jak tobie samemu nie chce ci sie o tym pisać... to jest temat "pomoc ogólna" więc pozowole sobie napisać  po co jesteś na forum jeśli nie masz nic do powiedzenia? forum to miejsce gdzie się wypowiadasz więc jesli jesteś na forum i zapodajesz jakiś temat na który my staramy ci się pomóc możesz coś sam do niego powiedzieć... wyjaśnić go...
ale to tylko moje marudzenie...

pewnie post nie ma sensu.. ale że tak powiem jeb*e mnie to... jestem ostatnmi czasy zbyt fajnym kolesiem żeby nie wypowiedzieć mojego zdania na pewne tematy...

EDIT:::

nigdy tego nie powiedziałem!:
Cytuj
[Tłumaczenie na chłopski rozum=5]kobiety są skomplikowane a mężczyźni prości [/Tłumaczenie na chłopski rozum]
dla mnie to nie prawda i głupi przesąd....
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2005, 07:40:32 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #129 dnia: Maja 20, 2005, 08:25:58 pm »
Cytuj
nie GP mi nie zbanował konta... poprostu poprzez kilka miesięcy bytyu z jedną dzięwczyną, zajebiście częstych spotkaniach z koleżankami, "wyrywaniu" kilku dziewczyn po jedynym moim związku i przyglądaniu i interweniowaniu w związki moich kolegów moege stwierdzić że dziewczyna to stworzenie poprostu jebnię*e nie potafiące docenić to co ma.... nie raz widziałem że moja dziewczyna czasami za bardzo się przyzwyczajała "że jestem jej" i gdy widziała jakieś inne moje ruchy w inną strone dopiero wtedy zaczynałą się wielce o mnie starać, pośród wielu rozmów o seksie, uczuciach z moimi koleżankami na trzeźwo a także podczas popijaw zacząlem twierdzić to co twierdze.. teraz gdy nie mam żadnego związku i jestem "frywolny" twierdze poprostu że dziewczyna to stworzenie jebnię*e i trzeba ją olewać, nie być nazbyt dobry, nie pokazywać jak bardzo nam zależy aby cię odpowiednio "szanowała"

Bardzo ciekawa teoria i znając cię uzasadniona. Jednakże takie dywagacje nie prowadzą do niczego, ponieważ każdy z nas, a w szczególności płeć piękna, ma inne zdanie na temat stosunków intersexualnych i na temat tego, jak należy traktować tą drugą połowę. Szanuję twoje zdanie Gipsi, jak pewnie wszyscy inni, ale sam nie mogę się z tobą zgodzić, pewnie przez to, że moje doświadczenie na tym polu nie umywa się do twojego. Moja wiedza jest głównie teoretyczna, a w praktyce zapoznają ją od niedawna. Na jakiej to podstawie stwierdzasz, że dziewczyny są jebnięte? Chodzi ci o to, że nie doceniają tego co mają? Dla mnie nie jest to kwestia przynależności do jakiejkolwiek płci, ale stosunku człowieka do różnych spraw. Podkreśliłem to, ponieważ pomimo wielu różnic między kobietą, a mężczyzną, z grubsza zachowujemy się podobnie, zaś cała ta sprawa zdawania sobie sprawy z tego co się ma, stoi ponad rozróżnieniem na płci. Przez wspomniany wyżej brak praktyki u mnie, nie miałem okazji doznać tzw. "miłosnego zawodu" i takich tam różnych innych śmiesznych rzeczy. Wbrew utartemu rozumowaniu, staram się do wszystkiego podejść na chłodno, rozpatrując różne punkty widzenia i zastanawiając się co jest dla mnie ważne, a co nie. Nikt nie jest wolny od błędów, również i na tym gruncie się one zdażają. Ważne jest, żeby człowiek potrafił wyciągnąć z tych błędów wnioski i przez to, lepiej poznawając tą drugą połówkę i wogólę ciemną stronę mocy. To, że niektórzy nie potrafią wyciągać wniosków, nie może być powodem do szufladkowania całej płci. Nawet znalezienie kilku, czy kilkunastu takich przypadków na tak dalekoidące stwierdzenia nie pozwala. Lepiej jest założyć, że miało się pecha... że źle się trafiło... lepiej tak założyć, bo pozostaje wtedy nadzieja, że w końcu się poszczęści i passa się odwróci. A nadzieja to ważna rzecz... kto jeszcze nie wie, niech ma szczęście nigdy się o tym nie przekonać...

Cytuj
kobiety są skomplikowane a mężczyźni prości

Oj.. przekombinowałeś lekko Marv... mam nadzieję, że sam w to nie wierzysz. Tak jak wyżej, to już jest kwestia indywidualna. Znam wiele dziewczyn, które są proste w swoim rozumowaniu jak kij od szczotki, które są monotonne, niepewne samych siebie i otoczenia, nudne, niedowartościowane i zwyczajnie głupie. Znam również mężczyzn, którzy sami siebie nieraz nierozumieją, niewiedzą czego chcą, popadają w melancholię, a ich sposób postrzegania świata nie należy do tych najprostrzych. Sam się za takiego uważam. Twierdzenie czegoś takiego, jak ty  góry to zwykłe powielanie stereotypów, tak twardo ugruntowionych w naszym świecie, co nieprawdziwych.

Cytuj
pewnie post nie ma sensu.. ale że tak powiem jeb*e mnie to... jestem ostatnmi czasy zbyt fajnym kolesiem żeby nie wypowiedzieć mojego zdania na pewne tematy...

Do tego chyba służy 4um. Żeby wymieniać się poglądami... przez takie rozmowy człowiekowi się otwierają nowe horyzonty, ma klarowniejszy obraz niektórych spraw, widząc je oczami innych, czytając posty. Ja wczoraj byłem maksymalnie zmulony i wogóle od miesiaca nie mogę logicznie rozumować przez te chromolone matury i dzisiaj nastąpiło sprzężenie zwrotne w moim mózgu, który się zresetował ostatecznie po dzisiejszym egzaminie z Chemii i chyba wraca do normy (znaczy się tej lepszej normy). Chyba najwyższy czas, żeby zajrzeć do Kółka Filozoficznego.... wam też to radzę... jeżeli tyle osób chce o tym porozmawiać, to poraz trzeci, czy czwarty możemy wrócić do tematyki damsko-męskiej i zacząć kolejny sezon dywagacji na temat sensu bycia z kimś i rozłożyć wszystko co jest z tym zwiazane na czynniki pierwsze i przebadać. Ja chętnie i zawsze.... jak taki Grzybson się przyłączy to jeszcze chętniej, bo tam nie miał szczęścia zabrać jeszcze głosu...


Muszę niestety zwrócić uwagę, że pomimo tego, że to wszystko ładnie wygląda i przynajmniej udaje, że jest mądre, to w gruncie rzeczy my spamujemy. Proponuję dalsze rozmowy na ten temat zawiesić... Grzybson poprosił o radę, my go nią wspomogliśmy i chłopak poradził sobie ze swoim problemem.... sprawa zamknieta... NEXT PLEASE...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #130 dnia: Maja 20, 2005, 09:00:08 pm »
heh grzybek jest w wiekuGMP'a heh a inaczej sie zachowuje to sie nazywa odmiennosc osobowosci(kazdy wie jaki GMP jest ) jak to ktos powiedzial jesli mozesz kochaj bo puzniej bedziesz wqrwiony ze mogles a nie chciales

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #131 dnia: Maja 21, 2005, 09:48:34 pm »
Po dzisiejszych SmS-ach które ci przyszły od niej to masz już chyba problem z głowy ;)  =]
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2005, 09:49:21 pm wysłana przez Neccer »

Offline Radso

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #132 dnia: Maja 23, 2005, 10:06:47 pm »
czesc wam. mam pytanie: dlaczego nie dziala mi gra breath of fire pl, ktora sciaglem wlasnie z tej strony??

MarvelliX

  • Gość
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #133 dnia: Maja 23, 2005, 11:19:24 pm »
w sumie to nie wiem czy cokolwiek działa w downloadzie, został ostatnio strasznie zaniedbany...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #134 dnia: Maja 23, 2005, 11:22:42 pm »
Prawdopodobnie dlatego, że masz starą wersję emulatora GBA. Naciśnij TUTAJ i użyj tego do odpalenia ROMu....

innym powodem może być to, że, tak jak wielu przed tobą, nie zakumałeś o co chodzi z plikiem bez rozszerzenia. To co ściagnąłeś jest wersją skompresowaną. Żeby działała, musisz zmienić nazwę ściagniętego pliku na taką, która ma rozszerzenie ".rar", a następnie posłużyć się WinRAR'em do rozpakowania pliku, który następnie możesz uruchomić za pomocą VBA, ściągniętego z podanego wyzej linku...
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2005, 11:23:29 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #135 dnia: Maja 23, 2005, 11:26:51 pm »
Cytuj
czesc wam. mam pytanie: dlaczego nie dziala mi gra breath of fire pl, ktora sciaglem wlasnie z tej strony??
ale co ci w nim nie działa? nie działa ci rozpakowany plik czy nie umiesz go rozpakować?
jak ci się ściągnie jakiś plik to musisz zmienić jego końcówke wpisując ".rar" i wtedy rozpakowywujesz i powinieneś mieć roma... później odpalasz na emulatorze GBA i powino działąć... jak nie działą to ja pewnie nic nie pomoge bo z tępy jestem ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #136 dnia: Maja 24, 2005, 02:59:29 pm »
mam pytanie jaka karte graficzna mi polecicie cena do 500 zl tylko zeby byla z gwarancja jaki model jest dobry ?  

Offline Radso

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #137 dnia: Maja 24, 2005, 05:28:07 pm »
Dzieki chlopaki. nie wiedzialem ze musze zmienic rozszezenie. dzieki wielkie:) pozdrawiam.

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #138 dnia: Maja 24, 2005, 08:41:24 pm »
Cytuj
mam pytanie jaka karte graficzna mi polecicie cena do 500 zl tylko zeby byla z gwarancja jaki model jest dobry ?
Ja na Twoim miejscu dołożyłbym jeszcze z 300zł i kupil GeForca 6600GT... jeszcze tylko 2 tygodnie i stary ma wyplate  :grin:  a jak cos slabszego, to zobacz TUTAJ. Ja bym Ci do 500 zł, a raczej 550 polecil którąś z tych, a która wezmiesz, to zależy od reszty Twojego komputera, plyty glownej, proca chyba tez itd...

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #139 dnia: Maja 25, 2005, 08:31:55 am »
GeForce 6600 Asus N6600/TD/128M 128MB (128-bit) TV/DVI BOX (AGP) Chyba ta :F

Kakashi jak mi pozyczysz to 300 zl to moge sobie kupic :F